|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Może da się wypożyczyć Quinterosa , dla nas bardzo by się przydał . Z tego co zamierzają to przebudowa drużyny może przynieść same korzyści choć pewnie początek może być ciężki ale im dalej w sezon tym może być coraz bardziej widoczne pozytywne efekty .
Ktoś się orientuje może kiedy będzie terminarz na nowy sezon ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Ktoś się orientuje może kiedy będzie terminarz na nowy sezon ? Póki co nic na ten temat nie wiadomo. Na stronie leśnych ludków jest tylko info, że pierwsza kolejka 25-27 lipca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Podobno kolejna weryfikacja tabeli 1 i 2 ligi ma być 2 lipca , więc może wtedy pojawi się terminarz .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Takie rzeczy tylko w Polsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Śląsk się poważnie interesuje Sotiroviciem i Sobocińskim. I o ile ten drugi zapewno przejdzie bo kończy mu się kontrakt w Jadze, o tyle w przypadku pierwszego mam nadzieje że Śląsk wyłoży 150tyś euro zapisane jako klauzula odstępnego  Dziś z tego co mi wiadomo kontrakt podpisał Stano. Oferty wciąż rozważają Zawistowski i Lewczuk ze Znicza. (chociaż obaj podkreślają że super by było jakby przeszli gdzieś razem  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Podobnie mieli się trzymać razem z Lewandowskim i jakoś im nie wyszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Lech chyba nie był zainteresowany Lewczukiem z tego co mi wiadomo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Zgadza się, a przynajmniej nic o tym oficjalnie nie wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Sotirovic w Śląsku za 600tyś zł.
zobaczymy ile teraz działacze z tego co zarobili wydadzą na wzmocnienia.. czy po raz kolejny wypchają sobie kasą kieszenie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Dobry transfer Śląska - Vuk to Vuk, swoje strzeli, a nawet jak nie ;), to będzie z pewnością absorbował uwagę obrońców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
do pierwszej kłótni z trenerami/kolegami z drużyny a potem bluzganiu kibiców. Chojrak z niego był nie ma co  Swoją drogą ciekawe czy w Śląsku też ominie połowę treningów z powodu wyimaginowanych chorób, kontuzji, bolących zębów itp itd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Niesforny na pewno, coś tam o uszy nawet mnie się w tym względzie obiło  Smutna polska ligowa rzeczywistość - nawet z takim podejściem może ograć niejednego ligowego obrońcę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Szczot w Jagiellonii, Arifovic ma zastąpić Sotirovicia, czyli wyprzedaż w ŁKS. http://www.90minut.pl/news.php?id=741662
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Sorry za post pod postem. "Remigiusz Sobociński i Vuk Sotirović są już piłkarzami Śląska Wrocław." stary pijak i młodszy awanturnik out 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
Quinteros ma podobno chorego ojca w Peru i najprawdopodobniej wróci do ojczyzny, choć jak przyznał chciałby zostać w Lechu. Transfer krajowy raczej nie wchodzi w grę, ponieważ wartość zawodnika, jak i jego kontrakt przewyższają możliwości finansowe większości polskich klubów.
Zając wcześniej podpisał kontrakt z Ruchem Chorzów.
W Poznaniu niby koniec transferów, ale to wszystko niby ;-). Pocichutku mówi się o jeszcze jednym zawodniku, który z pewnością byłby sporym wzmocnieniem w formacji ofensywnej.
Kadra na najbliższy sezon wygląda bardzo okazale. Wobec osłabień Dyskobolii, każde miejsce poza czołową trójką będzie przyjęte jako porażka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5308188,Solorz_w_Slasku_Wroclaw_w_miejsce_Drzymaly.html
Polsat wydymał Drzymałe Ach, pieniadze  układy & polityka  dla mnie szok, jak dobrego biznesmena można przez to "udupić" Drzymała chciał oszukać Wrocław? http://rp.pl/artykul/153062.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Quinteros ma podobno chorego ojca w Peru i najprawdopodobniej wróci do ojczyzny, choć jak przyznał chciałby zostać w Lechu. Transfer krajowy raczej nie wchodzi w grę, ponieważ wartość zawodnika, jak i jego kontrakt przewyższają możliwości finansowe większości polskich klubów. "..w piątek przyleciał Henry Quinteros, który wyjaśniał dlaczego opóźnił się jego powrót - Nieprawdą jest to co wypisywały niektóre gazety. Mam w Limie chorego ojca, który jest po operacji i ktoś musi się nim zająć. Nie chce opuszczać Lecha, ale w najbliższych dniach będę musiał podjąć jakąś decyzję. - mówi „Kwinto"."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ciekawostka "Kiedyś pracowałem w Turcji i wciskali mi jakiegoś piłkarza. Pytam się, co to za jeden, a oni na to, że nie załapał się w Denizlispor. Powiedziałem, że jak tam się nie załapał, to ja go nie chcę. Zabrali piłkarza i pojechali do Galatasaray. Tam podpisał kontrakt. Nazywał się Hakan Sukur." F.Smuda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Sotirović w Śląsku Wrocław. Arifović, Szczot i Zawistowski ustalili warunki kontraków z Jagiellonią
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|