|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
wplacilem akrta kredytowa,zgubilem ja czy moge zarejestrowac inna karte i na nią wypłacic np niebieska ekarte z delfinkiem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
wplacilem akrta kredytowa,zgubilem ja czy moge zarejestrowac inna karte i na nią wypłacic np niebieska ekarte z delfinkiem?? 1. Tak możesz zarejestrować nową kartę (identyczna procedura jak podczas pierwszej rejestracji) 2. Nie wiem czy Betfair przyjmuje płatności ekartą mBanku. Jeśli uda Ci się nia wpłacić, to na pewno będziesz mógł na nia wypłacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
dostałem jednocześnie dwa bonusy. 1) wpłać 10euro + 10euro gratis na Euro 2) 5euro od tak- po prostu...
zrobiłem transfer MB ale kasy na koncie nie ma :-) już 15 minut minęły- niezłe jaja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
ardze przeczytac regulamin:
pkt 5 mówi:Użytkownicy korzystający z płatności poprzez Moneybookers, niestety nie będą mogli korzystać z promocji na Betfair.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
radze*
tez tak sie wrobiłem,ale na sceście mam wygrany prawie zakład +8,5 na Monfilsa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ardze przeczytac regulamin:
pkt 5 mówi:Użytkownicy korzystający z płatności poprzez Moneybookers, niestety nie będą mogli korzystać z promocji na Betfair. mhy... no to lipa, ale niech chociaż te pieniądze nie znikają!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
ardze przeczytac regulamin:
pkt 5 mówi:Użytkownicy korzystający z płatności poprzez Moneybookers, niestety nie będą mogli korzystać z promocji na Betfair. mhy... no to lipa, ale niech chociaż te pieniądze nie znikają! może chociaż dopiszą te 5 ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
co najlepsze ten regulamin gdzieś ukryty, bo w mailu który od nich otrzymałem jest odnośnik... ale do strony głównej buka a tam brak info na temat tej promocji (ona tyczy wyłącznie adresatów maila)... kurcze, zaczynaja mnie wkurzać z tym przelewem MB- gdzie on zaginął?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
dostał Ktoś jeszcze tego mejla od BF o promo 10E + 10E i 5E za free?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
sory nie czytałem postów wyżej  szkoda że nie obejmuje MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
15 euro nooo oferta powala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
takiego oszustwa jeszcze nie widziałem! wczoraj wieczorem "przelałem" siano do tego buka przez MB, ale co się okazało- na koncie w betfair nie mam ani euro-centa, z portfela MB oczywiści kasa została odciągnięta. wysłałem do tych czubów już z 5 maili aby oddali moje pieniądze. złodzieje pozostają bez odpowiedzi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
wyluzuj , sprawa sie wyjasni :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
oczywiście się wyjaśni- w przyszłym tygodniu. chodzi o to że przez tych kilak dni mam zamrożone pieniądze, więc złodzieje powinni naliczać jakieś odsetki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
a ja otrzymałem bonus 10 euro mimo że depozyt zrobiłem przez MB:)+ dla nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
Dyiala wam betfair_ Cyz moyna wejsc pryey alternatzwnz adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
Czy dziala wam betfair. Czy mozan wejsc przez jakis alternetywny adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
wyluzuj , sprawa sie wyjasni :-) Choćby i po 40 mailach ale się wyjaśni. Problem z supportem betfair jest taki, że ani czas odpowiedzi nie jest satysfakcjonujący (1-2 dni w tygodniu, w weekendy praktycznie nie pracują) ani jakość tej odpowiedzi nie powala z reguły z nóg (trzeba po kilka razy tłumaczyć najprostsze rzeczy a sukcesem jest jak nawet mała część dotrze).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
takiego oszustwa jeszcze nie widziałem! wczoraj wieczorem "przelałem" siano do tego buka przez MB, ale co się okazało- na koncie w betfair nie mam ani euro-centa, z portfela MB oczywiści kasa została odciągnięta. wysłałem do tych czubów już z 5 maili aby oddali moje pieniądze. złodzieje pozostają bez odpowiedzi! Jak znam życie problem leży po stronie MoneyBookers. Kilka topiców wcześniej, ktoś z forum miał identyczny kłopot (możesz poszukać) dlatego myślę, że dużo skuteczniejsze okażą się maile do MB.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|