Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Może da się wypożyczyć Quinterosa , dla nas bardzo by się przydał . Z tego co zamierzają to przebudowa drużyny może przynieść same korzyści choć pewnie początek może być ciężki ale im dalej w sezon tym może być coraz bardziej widoczne pozytywne efekty .

Ktoś się orientuje może kiedy będzie terminarz na nowy sezon ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Piecia
Ktoś się orientuje może kiedy będzie terminarz na nowy sezon ?

Póki co nic na ten temat nie wiadomo.

Na stronie leśnych ludków jest tylko info, że pierwsza kolejka 25-27 lipca

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Podobno kolejna weryfikacja tabeli 1 i 2 ligi ma być 2 lipca , więc może wtedy pojawi się terminarz .

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Takie rzeczy tylko w Polsce laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Śląsk się poważnie interesuje Sotiroviciem i Sobocińskim. I o ile ten drugi zapewno przejdzie bo kończy mu się kontrakt w Jadze, o tyle w przypadku pierwszego mam nadzieje że Śląsk wyłoży 150tyś euro zapisane jako klauzula odstępnego wink

Dziś z tego co mi wiadomo kontrakt podpisał Stano.
Oferty wciąż rozważają Zawistowski i Lewczuk ze Znicza. (chociaż obaj podkreślają że super by było jakby przeszli gdzieś razem wink )

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Podobnie mieli się trzymać razem z Lewandowskim i jakoś im nie wyszło tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Lech chyba nie był zainteresowany Lewczukiem z tego co mi wiadomo? confused

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Zgadza się, a przynajmniej nic o tym oficjalnie nie wiadomo smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Sotirovic w Śląsku za 600tyś zł.

zobaczymy ile teraz działacze z tego co zarobili wydadzą na wzmocnienia.. czy po raz kolejny wypchają sobie kasą kieszenie..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Dobry transfer Śląska - Vuk to Vuk, swoje strzeli, a nawet jak nie ;), to będzie z pewnością absorbował uwagę obrońców.


Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
do pierwszej kłótni z trenerami/kolegami z drużyny a potem bluzganiu kibiców. Chojrak z niego był nie ma co laugh

Swoją drogą ciekawe czy w Śląsku też ominie połowę treningów z powodu wyimaginowanych chorób, kontuzji, bolących zębów itp itd laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Niesforny na pewno, coś tam o uszy nawet mnie się w tym względzie obiło wink

Smutna polska ligowa rzeczywistość - nawet z takim podejściem może ograć niejednego ligowego obrońcę ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911


Powrót Surmy do Chorzowa?

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92465

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Szczot w Jagiellonii, Arifovic ma zastąpić Sotirovicia, czyli wyprzedaż w ŁKS.

http://www.90minut.pl/news.php?id=741662

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Sorry za post pod postem.

"Remigiusz Sobociński i Vuk Sotirović są już piłkarzami Śląska Wrocław."
stary pijak i młodszy awanturnik out hura

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Quinteros ma podobno chorego ojca w Peru i najprawdopodobniej wróci do ojczyzny, choć jak przyznał chciałby zostać w Lechu. Transfer krajowy raczej nie wchodzi w grę, ponieważ wartość zawodnika, jak i jego kontrakt przewyższają możliwości finansowe większości polskich klubów.

Zając wcześniej podpisał kontrakt z Ruchem Chorzów.

W Poznaniu niby koniec transferów, ale to wszystko niby ;-). Pocichutku mówi się o jeszcze jednym zawodniku, który z pewnością byłby sporym wzmocnieniem w formacji ofensywnej.

Kadra na najbliższy sezon wygląda bardzo okazale. Wobec osłabień Dyskobolii, każde miejsce poza czołową trójką będzie przyjęte jako porażka.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by Stalion
Originally Posted by Kameleon
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5308188,Solorz_w_Slasku_Wroclaw_w_miejsce_Drzymaly.html

Polsat wydymał Drzymałe


Ach, pieniadze smirk

układy & polityka puke

dla mnie szok, jak dobrego biznesmena można przez to "udupić"

Drzymała chciał oszukać Wrocław?

http://rp.pl/artykul/153062.html

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by s_LP
Quinteros ma podobno chorego ojca w Peru i najprawdopodobniej wróci do ojczyzny, choć jak przyznał chciałby zostać w Lechu. Transfer krajowy raczej nie wchodzi w grę, ponieważ wartość zawodnika, jak i jego kontrakt przewyższają możliwości finansowe większości polskich klubów.
"..w piątek przyleciał Henry Quinteros, który wyjaśniał dlaczego opóźnił się jego powrót - Nieprawdą jest to co wypisywały niektóre gazety. Mam w Limie chorego ojca, który jest po operacji i ktoś musi się nim zająć. Nie chce opuszczać Lecha, ale w najbliższych dniach będę musiał podjąć jakąś decyzję. - mówi „Kwinto"."

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Ciekawostka

"Kiedyś pracowałem w Turcji i wciskali mi jakiegoś piłkarza. Pytam się, co to za jeden, a oni na to, że nie załapał się w Denizlispor. Powiedziałem, że jak tam się nie załapał, to ja go nie chcę. Zabrali piłkarza i pojechali do Galatasaray. Tam podpisał kontrakt. Nazywał się Hakan Sukur."

F.Smuda smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Sotirović w Śląsku Wrocław. Arifović, Szczot i Zawistowski ustalili warunki kontraków z Jagiellonią

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1