Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#242882 11/05/2001 05:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Sebas zamknął temat o NBA, a ja go przywracam do życia (tzn. temat) i zapraszam Sebę i innych do wspólnego typowania.

Na dziś mam jeden typ:

Charlotte - Milwaukee Under 194,5 @ 1,91

kurs z Hilla

Salival

PS. Możemy oczywiście robić róznego rodzaju statsy jak np. w "typy MLB". W końcu jeszcze playoffy trwają.

Bonus: Unibet
#242883 11/05/2001 05:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Typy które puściłem w DirecBet, ale kursy daję z Hilla bo wygodniej:

2.70 Milwaukee - Charlotte 1.50
2.15 Philadelphia - Toronto 1.74
2.20 L A Lakers - Sacramento 1.71
1.62 San Antonio - Dallas 2.40


Charlotte ładnie grało na wyjeździe, teraz musi wygrać u siebie aby mieć szanse na awans.
Toronto bardzo dobrze grało na wyjeździe, teraz wygra.
Sacramento to samo co Milwaukee.
San Antonio łatwo wygrywa z Dallas, teraz będą chcieli wygrać aby już awansować do dalszej rundy i dać wytchnąć zawodnikom, poza tym nadal pomszczą kontuzję znaczącego gracza.

#242884 11/05/2001 05:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
William Hill - Series Betting

3.75 Toronto - Philadelphia 1.28

12.00 Sacramento - L A Lakers 1.04

Buki przesadziły z tymi kursami. Toronto obecnie remisuje 1-1 i ma teraz dwa mecze do rozegrania u siebie. Jeśli wygra oba będzie prowadzić 3-1 a wtedy pozostaną im dwa mecze do rozegrania na Philadelphii. Tamte mecze mogą przegrać i wygrać 7 mecz u siebie. Toronto bardzo dobrze grało na Phila i ma duże szanse na awans, wystarczy wyeliminować Iversona i po sprawie. Gdyby buki dawały taki sam kurs na awans Toronto i Phila i tak wybrałbym Toronto.

Sacramento ma jeszcze szanse na awans, na wyjeździe grali bardzo dobrze, u siebie powinni wygrać oba mecze jednak musieliby wygrać jeden mecz na Lakersach, co będzie bardzo trudne. Jeśli kontuzji nabawi się Shaki lub Kobi to będzie bardzo prawdopodobne że Sacra przejdzie do dalszej rundy. Pewnie wygra Lakers i tak awansuje ale kurs 1,04 jest wręcz śmieszny, nigdy bym nie postawił kase na ten typ (stawiałem już pare razy single po kursie 1,03), bo szanse Lakers wcale nie są aż tak duże. Kurs 12 na awans Sacramento to też ostre przegięcie, bo jeszcze mogą zrobić niezłego psikusa.

#242885 11/05/2001 06:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał Salival:
przywracam do życia

[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]


Quote
PS. Możemy oczywiście robić róznego rodzaju statsy jak np. w "typy MLB". W końcu jeszcze playoffy trwają.

Spoko mogę się tym zająć.


[This message has been edited by SebaS (edited 11-05-2001).]

#242886 11/05/2001 06:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS:
Sacramento ma jeszcze szanse na awans, na wyjeździe grali bardzo dobrze, u siebie powinni wygrać oba mecze jednak musieliby wygrać jeden mecz na Lakersach, co będzie bardzo trudne. Jeśli kontuzji nabawi się Shaki lub Kobi to będzie bardzo prawdopodobne że Sacra przejdzie do dalszej rundy. Pewnie wygra Lakers i tak awansuje ale kurs 1,04 jest wręcz śmieszny, nigdy bym nie postawił kase na ten typ (stawiałem już pare razy single po kursie 1,03), bo szanse Lakers wcale nie są aż tak duże. Kurs 12 na awans Sacramento to też ostre przegięcie, bo jeszcze mogą zrobić niezłego psikusa.[/b]

Oczywiście gdy Sacramento wygra teraz mecz u siebie to kurs poleci w dół, ale jeżeli tak się stanie to warto będzie postawić na Sacramento nawet przy stanie 1-2 dla Lamersów. Tak mi się wydaje że jeżeli Sacra wygra pierwszy mecz u siebie,to w następnym zagrają na większym luzie i z mniejszą presją i odniosą jeszcze większe zwycięstwo. Potem jadą do LA a tam zestresowani Lamersi dostają w d... no i przy stanie 3-2 dla Kings, wracamy do Sacramento gdzie seria się kończy 4-2 dla Sacramento.

To taki teoretyczny scenariusz jaki bym sobie życzył. Oczywiście jednak to jak będziemy typowali poszczególne mecze pokaże dalszy rozwój wydarzeń w NBA.

Salival

#242887 11/05/2001 06:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
ok. skopiowałem ręczne [Linked Image]

Quote
Oryginalnie wysłał SebaS:
Toronto obecnie remisuje 1-1 i ma teraz dwa mecze do rozegrania u siebie. Jeśli wygra oba będzie prowadzić 3-1 a wtedy pozostaną im dwa mecze do rozegrania na Philadelphii. Tamte mecze mogą przegrać i wygrać 7 mecz u siebie.

Chyba żle to ująłeś Sebas, bo wg. mnie seria w "best of seven" wygląda następująco:
1.Phila
2.Phila
3.Toronto
4.Toronto
5.Phila
6.Toronto
7.Phila

Tak wygląda rozkład miast w których grają w drugiej rundzie playoffs. Tak samo wyglądają finały konferencji (A,A,B,B,A,B,A - gdzie A to miasto drużyny wyżej rozstawionej w playoff, B - miasto przeciwnika). Dopiero w finale NBA wygląda to inaczej i np. gdyby finał był San Antonio - Milwaukee, to graliby tak:
1)San Antonio
2)San Antonio
3)Milwaukee
4)Milwaukee
5)Milwaukee
6)San Antonio
7)San Antonio
W tym wypadku SA jest drużyna wyżej rozstawioną bo miało lepszy bilans W/L po rundzie zasadniczej.

Salival

PS Mam nadzieję że takiego finału jednak nie będzie [Linked Image]

#242888 11/05/2001 06:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Hmm, nie wiedziałem. Jednak to nic nie zmienia, Toronto i tak rozegra u siebie 3 spotkania a o to mi gównie chodziło, tyle że awansują już w 6 a nie 7 meczu.
Dzięki za uwagę.

#242889 11/05/2001 22:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432

#242890 11/05/2001 22:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
jesli można sie doloczyć to stzral na dzisiaj Prof.
531 Sacramento - La Lakers 1@ 1.84

to juz ostatnia szansa dla gospodarzy, inaczej OUT

#242891 12/05/2001 04:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ciacho policzę Tobie ten typ z kursem jaki jest u Hilla, tzn. 1,71 nie będziesz płacić podatku. Na przyszłoś lepiej korzystać z kursów zagranicznych.

#242892 12/05/2001 04:40
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
typy dzisiejsze:
Sacramento -2 @1,91 (Itops)

#242893 13/05/2001 04:18
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
William Hill
L A Lakers - Sacramento +2.5 1.91
Milwaukee - Charlotte 1.66
Philadelphia - Toronto 1.80


[This message has been edited by SebaS (edited 13-05-2001).]

#242894 13/05/2001 15:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Osoby które postawiły Series Betting na Toronto po kursie 3.75, teraz mogą postawić na awans Philadelphi po kursie 2.30. W ten sposób na pewno zarobimy, bez względu na wynik.

#242895 13/05/2001 20:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
póki co ten typ na dziś:

Milwaukee At Charlotte on 13/05/2001 Total score to be under +194.5 @ 1,91 (HILL)

Salival

#242896 14/05/2001 01:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
poprzedni typ wszedł (charlotte - milwaukee 85-78), więc proponuję kolejny:

LA Lakers At Sacramento +3.5 @ 1,91

Salival

#242897 14/05/2001 04:48
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
William Hill: Spread
Dallas - San Antonio -9 1,91

#242898 14/05/2001 17:44
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
jak widze wiele osob chcialo zarobic na stawianiu przeciwko LAL.
mysle, ze mozna zarobic ale ufajac w mozliwosci Lakers. w sezonie zasadniczym grali roznie, ale byly to eksperymenty Phila. do tego doszly konfikty Shaq-Kobe. teraz konfikty zazegnane, a forma gwiazd pokazuje, ze sa nie do zatrzymania. Typuje 4:0 przeciwko SAS i 4:0 w finale.

#242899 14/05/2001 17:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
DMK hahaha rozsmiezsyłeś mnie z tymi 4-0
Spurs ich sprowadzi na ziemię! [Linked Image]

#242900 14/05/2001 19:00
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Hunterprize - zobaczymy, ale na razie SAS powinni sie martwic czy im Nowitzki nie zakonczy sezonu ;-))

#242901 14/05/2001 19:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
No, no, widzę że mamy nowych specjalistów [Linked Image]
W takim razie zapraszam Panowie do typowania i zaprezentowania swojej wiedzy [Linked Image].

Salival

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1