|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Przepraszam ze sie "wpraszam", ale mam nadzieje ze ktos mi ktos tutaj pomoze.
Co znaczy takie oznaczenie:
LA Lakers (3-6) Dallas (10-0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
tzn ile meczy druzyna wygrala i ile przegrala np lakers 3 wygrane 6 przegranych (teraz juz 7) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Ja dzisiaj zaryzykuje i zagram Milwaukee-Miami 2 @ 4.8
W ostatnim meczu Miami odniosla straszna porazke 30 pkt. z Wizards. Milwaukee ma natoiast straszna obrone, a i z rzutami tez u nic nie za dobrze... Mysle ze Miami wezmie sie ostro do gry a kurs na nich jest mocno przesadzony. dosc ciekawy value bet
gram to za 50 zl [4/10]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb]Przepraszam ze sie "wpraszam", ale mam nadzieje ze ktos mi ktos tutaj pomoze.
Co znaczy takie oznaczenie:
LA Lakers (3-6) Dallas (10-0)[/qb] To nic innego jak bilans meczów w sezonie. Pierwsza pozycja to wygrane spotkania a druga przegrane. Dla LA Lakers wynosi on obecnie 3-7 co dobitnie świadczy że ich siła opiera się na jednym graczu ( wiadomo o kim mowa ) a bez niego mieliby sporą szansę być outsaiderami ligi .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Wlk dzieki,
ale dla Dallas jest 10-0 - oznacza to samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb]Wlk dzieki,
ale dla Dallas jest 10-0 - oznacza to samo?[/qb] Tak, az trudno uwierzyc nieprawdaz ? a i teraz jest 11-0 masz stare statystyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Pepey: [qb] Oryginalnie wysłał lino: [qb]Wlk dzieki,
ale dla Dallas jest 10-0 - oznacza to samo?[/qb] Tak, az trudno uwierzyc nieprawdaz ? a i teraz jest 11-0 masz stare statystyki[/qb] Chyba ze juz dzisiejszy mecz policzyles jako win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bo narazie jest Dallas 10-0 a jesli chodzi o tego chlopaka z L.A to jest szansa ze juz w tym tygodniu zagra w piatek tak ze od weekendu ostroznie z typami przeciw L.A LA Lakers Position Name Injury Status *C Shaquille O'Neal Foot (surgery) I-L. 10/28 Expected to return Fri. 11/22 vs Chi. 11/15 na ale dzis to Dallas powinno wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Mój wynik 3-5 [-229] - każdy kupon to 100j Typy na dziś mil - 9.5 GB 1.91 Dallas -9.5 GB 1.91 Iverson - mashburn 1.35 za iversona GB under 175 utah 1.91 unibet NO -3.5 1.91 Unibet minesota 1.25 expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
one more cassel versus jones Cassel -0.5 1.67 Expekt
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam LA Lakers +10 @ Dallas jw Lakers to win kurs 5,0 (19-18 -71)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 255 |
Unibet
New Orleans Hornets (-3.0) - Philadelphia 76ers 1 1.9
1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
unibet 2z3 Dallas Mavericks - LA Lakers over 191.5 [1.90] Milwaukee Bucks - Miami Heat over 181.5 [1.90] Utah Jazz (-4.5) - Phoenix Suns 1 [1.90]
-- 47-49-2 [+38]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
esce se cos dodam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> B&W Hornets @ 76ers over 184
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
+ hill 2z3 Cleveland - 1st Quarter - Houston under 45 [1.90] Phoenix - 1st Half - Utah (-2.5) [1.90] Chicago - 1st Quarter - Sacramento (-4.5) [1.90]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
EXP Milwaukee - Miami 1 1.19 :2gw: Milwaukee - Miami O181 :1gw: UNI Minnesota - Memphis 2(+7.5) :1gw: Minnesota - Memphis O193.5 :2gw:
bilans ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ) pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
unibet MILWAUKEE BUCKS -9.0 - Miami Heat 1.90 New Orleans Hornets - Philadelphia 76ers Over 183 1.90 Utah Jazz - Phoenix Suns 4.5 1.90 NEW ORLEANS HORNETS -3.0 - Philadelphia 76ers 1.9 SACRAMENTO KINGS -12.0 -Chicago Bulls 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
cd..
UNI Houston - Clevland U179 :1gw: Seattle - orlando U203 :1gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 27/29 wpl/wyp 89/71.82
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
Od niedawna zaczalem typowac NBA Jeszcze sie za bardzo na tym nie sie znam , kieruje zwlaszcza statystykami , intuicji jeszcze nie mam wyrobionej(jesli chodzi o NBA) Wydaje mi sie ze dzisiaj w NBA Detroit - Miami to chyba najwiekszy "pewniak " Detroit dotad nie przegrali u siebie ostatni mecz przegrali na wyjezdzie Miami wczoraj dobrze zagralo na wyjezdzie i wygralo . Podwojna niespodzianka chyba jest malo prawdopobna ( 2 wyjazdowe wygrana pod rzad z wyzej notowanym zespolem ) Macie jakies uwagi ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Tia.. zgadzam sie co do Miami.
UNI Detroit- Miami 1(-9.5) :1gw: Boston- NJ U188 :1gw: Memphis- Phila O189 :3gw: EXP Toronto- Indiana O179 :2gw: Denver- Utah 2 1.54 :2gw: PROF Toronto- Indiana 2 1.7 :1gw: STS S.A.- LA. L. 1 1.3 :1gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /- 32/30 wpl/wyp 97/83.22
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
B&W Sacramento @ LA Clippers under 200 Chicago @ GSW under 203 Miami @ Detroit under 177 za handicapy i ML sie nie biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (20-20 -180)
|
|
|
Link skopiowany do schowka