Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#2416833 14/06/2008 01:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Niemcy są słabi? Zgoda, Chorwaci dobitnie to pokazali.
Austriacy to najsłabsza drużyna EURO? Możliwe.
Gdzie w takim razie my jesteśmy? :-(

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Niestety, na szarym końcu...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wszystko zależy od danego dnia i jak się ułoży mecz. Dużo zależy też od indywidualnych akcji, idzie ktoś sam na sam... strzeli czy nie strzeli?

Gdyby zawsze lepszy wygrywał z gorszym, to buki przestałyby istnieć. I to jest magia piłki nożnej, że przeciwko takiej Austrii dostawaliśmy baty przez 30 minut i jedynie "cuda" Boruca uchroniły nas od utraty gola... a później to my strzeliliśmy pierwszego gola.

Takie jest piękno tego sportu. Psuje je jedynie nie zawsze sprawiedliwa ingerencja pana w czarnym. Wczoraj mieliśmy wątpliwego karnego, ale bywały i gorsze decyzje.

Włochy - Australia na ostatnim mundialu i karny w doliczonym czasie dla Włoch... nawet sami gracze nie mogli uwierzyć, że sędzia podyktował jedenastkę. Niemcy - Argentyna w półfinale tego samego mundialu, najbardziej ewidentny karny jakiego widziałem w swoim życiu... a tu nic, a nawet żółta kartka dla Argentyńczyka za "wyłudzanie". smirk

Reprezentacja Polska będzie grała dalej i przed nami eliminacje do MŚ 2010, obyśmy nadal byli pod czujnym okiem Leo, który wiele dla nas zrobił i jeszcze wiele może zrobić. A na Euro 2012 też będziemy liczyć na "pomoc od UEFA" w awansie. smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Myśle ze juz powinnismy zakonczyc dyskusje na temat czy zostalismy oszukani czy nie ??!!!

Ja osobiscie uwazam ze zostalismy oszukani i to bardzo perfidnie mad

Nie mowcie ze nie ma znaczenia w ktorej minucie dana sytuacja ma miejsce...
Otoz ma to znaczenie bo to wplywa na to w jakim stopniu dana decyzja moze wypaczyc wynik...
Tak samo jest w przypadku kartek gdzie wielokrotnie sedziowie nie daja zoltej w momencie gdy dany zawodnik ma juz jedna na koncie tylko po to zeby nie wypaczac wyniku meczu...

Ale prawda jest taka ze na tych mistrzostwach mecze wygrywa sie determinacja i walka przez 90 minut...
Nie mozna miec chwili przestoju, nie mozna miec takich obroncow jak Jop lub obroncow ktorzy nie uczestnicza w akcjach ofensywnych...
Nie mozna miec napastnikow ktorzy dotykaja (nie strzelaja) pilke kilka razy w meczu...
Prawda jest bolesna ale mam wrazenie ze zostalismy z tylu za europejska czolowka i nie winie tutaj Benhakera, bo krawiec kraje jak mu materialu staje...
Mamy po prostu za malo umiejetnosci, moze doswiadczenia, moze ogrania na wielkich imprezach, a moze po prostu wszystkiego jednoczesnie frown

Jestem tuz po obejrzeniu meczu Rumunii i powiem szczerze chcialbym zebysmy tak grali, mozecie mowic ze pasywnie, mozecie mowic ze nudno ale widac ogranie, widac pomysl , element zaskoczenia a u nas smirk chocbysmy oddali wszystkie nasze kibicowskie serca to przykro to mowic ale czegos brakuje...

Obejrzalem wszystkie mecze i nie widzialem druzyny ktora by popelnila tyle bledow w defensywie co Polacy mad

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
oj widze ze decyzja Webba zaslonila naszemu narodowi to jak prezentuja sie nasze Orly na tym Euro.

Prawda jest smutna smirk panowie poki co zagralismy dwa bardzo przecietne spotkania - ktos moze powiedziec ze na miare naszego 25-30 msc w rankingu FIFA, ale caly "zmobilizowany" naród liczyl na duzo duzo wiecej.

I musza pojawic sie trudne pytania co do przygotowania i zebrania kadry na to Euro

1. Dlaczego wygladamy tak slabo fizycznie, ostatnie 15 min z Austria nasi oddychali rekawami a caly mecz gospodarze objezdzali nas jak male motorki, poza tym skad tyle kontuzji ??
2. Brak napatnikow. Zuraw kontuzja, Sagan skrzydlo, Zahorski nie istnieje. Kim my mamy szarpac z przodu panie Leo??? Gdzie te czasy gdy wykpiwany przez wszystkich Rasiak wygrywal gorne pilki i walczyl ze stoperami. Sam Ebi mota sie miedzy obroncami 2 mecze i co ten bidny chlopok ma zrobic. Czy nie przydalby sie teraz Wichniarek chociazby???
3. Co robia na tej imprezie Pazdan, Wawrzyniak, Zahorski???? Jaka stanowia alternatywe dla 11?? Żadna. o innych rezerwowych strach pisac bo wyszloby ze w 40mln narodzie jest 12-13 ludzi do grania na jakotakim poziomie smirk

Puenta: wielu mowi: Niemcy sa slabi jak nigdy... Wielu mowi ze Austria jest najslabsza na calym Euro.... jak slabi wiec jestesmy My? smirk

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


Cala prawda o naszej reprezentacji to co napisal Ryan 20

Dla nas moze lepiej ze padl remis w meczu z Austria,dlaczego
ktos zapyta?
Przy wygranej z Austria musielismy wygrac roznica dwoch goli z Chorwacja ,ktora nie mialaby jeszcze awansu ,teraz ma wiec bedzie latwiej,porazka Austrii z nami ,czyli bez szans na awans i spokojna wygrana Niemcow ,teraz Austria dzieki remisowi bedzie miala motywacje ,wygrywajac wychodzi z grupy. grin

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Panowie powiem wam jedno teraz jest cień nadziei na awans a jakby Austriacy przegrali to na 100% podlozyli by sie Niemcom i co do tego nie mam zludzeń. Oni teraz jeszcze liczą na jakiś fart jakiegoś karnego może czerwoną dla Niemców lub Webba 2
Chorwaci zrealizowali plan 1 miejsce w grupie i ostatni mecz nie ma dla nich znaczenia i w tym wszystkim upatruje szansy
Nie zapominajcie że 2 i 6 lat temu po dwóch meczach juz bylismy spakowani a teraz jeszcze jest jakas nadzieja nie ważne jak mała ważne że jest
POLSKA BIAŁO CZERWONI

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Macie rację, gdyby wczoraj było 1-0 dla nas to Austria gra o nic i oddaje punkty Niemcom. A tak to teoretycznie mają szansę, i wygrywając z Niemcami wywalają ich z Euro. smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Może brutalnie, ale zapytam.
Wszystkie już niemal ekipy widzieliśmy dwukrotnie na tym turnieju.
Spróbujcie wyzuć się na moment z okowów kibicowskiej duszy i powiedzcie, czy jest na EURO drużyna słabsza od Polski?
Uprzedzę, że nie przegrałem wczoraj przez pana W. wypłaty, i zero ironii w tym pytaniu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
nie wiem czy grecja czasem nie gra gorzej ... choć zagrali dopiero 1 mecz..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
Może brutalnie, ale zapytam.
Wszystkie już niemal ekipy widzieliśmy dwukrotnie na tym turnieju.
Spróbujcie wyzuć się na moment z okowów kibicowskiej duszy i powiedzcie, czy jest na EURO drużyna słabsza od Polski?
Uprzedzę, że nie przegrałem wczoraj przez pana W. wypłaty, i zero ironii w tym pytaniu.

Niestety .. odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna ..

frown

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Remis z Austrią jest paradoksalnie lepszy niż wygrana!

Chorwaci mają dzięki temu pewne pierwsze miejsce w grupie i do spotkania z Polską podejdą luźniej. W fazie pucharowej zostaną same potęgi i głupotą byłoby ryzykowanie kontuzji czy kartek.
Żółtka na koncie mają Modric, Srna, R.Kovac i Suminic - tych panów prawdopodobnie nie zobaczymy, tak przynajmniej powinien kombinować Bilic.
W tej sytuacji wygrana z Chorwacją jest całkiem realna!

A w drugim meczu? Niemcy są zatrważająco słabi i mówię to jako kibic tej reprezentacji!!!

Klose i Gomez nie stwarzają żadnego zagrożenia, nie zagra Bastian, a przy słabej formie Ballacka pomoc wykazuje zero kreatywności za to masę schematyzmu.

Niemcy mają świadomość, że dwa kolejne Euro kończyły się dla nich kompromitacją - będzie presja, to samo dotyczy Austriaków!
W taki meczu wszystko może się wydarzyć ooo

Szanse są oczywiście marne, ale kurs 35 jaki daje Prof za awans Polski jest mocno przesadzony!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
A ja Ci zrobie kurs 48 na awans naszych
Austra win = 8
Polska handi = 6
Tylko i tylko tak możemy awansowac
Buk bwin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
OK co w przypadku :

Austria -Niemcy 0-0 badz 1-1

Polska -Chorwacja 3-0 smile
?
Polska wchodzi ? czy liczy sie bilans bezposrednich spotkan.
przy wyniku 0-0 Austr wyprzedzamy niemcow w strzelonych golach ,ale co przy wyniku 1-1 AUT-GER?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
~Paragraf 7.07~

Jeśli dwie lub więcej drużyn mają tyle samo punktów po wszystkich meczach w swojej grupie, o ustaleniu kolejności decydują poniższe kryteria:

a) liczba punktów uzyskana w meczach między zainteresowanymi zespołami

b) różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami

c) liczba bramek strzelona w meczach miedzy zainteresowanymi zespołami (jeśli więcej niż dwie drużyny mają tyle samo punktów)

d) różnica bramek we wszystkich meczach

e) bramki zdobyte we wszystkich meczach

f) współczynnik z kwalifikacji do Mistrzostw Świata w 2006 roku i Mistrzostw Europy w 2008 roku (punkty dzielone przez rozegrane mecze)
[nie wiem dokładnie jak przeliczany jest ów współczynnik - osaiurkew]

g) współczynnik "fair play" zespołów (tylko na turnieju)

h) losowanie

~Paragraf 7.08~

Jeśli dwa zespoły z taka samą ilością punktów, goli zdobytych i straconych grają ostatni mecz grupowy przeciwko sobie i ów mecz również nie przyniesie rozstrzygnięcia, zajęte miejsce rozstrzyga się przez rzuty karne, pod warunkiem, że żadne inne zespoły nie mają takiej samej liczby punktów pod koniec rozgrywek grupowych. W wypadku gdy więcej niż dwie drużyny mają tyle samo punktów, miejsca określają punkty od a) do h) paragrafu 7.07. "

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by raiders_
OK co w przypadku :

Austria -Niemcy 0-0 badz 1-1

Polska -Chorwacja 3-0 smile
?
Polska wchodzi ? czy liczy sie bilans bezposrednich spotkan.
przy wyniku 0-0 Austr wyprzedzamy niemcow w strzelonych golach ,ale co przy wyniku 1-1 AUT-GER?
Wtedy liczy sie bezposredni mecz Polska - Niemcy

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Acha czyli nas ratuje Remis 0-0 Austri z Niemcami badz wygrana Austri i nasza wygrana 3-0 z Chorwatami laugh .... da sie zalatwic smile

na asutrie 1x 3,30

Polska -1 4.30

Biorac pod uwage ze mecze "pozegnania" gramy bardzo dobrze i szcelamy ,a chorwacja juz awansowala kilku czolowych zawodnikow ma zolte kartki wiec pewnie nie zagraja ..... smile. Czyzby 2 slowianskie zespoly wychodzily z grupy? nadzieja jakas jest.

mam nadzieje ze Niemcy sie nawzajem wytluka .Austria pewnie zamuruje bramke i bedzie liczyc na kontry,a przy zamasowanym ataku Niemcow o kontre nie bedzie trudno... wystarczy zeby byli skuteczniejsci niz w meczu z POLSKA w pierwszych 20 minutach smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
NAS ŻADEN REMIS AUSTRII NIE RATUJE

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
http://sport.onet.pl/0,1264200,1769107,wiadomosc.html

Plaga kontuzji w niemieckiej drużynie.

Swoją drogą przy założeniu że prowadzimy z Chorwacją z "dwojką" z przodu, to Austria prowadząc w swoim meczu może w końcówce dać wyrównać Niemcom.

PS. Zresztą o czym my mówimy.. smile
Nie umiem sobie nawet wyobrazić radości w przypadku - Niemcy OUT, Poland IN - ale bądźmy szczerzy. 5% szans to maks..

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, 11kera11, JelineK, betowiec), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1