Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
"I'm happy with this guys, I'm proud of this guys, and we will kich their ass next time " smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
watpie zeby byl ten nastepny raz, chyba ze sie na jakas ustawke umowia
a gadka, ze cudem byl sam awans... no rece opadaja

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by alfa
watpie zeby byl ten nastepny raz, chyba ze sie na jakas ustawke umowia
a gadka, ze cudem byl sam awans... no rece opadaja
to sie odnosilo chyba po czesci do marudzenia dziennikarzy ? ja tak to odebrałem.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Kilkanaście śmiertelnych ciosów nożem zadał w niedzielę wieczorem 23-letni bytomianin swemu 51-letniemu znajomemu. Powodem zabójstwa miała być kłótnia na temat gry polskiej reprezentacji w meczu z Niemcami.

A na naszym forum jaka kulturka laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by amkwish
Kilkanaście śmiertelnych ciosów nożem zadał w niedzielę wieczorem 23-letni bytomianin swemu 51-letniemu znajomemu. Powodem zabójstwa miała być kłótnia na temat gry polskiej reprezentacji w meczu z Niemcami.

A na naszym forum jaka kulturka laugh
Masakra, co sie dzieje z tymi ludzmi smirk

Slyszalem w wiadomosciach tez ze bodajze w Katowicach tluklo sie miedzy soba ok 150 osob podczas ogladania meczu w jakims pubie, Polak potrafi smile

A swoja droga tam gdzie ogladalem mecz, tez malo nie doszlo do konfrontacji, bo czesc kibicow chciala ogladac Kubice do konca, a czesc chciala ogladac mecz, jednak na utarczkach slownych sie skonczylo grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Originally Posted by amkwish
Kilkanaście śmiertelnych ciosów nożem zadał w niedzielę wieczorem 23-letni bytomianin swemu 51-letniemu znajomemu. Powodem zabójstwa miała być kłótnia na temat gry polskiej reprezentacji w meczu z Niemcami.

A na naszym forum jaka kulturka laugh
Nie znam gościa smile i dobrze bo jeszcze bym był na miejscu tego starszego.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by amkwish
Dal szanse Piszczkowi widzac ,ze Lobodzinski juz nic zagrac nie jest w stanie.


Z drugiej strony można powiedzieć, że Leo przyznał się do błędu w selekcji. Bo dlaczego wpuszcza gościa, który przyjechał "last minute" i zaliczył bodaj jeden trening, a nie Zahorskiego - zawodnika na te same pozycje, który przepracował te obozy i na którego Leo wcześniej stawiał.

To jakby przyznanie się do błędu - pomyliłem się skreślając Piszczka, jednak jest lepszy od Zahorskiego.

To tylko mała dygresja i proszę tego nie odbierać jako jakiś atak na Leo, próby zwalniania go po jednym przegranym meczu itp. Na oceny przyjdzie czas po turnieju.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Beenhakker mówił także o straconych bramkach w niedzielnym meczu. "Inaczej jest, kiedy traci się gola po pięknej akcji, a nie po indywidualnych błędach. Druga bramka dla Niemców była dla nas zimnym prysznicem. Wcześniej były momenty, kiedy byliśmy od nich lepsi, albo graliśmy na tym samym poziomie" - stwierdził szkoleniowiec.

no i moim zdaniem w 2 polowie bylismy od szwabow lepsi.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Adammm
no i moim zdaniem w 2 polowie bylismy od szwabow lepsi.

Bez dwóch zdan piwo

Juz widze jak sie prześmiewcy ,grajacy Niemców po 1,46 mobilizuja ,ale ...niech tam smile

Uważam ,ze nasza słaboscią jest brak klasycznego napastnika i gra jednym ,osamotnionym Smolarkiem ,to może byc za mało w nastepnych meczach.

Wyklucza to chocby stworzenie sobie takiej sytuacji jaką mieli Klose i Gomez,bo skoro sędziowie puszczaja takie "pozycje spalone" to do wykorzystania tego durnego przepisu sam Ebi nie wystarczy.

Durnego ,bo bedacy na pozycji spalonej Gomez w ewidentny sposób absorbował uwage naszych obrońców.

Szkoda ,ze swego czasu ktos wmówił Zurawskiemu ,ze jako cofniety napastnik lub pomocnik moze podbić Europę.
Żuraw był najlepszy jak grał na szpicy ,im dalej od bramki przeciwnika tym gra słabiej.

Aczkolwiek zdaje sie z Żurawskim juz musztarda po obiedzie,bo ponoc kontuzjowany i, swoja drogą, dziwna plaga kontuzji ma miejsce w polskim zespole ,to juz wręcz epidemia.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No Adam daj spokój smile Niemcy grali na stojaka, nie zmusiliśmy ich do pożądnego biegania. Beenhaker to żaden trener, typowy Nikodem Dyzma. Fatalna selekcja, fatalna taktyka. Ambicja chłopaków starczyła na te 0-2, bo i Niemcy nas trochę oszczędzili.

Ja się nie przejmuje, dla mnie Euro to drugorzędne zawody;]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by amkwish
Uważam ,ze nasza słaboscią jest brak klasycznego napastnika i gra jednym ,osamotnionym Smolarkiem ,to może byc za mało w nastepnych meczach.

100% racji. Dla mnie również to jest nasza największa obecnie bolączka.

Ebi był wczoraj kompletnie niewidoczny. Na nasze nieszczęście nie widać remedium na taką sytuację.

Moim zdaniem z Austriakami powinniśmy mimo wszystko zagrać dwójką z przodu. Takie ustawienie daje bowiem naprawdę dużo większe możliwości w ofensywie. Przy założeniu, że skrzydła bez zmian jednak będą, to może Sagan - Ebi?

Poza tym:

Żewłak na lewą, Dudka na środek obrony i Muraś od począrku na defensywnym za Lewego jeżeli ten nie wydobrzeje.

To tylko takie moje przemyślenia smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Mindman
Żewłak na lewą, Dudka na środek obrony


Chyba odwrotnie wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by buszmen
Ambicja chłopaków starczyła na te 0-2, bo i Niemcy nas trochę oszczędzili.

Ambicja polaków laugh chyba inny mecz oglądaliśmy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Mindman
Żewłak na lewą, Dudka na środek obrony


Chyba odwrotnie wink

a ja bym jednak tak spróbował wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by amkwish
Uważam ,ze nasza słaboscią jest brak klasycznego napastnika i gra jednym ,osamotnionym Smolarkiem ,to może byc za mało w nastepnych meczach.

100% racji. Dla mnie również to jest nasza największa obecnie bolączka.

Ebi był wczoraj kompletnie niewidoczny. Na nasze nieszczęście nie widać remedium na taką sytuację.

Moim zdaniem z Austriakami powinniśmy mimo wszystko zagrać dwójką z przodu. Takie ustawienie daje bowiem naprawdę dużo większe możliwości w ofensywie. Przy założeniu, że skrzydła bez zmian jednak będą, to może Sagan - Ebi?

Poza tym:

Żewłak na lewą, Dudka na środek obrony i Muraś od począrku na defensywnym za Lewego jeżeli ten nie wydobrzeje.

To tylko takie moje przemyślenia smile

A Rogera to Ty w składzie nie widzisz?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Pierniczek
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by amkwish
Uważam ,ze nasza słaboscią jest brak klasycznego napastnika i gra jednym ,osamotnionym Smolarkiem ,to może byc za mało w nastepnych meczach.

100% racji. Dla mnie również to jest nasza największa obecnie bolączka.

Ebi był wczoraj kompletnie niewidoczny. Na nasze nieszczęście nie widać remedium na taką sytuację.

Moim zdaniem z Austriakami powinniśmy mimo wszystko zagrać dwójką z przodu. Takie ustawienie daje bowiem naprawdę dużo większe możliwości w ofensywie. Przy założeniu, że skrzydła bez zmian jednak będą, to może Sagan - Ebi?

Poza tym:

Żewłak na lewą, Dudka na środek obrony i Muraś od począrku na defensywnym za Lewego jeżeli ten nie wydobrzeje.

To tylko takie moje przemyślenia smile

A Rogera to Ty w składzie nie widzisz?

Widzę wink

Jeżeli uważnie popatrzysz, to zakładam, że Lewy nie będzie mógł grać. Wtedy w środku: Muraś + Roger smile

Takie ustawienie + dwójka z przodu, zapewniłoby moim zdaniem, DUŻO więcej możliwości szczególnie w ofensywie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


dla mnie Roger tez powinien w wyjsciowej jedenastce zagrac z Austria.Co do meczu z Niemcami ,to dla laika nawet widoczna byla
roznica klas ,kultury gry,jak ciezko nam sie gralo,a przeciwnicy na luzie ,kontrolowali wynik
jestem pewny gdyby Krzynowek strzelil gola na poczatku meczu,
znow bylaby obrona Czestochowy.
Nie mamy rezysera gry ,wszystkim rzadzi przypadek,na Niemcow to nie wystarczylo,na Austrie kto wie
Mimo wszystko uwazam ze zagralismy naprawde przyzwoicie,ten material ludzki ktory posiadamy przy braku szczescia nie byl w stanie zdobyc punktu z Niemcami
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Super, że Roger się pokazał z bardzo dobrej strony, ale wydawało mi się, że nie ma z kim grać. Nie za bardzo miał do kogo podawać (nie wysuwali się) a jak już podał to partnerzy tracili.

Podobała mi się presja na początku meczu, szkoda, że szybko się zmęczyli i już nie było tak kolorowo.

Austria nie jest wymagającym przeciwnikiem i to może naszych zgubić.
Tak czy inaczej statystycznie nie wychodzimy z grupy. Ale podobno wiara czyni cuda boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
na tle Niemców nasza gra wyglądała jak dzikusów z Afryki, niestety frown

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Niemcy ze wszystkich drużyn zaprezentowali się najlepiej. A Polacy wcale tak tragicznie nie grali, więc dla mnie jest nadzieja na wyjście z grupy.

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1