Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Originally Posted by rivex
O tym jak niektórzy kibicują:
http://img72.imageshack.us/my.php?image=patriotyxu5.jpg

Czyli ktoś wstawił flagę Niemiec na n-k i opis. Komentarze mocne. Wulgaryzmów sporo.

"zebys ty chu*u w piz**ie milosci nie zaznal je**ny gebelsie"

laugh leze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 119
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 119
Wg mnie będzie to tak jak ktoś powiedział, Niemcy muszą wygrać, a Polacy mogą wygrać ale myślę, że jeżeli nie przegrają spotkania to też będzie dobrze.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ___On
Widze ze niektorzy to w przypadku polskiej reprezentacji wpadają już w sfere: Marzeń, mar i snów - tego wczeniej na mecz.pl nie widziałem; ) Co będzie dalej..szklana kula, tarot; )?

Odrobina fantazji, nadziei czy marzen jeszcze nikomu nie zaszkodzila.
Mam wrazenie ,ze to czlowieka wzbogaca ,czyni bardziej otwartym i przyjaznym dla innych.

Wole takich ludzi ,w odroznieniu od chlodnych kalkulatorow ,sztywniakow i smutasow smile

Oczywiscie nie odnosze tego do bukmacherki jako takiej ,ale przeciez dzisiejszy mecz Polakow jest poza wszelkimi kalkulacjami i nawet nie probuje lamac sobie glowy, jakby tu na takim meczu ograc buka.

Wystarczy mi jak NASI ograja Niemcow.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


amkwish nic dodac, nic ujac
piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by pacyfista
amkwish nic dodac, nic ujac
piwo


Tylko potem bez bluzgów na QC bo ostatnio po porażce siatkarzy to juz nawet ktoś chciał obywatelstwo oddac ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Amkwish mimo sympatii do Ciebie nie skomentuje tego postu powyżej, z prostej przyczyny ..troche mało twoja wypowiedz ma wspolnego z bukmacherką, ale miło nam iż poinformowałes nas jakich ludzi lubisz; ) Bedziemy o tym pamietali ; ) Ja tak jak w 1 swym poście dzisiaj napisałem nie wierze w NASZYCH a kurs na Niemców jest zbyt mały... stąd NO BET Piwa w dłon i kibicować polskiej druzynie: )

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Moze powoli czas podsumowywac ta dyskusje bo zaczynam odnosic wrazenie ze czesc forumowiczow najchetniej by kibicowala Niemcom mad
Nikt tutaj nie stwierdzil ze Niemcy sa slabi, beznadziejni i wogole nie maja z nami szans ...
Kazdy z nas wie ze maja lepszych od nas pilkarzy ale gdyby wszystko bylo takie oczywiste to bysmy nie przegrywali tych wszystkich kuponow na zdecydowanych faworytach grin

Wymagamy od piłkarzy zaangażowania i wiary w sukces, wiary do samego konca bez wzgledu na wszystko a my sami ...
nie chcemy wierzyc, ile juz dzis komentarzy skazuje nas na pewna porazke przed meczem mad


POLSKA POLSKA POLSKA boks

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by rivex
Originally Posted by pacyfista
amkwish nic dodac, nic ujac
piwo


Tylko potem bez bluzgów na QC bo ostatnio po porażce siatkarzy to juz nawet ktoś chciał obywatelstwo oddac ...

Albo kretyn albo chcial zrobic wolne miejsce dla Rogera laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
i golanski w pierwszym skladzie unibet dal zarobic na kursie 2.0 ladnie ladnie laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Każdy Leo Leo Leo. Cenie go jako trenera, ale czy podobał się Wam całokształt jaki zaprezentowaliśmy w eliminacjach? Bo mi nie i uważam że styl i jakość gry pozostawiała wiele do życzenia i to w spotkaniach z drużyanmi pokroju Kazahstan czy Azerowie... Czy podczas okresu przygotowawczego zaprezentowaliśmy się dobrze? Jedynym światełkiem w tunelu jest pamiętny mecz z Portugalią i nadzieja że uda się nam takie spotkanie powtórzyć. Bo reszta... z czym do ludzi... Może i trenera mamy dobrego ale wykonawców już nie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Brawo dla Chorwatów takiego antyfubolu jak w drugiej polowie w ich wykonaniu dawno nie widzialem puke

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Troche mnie przeraza ten ogolny optymizm ktoremu i sam sie poddalem,
zle sie takie akcje koncza ale coz poczac, kibice wygrali juz przed meczem teraz czas na naszych pilkarzy wink

Zagralem sobie 3 nasze wygrane
0-1
1-2
2-3
Wiec jak ktos chce cos jeszcze zagrac to 3 wyniki ma z glowy laugh

A ciut powazniej licze na pierwszy over w turnieju.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Biszop
A ciut powazniej licze na pierwszy over w turnieju.

Ja jutro zaczynam progres na remis smile

Wynik nie odzwierciedla tego ,co dzialo sie na boisku ,ale w pilce noznej licza sie bramki, wiec przegralismy ,trudno.

W mojej ocenie byl to jeden z najlepszych meczow polskiej reprezentacji w ostatnich latach.
Trzymalismy szwabow na ich polowie, bylismy bliscy wyrownania ,no i znowu idiotyczny ,dziecinny blad i...po meczu.

Zabraklo chyba najzwyklejszej zimnej krwi ,boiskowego wyrachowania i konsekwencji.

Jezeli ktos zawiodl ,to niestety ci ,ktorzy mieli byc wiodacymi graczami.
Zurawski , Smolarek ,a wg mnie najbardziej Krzynowek ,to przykre rozczarowanie.

Najlepszy w zespole polskim oczywiscie Boruc ,bardzo dobry mecz Lewandowskiego i bardzo udany debiut Rogera ,na zlosc wszystkim "prawdziwym" Polakom smile

Z taka gra Piwnicowych Gnomow ogramy i o wszystkim zadecyduje mecz z Chorwatami.

Jezeli kogos dziwi ten moj optymizm to pragne zaznaczyc ,ze byc moze wynika on z tego ,ze jestem tak daleko od kraju.

Jutro jednak z pewnoscia wstydu lykal za nasza reprezentacje nie bede ,zreszta komentatorzy TVE4 w pomeczowych wywodach kilkakrotnie podkreslali ,ze Niemcy znowu mieli kupe szczescia ,bo druzyna lepsza w tym meczu nie byli.

Teraz czas na riposty malkontentow ,uwazajacych,ze jestesmy pilkarskim dnem grin

Polska piwo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by amkwish
Zabraklo chyba najzwyklejszej zimnej krwi ,boiskowego wyrachowania i konsekwencji.

Nasi wygladali na duzo slabszych, wolniejszych i w ogole jacys tacy zblazowani.
Ebi, Krzynowek, Zurawski byli w wiekszosci wypadkow wolniejsi od rywali.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Ile razy oglądam mecze reprezentacji Niemiec tyle razy mam ochotę zanucić pewną melodię dotyczącą PZPN. Liczba straconych talentów przez władze związku już nie pierwszy raz odbija się bezpośrednio na wynikach polskiej kadry. Ciekawe czy któryś z "leśnych dziadków" w chwilach gdy piłka wpadała do polskiej bramki po strzałach Podolskiego miał chociaż odczucie, że ta porażka to głównie ich "dzieło"? Pewnie żaden bo komu z tych panów zależy na czymś więcej oprócz szanownej własnej osoby?

No i właśnie pośrednio dzięki nim musimy przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Sam mecz był dobry w wykonaniu Polaków ale dobrze to zbyt mało by liczyć się na turnieju tej rangi. Tutaj potrzebna jest perfekcja w każdym zagraniu a tej dziś zabrakło. O grze obronnej "na offside" lepiej nie wspominać bo ta nie istniała. To główny mankament kadry i pewnie jeszcze w tym miesiącu kilka razy da się we znaki Borucowi. Mimo gorszego wyniku niż w ostatniej konfrontacji z Niemcami gra była zdecydowanie lepsza. Wystarczy spojrzeć na wyrównane statystyki z tego meczu. Oczywiście na pewno kilka wysokich liczb w tej statystyce po naszej stronie zawdzięczamy taktyce Niemiec, którzy po objęciu prowadzenia już nie atakowali tak zdecydowanie. Chciałbym jednak zauważyć pewną różnicę pomiędzy grą Polaków po stracie gola a grą którą w tym samym momencie zaprezentowali dzień wcześniej Turcy grając przeciwko Portugalii. Porównując te dwie sytuacje wyraźnie widać, że jesteśmy lepiej przygotowani do tych mistrzostw od ekipy znad Bosforu. Problem w tym, że musimy być teraz lepsi od Austrii i Chorwacji. Myślę, że jeśli nie spadnie motywacja to są spore szanse na to, że ostatni mecz nie będzie tylko o honor. Nie ganił bym także za tą porażkę poszczególnych piłkarzy, którzy włożyli w mecz sporo walki. Jedyną osobą, która bezpośrednio odpowiada za wynik jest zawsze sam trener. I to nie tylko dlatego, że jak twierdzą niektórzy trenera łatwiej zwolnic, niż jedenastu piłkarzy. To on wystawił taki skład. On postawił na Golańskiego na lewej obronie i to bardziej na jego konto wędruje i ta bramka i wcześniejsza. Odpowiedzialność jest zawsze jednoosobowa i nie można jej przekazywać na podwładnych. Nie powiedziałbym jednak, że mecz Niemcy wygrali zasłużenie bo sprawiedliwszym wynikiem byłby tutaj podział punktów. Kilka okazji było i to jest budujące na przyszłość.

Oceniając grę poszczególnych piłkarzy na pewno wysokie noty należą się Borucowi, który przy bramkach niestety nie miał szans a także Lewandowskiemu, który nieźle dyrygował grą, Dudce, który sporo biegał a także Rogerowi, który pokazał jak słabo wyszkoleni technicznie są Polscy piłkarze. Patrząc na szybkość i dynamikę to właśnie Roger wydaje mi się najlepiej przygotowanym piłkarzem do tego turnieju. Słaby mecz zagrał za to cały blok defensywny ze szczególnym uwzględnieniem bocznych obrońców. Fatalnie zagrał też Krzynówek, któremu zdarzyło się kilka prostych kiksów i Smolarek, który był bardzo mało widoczny. A tak na koniec – co to za kapitan, który musi zejść z boiska już w przerwie? Ale będzie lepiej, jak nie teraz, to już za cztery lata.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Popieram kolegę w tym poscie Polska zagrała najlepszy mecz z Niemcami od kiedy oglądam piłkę nożną może za bardzo chcielismy grać ofensywnie z Biemcami i otwarta gra niestety nie przyniosła nam bramki mimo iż mieliśmy swoje akcje tylko że nasz zespół niezbyt dobrze czuje się w grze defensywnej nie było nawet jak tej gry zwalniać. Ta nowa interptacja spalonego jest beznadziejna bo zawsze zawodnik drużyny atakujacej wychodzacy z pozycji spalonej bedzie absorbował uwage obrony w takim samym stopniu jak zawodnik ktory na spalony wchodzi.
Drużyna zagrała bez kompleksów i cisneła Niemców w miarę swoich możliwości były skladne akcje poukładana gra a nie to co w Koreii i Niemczech na MS.
Wyróznić można wszystkich zawodników lini defensywnej nawet Golańskiego ktoremu kiks się wydarzył grał do przodu wracał się do obrony Wasilewski Bąk i Dudka bardzo dobrze się prezentowali własciwie pierwszy gol akcja majstersztyk nawet klasowa drużyna by się nie wybroniła, Boruc super postawa w bramce Lewandowskiego w pomocy Roger swietnie się wkomponował jak również Piszczek i Sagan. Jeśli ktoś zawiódł to chyba kręgosłup drużyny w ofensywie Zurawski, Smolarek i Krzynówek nie mieli d najlepszego dnia odskakiwala im piłka.
Taktyka Leo moim zdaniem zbyt ofensywna jak na taka drużynę jak Niemcy oni pójdą na mistrza bez dwóch zdań pierwsze miejsce dla nich w tej grupie po tym co zagrały Austria i Chorwacja mamy szanse zdobyć 6 pkt teraz niech Niemcy pykną jeszcze pozostałych przeciwnikow i w ten sposób pomogą nam wygrali z nami szacunek dla nich i dla Podolskiego znakomity zawodnik i strzelec niech zdobedzie korone króla strzelców niech sie rozwija my mamy wlasnych napastników
Mimo że przegraliśmy to po raz pierwszy mogę powiedzieć że nadal mamy szanse na wygranie dwóch pozostałych meczy bo to co gralismy z Portugalia i Ekwadorem to tragedia.
C

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Czeka nas trudne spotkanie z Austrią nie bedzie łatwo nie tracmy ducha walki i pokonajmy Chorwatów i gospodarzy a Niemcom powiedzmy Do zobaczenia w półfinale Pozdrowionka

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Wiesz amkwish ja chyba jednak zmienie o Tobie zdanie...po pierwsze dlatego ze to nie jest forum patriotyczne tylko bukmacherskie więc po co te zmianki o patriotyzmie ??? Nietrafiłes typu i tyle...po co te dorabianie ideologii? W bukmacherce chodzi o podchodzeniu do kasy a nie o podbijanie patriotycznego bembenka...Polska reprezentacja ma takich zawodników a nie innych, zagrali tak jak się można było po nich spodziewać i na ile ich stać ( w sensie umiejętności czysto piłkarskich ). Wynik 2:0 odzwierciedla to co sie działo na murawie... " W mojej ocenie byl to jeden z najlepszych meczow polskiej reprezentacji w ostatnich latach.
Trzymalismy szwabow na ich polowie, bylismy bliscy wyrownania.." To zdanie kolego AMKWISH potraktuje jako zart..no chyba ze TVE4 pokazywało możW mojej ocenie byl to jeden z najlepszych meczow polskiej reprezentacji w ostatnich latach.
Trzymalismy szwabow na ich polowie, bylismy bliscy wyrownania " to zdanie potraktuje jako mały zart z twojej strony...no chyba ze TVE4 pokazywąło jakis inny mecz od tego który ja widziałem: ) POZDRAWIAM

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Bylo minelo historycznego zwyciestwa nie ma tzreba poczekac .

Co mnie razilo w polowie .Bodajzre wasilewski syganalizuje kontuzje /problemu zdrowotnne kolegi Golanskiego dobre 15minut przed strata bramki . Mimo to trener nie dokonuje zmiany. 5 minut przed strata 2 bramki golanski sygnaluzuje staniwcz ze wszystko ok .Po czym ewidentnie wiidac ze w akcji 1 na 1 nie potrafi wybic normalnie pilki bo go cos boli wykonal zamach poczym nie naturalnie zatrzmal noge -kiks podolski laduje gola .Boruc bez szns. 1 po stracie bramki zmiana golanskiego co to ma znaczyc.
jak typek sygnalizuje ze cos go boli to powinien zejsc a nie zgrywa twardziela ze dotrzyma do konca spotkania .

Po za tym podobala m i sie gra ROGERA wprawdzie widzialem tylko 2 polowe ale chlop gral bez komleksow probowal cos zrobic. Krzynowek gral chyba na 5 pozycjach w tym meczy i czemu to mialo sluzyc ????????
Smolarek doskonale kryty wylaczony z gry mozna bylo sie tego spodzieawac.

Momantami gdy niemcy kontrowali wydawalo sie ze obroncy nie wiedza co maja robic brak komunikacji ?

Wprawdze przegralismy ale gre naszych oceniam na dobra ,ale wiem ze nie opkazali wszystkiego co potrafia , A potrafia zagrac duzo lepiej a z pwnoscia duzo bradziej efektywnie .I mysle ze pokaza to w nasteonych 2 spotkaniach i ze nie beda sie pakowac do domu po 2 meczu ,a przynajmniej po 4 lub 5 smile

DOBOJU POLSKO!!! WSZYSTKO PRZED NAMI !!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Piotruś Pan
Popieram kolegę w tym poscie Polska zagrała najlepszy mecz z Niemcami od kiedy oglądam piłkę nożną

laugh Ciesz się jeszcze po przegranej z dobrego stylu, Czechy grali jak grali, ale wygrali. Ciężko coś dobrego napisać o grze naszych smirk Trzeba naiwnie liczyć, że będzie lepiej...

Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1