|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892 |
witam! czy ktoś z was ma również problemy z odpaleniem nowej strony bwin w firefoxie ? od czasu zmiany designu notorycznie wyskakuje mi błąd przeglądarki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
ja juz dzisiaj nie wytrzymalem. Mimo ze mam tylko podstawy programowania to chyba nie zrobilbym tak zjebanego layoutu. Przeciez to jest chore. Pomijajac juz ze nic nie widac, dzisiaj probowalem zagrac zaklada na live no i sie nie dalo... korzystam z FF i reklama mini games przesuwa mi sie na zaklad live tak ze nie moge nic zrobic. Pod IE chodzi normalnie. Robia cos i nawet nie sprawdzaja czy dziala pod wszystkimi przegladarkami. Zenua !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
ja juz dzisiaj nie wytrzymalem. Mimo ze mam tylko podstawy programowania to chyba nie zrobilbym tak zjebanego layoutu. Przeciez to jest chore. Pomijajac juz ze nic nie widac, dzisiaj probowalem zagrac zaklada na live no i sie nie dalo... korzystam z FF i reklama mini games przesuwa mi sie na zaklad live tak ze nie moge nic zrobic. Pod IE chodzi normalnie. Robia cos i nawet nie sprawdzaja czy dziala pod wszystkimi przegladarkami. Zenua ! Do mnie pisali, że FF jest super a pod Operą się nie da. W powiekszeniu 100% jest problem ale po powiekszeniu 200% wszystko co potrzebne jest widoczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 137 |
Witam, zlecilem wyplate srodkow na moneybookers, a po dniu w operacjach na koncie widze cos takiego ''Recznie dokonana anulacja wyplaty przez Money Bookers'' i pieniadze z powrotem wrocily na konto. O co moze chodzic, spotkal sie juz ktos z czyms takim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Witam, zlecilem wyplate srodkow na moneybookers, a po dniu w operacjach na koncie widze cos takiego ''Recznie dokonana anulacja wyplaty przez Money Bookers'' i pieniadze z powrotem wrocily na konto. O co moze chodzic, spotkal sie juz ktos z czyms takim? może wpisałem błędny adres konta bądź nie dokonałeś obrotu (licznik źle wskazywał)... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
Mam pytanie czy Bwin ma teraz jakis bonus dla wszystkich 100% od wplaty? bo ostatnio obilo mi sie, ale nie jestem pewny i nie wiem czy wplacac czy nie...? jesli ktos wie to niech da znac dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Witam, zlecilem wyplate srodkow na moneybookers, a po dniu w operacjach na koncie widze cos takiego ''Recznie dokonana anulacja wyplaty przez Money Bookers'' i pieniadze z powrotem wrocily na konto. O co moze chodzic, spotkal sie juz ktos z czyms takim? ja tak mialem jak nie zagralem za to co wpłaciłem  a chciałem uciec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72 |
Może ktoś wie ile trzeba zagrać tym bonusem 40 zł ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
chyba x5 bez minimalnego kursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
czy w Bwin nadal obowiązuje zasada, że wpłacając przez MB muszę tą samą metodą wypłacić (nie mogę na konto bankowe)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 55 |
Mam pytanie, czy zdarzyło się komuś zlimitowanie do 10 eur? Ponad 2 lata miałem limit 50 ojro, a tu nagle po tym weekendzie taki numer.....
Napisałem do supporta ale przypuszczam już jaka będzie odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Zdarza się do 5eur i 1eur 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 55 |
Tak, wiem - robią tak z reguły na wysoki kurs (na underdoga) - po to by jednak tego im tak na prawdę nie zagrać, a w międzyczasie frajerzy grają po mocno zaniżonym kursie na faworyta. Z ich punktu widzenia super strategia. Jednak mi zlimitowali wszystko.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
czy w Bwin nadal obowiązuje zasada, że wpłacając przez MB muszę tą samą metodą wypłacić (nie mogę na konto bankowe)? e od kiedy tak jest?  zawsze wplacalem przez mb a wyplacalem na konto bankowe inteligo a konto mam tam chyba z 6 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185 |
ale kiedys pewnie wpłacałes przez to inteligo, i w ten sposób zweryfikowałes to konto i teraz mozesz na nie wypłacac mimo ze wpłacałes mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2006
Posty: 57 |
Czy działała Wam dziś ich stronka tak między 09.00 a 15.30 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Dziwne rzeczy robi ten bwin. Zagrałem, że pierwszy gol w meczu Hiszpania - Rosja padnie po strzale. Jak pamiętam, Villa wpakował do pustej bramki, a bwin rozliczył to jako zwrot. Funny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
JAk ktos ma ochote sie u nich pobawic to mam do dyspozycji bonu startowe. Dostajesz 2 pln na start po rejestracji.
Szczegoly na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
czy w Bwin nadal obowiązuje zasada, że wpłacając przez MB muszę tą samą metodą wypłacić (nie mogę na konto bankowe)? hmm wplacalem do nich tylko przez MB a wyplata na konto bankowe idzie bez problemu. wlasnie dostalem kase na konto wyplacalem w poniedzialek.
|
|
|
Link skopiowany do schowka