Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by arturro
Żurawski jest kapitanem-a rola kapitana polega na motywowaniu kolegów zchęcania ich do gry,krzyczeniu itp.-dlatego jest kapitanem a nie kto inny......

Ja mysle ze wiekszosc z nas nie rozumie dlaczego Zurawski jest kapitanem.
Powinien to byc ktos z charyzma vide Boruc, Zewlakow, a Zurawski to takie cieple kluchy...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wlasnie jest konferencja na TVN24. Zuraw ma naderwany miesien i moze juz nie zagrac do konca turnieju

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by chris
Za to Leo w drugiej połowie wpuścił Piszczka i Sagana. No sorry ale co to jest laugh Wyglądało jakbyśmy wygrywali 4-0 w finale i Leo chciał żeby każdy sobie pograł… Wszystko rozumiem ale jak można było ich wpuścic!!
.


a kogo miał wpuścić? Zahorskiego? Pazdana? a może Fabiańskiego? Wg mnie dokonał najlepszego wyboru jaki mógł a to że byli to akurat Saganowski i Piszczek to za to odpowiedzialny jest Leo bo taką kadrę powołał.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
i bardzo dobrze. Roger za niego w pierwszej 11 i jest ok.

Gorzej z Lewandowskim ktory ma stluczenie goleni i skrecenie jakies. Ale prawdopodobnie bedzie gotowy do gry w dalszych meczach.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by arturro
Żurawski jest kapitanem-a rola kapitana polega na motywowaniu kolegów zchęcania ich do gry,krzyczeniu itp.-dlatego jest kapitanem a nie kto inny......

Moze sie nie znam ale wczoraj nie ogladalismy ósemki ze sternikiem tylko jedenastke z kapitanem na takich samych prawach i obowiazkach jak cala reszta...
Niech krzyczy, ustawia nawet kopie w dupe jak trzeba ale najpierw niech sam da z siebie co ma najlepszego, a skoro najlepsze co mogl zaprezentowal to powinien zejsc i zszedl.

Bardzo lubie Zurawskiego, czesto go bronilem ale jak widze ze smuci i stroi miny na innych to uwazam ze przegina samemu prezentujac marny poziom.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
A mnie tak dzisiaj naszło, że tak naprawdę nasz sztab i zawodnicy za bardzo nie liczyli na korzystny wynik w tym meczu, dlatego że nawet remis (bo zwycięstwo było jednak poza zasięgiem) niewiele by zmieniał naszą sytuację w grupie. I tak musimy wygrać z Austrią, a w zależności od wyniku Niemcy-Chorwacja, do awansu będzie potrzebny remis lub zwycięstwo. Także trzeba trzymać kciuki za Niemców, że przynajmiej 2 włożą Pletikosie a nasi ograją Austriaków.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Coronach
Także trzeba trzymać kciuki za Niemców, że przynajmiej 2 włożą Pletikosie a nasi ograją Austriaków.

Zaryzukuje ,ze to Chorwaci moga wlozyc ze 2 Lehmannowi smile

Jezeli do tego nasi wygraja z Austria to sytuacja w grupie zrobi sie bardzo ciekawa ,aczkolwiek duzo trudniejsza dla polskiej reprezentacji niz w przypadku przewidywan ,ze szwaby maja pewne 9 punktow.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by ssaczu
i bardzo dobrze. Roger za niego w pierwszej 11 i jest ok.

Gorzej z Lewandowskim ktory ma stluczenie goleni i skrecenie jakies. Ale prawdopodobnie bedzie gotowy do gry w dalszych meczach.

i ciekawe kto wejdzie na tą lewą obronę jeszcze...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Baqu
i ciekawe kto wejdzie na tą lewą obronę jeszcze...

Moim zdaniem tylko dwie opcje:

jednak Wawrzyniak ... lub Żewłak i wtedy Jop do środka.

Osobiście spróbowałbym chyba Żewłaka na lewą, Dudkę na środek obrony i ... Murawskiego od początku cool

Zobaczymy co zadecyduje Leo.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by ssaczu
i bardzo dobrze. Roger za niego w pierwszej 11 i jest ok.

Gorzej z Lewandowskim ktory ma stluczenie goleni i skrecenie jakies. Ale prawdopodobnie bedzie gotowy do gry w dalszych meczach.

i ciekawe kto wejdzie na tą lewą obronę jeszcze...


na lewa obrone moze wejsc w najgorszym wypadku chociazby Dudka. 2 lata temu nie skonczylo sie to najlepiej, ale jak nie bedzie innego wyjscia to co innego robic...

Ale prawda jest taka, ze zmiennikow to my nie mamy smirk Saganowski? No prosze Was. Jego ostatni sezon wcale jakims wspanialym w Southampton nie byl, a w reprezie nigdy nic wielkiego nie pokazywal. Juz za niego spokojnie mozna bylo powolac na te ME Brozka. Tez nic wielkiego, ale przynajmniej troche tych bramek w sezonie strzelil laugh

Co mnie troche zdziwilo z Lukaszem Piszczkiem, to fakt ze Leo wcale go na Euro brac nie chcial. Powolanie zawodnika Herty wymusila kontuzja KB, sam pilkarz byl w Austrii z kadra bodajze 2, czy 3 dni, a juz wybiega w pierwszym meczu. Z lawki, bo z lawki, ale jednak.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Błędem było zabieranie Kokoszki, Pazdana, Zahorskiego, a zostawić w Polsce takich zawodników jak Głowacki, Brożek, Piszczek. Jak widać zero zaufania ma do Zahorskiego Leo skoro po 3 tygodniach sgrupowania nie decyduje się wysatwić Zahorskieego na prawe skrzydło tylko daje Piszczka z wakacji. Kokoszka też żadna alternatywa dla środkowych obrońców.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Błędów popełnionio wiele zaczynając od treningów w reklamach Smolarka, który robił klasyczne ahhh po wybiciu Pepsi, po zabranie Pazdanów itp graczy. Mnie najbardziej brakuje w kadrze graczy pokroju Majewskiego, Sikory, Zienczuka, Jelenia typowych walczaków.

Zaskoczyła mnie strasznie słaba dyspozycja Krzynówka..z czegos to musi wynikac.

Cóz na mecze obstawiam mimo wszystko win z Austrią i raczej wygraną Niemców z Chorwatami.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Każdy piłkarz zarabia na reklamach i tutaj nie sądze, żeby to odbiło się na jego formie. Ale nie potrzebnie pojechali ludzie, których Leo boi się wystawić jak Zahorski, Pazdan czy Kokoszka.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by Davidian
Sikory, Zienczuka typowych walczaków.


Przestań laugh laugh



Poczekajcie z krytyką i osądzaniem, co najmniej do czwartku.


Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
wszystkich tylko nie zienczuka do kadry, on w wisle nawet pucharowek psychicznie nie wytrzymywał to co byloby w kadrze.

uwzam ze kontuzja lewandowskiego zrobila tez rzecz pozytywną. ma szanse zagrac garguła. spore oczekiwania mam wobec niego + roger i piszczek od poczatku i austria nasza boks

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Moim zdaniem zagramy ultra ofensywny dwoma napastnikami ewentualnie później 3 jeśli by mecz z Austrią się nie układał.
Nie powiem zęby nie niepokiiła mnie sytuacja z tymi kontuzjami jesteśmy chyba najbardziej kontuzjogennym teamem w tych finałach dwie absencje przed pierwszym spotkaniem pokżyżowaly plany Leo teraz Lewandowski i Żurawski chociaż tego ostatniego mi nie żal bo po prostu grał słabo snuł się po boisku jak cień mial braki techniczne i do tego zle strzelił w tej swojej najlepszej sytuacji. Jak Leo zagrał tak odważnie z Niemcami to nie sądze by cofnął sie przed Austrią i Chorwacja mysle że wkalkulował sobie tą porażkę w ten turniej po tym jak Błaszczykowski wypadł ze składu i wstawił Łobodzińskiego, który znowu az tak zle nie grał w tym meczu jednak Kuba grałby pewnie lepiej. Szkoda że nie mamy tak wielu ogranych i doświadczonych w meczach o stawke piłkarzy jak np Rumunia postawilibyśmy dwie zapory i Niemcy mogli by sobie strzelać nawet z 5 Polakami w składzie i tak gówno by strzelili zadowolili by sie podziałem punktów podobnie jak Francuzi którzy wczoraj niemiłosiernie katowali się z Rumunią ktora własnie takie 2 linie ustawila i Zabojady 3 akcje na 45 min zrobili.
My za bardzo efektownie i ofensywnie chcieliśmy grać z Niemcami i zagraliśmy otwarty futbol i na każda akcje też próbowaliśmy sie odgryzać taktyka moze i niezła ale nie dla nas Leo zapomnial że my to nie Holandia.
Co do dwóch pozostałych meczów myśle że Leo jest tak doswiadczonym trenerem że może nas kompletnie zaskoczyć i wibiegnie mocno odmieniona jedynastka, sądze iż może zagrać Murawski Wawrzyniak Roger lub Garguła i że Ebi z Zahorskim lub innym napastnikeim zagrają w ataku i nie będzie osamotnionym w tych ofensywnych poczynaniach bo w meczu z Niemcami to tak praktycznie nikt mu nie pomagał tylko tak go pozostawili samemu sobie jesli koledzy mu nie pomogą swoją grą to nic z tego nie będzie. Leo nie bedzie za duzo kalkulwał interesuje go tylko wygrana niezależnie od meczu Niemców z Chorwatami w tym 3 spotkaniu też tak zagramy by wygrać co najwyżej korekty w składzie zrobi w zależności od kartek i kontuzji bo z Austria twardy mecz bedzie siłowy i pewnie kolorowy gospodarze graja momentami jak dzikusy z tymi ostrymi wejściami moze Pogatez na czerwoną kartkę zapracuje.
U nas Lewandowski ma kartkę i moim zdaniem trener powinien go oszczędzić przed meczem z Chorwacja bo też czesto ostro lubi sobie zagrać złapie kolejna karteczkę i na Chorwatów go nie bedzie a tam bardziej by się przydał niż w tym 2 niech spokojnie leczy tą kontuzje przynajmniej tak mi się wydaje i zagra 16 w decydujacym o awansie meczu miejmy nadzieje.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Tez wydaje mi sie ze zagramy bardzo ofensywnie glownie z dwoch powodow..Pierwszy to fakt ze Leo nie boi sie zmian i jest raczej odwaznym trenerem i ciezko przypusczac by bal sie Austriakow,a po drugie my po prostu musimy ten mecz wygrac,wiec jedynie przez odwazna gre w przodzie z proba zawiazywania jak najwiekszej ilosci atakow mozemy to osiagnac.
Licze tez na zmiany w skladzie ,glownie chodzi mi o Rogera ktory powinien zagrac od poczatku jako mocno ofensywny gracz plus Wawrzyniak i Zahorski.Zastanawialem sie nad Saganowskim,ale mysle ze zostawi go w obwodzie jako alternatywe w razie slabej gry ktoregos z dwojki Smolarek-Zahorski.
Zahorski ma dobre warunki na dobrze zbudowanych i silnych Austriakow dlatego mysle ze wybiegnie obok Smolarka.
Co do Lewandowskiego to mysle ze jednak bedzie gral.My ten mecz musimy wygrac i nie ma sie co zastanawiac nad meczem z Chorwatami bo jak nie wygramy tego to tamten nam nic nie da..
Jesli Lewandowski bedzie zdrowy to zagra wedlug mnie od poczatku.
Za duzo znaczy dla naszej drugiej linii by go oszczedzac w tak waznym meczu...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Anfalast
uwzam ze kontuzja lewandowskiego zrobila tez rzecz pozytywną. ma szanse zagrac garguła.


Lewandowski to akurat najlepiej chyba grał w pierwszym meczu.
I nie ma co szukać plusów na siłę i liczyć, że teraz to Garguła cudu dokona.
Brak Lewandowskiego byłby osłabieniem. Mam nadzieję, że jeśli zagra to będzie zdolny do gry w 100%. Bo tylko brakuje aby musiał schodzić w trakcie meczu.
Z Austrią powinniśmy zagrać ofensywnie .... ale jeden problem: nasza obrona. Nie ma co się oszukiwać - jest słaba. Z Austrią będzie łatwiej ale wcale nie tak komfortowo.
Uważam, że powinniśmy na początku zaatakować i próbować strzelić szybko bramkę. Ona może już ustawić mecz.
Bo w sytuacji gdy będziemy się długo męczyć to zacznie się nerwowośc, nieporadność i nic z tego nie wyjdzie.
Niestety, jeśli coś nie idzie po naszej myśli to się gubimy. Wiec lepiej niech przycisną na początku. Chorwacja tak zrobiła i wygrali choć tak naprawde srednio się zaprezentowali.

Co do zmian to ciężko coś wskazać: na pewno Roger od początku. Smolarek słaby jakoś ale lepszego nie mamy napastnika. Krzynowek, hmm. W meczu słabo ale może to wypadek przy pracy. Leo wie w jakiej jest niby dyspozycji więc może go nie skreśli.
Co do obrony to ciężko mi tu jakieś propozycje pisać. Na pewno dobrze nie jest ale wątpię czy nagle jakieś zmiany poprawią jakość tej formacji. Niestety na ławce wybitnych graczy nie mamy :/

Dołączył: Jan 2007
Posty: 119
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 119
A ja myśle żeby zagrać handi Polska -1.
Wbijemy Austriakom dwie bramki, na tyle jesteśmy wystarczająco mocni. Nie chce mi się wierzyć , że sędzia wydrukuje to spotkanie, nie ma sensu pchać Austrii , która naprawdę się nie nadaje na dalsze fazy.
2 bramy są potrzebne, żeby z Chorwacja grać remis dający awans, ( ciekawe jaki będzie ich wynik z Niemacami, 2-3 ,1-2, 0-2,?)
gramy z Chorwatami na remis więc musimy się nastrzelać Austriakom.
Leo drużynę Austriacką zje w jednym kawałku.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Niby za kadencji Leo miało dojść do zmiany w współpracy na lini media - sztab, brak "dziczy" jak za Janasa, miała panować super atmosfera a tu wyjeżdża Kuba nie wiadomo czemu, Zurawski oznajmia po meczu że przed spotkaniem borykał się z kontuzją i nic wcześniej nie było o tym wiadomo. coś tu chyba nie gra...


Praca Leo podczas spotkania z Niemcami budzi we mnie zastrzeżenia. Nie instruował piłkarzy co mają robić...a później jeszcze ta wypowiedź że zagraliśmy dobrze a w pewnych okresach bardzo dobrze laugh

Ewentualna nieobecność Lewandowskiego będzie dużą stratą. garguła w okresie przygotowawczym nie pokazał nic, ba dno. Roger to oczywistwa oczywistość że powinnien pojawić sie w wyjściowej jedenastce i... no właśnie to byłoby na tyle bo nie widze żadnych innych wartościowych zmienników.

Originally Posted by Davidian
. Mnie najbardziej brakuje w kadrze graczy pokroju Majewskiego, Sikory, Zienczuka, Jelenia
.

W pełni popieram i uzupełniłbym tą listę o Pawła Brożka.

Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, poozon), 2,953 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1