Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
mgr #2399231 06/06/2008 17:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mgr
Wracając do Łobo (swoją drogą, niezłe matoły z pseudonimami na koszulkach), to tak jak mówi mura - związane jaja i piski. To nie jest tak, że on nie umie, że nie ma potencjału, bo jak się nakręci to potrafi poszaleć.

Nie skreslajcie go.

Kto sie spodziewal ,ze 2 lata temu,tez w meczu ze szwabami na MS, Jelen zaprezentuje sie z bardzo dobrej strony.

Ja nie widze tej reprezentacji w czarnych kolorach, mam nadzieje na wyjscie z grupy.

Oni nie maja nic do stracenia, przeciez jak odpadna po fazie grupowej to nie bedzie jakas meganiespodzianka.

Bardzo wazna jest tzw.przygotowanie mentalne ,a w tej mierze smiem zaufac doswiadczeniu i umiejetnosciom Leo.

Kim byli Grecy 4 lata temu ?
***Takimi samymi "faworytami" jakimi dzis sa Polacy.

Jakiez to wielkie kluby zatrudnialy tych zawodnikow ?
***Podobne klasa do tych,w ktorych graja nasi reprezentanci.

Mieli trenera,ktory doskonale ulozyl taktyke i zmotywowal zespol.
***My tez mamy.

I mieli tez ....jaja.
***A co do tego ,to nie jestem pewien czy jest podobnie smile

Leo, nie przywoz mi glowy Ballacka,ale tez nie przywoz swoich podopiecznych po 3 meczu do domu piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Quote
Jakiez to wielkie kluby zatrudnialy tych zawodnikow ?
***Podobne klasa do tych,w ktorych graja nasi reprezentanci.

tu może nie przesadzajmy, bo poziom ligi greckiej, ktora corocznie ma druzynę w lidze istrzow jest wyzszy niebo od naszej. do tego mieli zawodników wystepujacych za granicą... karagounis z interu czy też dellas z romy. jeden bramke portugalii walnal, a dellas z czechami na wage awansu... niebardzo pamietam innych, ale kadrowo byli mocniejsi.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Anfalast
tu może nie przesadzajmy, bo poziom ligi greckiej, ktora corocznie ma druzynę w lidze istrzow jest wyzszy niebo od naszej. do tego mieli zawodników wystepujacych za granicą... karagounis z interu czy też dellas z romy. jeden bramke portugalii walnal, a dellas z czechami na wage awansu... niebardzo pamietam innych, ale kadrowo byli mocniejsi.

Obaj przed ME 2004 grzali lawy ,a jak dobrze pamietam ,to Dellas pojechal do Portugalii jako zawodnik nie posiadajacy klubu.

Jak natomiast mamy sie licytowac tymi, co lawe grzeja to my mamy w reprezentacji rowniez goscia z MU ,a konkurencja jest tak duza, ze gracz Realu sie nie zmiescil laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
biorąc pod uwage, ze teraz pol naszej kadry grzeje ławkę to jestesmy mocniejsi tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mgr, Mura -> Ja po prostu staram się szukać pozytywów tej sytuacji wink To nie jest tak, że pokładam jedyną nadzieję w tym, że Łobodzińskiego nie znają tak dobrze, jak Błaszczykowskiego. Daleko mi też do tego, żeby tą dwójkę porównywać, bo Kuba to zupełnie inna bajka piłkarska niż Łobodziński. Ja mam nadzieję, że swoją klasę Łobodziński udowodni już w niedzielę - chyba nie ma nikogo w Polsce, kto by tego nie chciał.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Nieoficjalnie Błaszczykowski został usunięty z kadry dyscyplinarnie. Pokłócił sie z Leonem o miejsce w pierwszym składzie na mecz z Niemcami. Leon chciał go wystawić jako zmiennika, Błaszczykowski zrobił awanturę i mu podziękowano.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by Misza_SB
Nieoficjalnie Błaszczykowski został usunięty z kadry dyscyplinarnie. Pokłócił sie z Leonem o miejsce w pierwszym składzie na mecz z Niemcami. Leon chciał go wystawić jako zmiennika, Błaszczykowski zrobił awanturę i mu podziękowano.

To nieprawda i tylko domysły mediów.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by panKa$a
Originally Posted by Misza_SB
Nieoficjalnie Błaszczykowski został usunięty z kadry dyscyplinarnie. Pokłócił sie z Leonem o miejsce w pierwszym składzie na mecz z Niemcami. Leon chciał go wystawić jako zmiennika, Błaszczykowski zrobił awanturę i mu podziękowano.

To nieprawda i tylko domysły mediów.

Myślę, że tak naprawdę kilka(naście) osób wie na pewno jak było smile

Nie wydajmy więc zbyt stanowczych sądów.

Osobiście jednak również uważam, że Kuba opuścił zgrupowanie z powodów zdrowotnych. Ale to tylko moje przypuszczenie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Ja wiem to na pewno i dlatego napisałem smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by panKa$a
Ja wiem to na pewno i dlatego napisałem smile

Kasia, menago grin

Włosi nie mają Cannavaro, my nie mamy Kuby. Wyrównanie szans w walce o puchar.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

panKa$a ---> a to zwracam honor wink grin

Kameleon ---> laugh dobre, chciałbym żebyś miał rację ... tak bardzo bym chciał ... smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Nie masz za co zwracać smile ,a tak na marginesie szkoda Kuby ,bo od dawna czekał na ten mecz ,no ale cóż takie rzeczy się nieraz zdarzają ,a akurat trafiło na niego. Mam tylko nadzieję ,że ktoś ,kto będzie grał za niego da z siebie wszystko i godnie go zastąpi.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ponoć Leo obraził się na polskie brukowce i by podtrzymać dobre relacje z Niemcami wypuści w podstawowym Rogera i Golańskiego.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Roger w ataku - to będzie zaskoczenie smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Giertyszek
Roger w ataku - to będzie zaskoczenie smile


Probierz dałby go na lewą obronę smile

btw... puke dla polskich dziennikarzy, ciekawe ile wam za to dali puke

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mura
btw... puke dla polskich dziennikarzy, ciekawe ile wam za to dali puke

A czy to aby nie Szwaby sa w wiekszosci wlascicielami polskojezycznych brukowcow ?

Nalezaloby zatem napisac - zrobili o, co im kazano tongue

@Kasiora = wrzuc mi na PW rozpoznanie, moze byc po lacinie smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Z powodu kontuzji grzbietu odniesionej podczas piątkowego treningu, w piłkarskich mistrzostwach Europy nie zagra bramkarz reprezentacji Polski Tomasz Kuszczak.
Kierownictwo reprezentacji wystąpiło do UEFA o wyrażenie zgody na zmianę w 23-osobowej piłkarskiej kadrze Polski i zastąpienie w niej kontuzjowanego Kuszczaka zawodnikiem Korony Kielce Wojciechem Kowalewskim.

Według lekarzy kliniki w Grazu, gdzie polski bramkarz przeszedł badania, kontuzja wyłączy Kuszczaka z treningów na dwa do trzech tygodni.

www.onet.pl [onet.pl]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by 19marcin08
Według lekarzy kliniki w Grazu, gdzie polski bramkarz przeszedł badania, kontuzja wyłączy Kuszczaka z treningów na dwa do trzech tygodni.

www.onet.pl [onet.pl]

Wobec tego gram

Niemcy - Polska
Jens Lehmann under 0,5 goals

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by amkwish
Wobec tego gram

Niemcy - Polska
Jens Lehmann under 0,5 goals

Jak zazwyczaj mnie irytuje śmianie się z tej wpadki Kuszczaka, to wyszedł Ci amk klasowy, bukmacherski dowcip ;-)



A tak poważnie, to ciekawe rzeczy się dzieją, bo o Kuszczaku to słyszałem rano, że niby wyautują go wieczorem, rzekomo z powodu kontuzji. Czyżby Tomcio zapragnął pierwszego składu?

Ja osobiście w te historyjki wątpię, bo dziadzia by sobie obory nie robił dwa dni przed Niemcami.

mgr #2400810 07/06/2008 06:53
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by mgr
Jak zazwyczaj mnie irytuje śmianie się z tej wpadki Kuszczaka, to wyszedł Ci amk klasowy, bukmacherski dowcip ;-)
opowiedz

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, Sensei, alfa), 3,061 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,813
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1