Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 21 1 2 3 20 21
#2400800 07/06/2008 06:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
GRUPA B

1.Austria
2.Chorwacja
3.Niemcy
4.POLSKA


8. czerwca 18:00 Austria : Chorwacja
8. czerwca 20:45 Niemcy : Polska
12. czerwca 20:45 Austria : Polska
12. czerwca 20:45 Austria : Polska
16. czerwca 20:45 Polska : Chorwacja
16. czerwca 20:45 Austria : Niemcy


Austria

Selekcjoner: Josef Hickersberger »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Jurgen Macho »
* Alex Manninger »
* Ramazan Özcan »

Obrońcy

* Emanuel Pogatetz »
* Martin Stranzl »
* Ronald Gercaliu »
* Martin Hiden »
* Markus Katzer »
* Jurgen Patocka »
* Sebastian Proedl »
* Joachim Standfest »

Pomocnicy

* Martin Harnik »
* Renè Aufhauser »
* Christian Fuchs »
* Gyorgy Garics »
* Andreas Ivanschitz »
* Christoph Leitbeg »
* Umit Korkmaz »
* Juergen Saumel »

Napastnicy

* Roland Linz »
* Roman Kienast »
* Ivica Vastić »
* Erwin Hoffer »

Chorwacja

Selekcjoner: Slaven Bilic »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Stipe Pletikosa »
* Vedran Runje »
* Mario Galinović »

Obrońcy

* Robert Kovaè »
* Dario ©imić »
* Josip ©imunić »
* Dario Kneżević »
* Vedran Corluka »
* Hrvoje Vejić »

Pomocnicy

* Niko Kovaè »
* Luka Modrić »
* Jerko Leko »
* Niko Kranjcar »
* Ognjen Vukojević »
* Darijo Srna »
* Danijel Pranjić »
* Ivan Rakitić »
* Nikola Pokrivaè »

Napastnicy

* Igor Budan »
* Ivan Klasnić »
* Ivica Olić »
* Mladen Petrić »
* Nikola Kalinić »

Niemcy

Selekcjoner: Joachim Loew »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Jens Lehmann »
* Rene Adler »
* Robert Enke »

Obrońcy

* Clemens Fritz »
* Arne Friedrich »
* Heiko Westermann »
* Philipp Lahm »
* Christoph Metzelder »
* Per Mertesacker »
* Marcell Jansen »

Pomocnicy

* Torsten Frings »
* Tim Borowski »
* Thomas Hitzlsperger »
* Simon Rolfes »
* Bastian Schweinsteiger »
* Piotr Trochowski »
* Michael Ballack »

Napastnicy

* Miroslav Klose »
* Mario Gomez »
* Lukas Podolski »
* David Odonkor »
* Oliver Neuville »
* Kevin Kuranyi »


POLSKA

Selekcjoner: Leo Beenhakker »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Artur Boruc »
* Wojciech Kowalewski (?) »
* Łukasz Fabiański »

Obrońcy

* Jacek Bąk »
* Mariusz Jop »
* Michał Żewłakow »
* Adam Kokoszka »
* Jakub Wawrzyniak »
* Marcin Wasilewski »
* Paweł Golański »

Pomocnicy

* Dariusz Dudka »
* Mariusz Lewandowski »
* Wojciech Łobodziński »
* Łukasz Piszczek »
* Guerreiro Roger »
* Rafał Murawski »
* Łukasz Garguła »
* Jacek Krzynówek »
* Michał Pazdan »

Napastnicy

* Euzebiusz Smolarek »
* Maciej Żurawski »
* Marek Saganowski »
* Tomasz Zahorski »




Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Krotko i na temat:

Niemcy - Polska

Niemcy to faworyci turnieju, maja latwa polowke, wiec duze szanse na final. Sa ograni turniejowo, wystepuja w dobrych klubach, bez porownania do Polski. W Austrii i Szwajcarii beda sie czuc prawie jak w domu. Polacy graja topornie, poza borucem nikt nie odgrywa w swoim klubie kluczowej roli, mecz z USA pokazal gdzie jest nasze miejsce. U nas gre ciagna Smolarek i Krzynowek, jak oni nie strzelaja lub graja zle to bialo-czerwoni maja problem. 2-0 powinno byc, przy dobrej defensywie naszych, wymeczone 1-0, optymistycznie 3-0 dla Niemcow.

Jesli Polacy nie przegraja, bede bardzo zaskoczony i zarazem ogromnie szczesliwy.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Złe serie muszą się kiedyś skończyc. Myślę że to dobry moment na przerwanie serii beznadziejnych meczów otwarcia w wykonaniu Polaków, no i oczywiście przerwanie passy porażek z Niemcami.
Na MŚ Niemcy byli bardzo mocni, ale teraz myślę że ich siła opadła, a nasza wzrosła.

Remis lub wygrana Polski... przy sporym udziale szczęścia oczywiście.

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Originally Posted by AnJay
Na MŚ Niemcy byli bardzo mocni, ale teraz myślę że ich siła opadła, a nasza wzrosła.

Troche dokladniej smile ,gdzie widzisz wzrost sily Polakow?,a gdzie spadek sily Niemcow?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Bramka: Kahn byle pewniejszy niz dziadyga bez formny Lehmann
Obrona: jeden z drwali jest tylko rezerwowym w Realu
Pomoc: Ballack byl dlugo bez formy (chyba kontuzja)
Atak: Klose i Podolski to sa napewno w duzo slabszej formie niz 2 lata temu. Kiedys strzelali bramki na zawolanie... Jest jeszcze niby Gomes...

Troche to naciagane, ale jako druzyna prezentuja sie slabiej niz 2 lata temu, no i chyba niema z nimi tych rewelacyjnych fizjologow z USA ktorych sciaganal Klinsman

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Ja widze to troche inaczej smile

W modnej pilce druzyna potrzebuje bramkarza ,ktory potrafi grac tez w pilke (Kahn byl tylko dobry w swej 5m strefie).
Co do Metzeldera przyznam Ci racje,on nie jest w najlepszej formie,ale lepszej alternatywy Loew w tej chwili niema.
Co do Ballacka, to byl dlugo kontuzjowany,ale w tej chwili prezentuje sie w zyciowej formie (w/mnie kandydat do top 3 w turnieju).
Klose i Podolski poprostu byli w cieniu Toni i Ribery,a Gomez moze zostac nowym super starem druzyny Niemieckiej.

Niemiecka druzyna powstala dopiero w czasie MS,ten zespol w/mnie jest duzo bardziej zgrany jak 2 lata temu.
Nie mozemy zapomniec ,ze Loew byl asystentem Klinsmanna.

Ok,troche napisalismy o + i - Niemcow,teraz czekam na wypowiedzi o druzynie Polskiej.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Fakt Lehmann to slaby punkt Niemcow, cos jak Ricardo w Portugali. Idac dalej tym tropem. Ballack bez formy, tak jak Deco smile Licze ze wynik tez bedzie analogiczny.. Dobra koniec tych dywagacji. Staram sie znalezc nasze mocne strony i poza bramkarzem i statystyka (w koncu musimy "nie przegrac") ciezko cos znalezc. Od naszych napastnikow, wezmy takiego Zurawskiego, 3 raz bardziej wole Klosego i Poldiego, ktorzy przynajmniej ciagna na bramke przciwnika, a nie biegna do srodka z pilka, Chcialbym wierzyc tak jak wy, chcialbym zostac zaskoczony polotem rozgrywania pilki przez Polakow, akcjami oskrzydlajacymi, strzalami... A jak bedzie? Niemcy beda kontrolowac mecz, przewazac, my bedziemy liczyc ze Piszczek albo Smolarek popedza z pila w kontrze i ze z wolnego huknie krzynowek. Niemcy to jeden z faworytow do wygrania calego turnieju i jutro powinni to potwierdzic. Moze ich forma i sklad nie taka jak 2 lata temu, ale na nas pewnie wystarczy.

Wole sie jutro przyjemnie zaskoczyc niz po raz kolejny rozczarowac.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Niemcy - Polska dokładny wynik 0:1 kurs: 17,50 1/10

Powiem szczerze ze snił mi sie taki wynik wiec nie moge nie zagrac grin
Obudzilem sie z załzawionymi oczami chyba ze wzruszenia ze wreszcie pokonalismy niemaszków grin

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Widze ze jak zawsze w takich chwilach (jak ten mecz dzisiejszy ) uwydatnia się taka jedna polska cecha....podniecanie sie bez powodu i huraoptymizm: ) Sporo osób twierdzi iz mamy bóg wie jakie szanse....na czym opieracie swój osąd? Na wygranej z Portugalią i wyjatkowo słabej grupie w jakiej przyszło nam grać? ( SERBIA słabiutka ostatnio strasznie, Finlandia Azerbejdzań Armenia to raczej dolne rejony światowego futbolu )...W meczach przed EURO nasze Orły chyba tez zbytnio nie zachwycały..czy możę się myle? BAW wystawił teraz kursy na mecz NIEMCY POLSKA 1.45 4,00 6,90...Serce rzeczywiscie chciało by by POLSKA coś ugrała..niestety jestem PRAGMATYKIEM i w sny nie wierze ( patrz post powyżej smile Nam najnormalnej w świecie brakuje argumentów czysto sportowych i to w każdej formacji ( wypadniecie Błaszczykowskiego ze składu tez nie ułatwi trenerowi pracy )..Jak widze niektórym te łatwe eliminacje poprostu rozmyły prawdziwy obraz naszej reprezentacji....Pojawia sie tylko jedno pytanie....czy warto w takim spotkaniu skusic sie na to marne 1,45 na drewnianych niemców...jak dla mnie absolutnie nie ! Boje sie iz jak zawsze w kluczowych momentach Polska drużyna poprostu da ciała, ale za taki kurs to ja podziekuje...Słowem rozum kłóci sie z sercem, a jak mówi stare bukmacherskie przykazanie ( nie obstawiac druzyn albo zawodników z którymi jestes emocjonalnie zwiazany!!! )...Zatem Panowie piwo w reke i... NO BET : ) Ale z checia posłucham czyichś opinii na temat meczu Austriaków i Chorwatów...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Hmm ja odpuszczam granie tego meczu 1x2. W unibecie natomiast znalazlem kilka ciekawych zakladow. Po pierwsze Wawrzyniak nie wyjdzie w 11 1.80, bo jest w slabszej formie, Golanski w 11 2.50 bo nikogo innego nie ma. JEst takze Roger za 2.50 i tu wlasciwie do konca nie wiem. Zmienilem o nim zdanie i jest wg mnie wartosciowym zawodnikiem i moze znacznie pomoc naszej reprezentacji. Wczesniej gdzies czytalem ze sami Niemcy boja sie go.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by barciu
Fakt Lehmann to slaby punkt Niemcow, cos jak Ricardo w Portugali. Idac dalej tym tropem. Ballack bez formy, tak jak Deco smile Licze ze wynik tez bedzie analogiczny.. Dobra koniec tych dywagacji. Staram sie znalezc nasze mocne strony i poza bramkarzem i statystyka (w koncu musimy "nie przegrac") ciezko cos znalezc. Od naszych napastnikow, wezmy takiego Zurawskiego, 3 raz bardziej wole Klosego i Poldiego, ktorzy przynajmniej ciagna na bramke przciwnika, a nie biegna do srodka z pilka, Chcialbym wierzyc tak jak wy, chcialbym zostac zaskoczony polotem rozgrywania pilki przez Polakow, akcjami oskrzydlajacymi, strzalami... A jak bedzie? Niemcy beda kontrolowac mecz, przewazac, my bedziemy liczyc ze Piszczek albo Smolarek popedza z pila w kontrze i ze z wolnego huknie krzynowek. Niemcy to jeden z faworytow do wygrania calego turnieju i jutro powinni to potwierdzic. Moze ich forma i sklad nie taka jak 2 lata temu, ale na nas pewnie wystarczy.

Wole sie jutro przyjemnie zaskoczyc niz po raz kolejny rozczarowac.

widzisz sam sobie zaprzeczasz najpierw stwierdzasz ze forma to nie jest ta forma sprzed 2 lat ale na nich stawiasz, nazwa kraju nie gra.poogladalbys 2 ostatnie mecze to nic specjalnego moim zdaniem w wykonaniu niemcow. smolarek poszaleje bo dzisiaj az bedzie sie prosilo prostopadle pilki takie jak grali serbowie i bialorusini a 2 drewna posrodku niemiec nie nadaza za akcja




Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
_On wcale sie z Toba nie zgodze i powiem Ci na czym opieram swoj optymizm ...
Na Leooooooooooooooooooooo piwo

Jakbys chcial wiedziec to ja jestem zawsze pierwszy z tych ktorzy krytykowali Polakow, stawiali przeciwko i smiali sie z takich co wierzyli w tych nedznych pilkarzykow...
Ale teraz to sie zmienilo...
Postac trenera jest bardzo wazna i teraz jak slucham wypowiedzi pilkarzy to widze w ich oczach determinacje, chec pokazania sie a nie jak za Engela czy Janasa chec wycieczki i kilka fotek przywiezionych z Mundialu mad

Pamietasz reprezentacje Trynidadu& Tobago na Mundialu ???
Leo za duzo z nimi nie osiagnal ale 0-0 ze Szwedami i porazka w koncowce z Anglia (z tego co pamietam to 1 bramke jakos pod koniec strezlili) to ogromny sukces tej ekipy!!

A co to sa Niemcy ??????????????????
Dla mnie to maszyna ale troche nienaoliwiona
I ja powiem tak ... nie podniecajmy sie tak Niemcami smirk

To juz nie jest ekipa Klinsmana, Mateusa, Vollera, Hasslera przed ktora mozna bylo drzec...

Wszystko zalezy od tego jak Nasi podejda do spotkania
Jesli bedziemy walczyc i gryzc trawe to wszystko jest mozliwe,
to tylko ludzie...

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Austria - Chorwacja

Hmm, z jednej strony gospodarz, przez jednych uznawany za najgorsza druzyne turnieju a przez innych uznawany nawet za czarnego konia turnieju, a z drugiej druzyna ktora wyeliminowala Anglie. Sam nie cenie Austrii zbyt wysoko, ale czym blizej meczu tym mam wieksze przeczucie ze moga cos namieszac. Moze nie wygraja z Chorwatami, ale cos powinni im ustrzelic. Wydaje mi sie ze beda grac ofensywny futbol (w koncu sa gospodarzem nie majacym nic do stracenia) z naprawde groznymi w ataku Ivanschitzem i Linzem (16 bramek w lidze portugalskiej). Przypomne ze w meczu towarzyskim z Oranje prowadzili juz 3:0, by dac sobie strzelic w drugiej polowie 4 bramki i ostatecznie przegrac 3:4. Chorwaci wg mnie albo ich ladnie wypunktuja i skonczy sie 3:0, albo zobaczymy ladny szybki mecz z wymiana ciosow z obu stron i wynikiem 2:2.

Tak czy siak stawiam na pierwszego w turnieju overa, kurs 2,0-2,1

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Wg mnie dobrym typem na mecz naszych jest under 3.5 kursy od 1.3-1.4 wiec na dolozenie, jesli nasi sie zastawia tak jak ostatnio, to powinno byc nawet under 2.5

jak myslicie ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Inzaghi78
_On wcale sie z Toba nie zgodze i powiem Ci na czym opieram swoj optymizm ...
Na Leooooooooooooooooooooo piwo

To dokladnie tak jak i ja smile

Uwazam ,ze takie turnieje to sa rowniez mistrzostwa trenerow i mniej niz by sie moglo wydawac lezy w nogach i glowach (!) pilkarzy.

I jeszcze jedno podobienstwo z przedmowca.

Niemcy - Polska 0:1 (Krzynowek)

Z tym ,ze mi sie to nie snilo ,widze to oczyma wyobrazni grin

I tak juz najzupelniej powaznie ,choc powyzsze nie jest zartem.
Polska reprezentacja ma dzis wielka szanse, by osiagnac minimum remis.
Jak porownam sobie mecz sprzed 2 lat na MS to w dzisiejszym widze progres Polakow i mniejszy potencjal przeciwnika.

Bramkarza mamy lepszego ,obroncow nie gorszych od rywala ,a na pewno bardziej ruchliwych.

W pomocy moze troche odstajemy,ale nadrobimy walka i ambicja.

W ataku przewaga rywala ,ale obaj volksdeutsche razem wzieci nie maja nawet polowy sprytu i wyczucia Smolarka.

Na polskiej lawce zdecydowanie lepszy fachowiec niz trener niemiecki.

Publicznosc - bez dwoch zdan ,nasza przewaga smile

Nie dac sie zlapac na glupie czerwo albo karnego i bedzie dobrze.


Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja w dalszym ciagu mysle ze wiara kibicow stawiajacych w chorwacje wynika tylko ze slow chorwatow jacy oni mocni bo zesmy pierdolneli anglie na wembley.

i co poza tym brak da silvy, podniecanie sie zakupem przez tottenham luki modrica i tyle w ostatnim czasie, jak to zespoly z tego regionu jada w utwierdzeniu ze 3 punkty sa pewne tylko tzreba wyjsc na boisku bo pokory jakos w ich slowach nie slyszalem.

i tutaj sie przejada austria bedzie chciala pokazac ze kilkanascie tysiecy podpisow zebranych za wykluczeniem ich z euro bylo bledem kibicow a na nich wplynelo mobilizujaco i nie wazny jest ranking wazne jest tylko te 90 minut. statystyki nie graja slowa nie graja. wygra pokora

mam nadzieje ze seidzac na parasolach z piwkiem w reku bede zadowolony z koncowym gwizdkiem iz utarto nosa druzynie ktora sama juz siegala nieba

dziekuje smile

[Linked Image]


Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Originally Posted by ___On
Widze ze jak zawsze w takich chwilach (jak ten mecz dzisiejszy ) uwydatnia się taka jedna polska cecha....podniecanie sie bez powodu i huraoptymizm: ) Sporo osób twierdzi iz mamy bóg wie jakie szanse....na czym opieracie swój osąd? Na wygranej z Portugalią i wyjatkowo słabej grupie w jakiej przyszło nam grać? ( SERBIA słabiutka ostatnio strasznie, Finlandia Azerbejdzań Armenia to raczej dolne rejony światowego futbolu )...W meczach przed EURO nasze Orły chyba tez zbytnio nie zachwycały..czy możę się myle? BAW wystawił teraz kursy na mecz NIEMCY POLSKA 1.45 4,00 6,90...Serce rzeczywiscie chciało by by POLSKA coś ugrała..niestety jestem PRAGMATYKIEM i w sny nie wierze ( patrz post powyżej smile Nam najnormalnej w świecie brakuje argumentów czysto sportowych i to w każdej formacji ( wypadniecie Błaszczykowskiego ze składu tez nie ułatwi trenerowi pracy )..Jak widze niektórym te łatwe eliminacje poprostu rozmyły prawdziwy obraz naszej reprezentacji....Pojawia sie tylko jedno pytanie....czy warto w takim spotkaniu skusic sie na to marne 1,45 na drewnianych niemców...jak dla mnie absolutnie nie ! Boje sie iz jak zawsze w kluczowych momentach Polska drużyna poprostu da ciała, ale za taki kurs to ja podziekuje...Słowem rozum kłóci sie z sercem, a jak mówi stare bukmacherskie przykazanie ( nie obstawiac druzyn albo zawodników z którymi jestes emocjonalnie zwiazany!!! )...Zatem Panowie piwo w reke i... NO BET : ) Ale z checia posłucham czyichś opinii na temat meczu Austriaków i Chorwatów...

Chcialem tylko zauwazyc, ze ta jakze "slaba ostatnio Serbia", gdyby byla na etapie przygotowan do Euro tak jak Niemcy to by ich pyknela z palcem w czterech literach w ostatnim meczu towarzyskim, a to jak rozmontowali Niemcow przy pierwszej bramce tylko pokazuje jak "silna" jest ich defensywa. W drugiej polowie Serbia praktycznie nie miala sil, a Niemcy i tak meczyli sie aby zwyciesko zakonczyc pojedynek. Jakby nie poprzeczka Jankovic'a w drugiej polowie to mysle, ze by nie zwyciezyli. Jedynym zawodnikiem zaslugujacym na pochwale po tym meczu jest Ballack. To byl tylko mecz towarzyski ale moim zdaniem pokazal obecna sile Niemcow czyli zdecydowanie sredni poziom.

To jest pilka, w ktorej mozliwe sa 3 rozstrzygniecia. Tu nie graja tylko nazwiska(i dobrze) ale rowniez taktyka, forma, przygotowanie fizyczne oraz psychiczne. Mysle, ze wlasnie teraz jest najlepsza okazja by w koncu pokonac Niemcow.

Z racji zasad meczu tego nie obstawiam tylko spokojnie zasiadam przed telewizorem i dopinguje wink Mam nadzieje, ze z wiadomych powodow bede do kolejnego meczu Polakow trzezwial.

Pozdrawiam,
Tulio. piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Obawiam się, że dziś wieczorem może być niezłe narzekanie. Bo teraz strasznie rośnie u nas optymizm. Im bliżej meczu tym większe oczekiwania. A nie wiem czy to aż takie ma podstawy.
Patrząc na kolejne formację to jedynie możemy się rownać jeśli chodzi o bramkarzy. Wielu nawet twierdzi, że Boruc jest lepszy od Lehmanna. No nie wiem do końca czy tak jest. Lehmann gra w o wiele lepszym klubie. Ma za sobą masę spotkań o duża stawkę. A Boruc? Gra w Celticu, w kiepskiej lidze. Co jakiś czas przytrafiają się mu babole. W Polsce kreują go na super bramkarz tylko jeszcze na razie jakoś go nikt nie kupił z tego Celticu.

Trener no u nas troche lepszy ale to nie on bedzie grał. Jasne, że taktyka i takie tam inne ale z Ekwadorem i Korea też podobno była ustalona jakaś taktyka. Co z tego skoro pilkarze grali tak jakby nie wiedzieli co robią na boisku.
Jeszcze 2 tygodnie Leo mówił, że aż go głowa boli gdy pomysli o nadchodzacych meczach. Widzi jakich ma pilkarzy. W ciagu tego czasu chyba nie poprawił im kondycji ani umiejetnosci technicznych.
Chciałbym wierzyc w urwanie punktow ale boje sie, ze znowu bedziemy zawiedzeni. Niewiele przemawia za Polakami, jedynie chyba to aby szukac niespodzianki. A z tym to roznie bywa. Nie przypadkowo mamy z Niemcami tak fatalny bilans.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Lehman bez atpienia ma więcej w swojej karierze spotkań o wielką stawkę ale w tym mijającym roku to z Borucem nie może się równać. Lehman siedział na ławce i wielkie mecze oglądał ale z ławki. Natomiast Boruc czy to w LM czy mecze z Rangersami była duża stawka i na pewnoBoruc psychicznie to starcie wytrzyma.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Osobiscie mecz odpuszczam ale chcialem zagrac grubo na POLSKE X2 i czysta wygrana POLSKI w Centerbet 8.00 na naszych.jednk boj sie ze emocje przedmeczowe wezma gore i pozniej bede zalowal owych typow.

Ale z drugiej strony bardzo wieze w nasza wygrana wlasnie 0-1 po bramkce Smolarka lub Krzynowka.

Jednym slowem wymiekam ,mam nadzieje ze bede bardzo zalowal i plul sobie w brode ze nie zagralem owych typow ...BO POLSKA WYGRA smile

Strona 1 z 21 1 2 3 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,825 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1