Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
dopisali już komuś bonus za tę promocje na NHL??
u mnie pusto cały czas.

chyba, że czegoś niedopatrzyłem i należy podjąć jakąś akcje...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Powiedzcie mi, kiedyś w gamebookers można było odsprzedac zakład, czy to ciągle jest możliwe?

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Originally Posted by Gedzo
Musze przyznac ze troszke GB nie moze sie okreslic co do warunkow bonusa, nie mozna tego napisac jasno i precyzyjnie?

Dostałem od nich taka odpowiedz:

Jezeli poleci Pan danej osobie naszą stronę i jezeli ta osoba zaloży konto na naszej stronie i wypełni warunki bonusu, otrzyma Pan 50% wpłaty osoby poleconej, lecz nie więcej niz 100.00 USD.
Osoba polecona przez Pana otrzyma 100% wpłaty, lecz nie więcej niż 100.00 USD. Minimalna wpłata na konto wynosi 10.00 USD. Osoba polecona musi obrócic sumą bonusu oraz depozytu sześciokrotnie po kursie 2.0 lub wyższym. zanim kwota obu bonusów zostanie udostępniona.
Termin spełnienia warunków to 30 dni od daty aktywacji bonusu.
Prosimy zwrócic uwagę na to, że musi Pan najpierw wypełnić formularz ze strony Gamebookers. Po czym, osoba polecona otrzyma zaproszenie pod formą wiadomości e-mail, w którym znajdować się bedzie link do założenia konta. Podczas rejestracji należy podać e-mail adres, na który zostało wysłane zaproszenie. Kod premii TAFBOOKERS również musi być wpisany w momencie otwierania konta.

Niby wszystko jasne...

Pozdr.

No spox ,a odnosnie koszulki jakies szczegoly?
Kumpel ,zeby dostac musi postawic na zwyciezce?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Post deleted by Conrad

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
zle mi rozcyzliczyli zaklad ;/ jaki jest adres do ncih bo te co sa na stronce sa nieprawidlowe ;/

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by P!T3R
zle mi rozcyzliczyli zaklad ;/ jaki jest adres do ncih bo te co sa na stronce sa nieprawidlowe ;/



Betting & offer [email protected] ?



Dali free cash $10 i teraz ugrało się z tego sporo (ponad $100).
Miał ktoś takiego free casha? Jakie są zasady do obrotu i wypłaty, bo nie widać nic?

Jeżeli jest kwota do wypłaty równa saldzie, to wymagania co do obrotu zostały spełnione?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Wczoraj na mecz Span v Russia, na live dali 10,5 rogów do obstawienia.

W meczu było 11 rogów, ale tylko 10 wykonanych (4-6). 11 został podyktowany, ale nie został wykonany (koniec meczu odgwizdany).

Na początku gamebookers uznało, że było >10,5 goli.
Jednak w swoich zasadach gry mają zapis na liczbę rogów, że liczą liczbę wykonanych rogów (corners taken).

Nie wiem czy to po moim mailu poprawili, to nieistotne w sumie, bo dziś rano wchodzę na konto i skrzynkę pocztową i wszystko elegancko poprawione.


Dodam, że na tym na pewno stracili, że uznali prawidłowy wynik, a bwin ile to razy robił ludzi w wała na podobnych zakładach, mimo ewidentnych dowodów, że jest w błędzie?


Kolejny raz, który przekonuje mnie do grania w gambeookersach. I od razu człowiek lepiej się czuje, jak widzi, że jest wszystko w porządku smile



Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by zmarcin
Wczoraj na mecz Span v Russia, na live dali 10,5 rogów do obstawienia.

W meczu było 11 rogów, ale tylko 10 wykonanych (4-6). 11 został podyktowany, ale nie został wykonany (koniec meczu odgwizdany).

Na początku gamebookers uznało, że było >10,5 goli.
Jednak w swoich zasadach gry mają zapis na liczbę rogów, że liczą liczbę wykonanych rogów (corners taken).

Nie wiem czy to po moim mailu poprawili, to nieistotne w sumie, bo dziś rano wchodzę na konto i skrzynkę pocztową i wszystko elegancko poprawione.


Dodam, że na tym na pewno stracili, że uznali prawidłowy wynik, a bwin ile to razy robił ludzi w wała na podobnych zakładach, mimo ewidentnych dowodów, że jest w błędzie?


Kolejny raz, który przekonuje mnie do grania w gambeookersach. I od razu człowiek lepiej się czuje, jak widzi, że jest wszystko w porządku smile

ja akurat miałem niemiłe doświadczenie z GB, sprawa dotyczyła też ilości cornerów...
napisałem, że źle zakład rozliczyli to odpisali żebym im udowodnił że źle rozliczyli (!)
musiałem szukać opisów tego meczu w necie i podesłać 3 linki do różnych wiarygodnych stron, na końcu poprosiłem o ich oficjalne źródło informacji ale się nie doczekałem...
zakład rozliczyli ponownie poprawnie i przeprosili ale niesmak pozostał...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by awax76
ja akurat miałem niemiłe doświadczenie z GB, sprawa dotyczyła też ilości cornerów...
napisałem, że źle zakład rozliczyli to odpisali żebym im udowodnił że źle rozliczyli (!)
musiałem szukać opisów tego meczu w necie i podesłać 3 linki do różnych wiarygodnych stron, na końcu poprosiłem o ich oficjalne źródło informacji ale się nie doczekałem...
zakład rozliczyli ponownie poprawnie i przeprosili ale niesmak pozostał...



Bez obrazy, ja też bym poprosił o dowód.
Samo napisanie, źle rozliczyliście to słąba argumentacja.
Ja podesłałem w swoim mailu linki do oficjalnych wyników.


Summa sumarum, rozliczyli Ci poprawnie, a o to Ci chodziło przecież, tak?

No i przeprosili smile



Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by awax76
ja akurat miałem niemiłe doświadczenie z GB, sprawa dotyczyła też ilości cornerów...
napisałem, że źle zakład rozliczyli to odpisali żebym im udowodnił że źle rozliczyli (!)
musiałem szukać opisów tego meczu w necie i podesłać 3 linki do różnych wiarygodnych stron, na końcu poprosiłem o ich oficjalne źródło informacji ale się nie doczekałem...
zakład rozliczyli ponownie poprawnie i przeprosili ale niesmak pozostał...



Bez obrazy, ja też bym poprosił o dowód.
Samo napisanie, źle rozliczyliście to słąba argumentacja.
Ja podesłałem w swoim mailu linki do oficjalnych wyników.


Summa sumarum, rozliczyli Ci poprawnie, a o to Ci chodziło przecież, tak?

No i przeprosili smile

oczywiście nie byłem gołosłowny i już w pierwszym mailu opisałem całą sytuację i załączyłem link, ale tego było im mało...

wpieniłem się dlatego, bo rzecz nie dotyczyła meczu 3 ligi albańskiej tylko meczu Premiership i gdyby wykazali minimum dobrej woli to sami mogli to sprawdzić w 30 sekund

Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
ktoś mi może to przetłumaczyć
bo ja słabo englisz laugh

kupon oczywiście uznali mi za przegrany frown

Hello

BOS Celtics v LA Lakers +7.5/-7.5 was resettled by our Live Score Service.

The return of some of your bets (slip ID [65477424]) may have been affected by the resettlement procedure.

We Apologise for any inconvenience this may cause. Thank you for bearing with us.

Sincerely,

Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
Quote
Jesteśmy przeciwko oszustwom! Gamebookers zwróci pieniądze wszystkim, którzy obstawili wynik 1:0 dla Polski. Tak - nie zarobimy, bo... nie chcemy. Nie tym razem. Nie w takich okolicznościach. Wierzymy w uczciwy sport, a nie w fałszywe gwizdki. Sędzia Howard Webb podarował remis Austrii, ale my nie mamy zamiaru z tego korzystać. Biało-czerwonym należało się zwycięstwo. Kibice już raz zostali oszukani, a my nie chcemy karać ich po raz drugi. Oczywiście wszystkie inne zakłady (czyli np. wynik 1:1) zostaną normalnie rozliczone.

czy skorzystał ktoś ? smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
Originally Posted by żyła
No spox ,a odnosnie koszulki jakies szczegoly?
Kumpel ,zeby dostac musi postawic na zwyciezce?

o jaka koszulke sie rozchodzi? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Kropa
Gamebookers stał się dla mnie jednym z najgorszych buków. Kiedyś wypłaty bardzo szybkie, obsługa też. Teraz na maile z odpowiedzią trzeba czekać kilka dni a czasami wogóle nie odpowiadają, chyba, że kilkakrotnie sie do nich napisze. Tak samo z wypłątami, na moneybookers wogóle zawieszona w powietrzy wypołata, pisze failed ale nie powróciła na konto w gamebookers, jednak na moneybookers też się nie pojawiła. Na maile z moim pytaniem nie odpowiadają wprost albo wogóle nie odpoiwadają. Kpina. 30 kwietnia oraz 1 maja zleciłem też wypłaty na konto bankowe i nadal jeszcze nie dotarły pieniądze. Kpina, poporstu kpina z gamebookers. Jak tylko uda mi się odzyskać pieniądze od nich uciekam. Przeniose się do unibetu najprawdopodobniej.

Kiedys wplacalem przez MB teraz chcialem wyplacic i nie ma opcji cos sie zmienilo ostatnio? (wplacalem przez MB bardzo dawno a ta kasa do wyplaty to z bonusa)

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by slonic
Quote
Jesteśmy przeciwko oszustwom! Gamebookers zwróci pieniądze wszystkim, którzy obstawili wynik 1:0 dla Polski. Tak - nie zarobimy, bo... nie chcemy. Nie tym razem. Nie w takich okolicznościach. Wierzymy w uczciwy sport, a nie w fałszywe gwizdki. Sędzia Howard Webb podarował remis Austrii, ale my nie mamy zamiaru z tego korzystać. Biało-czerwonym należało się zwycięstwo. Kibice już raz zostali oszukani, a my nie chcemy karać ich po raz drugi. Oczywiście wszystkie inne zakłady (czyli np. wynik 1:1) zostaną normalnie rozliczone.

czy skorzystał ktoś ? smile

ciekawy zabieg, a konsekwetnie grajacy na zwyciestwo dla polski tez dostali zwrot stawek ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Kellthorn
ciekawy zabieg, a konsekwetnie grajacy na zwyciestwo dla polski tez dostali zwrot stawek ?


chyba zartujesz laugh wtedy firma by stracila sporo, a tak stracili pewnie grosze...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by Kropa
Gamebookers stał się dla mnie jednym z najgorszych buków. Kiedyś wypłaty bardzo szybkie, obsługa też. Teraz na maile z odpowiedzią trzeba czekać kilka dni a czasami wogóle nie odpowiadają, chyba, że kilkakrotnie sie do nich napisze. Tak samo z wypłątami, na moneybookers wogóle zawieszona w powietrzy wypołata, pisze failed ale nie powróciła na konto w gamebookers, jednak na moneybookers też się nie pojawiła. Na maile z moim pytaniem nie odpowiadają wprost albo wogóle nie odpoiwadają. Kpina. 30 kwietnia oraz 1 maja zleciłem też wypłaty na konto bankowe i nadal jeszcze nie dotarły pieniądze. Kpina, poporstu kpina z gamebookers. Jak tylko uda mi się odzyskać pieniądze od nich uciekam. Przeniose się do unibetu najprawdopodobniej.

Kiedys wplacalem przez MB teraz chcialem wyplacic i nie ma opcji cos sie zmienilo ostatnio? (wplacalem przez MB bardzo dawno a ta kasa do wyplaty to z bonusa)

nie czekajac na odpowiedz mailowa supportu wplacilem minimalny depozyt przez MB i od razu wyplacilem calosc, wyplacili w nocy po 2 godzinach wiec jesli chodzi o wyplaty buk szybki jak zawsze!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
jezeli mam inny mail w mb i inny w gamebookers to moge bez problemu wplacac i wyplacac z i na mb?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
Witam
Mam problem bo chce zmienic walute konta w GB i wyskakuje mi taki problem ,,Aby zmienić walutę konta, musisz zakończyć działanie klienta PartyPoker.com. Wyloguj się z programu i wróć na poprzednią stronę, aby dokonać zmiany waluty,,. O co tutaj chodzi jak mam to zrobic zeby sie wylogowac niech ktos doradzi smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Już wkrótce zobaczymy finałowe mecze Wimbledonu. Sięgnij po naszego asa: bonus o wartości do 50 USD i kibicuj swoim faworytom. Emocji z pewnością nie zabraknie!
Wystarczy, że na dowolny półfinałowy lub finałowy mecz gry pojedynczej postawisz zakład w wysokości 25 USD, a nagrodzimy Cię identycznym bonusem - 25 USD. Aby zgarnąć 50 USD, postaw zakład o wartości 25 USD na mecz półfinałowy i zakład o wartości 25 USD na finałowe spotkanie.
Możesz obstawiać mecze kobiet i mężczyzn - możliwych jest więc wiele kombinacji. Musisz jedynie pamiętać, aby zakłady dotyczyły spotkań półfinałowych i finałowych. W ten sposób zgarniesz najwyższy możliwy bonus, bez względu na to, czy Twoje typy będą trafione!

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, burbon, poozon, aker, JelineK, alfa), 1,668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1