Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
porównując sytuację holendrów z tą w jaka była w grupie B, sam sobie wystawiasz świadectwo.

Włosi i Francuzi to zespoły ograne na takich imprezach, mogą się rozkręcić z meczu na mecz i nagle z niczego zacząć grać fenomenalnie. Holendrów aż tak bardzo bym nie przeceniał, wielu już zrobiło z nich mistrzów Europy... nic tylko grać po kursach oscylujących koło 5,0... tylko jakoś dziwnie mi się wydaje, że trafi im się słabszy mecz, nie dopisze tyle szczęścia co w pierwszych dwóch spotkaniach i nie będzie tak różowo.

Aha, i chyba nie trzeba przypominać w jakich okolicznościach Włosi odpadali 4 lata temu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Originally Posted by s_LP
Włosi i Francuzi to zespoły ograne na takich imprezach, mogą się rozkręcić z meczu na mecz i nagle z niczego zacząć grać fenomenalnie...

bla bla bla.... "z niczego" to i Salomon nie naleje, a raczej z pustego. Obiektywnie trzeba patrzeć na to, że w piłkarskiej Europie zachodzą zmiany. Włosi, Francuzi, Anglicy, nawet Niemcy są w odwrocie. Starzy doświadczeni gracze w końcu przestaną być maszynką do wygrywania mistrzostw. Teraz nadchodzi czas Holendrów, Chorwatów i może Hiszpanii.
Rozumiem, że wygranie odpowiednio z mistrzami świata 3-0 i wicemistrzami 4-1 jest dla Ciebie "szczęściem" a może i "fuksem" Holendrów? Zawsze wygrywa ten, kto strzela więcej bramek, a nie ten kto ma szczęście smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
jak dla mnie makaron z żabami bedze remis a holendrzy spkojnie rezerwami wygraja 2:0 z rumunia bo jesli Robben ,van persi itp. to ławka, weszli przy stanie 1:0 z francja i gol nr. 2 i 3 to byl ich dziełem to rumunia bedze miała ciezko, chyba ze sie podłoza na delikatne 0:1 albo 1:2 zeby nie trafic w półfinale na włochów badz francje jak dla mnie rumunia wygra tylko jak sie holandia podłozy nie widze eby holandia w takiej formie uległa rumuni ale o czym ja tu mówie Włochy - Francja 1:1 i rumunia dalej hehe

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Francja trapią same kłopoty. Kiepska forma plus wewnętrzne konflikty - Makele rzuca Benzemą o ściane w szatni , Ribery nie nawidzi się z Nasrim i jak tu tworzyć kolektyw i grać przy tak niesprzyjającej atmosferze? Ja uważam że Włosi dzisiaj wygrają.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
a co sadzicie o takim typie:

Strzelec gola
Ruud van Nistelrooy 4.20
Remis 1.57
Adrian Mutu 4,00

typ na Adriana Mutu oczywisice!!!

typ z bet365! tylko cholera nic nie pisze co bedzie jak Ruud nie zagra ,a to jest wielce prawdopodobne!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 119
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 119
Originally Posted by mgr
Holendrzy będą dla mnie mega-frajerami jeśli się nie pozbędą teraz Włochów i Francuzów.

Zemści się to w półfinale.

Sorry ale to kompletna BZDURA...rano też tak myślałem.
ale dotarłem do 3 głównych argumentów dlaczego Holandia da co najwyzej Rumunii remis...W ITA-FRA będzie się działo co się ma dziać , ze wskazaniem na ITA.
Powody to w skrócie tak : jeśli Holendzry wogle cos kalkulują to kalkulują, że przed półfinałem po pokonaniu ROS-SWE mają extra dzień odpoczynku na zwycięzcą z ćwierć. z Hiszpania vs.- i tutaj wolą, żeby Hiszpanów pomęczyli dobrze pokopali najprawdopodobniej WŁOSI. I tak będą chcieli wygrać połfinał i tak Włochów już raz ograli, czemu nie drugi i tak są najlepsi, w ich interesie jest mocno wymęczona Hiszpania w semi-final
a w Van Bastena interesie piszą o tym w naszych gazetach, ze jak przegra to może zapomnieć o p+rowadzeniu drużyny we Włoszech, grozi mu tak stary Cesare Maldini, a Arrigo Sacchi w liscie otwartym prosi go o pomoc!!!
Słabo?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Sorry za OT

Czy ktoś wie, o której godzinie ukazują się oficjalne składy (jeżeli oczywiście jeszcze ich nie ma), i gdzie można takie info znaleźć?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Jedna z najbardziej prestiżowych holenderskich gazet - "De Telegraaf" dostarczyła złe wieści Francuzom i Włochom. Według niepotwierdzonych informacji dziennika, szkoleniowiec Oranje, Marco van Basten nie wystawi przeciwko Rumunii dziewięciu podstawowych zawodników w porównaniu z meczem z Francją. Jedynie Edwin van der Sar i Orlando Engelaar mają wystąpić we wtorkowy wieczór.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by TCJ23
Sorry ale to kompletna BZDURA...rano też tak myślałem.
ale dotarłem do 3 głównych argumentów dlaczego Holandia da co najwyzej Rumunii remis...W ITA-FRA będzie się działo co się ma dziać , ze wskazaniem na ITA.
Powody to w skrócie tak : jeśli Holendzry wogle cos kalkulują to kalkulują, że przed półfinałem po pokonaniu ROS-SWE mają extra dzień odpoczynku na zwycięzcą z ćwierć. z Hiszpania vs.- i tutaj wolą, żeby Hiszpanów pomęczyli dobrze pokopali najprawdopodobniej WŁOSI. I tak będą chcieli wygrać połfinał i tak Włochów już raz ograli, czemu nie drugi i tak są najlepsi, w ich interesie jest mocno wymęczona Hiszpania w semi-final
a w Van Bastena interesie piszą o tym w naszych gazetach, ze jak przegra to może zapomnieć o p+rowadzeniu drużyny we Włoszech, grozi mu tak stary Cesare Maldini, a Arrigo Sacchi w liscie otwartym prosi go o pomoc!!!
Słabo?

Wymęczyć to mogą ich kobitki w łóżkach.

Jaka pewność, że Hiszpania pokona Rumunię/Włochy/Francję w ćwierćfinale?
Dlaczego niby Włochy mają bardziej pomęczyć Hiszpanię niż Rumuni?

Dlaczego poza tym wszyscy mówią, że to Holandia sobie decyduje czy mecz z Rumunią wygra, czy przegra (to akurat mogą sami), czy może zremisuje? laugh


Jeżeli dziś nie wyautują Włochów albo Francuzów, to zostaną wyautowani w półfinale przez nich prawdopodobnie.
I będą frajerami.


A gadanie, że Van Basten ma nie puszczać, bo nie dostanie drużyny we Włoszech?

heee laugh


Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
A jakimi frajerami beda jesli dzis sie podloza a w polfinale rumunie im sie "odwdziecza" i zostatnie zaszczytne miejsce 3-4.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Rumuni graja o awans, beda gryzc trawe, Holandia w rezerwowym skladzie, nie sadze aby mogla dyktowac warunki w tym meczu. Kurs 2,5 na Rumunow mnie satysfakcjonuje. Uwazam ze nie ma sensu rozpatrywac czy Holendrzy im sie podloza czy nie i z kim chcieliby grac w polfinale

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Rumunia na pewno nie ma co kalkulować będzie walczyła o zwycięstwo. Holandia wystawi rezerwy i to będzie szansa dla nich (rezerw) na wypromowanie się i też nie odpuści. Może być rożnie ale obstawiam na Holendrów.

Francuzi z reguły rozpędzają się z meczu na mecz co pokazali już w meczu z Holandią. Mieli wiele sytuacji ale razili nieskutecznością, sędzia też im nie sprzyjał (przy 1:0 dla Holandii, po strzale Henry'ego holenderski obrońca obronił strzał ręką). Włosi grają słabo na turnieju, nie stwarzają za wiele sytuacji. Zawsze słynęli z obrony a ta też zawodzi. Mimo kłopotów w szatni: Francja - Włochy 1

Ja złożyłem sobie taki kupon:
Holandia 1X
Francja 1X @2.32

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Włosi grają lepiej od Francuzów na tym turnieju. niezasłuzenie przegrali z Rumunami (niesłusznie nieuznana bramka Toniego). wg mnie pokulają dziś skłóconą wewnętrznie Francję, której wielu piłkarzy jest po prostu bez formy.. także ITALIA!
Hol - Rumunia jak dla mnie no bet. Holendrzy nawet rezerwami są w stanie wygrać i z pewnością sie nie podłożą, a czy Rumuni bedą potrafili wygrać to już inna sprawa. raczej tak, ale typ X2 (Rumunia) raczej najpewniejszy

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
nie ma co dywagowac, sa 2 opcje i tyle:

1. Holandia B gra tak jak tylko moze i potrafi, ogladamy fajny meczyk i po walce wygrywaja, remisuja lub przegrywaja.

2. Holendrzy podkladaja sie i przegrywaja mecz.

Swoja droga chetnie obejrze ten meczyk i jesli ma byc ustaffka to chce zobaczyc jak Holendrzy to zrobia. Przeciez nie dadza karniaka Rumunom bo to byloby zbyt proste i czytelne. Watpie tez ze beda pudlowac celowo w sytuacji sam na sam.
Pamietam jak byla ustawka na 2-2 bodajrze na mundialu (jesli sie myle to mnie poprawcie) gdyby nie fakt ze wiedzialem co daje remis obu druzynom, pomyslalbym ze ogladam czysty mecz smile

w kazdym razie ktos dzisiaj bedzie cieszyc sie z kasiorki (zwolennicy opcji 1 lub 2) oraz coniektorzy beda piac po meczu jakie to bylo oczywiste i ze wszedl im wysoki kurs.

pozdro!

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
zenek - "z niczego" powtórze - to "nic" zdobyło mistrzostwo i vicemistrzostwo świata.

tak, uważam że holendrzy mieli sporo szczęścia w obu meczach i dzięki postawie Van der Sara wygrali oba spotkania. Jeśli to tacy pewniacy, to czemu płacą na ich ME ok. 5? No chyba, że już pograłeś allinem, po takim kursie...


Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by s_LP
zenek - "z niczego" powtórze - to "nic" zdobyło mistrzostwo i vicemistrzostwo świata.

tak, uważam że holendrzy mieli sporo szczęścia w obu meczach i dzięki postawie Van der Sara wygrali oba spotkania. Jeśli to tacy pewniacy, to czemu płacą na ich ME ok. 5? No chyba, że już pograłeś allinem, po takim kursie...

Ja osobiście też uważam, że mieli sporo szczęścia w tych meczach. Śmiem twierdzić, że gdyby Henryczek potrafił trafić chociaż jedną sam na sam (przy stanie 0-1) to Francja by ten mecz wygrała.

Holendrów przedwcześnie zrobiono mistrzami Europy i to zdecydowanie przedwcześnie. Lubie ich oglądać, grają fajną piłkę i nawet im życzę tej wygranej, ale Holandia gra tak OD ZAWSZE. Za Van Bastena nie grają nawet takiej ofensywki jak dawniej (mniejszy udział skrzydłowych), nawet była nagonka na Van Bastena, że zabił to, co piękne w "Pomarańczowych".

I powiem jeszcze, że było mnóstwo takich drużyn, które grały pięknie na początku, a kończyło się jak kończyło - że wywalił ich niby będący ktoś w słabej formie etc, ale z tych doświadczonych bardziej.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Gdyby gdyby "gdyby babcia miala..." tak tez nie mozna patrzec poniewaz praktycznie w kazdym meczu gdzie druzyna x albo z strzelilaby to co miala to by... itd Holandia swoja gra, swoboda ataku pozycyjnego udowadnia i pokazuje ze jest tutaj jednym z glownych faworytow turnieju a jak bedzie w nastepnych meczach to sie okaze

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
zgadzam się, ale szczęście jest potrzbne do wygranych, a w tym wypadku było po stronie holendrów

btw jaki mecz dziś na polsacie, bo na oficjalnej nie ma podanego

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Włochy-Francja na Polsacie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
włochy-francja

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1