A ty Tomo serio myślisz, że Kubica może równać się z Tomkiem ? ;]]] To śmiech na sali;] Tak całkowicie off topicowo.
Naszych oszukali strasznie, ten karny ewidentnie wydrukowany - po to powtórzono wolnego. Aczkolwiek mogło być 0-3 po 25' i też po sprawie. Nasza bramka z pomyłki, no ale właśnie... z pomyłki, a nie z celowego zabiegu. Niesmak straszny. Żyje się dalej, life nie jest sprawiedliwy.
Nie zauważyłem abym gdziekolwiek w tym temacie pisał cokolwiek o Kubicy, a już tym bardziej czynił jakiekolwiek porównania między nim, a Gollobem.
Po raz pierwszy od 1986 roku na wielkiej imprezie nasz trzeci mecz nie jest spotkaniem wyłącznie o honor!
Gol dla Polski problematyczny, karny jeszcze bardziej, ale zawsze mniej lub bardziej sędziuje się pod gospodarzy! Przy 2-0 dla Polski nie byłoby problemu
Błędem będzie ewentualne zwolnienie Leo, bo zrobił co mógł, a cudotwórców nie ma!
Nie licząc bramkarzy najlepsze kluby w których grają polscy reprezentanci to Racing, Olimpiakos, Anderlecht, Szachtar, Wolfsburg czy Hertha! I nasi wcale nie są tam gwiazdami więc z czym do ludzi?
Po raz pierwszy od 1986 roku na wielkiej imprezie nasz trzeci mecz nie jest spotkaniem wyłącznie o honor!
Gol dla Polski problematyczny, karny jeszcze bardziej, ale zawsze mniej lub bardziej sędziuje się pod gospodarzy! Przy 2-0 dla Polski nie byłoby problemu
Błędem będzie ewentualne zwolnienie Leo, bo zrobił co mógł, a cudotwórców nie ma!
Nie licząc bramkarzy najlepsze kluby w których grają polscy reprezentanci to Racing, Olimpiakos, Anderlecht, Szachtar, Wolfsburg czy Hertha! I nasi wcale nie są tam gwiazdami więc z czym do ludzi?
A zobacz gdzie grają Austiacy --> w 3 lidze niemieckiej
Błędem będzie ewentualne zwolnienie Leo, bo zrobił co mógł, a cudotwórców nie ma!
Nie licząc bramkarzy najlepsze kluby w których grają polscy reprezentanci to Racing, Olimpiakos, Anderlecht, Szachtar, Wolfsburg czy Hertha! I nasi wcale nie są tam gwiazdami więc z czym do ludzi?
Dla mnie najwazniejsze ,ze wreszcie widze w grze reprezentacji Polski autentyczne zaangazowanie ,ambicje, wole walki.
Pieprze to czy mecz jest piekny czy nie. Ci co graja pieknie na turniejach z reguly do finalu nie dochodza ,zas ci co zaczynaja z wysokiego C koncza marnie.
Wielkiej pilki od naszej reprezentacji nie oczekuje. Swiadomy jestem jakim dyspònujemy potencjalem ,jakie sa mozliwosci tej druzyny. Natomiast po raz pierwszy od wielu lat mam okazje, by rozpamietywac swinstwo jakie zrobil nam angielski drukarz ,zamiast biedzic sie i narzekac ,jak to fatalnie gra nasza druzyna.
Nie twierdze oczywiscie ,ze prezentuja niebotyczny poziom ,ale jak widze tu wpisy niektorych, zawierajace tylko krytyke, narzekania to budzi sie we mnie taki maly odruch sprzeciwu, bo na takie rzeczy jeszcze bedzie czas, kiedy ocenimy wszystko chlodnym okiem ,po mistrzostwach.
Natomiast wpisy typu "Leo musi odejsc" witam z autentyczna radoscia, bowiem z takich glupot mozna sie przynajmniej posmiac
Polski błąd to jest oddawanie za darmo zawodników innym krajom - przykład Klose, Podolski. Teraz trzeba to zmienić i szukać takich Polaków za granicą żeby nie grali dla innego kraju. Dobrze, że się już interesują młodym Szczęsnym. Może wtedy gra się Polaków zmieni
Polski błąd to jest oddawanie za darmo zawodników innym krajom - przykład Klose, Podolski. Teraz trzeba to zmienić i szukać takich Polaków za granicą żeby nie grali dla innego kraju. Dobrze, że się już interesują młodym Szczęsnym. Może wtedy gra się Polaków zmieni
A co jest nie tak ze Szczęsnym ? Chłopak ma polskie obywatelstwo, tu się wychował i grał przez większość swojego piłkarskiego życia. Do UK wyjechał niedawno, ale na pewno w żadnej innej reprezentacji nie zagra. No bo żadnych podstaw ku temu nie ma.
obroncy beenhakkera jak i sam holender zawsze znajda cos na swoja obrone. wystarczy ogladnac konferencje prasowe z austrii jak i te z przed mistrzostw. od momentu powolania kadry do dni dzisiejszego wszystko gra jak nalezy. tylko ze to jest reprezentacja 40 milionowego narodu i czlowiek ten zarabia duze pieniadze wiec mamy prawo oczekiwac troche wiecej niz za engela i janasa ktorzy tez potrafili wywalczyc awans chociaz w przeciwienstwie do holendra byli zlymi trenerami a mieli tych samych pilkarzy.
Nie należało zwalniać ani Engela, ani Janasa; tak samo teraz Beenhakkera!!!
Liga skorumpowana, kluby z rywalizacji o europejskie puchary odpadają w rundach kwalifikacyjnych, piłkarze za granicą grają w średniakach, większość w ogóle grzeje ławę.
W tym układzie każdy awans do turnieju głównego już jest wielkim sukcesem!
Na Euro nie pojechali Anglicy, Duńczycy, Serbowie, Bułgarzy, Ukraińcy. Każda z tych drużyn ma w składzie gwiazdy o których możemy pomarzyć, zespoły też obiektywnie lepsze.
Piłka nożna w kraju jest w kryzysie i sam fakt udziału w turnieju głównym to już jest wielki sukces.