|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Sebas zamknął temat o NBA, a ja go przywracam do życia (tzn. temat) i zapraszam Sebę i innych do wspólnego typowania.
Na dziś mam jeden typ:
Charlotte - Milwaukee Under 194,5 @ 1,91
kurs z Hilla
Salival
PS. Możemy oczywiście robić róznego rodzaju statsy jak np. w "typy MLB". W końcu jeszcze playoffy trwają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Typy które puściłem w DirecBet, ale kursy daję z Hilla bo wygodniej:
2.70 Milwaukee - Charlotte 1.50 2.15 Philadelphia - Toronto 1.74 2.20 L A Lakers - Sacramento 1.71 1.62 San Antonio - Dallas 2.40
Charlotte ładnie grało na wyjeździe, teraz musi wygrać u siebie aby mieć szanse na awans. Toronto bardzo dobrze grało na wyjeździe, teraz wygra. Sacramento to samo co Milwaukee. San Antonio łatwo wygrywa z Dallas, teraz będą chcieli wygrać aby już awansować do dalszej rundy i dać wytchnąć zawodnikom, poza tym nadal pomszczą kontuzję znaczącego gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
William Hill - Series Betting
3.75 Toronto - Philadelphia 1.28
12.00 Sacramento - L A Lakers 1.04
Buki przesadziły z tymi kursami. Toronto obecnie remisuje 1-1 i ma teraz dwa mecze do rozegrania u siebie. Jeśli wygra oba będzie prowadzić 3-1 a wtedy pozostaną im dwa mecze do rozegrania na Philadelphii. Tamte mecze mogą przegrać i wygrać 7 mecz u siebie. Toronto bardzo dobrze grało na Phila i ma duże szanse na awans, wystarczy wyeliminować Iversona i po sprawie. Gdyby buki dawały taki sam kurs na awans Toronto i Phila i tak wybrałbym Toronto.
Sacramento ma jeszcze szanse na awans, na wyjeździe grali bardzo dobrze, u siebie powinni wygrać oba mecze jednak musieliby wygrać jeden mecz na Lakersach, co będzie bardzo trudne. Jeśli kontuzji nabawi się Shaki lub Kobi to będzie bardzo prawdopodobne że Sacra przejdzie do dalszej rundy. Pewnie wygra Lakers i tak awansuje ale kurs 1,04 jest wręcz śmieszny, nigdy bym nie postawił kase na ten typ (stawiałem już pare razy single po kursie 1,03), bo szanse Lakers wcale nie są aż tak duże. Kurs 12 na awans Sacramento to też ostre przegięcie, bo jeszcze mogą zrobić niezłego psikusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał Salival: przywracam do życia PS. Możemy oczywiście robić róznego rodzaju statsy jak np. w "typy MLB". W końcu jeszcze playoffy trwają. Spoko mogę się tym zająć. [This message has been edited by SebaS (edited 11-05-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Oryginalnie wysłał SebaS: Sacramento ma jeszcze szanse na awans, na wyjeździe grali bardzo dobrze, u siebie powinni wygrać oba mecze jednak musieliby wygrać jeden mecz na Lakersach, co będzie bardzo trudne. Jeśli kontuzji nabawi się Shaki lub Kobi to będzie bardzo prawdopodobne że Sacra przejdzie do dalszej rundy. Pewnie wygra Lakers i tak awansuje ale kurs 1,04 jest wręcz śmieszny, nigdy bym nie postawił kase na ten typ (stawiałem już pare razy single po kursie 1,03), bo szanse Lakers wcale nie są aż tak duże. Kurs 12 na awans Sacramento to też ostre przegięcie, bo jeszcze mogą zrobić niezłego psikusa.[/b] Oczywiście gdy Sacramento wygra teraz mecz u siebie to kurs poleci w dół, ale jeżeli tak się stanie to warto będzie postawić na Sacramento nawet przy stanie 1-2 dla Lamersów. Tak mi się wydaje że jeżeli Sacra wygra pierwszy mecz u siebie,to w następnym zagrają na większym luzie i z mniejszą presją i odniosą jeszcze większe zwycięstwo. Potem jadą do LA a tam zestresowani Lamersi dostają w d... no i przy stanie 3-2 dla Kings, wracamy do Sacramento gdzie seria się kończy 4-2 dla Sacramento. To taki teoretyczny scenariusz jaki bym sobie życzył. Oczywiście jednak to jak będziemy typowali poszczególne mecze pokaże dalszy rozwój wydarzeń w NBA. Salival
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
ok. skopiowałem ręczne Oryginalnie wysłał SebaS: Toronto obecnie remisuje 1-1 i ma teraz dwa mecze do rozegrania u siebie. Jeśli wygra oba będzie prowadzić 3-1 a wtedy pozostaną im dwa mecze do rozegrania na Philadelphii. Tamte mecze mogą przegrać i wygrać 7 mecz u siebie. Chyba żle to ująłeś Sebas, bo wg. mnie seria w "best of seven" wygląda następująco: 1.Phila 2.Phila 3.Toronto 4.Toronto 5.Phila 6.Toronto 7.Phila Tak wygląda rozkład miast w których grają w drugiej rundzie playoffs. Tak samo wyglądają finały konferencji (A,A,B,B,A,B,A - gdzie A to miasto drużyny wyżej rozstawionej w playoff, B - miasto przeciwnika). Dopiero w finale NBA wygląda to inaczej i np. gdyby finał był San Antonio - Milwaukee, to graliby tak: 1)San Antonio 2)San Antonio 3)Milwaukee 4)Milwaukee 5)Milwaukee 6)San Antonio 7)San Antonio W tym wypadku SA jest drużyna wyżej rozstawioną bo miało lepszy bilans W/L po rundzie zasadniczej. Salival PS Mam nadzieję że takiego finału jednak nie będzie ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Hmm, nie wiedziałem. Jednak to nic nie zmienia, Toronto i tak rozegra u siebie 3 spotkania a o to mi gównie chodziło, tyle że awansują już w 6 a nie 7 meczu. Dzięki za uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
jesli można sie doloczyć to stzral na dzisiaj Prof. 531 Sacramento - La Lakers 1@ 1.84
to juz ostatnia szansa dla gospodarzy, inaczej OUT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Ciacho policzę Tobie ten typ z kursem jaki jest u Hilla, tzn. 1,71 nie będziesz płacić podatku. Na przyszłoś lepiej korzystać z kursów zagranicznych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
typy dzisiejsze: Sacramento -2 @1,91 (Itops)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
William Hill L A Lakers - Sacramento +2.5 1.91 Milwaukee - Charlotte 1.66 Philadelphia - Toronto 1.80
[This message has been edited by SebaS (edited 13-05-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Osoby które postawiły Series Betting na Toronto po kursie 3.75, teraz mogą postawić na awans Philadelphi po kursie 2.30. W ten sposób na pewno zarobimy, bez względu na wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
póki co ten typ na dziś:
Milwaukee At Charlotte on 13/05/2001 Total score to be under +194.5 @ 1,91 (HILL)
Salival
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
poprzedni typ wszedł (charlotte - milwaukee 85-78), więc proponuję kolejny:
LA Lakers At Sacramento +3.5 @ 1,91
Salival
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
William Hill: Spread Dallas - San Antonio -9 1,91
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
jak widze wiele osob chcialo zarobic na stawianiu przeciwko LAL. mysle, ze mozna zarobic ale ufajac w mozliwosci Lakers. w sezonie zasadniczym grali roznie, ale byly to eksperymenty Phila. do tego doszly konfikty Shaq-Kobe. teraz konfikty zazegnane, a forma gwiazd pokazuje, ze sa nie do zatrzymania. Typuje 4:0 przeciwko SAS i 4:0 w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111 |
DMK hahaha rozsmiezsyłeś mnie z tymi 4-0 Spurs ich sprowadzi na ziemię! ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Hunterprize - zobaczymy, ale na razie SAS powinni sie martwic czy im Nowitzki nie zakonczy sezonu ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
No, no, widzę że mamy nowych specjalistów ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) W takim razie zapraszam Panowie do typowania i zaprezentowania swojej wiedzy ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) . Salival
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|