Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
Originally Posted by rafal08
Quote
W 2 polowie bylismy zespolem lepszym od niemcow, w 1 bylo gorzej ale tez nie odstawalismy i gowno prawda, ze jak to napisales 'niemcy przerastali nas o klase'


Lepszym laugh laugh

To ja kurcze inny mecz widac oglądalem frown a tak chcialem zobaczyc mecz Polska - Niemcy

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
"Moje plany zmieniła kontuzja Błaszczykowskiego. Golański zgłaszał problemy, więc musiałem go zmienić ale wtedy było już 2:0. Ten piłkarz nie grał dzisiaj źle, miał dobre momenty - ale to inny typ zawodnika niż Błaszczykowski, którego widziałem w tym meczu na lewej obronie. Nie ma jednak po co rozmawiać na ten temat" - mówi Beenhakker. (za wp.pl)

shocked

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
chyba jakas pomylka... koltoniowi na polsacie najpierw mowil cos o prawej obronie... ale to chyba iwanow zle przetlumaczyl.. bo chodzilo o prawą strone...

potem powiedzial, ze za łobo... wiec wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Słuchajmy pismaków, to zaraz się okaże, że Piszczek miał wejść za Boruca tongue

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Z pustego to i Leo nie naleje taka prawda...

Poza tym jeżeli Ebi i Krzynek, którzy mieli ciągnąć grę kadry byli najsłabsi na boisku to się nic nie zrobi!

Wbrew hurraoptymistom Leo doskonale wiedział, że porażkę z Niemcami należy wkalkulować i wszystko się rozstrzygnie w dwóch następnych grach.
I tutaj patrzę pozytywnie, bo Chorwaci wiele dziś nie pokazali i zarówno oni jak i Austriacy są w zasięgu Polaków smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Chorwacja mnie dzisiaj zajebiscie zaskoczyla.

To, ze sie cofneli na poczatku 2 polowy to naturalne... jednak bylem przekoanyn, ze wchlona austraikow na swoja polowe, a potem z 2 razy skontruja i skonczy sie malym pogromem.

Tymczasem oni zupelnie spanikowali i zagrali nie przymierzajac na Cementarnica w meczu z Gksem Katowice. Wykopy na oslep.. dobrze, ze nie lapali zoltych kartek... zeby urwac kilka sekund.

Przed turniejem liczylem, ze wygraja nasza grupe.. po tym co dzisiaj widzialem, raczej nie odwaze sie postawic na nich w meczu ze szwabami.

Pamietam doskonale jednak o tym, ze turniej wygra zespol, ktory zaczyna spokojnie... a rozpedza sie z meczu na mecz. Moze Polaki. laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Widze, ze z Golanskiego sie robi teraz kozla...jak dla mnie zdecydowanie najgorszym byl Krzynowek (ja nie wiem kto mu pozwala marnowac wszystkie stale fragmenty od x lat w tej reprezie), blisko poziomu Krzynowka, ale jednak troche lepiej byl Ebi. Reszta zagrala niezle spotkanie, niezle grali obaj prawi pomocnicy, ale to jednak nie ta klasa, co Jelen czy Blaszczykowski, jesliby na prawej gral. Mam nadzieje, ze zmiana Zurawia byla spowodowana choroba, bo przerastal i Ebiego i Krzynowka z tego naszego slynnego tercetu o klase w I polowie. Przede wszystkim byl szybki, I raz od jakichs 4 lat.

Ogolnie tuz przed Euro cos w kadrze zaiskrzylo. Stad wyjazd 2 mlodych gniewnych, niby z powodu kontuzji. Nie wszystko jest tak, jak powinno byc. Ale Austria i Chorwacja cienkie jak siki pajaka...jest szansa na wyjscie z grupy.

Niemcy na razie zagrali najlepszy futbol ze wszystkich 8 ekip...wg mnie bylismy slabsi w obu polowach.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
I jeszcze jedno...na Lowa wielu Polakow wylewalo kubly pomyj, jaki to niedorajda, slaby trener.

Low tymczasem byl architektem sukcesu na Mundialu i Low teraz bez problemu wypunktowal naszych.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
dzieje sie to o czym pisalem przed mistrzostwami - jako jedyna druzyna przyjechalismy tam BEZ napastnikow


Niemcy natomiast defakto wyszli trójką, bo Podolski po lewej stronie grał napastnika - i jaki to przyniosło efekt wszyscy widzieliśmy. Non stop nękana była nasza obrona - nie mogli pozwolić sobie na wychodzenie zbyt daleko w pole, bo na granicy spalonego grali Klose i Gomez. U nas nie miał kto absorbować obrony, bo 60kg Smolarek odbijał się od Mertersackera i Metzeldera jak piłeczka pingpongowa. Nawet miał z kim w przodzie rozegrać klepy bo wszyscy byli w tyle.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Dudka na środek obrony, Żewłakow na lewą i problem z defensywą rozwiązany.

Na środek za Dudkę Garguła albo Murawski i mamy znacznie bardziej kreatywną ofensywnie drugą linię smile Reszta bez zmian jak wyszli z Niemcami i jadymy ooo


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
i Roger za Krzynowka.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Nie znam.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by PioKing
Nie znam.

laugh to taki bardziej opalony, troche szybszy i najlepiej kiwajacych

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
Originally Posted by PioKing
Dudka na środek obrony, Żewłakow na lewą i problem z defensywą rozwiązany.

Na środek za Dudkę Garguła albo Murawski i mamy znacznie bardziej kreatywną ofensywnie drugą linię smile Reszta bez zmian jak wyszli z Niemcami i jadymy ooo


kurde panowie obudźcie się ! nie widzieliście co Roger robił w 2 połowie ?? Gdyby inni mu bardziej ufali i więcej piłek dawali mogłoby coś z tego więcej być... Dla mnie Roger 1 skład już od meczu z Austrią

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Mam nadzieję, że Żurawskiego nie zobaczymy w takiej formie w pierwszej "11" na mecz z Austrią. Koniecznie musi na jego pozycji zagrać Roger. Najgorsze jest to, że tak na prawdę nie mamy ławki rezerwowych, co ukazał wczorajszy mecz, kiedy Leo wpuścił Piszczka, który 3 dni temu leżał jeszcze na plaży.
W obecnej sytuacji na prawej pomocy winien grać Jeleń zamiast Łobodzińskiego, który zmarnował kilka dobrych piłek. Tylko gdzie jest Jeleń??

As #2405728 09/06/2008 16:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Jeleń cały sezon zmaga się z kontuzjami. A my mamy w prawie tydzień zagrać 3 mecze na pełnych obrotach. Jeleń to zbyt duże ryzyko, że nie da rady. Błaszczykowski nie dał rady i przyjechał na jego miejsce PIszczak mimo, że słabszy to zdrowy i zdolny do gry w 3 spotkaniach.

As #2405749 09/06/2008 17:01
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Eh gdzie te czasy gdy Zurawksi potrafil zrobic rajd, przejsc dwoch, i huknać z linii pola karnego. Facet wie ze gra swoj ostatni turniej w zyciu, wiec powinien wlozyc nieco wiecej agresji w gre.
A tak nie wiadomo gdzie on jest na boisku i jaką ma role. Wszyscy sie zachwycaja Rogerem i neco niedoceniają roboty jaką robił Lewndowski na srodku, no ale coz, nie ma bardziej niewdziecznej roli niz defensywny pomocnik.

W konteksie tego co bylo 2 lata temu, zdeycdowanie lepiej gralismy w polu, ale za to obrona juz nieco gorsza niz w trakcie tamtej pamietnej obrony czestochowy. Niemcy bardzo swobodnie poruszali sie przed naszym polem karnym. Skrzydla chodzily jak blyskawice.

Aha i pamietajmy ze druzyny ktore zaczynają efektownie trnieje wcale nie musza ich konczyc daleko, bo tutaj sie liczyc mocno ekonomia gry. Francuzi czy wlosi naprawdenie niezachwycali 2 lata temu na początku. Mimo wszystko Niemcy pokazali wczoraj ze naprawde mają potencjał.

Ogolnie wczoraj najlepszy mecz z dotychczas rozegranych.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by PioKing
Nie znam.
To ten co najbardziej wyróżniał się w drugiej połowie w reprezentacji Polski. Obywatel RP smile

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
zabraklo nam 9 Brazylijczykow, wtedy wynik bylby duzo lepszy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by alfa
zabraklo nam 9 Brazylijczykow, wtedy wynik bylby duzo lepszy
Pogon miala 20 prawie samyc brazylijczykow i co grala? smirk

Jednak szacunek dla Rogera, rozegral dobry mecz, szkoda ze udalo sie nic wykorzystac.

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1