Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by buszmen
A ty Tomo serio myślisz, że Kubica może równać się z Tomkiem ? ;]]] To śmiech na sali;] Tak całkowicie off topicowo.

Naszych oszukali strasznie, ten karny ewidentnie wydrukowany - po to powtórzono wolnego. Aczkolwiek mogło być 0-3 po 25' i też po sprawie. Nasza bramka z pomyłki, no ale właśnie... z pomyłki, a nie z celowego zabiegu. Niesmak straszny. Żyje się dalej, life nie jest sprawiedliwy.
Nie zauważyłem abym gdziekolwiek w tym temacie pisał cokolwiek o Kubicy, a już tym bardziej czynił jakiekolwiek porównania między nim, a Gollobem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Po raz pierwszy od 1986 roku na wielkiej imprezie nasz trzeci mecz nie jest spotkaniem wyłącznie o honor!

Gol dla Polski problematyczny, karny jeszcze bardziej, ale zawsze mniej lub bardziej sędziuje się pod gospodarzy!
Przy 2-0 dla Polski nie byłoby problemu smile

Błędem będzie ewentualne zwolnienie Leo, bo zrobił co mógł, a cudotwórców nie ma!

Nie licząc bramkarzy najlepsze kluby w których grają polscy reprezentanci to Racing, Olimpiakos, Anderlecht, Szachtar, Wolfsburg czy Hertha! I nasi wcale nie są tam gwiazdami więc z czym do ludzi?


Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by Emrod
Po raz pierwszy od 1986 roku na wielkiej imprezie nasz trzeci mecz nie jest spotkaniem wyłącznie o honor!

Gol dla Polski problematyczny, karny jeszcze bardziej, ale zawsze mniej lub bardziej sędziuje się pod gospodarzy!
Przy 2-0 dla Polski nie byłoby problemu smile

Błędem będzie ewentualne zwolnienie Leo, bo zrobił co mógł, a cudotwórców nie ma!

Nie licząc bramkarzy najlepsze kluby w których grają polscy reprezentanci to Racing, Olimpiakos, Anderlecht, Szachtar, Wolfsburg czy Hertha! I nasi wcale nie są tam gwiazdami więc z czym do ludzi?
A zobacz gdzie grają Austiacy --> w 3 lidze niemieckiej grin

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Pogatetz gra regularnie w Middlesbrough! Nasi obrońcy Premiership mogą co najwyżej oglądać w telewizji smile

Ivanschitz - Panata; u nas pomocnicy - Szachtar i ława Wolfsburga.

W ataku Linz z Bragi, u nas Racing i II ligowi Święci.


Jak dla mnie to poziom kadrowy Polski i Austrii jest prawie taki sam.
Oni jednak awansować z grupy z Portugalią, Belgią i Serbią nie mieliby szans smile

Bramka padła ze spalonego, karnego nie było - w pomyłkach równo...
Błąd sędziego w ostatniej minucie boli jednak jak cholera!



Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Emrod
Błędem będzie ewentualne zwolnienie Leo, bo zrobił co mógł, a cudotwórców nie ma!

Nie licząc bramkarzy najlepsze kluby w których grają polscy reprezentanci to Racing, Olimpiakos, Anderlecht, Szachtar, Wolfsburg czy Hertha! I nasi wcale nie są tam gwiazdami więc z czym do ludzi?

Dla mnie najwazniejsze ,ze wreszcie widze w grze reprezentacji Polski autentyczne zaangazowanie ,ambicje, wole walki.

Pieprze to czy mecz jest piekny czy nie.
Ci co graja pieknie na turniejach z reguly do finalu nie dochodza ,zas ci co zaczynaja z wysokiego C koncza marnie.

Wielkiej pilki od naszej reprezentacji nie oczekuje.
Swiadomy jestem jakim dyspònujemy potencjalem ,jakie sa mozliwosci tej druzyny.
Natomiast po raz pierwszy od wielu lat mam okazje, by rozpamietywac swinstwo jakie zrobil nam angielski drukarz ,zamiast biedzic sie i narzekac ,jak to fatalnie gra nasza druzyna.

Nie twierdze oczywiscie ,ze prezentuja niebotyczny poziom ,ale jak widze tu wpisy niektorych, zawierajace tylko krytyke, narzekania to budzi sie we mnie taki maly odruch sprzeciwu, bo na takie rzeczy jeszcze bedzie czas, kiedy ocenimy wszystko chlodnym okiem ,po mistrzostwach.

Natomiast wpisy typu "Leo musi odejsc" witam z autentyczna radoscia, bowiem z takich glupot mozna sie przynajmniej posmiac grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Różnica jest taka, że gol dla Polski to rzeczywiście pomyłka, a bramka dla Austriaków to celowe działanie. O to cały raban.

ps Tak samo można się pośmiać z wpisów "patriotów", co robią z Leo cudotwórcę.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/euro_2008/7444407.stm?goalid=502035

ustawcie sobie ospowiednio kamere i jak byk widac pol metrowy spalony rogera, to dla niedowiarkow

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415


[Linked Image]ROKER PEREJRO [Linked Image]

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
chyba chodzilo mu o zwyciezce Tour de France Oscara Pereiro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
w tabeli na koncu liczy sie róznica bramek czy bezposredni mecz najpierw?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
bezposredni mecz

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Polski błąd to jest oddawanie za darmo zawodników innym krajom - przykład Klose, Podolski. Teraz trzeba to zmienić i szukać takich Polaków za granicą żeby nie grali dla innego kraju. Dobrze, że się już interesują młodym Szczęsnym. Może wtedy gra się Polaków zmieni wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by A.S.Romek
Polski błąd to jest oddawanie za darmo zawodników innym krajom - przykład Klose, Podolski. Teraz trzeba to zmienić i szukać takich Polaków za granicą żeby nie grali dla innego kraju. Dobrze, że się już interesują młodym Szczęsnym. Może wtedy gra się Polaków zmieni wink
A co jest nie tak ze Szczęsnym ? Chłopak ma polskie obywatelstwo, tu się wychował i grał przez większość swojego piłkarskiego życia. Do UK wyjechał niedawno, ale na pewno w żadnej innej reprezentacji nie zagra. No bo żadnych podstaw ku temu nie ma.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Gvizdek


[Linked Image]ROKER PEREJRO [Linked Image]

laugh Wstyd!

Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
obroncy beenhakkera jak i sam holender zawsze znajda cos na swoja obrone. wystarczy ogladnac konferencje prasowe z austrii jak i te z przed mistrzostw. od momentu powolania kadry do dni dzisiejszego wszystko gra jak nalezy. tylko ze to jest reprezentacja 40 milionowego narodu i czlowiek ten zarabia duze pieniadze wiec mamy prawo oczekiwac troche wiecej niz za engela i janasa ktorzy tez potrafili wywalczyc awans chociaz w przeciwienstwie do holendra byli zlymi trenerami a mieli tych samych pilkarzy.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Nie należało zwalniać ani Engela, ani Janasa; tak samo teraz Beenhakkera!!!

Liga skorumpowana, kluby z rywalizacji o europejskie puchary odpadają w rundach kwalifikacyjnych, piłkarze za granicą grają w średniakach, większość w ogóle grzeje ławę.

W tym układzie każdy awans do turnieju głównego już jest wielkim sukcesem!

Na Euro nie pojechali Anglicy, Duńczycy, Serbowie, Bułgarzy, Ukraińcy.
Każda z tych drużyn ma w składzie gwiazdy o których możemy pomarzyć, zespoły też obiektywnie lepsze.

Piłka nożna w kraju jest w kryzysie i sam fakt udziału w turnieju głównym to już jest wielki sukces.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak ktos chce namiar na Piechniczka, moge dac, mieszka 15min jazdy samochodem ode mnie.


Ten koles jest tak zenujacy, ze najlepiej dla nas jak nie wychodzi z odmu i nie odbiera tel, bo ja jego gadania sluchac nie moge puke

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Lupus...mieszkasz w Ustroniu czy mi sie wydaje? shocked

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Emrod
Po raz pierwszy od 1986 roku na wielkiej imprezie nasz trzeci mecz nie jest spotkaniem wyłącznie o honor!
O tak ! jest spotkaniem o złote kalesony ! smile

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by polskignom
Lupus...mieszkasz w Ustroniu czy mi sie wydaje? shocked

piechniczek mieszka w wiśle smile

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1