Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Poole Pirates - Swindon Robins
Dzis zuzel na wyspach w wersji pucharowej. Druzyny spotkaly sie juz na torze Swindon i gospodarze wowczas wygrali 53-39. Co sie zmienilo? Ano nie pojedzie Batchelor i bedzie stosowana za niego r/r. Wbrew ogolnej opini nie uwazam ze bylo to wielkie odlabianie. W w/w meczu zdobyl az 2 pkt i to w biegach z jego udzialem gospodarze glownie budowali przewage przywozac go 3 razy na 5-1. Mysle ze zastepujacy go zawodnicy uszczkna conajmniej 2 pkt wiecej. W skladzie Piratow natomiast od tamtego czasu zaszla roszada w skladzie i zdobywca 10 pkt w tamtym meczu Skornicki pojedzie z nr4 a nie jako rezerwowy. O powtorzeniu tego wyniku dzis moze jedynie pomazyc. Jadacy dzis w jego miejsce z nr7 Davidsson choc potrafi zaskoczyc to nie sadze aby powtorzyl wynik Skory. Wlasnie jezdzcy na pozycji 6i7 to chyba najslabsze ogniwo Pool w pojedynkach z nimi Wright moze niezle zapunktowac. Zawodnik ten pojedzie zapewne 7 razy i powinien zdobyc 10-11 pkt jesli do tego Hauzinger cos dorzuci to Swindon nie powinno przegrac wyzej niz 8 pkt. Adams powinien zdobyc 13 pkt i licze ze Kornelissen dorzuci swoje 10. Oprocz handi +10 na Swindon sprobuje tez pare Korneliussen-Watt. Dunczyk pojawi sie pewnie 6 razy jak pisalem wyzej 10 pkt jest w jego zasiegu natomiast Watt mysle ze tylko 4 starty w tym 2 razy z Adamsem i raz z Holderem powinno sie skonczyc na 8-9 pkt a kurs na dunczyka 2.3

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Sam się zdziwiłem, ale po przeanalizowaniu układu biegów wyszło mi góra 6-8 pkt dla Poole.
Ta absencja Troya, wydaje mi się, zostanie niejako zneutralizowana przez lepsze rezerwy Rudzików. Wright i Hauzinger jak na warunki brytyjskie na tych pozycjach to giganci wink
Jeżeli Leigh pojedzie na swoim poziomie, a w trakcie zawodów nie wydarzy się nic niespodziewanego (upadek, kontuzja), będę zdziwiony bardzo wysoką wygraną miejscowych.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
Sam się zdziwiłem, ale po przeanalizowaniu układu biegów wyszło mi góra 6-8 pkt dla Poole.
Ta absencja Troya, wydaje mi się, zostanie niejako zneutralizowana przez lepsze rezerwy Rudzików. Wright i Hauzinger jak na warunki brytyjskie na tych pozycjach to giganci wink
Jeżeli Leigh pojedzie na swoim poziomie, a w trakcie zawodów nie wydarzy się nic niespodziewanego (upadek, kontuzja), będę zdziwiony bardzo wysoką wygraną miejscowych.
po co piszesz jakas analize jak juz niebedzie mozna dac tego betu? laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
bwin jakiegos babola walnal z hansem, ale i tak nie ma co stawiac bo pewnie wycofaja

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Swindon Robins - Poole Pirates
Pucharow ciag dlaszy. Piraci powinni obrnic 13 pkt. zaliczke z wczorajszego meczu. Solidni liderzy gosci powinni tracic pkt tylko z Adamsem i Kornelissenem co powinno dac im razem ok 29-30 pkt druga linia napewno dolozy swoje 10 pkt i dalej awansuje Pool. Handi ustawione jest na lini 8pkt. Troche niebezpieczna linia bo przy w miare wyrownanym pojedynku jakiego sie spodziewam awans Piratow moze byc juz rozstrzygniety przed 2 ostatnimi biegami i w tych dwoch biegach moze wszystko sie zdazyc jak to w biegach o nic. Jako ze Piraci raz juz pokonali Swindon na ich torze 51-39 wiec nie bede ryzykowal handi+8 dla nich ale skusze sie na ich czysty win po kursie 4 po turystycznej stawce

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Peterborough Panthers - The Lakeside Hammers
W tym meczu trzeba zaryzykowac -8 na Pantery. Do skladu wraca Bjerre, Andersen ostatnio solidny. Lakeside jakby w odwrocie slabszy ostatnio Jonsson, w bardzo slabej formie Davidsson i przecietny ostatni Schields. Najistotniejszy jednak jest brak Kylemakorpi to wlasnie pkty Fina decydowaly o krzystnych wynikach Lakeside na wyjezdzie. Jego brak to duze oslabienie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pantery dzis pefa,zeby przejsc Arene musza zrobic przynajmniej 16 pkt.Jutro bez najlepszej trojki nie maja czego szukac w Essex.

Panthers-8 1 1,85

II bieg Pantery 1 ,7

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
McGowan - Skora 1 1,6

Ilez ten McG bedzie kaleczyl...dzisiaj jeden start wiecej od Skory.
Sportingbet

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
[quote=harris73]Pantery dzis pefa,zeby przejsc Arene musza zrobic przynajmniej 16 pkt.Jutro bez najlepszej trojki nie maja czego szukac w Essex.

Niekoniecznie nie mają czego szukać. Pojadą w ich ekipie Bjarne oraz Woodward. Nie muszą zrobić gorszego wyniku od Hansa i Bjerre.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Post deleted by buszmen

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
Post deleted by buszmen

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Post deleted by buszmen

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Post deleted by buszmen

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
bjerre R/R

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Rivaldo
bjerre R/R
wiec hans 6 startow i dodatnie handi na arene bedzie smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Post deleted by buszmen

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Post deleted by buszmen

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Post deleted by buszmen

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Ma ktos jakies info odnosnie skladu panter na dzisiejszy mecz? Wiadomo ze Andersen i Bjerre nie pojada ale kto za nich ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by _Elbisi_
Ma ktos jakies info odnosnie skladu panter na dzisiejszy mecz? Wiadomo ze Andersen i Bjerre nie pojada ale kto za nich ?

Peterborough
1. Bjarne Pedersen
2. Henning Bager
3. Kenneth Bjerre R/R
4. Claus Vissing
5. James Wright
6. Morten Risager
7. Ty Proctor

Lakeside
1. Andreas Jonsson
2. Leigh Lanham
3. Adam Shields
4. Lubos Tomicek
5. Jonas Davidsson
6. Ricky Kling
7. Chris Mills

Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1