Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Kameleon
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5308188,Solorz_w_Slasku_Wroclaw_w_miejsce_Drzymaly.html

Polsat wydymał Drzymałe


Ach, pieniadze smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Stalion
Originally Posted by Kameleon
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5308188,Solorz_w_Slasku_Wroclaw_w_miejsce_Drzymaly.html

Polsat wydymał Drzymałe


Ach, pieniadze smirk

układy & polityka puke

dla mnie szok, jak dobrego biznesmena można przez to "udupić"

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Euro sie zaczelo a PZPN nic nie robi z afera, do tej pory nie wiadomo co z Korona... dla mnie to pewne ze wykorzystuja na swoja korzysc to ze ludzie zajeli sie Euro... nie wiadomo na czuym stoi kilka klubow

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
ee tam przesadzasz wink
no. wszyscy odpowiedzialni w Jagiellonii pojechali na EURO szukac wzmocnień do naszej drużyny laugh
co z tego ze nie ma trenera i żadnych wzmocnień? Bo liczy sie kasa i dobra zabawa wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Nie myślałem że kiedykolwiek to zrobię, ale można powoli chwalić władzę Lecha za transfery.

Transfery:
IN - Peszko (już dawno przesądzone), Stilic (u nas "no name",ale rekordowa suma transferowa - duże nadzieję), Arboleda (już chyba przesądzone), Lewandowski (ponoć już też zaklepane).

OUT - Pitry (G.Zabrze), Micanski (Z.Lubin)


Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mnie natomiast martwi sytuacja w (J) , brak trenera , brak zawodników ogólny bałagan , ale to chyba jak zwykle i pomału trzeba się do tego przyzwyczajać . Nazwisko nowego trenera oficjalnie miało być znane już w tym tygodniu ... podobnie miało być z ewentualnymi transferami . Czytając można się spodziewać iż będzie to super zaciąg a nazwisk narazie nie chcą podawać by nie zapeszyć ale póki co wydaję się iż sami nie wiedzą co zrobić . Chwytają się starych dziadów za przeproszeniem , którzy mogą być za free a tak naprawdę będzie pewno powtórka z rozrywki z rundy wiosennej same porażki i wstyd . Galeria zakontraktowana więc drużyna schodzi na drugi plan , obym się mylił i znalazły się jakieś konkretne wzmocnienia .

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Vuković dostał polskie obywatelstwo

Aleksandar Vuković otrzymał w piątek polskie obywatelstwo. - Jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się i wierzę, że osiądę w Polsce na dłużej - powiedział kapitan Legii.

- Otrzymałem polskie obywatelstwo, a nie zostałem Polakiem. To jest spora różnica. Cieszę się, że w końcu się udało. Nie składałem dokumentów z myślą o grze w polskiej reprezentacji. Także myślę, że nie ma tematu - dodał Serb.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Piecia
Mnie natomiast martwi sytuacja w (J) , brak trenera , brak zawodników ogólny bałagan , ale to chyba jak zwykle i pomału trzeba się do tego przyzwyczajać . Nazwisko nowego trenera oficjalnie miało być znane już w tym tygodniu ... podobnie miało być z ewentualnymi transferami . Czytając można się spodziewać iż będzie to super zaciąg a nazwisk narazie nie chcą podawać by nie zapeszyć ale póki co wydaję się iż sami nie wiedzą co zrobić . Chwytają się starych dziadów za przeproszeniem , którzy mogą być za free a tak naprawdę będzie pewno powtórka z rozrywki z rundy wiosennej same porażki i wstyd . Galeria zakontraktowana więc drużyna schodzi na drugi plan , obym się mylił i znalazły się jakieś konkretne wzmocnienia .

nic się nie zmieni.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dotychczasowe transfery Legii :
+ Abraham Paz Cruz - środkowy obrońca Cadiz, 29 lat, ponad 200 meczów w II lidze hiszpańskiej, kapitan drużyny, ponoć dosyć skuteczny jak na obrońcę, 200tys. euro
+ Mikel Arruabarrena Arambide - 25-letni, wysoki (188cm) napastnik CD Tenerife, w tym sezonie strzelił 6 goli, ale głównie był rezerwowym, 200tys. euro
+ Rocki - przyszedł na zasadzie wolnego transferu
+ Pance Kumbev - 800 tys. zł

- Astiz - koniec wypożyczenia, powrót do Osasuny

Prawdopodobnie
+ przyjdzie Iwański, Legia już jest dogadana z Zagłębiem, pozostaje sprawa kontraktu indywidualnego

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Iwański w Legii już oficjalnie

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92149

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by kfjatek
Nie myślałem że kiedykolwiek to zrobię, ale można powoli chwalić władzę Lecha za transfery.

Transfery:
IN - Peszko (już dawno przesądzone), Stilic (u nas "no name",ale rekordowa suma transferowa - duże nadzieję), Arboleda (już chyba przesądzone), Lewandowski (ponoć już też zaklepane).

OUT - Pitry (G.Zabrze), Micanski (Z.Lubin)

Potwierdzone

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92154

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by kfjatek
Nie myślałem że kiedykolwiek to zrobię, ale można powoli chwalić władzę Lecha za transfery.

Transfery:
IN - Peszko (już dawno przesądzone), Stilic (u nas "no name",ale rekordowa suma transferowa - duże nadzieję), Arboleda (już chyba przesądzone), Lewandowski (ponoć już też zaklepane).

OUT - Pitry (G.Zabrze), Micanski (Z.Lubin)

Potwierdzone

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92154
Tylko czekać na dmuchanie balona. Kupujcie karnety, idziemy na majstra!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725


Tematem nie odbiega.. smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Jak o transferach to w Jadze najprawdopodobniej trenerem zostanie Probierz. Co do zawodników to:
- Jaga podpisała już wstępny kontrakt z obrońcą Pelikana Łowicz Marcinem Pacanem.
- Pacan przyjeżdża do Białegostoku w towarzystwie kolegi z Łowicza Macieja Wyszogrodzkiego. Wyszogrodzkiego wiąże jeszcze półtoraroczny kontrakt z Pelikanem, jednak działacze nie zamierzają mu robić problemów w rozwoju kariery. Zawodnik otrzymał zgodę na treningi z Jagiellonią i ma nadzieję, że sprawa jego przejścia do Jagi wkrótce zostanie rozstrzygnięta.
- Czołowy obrońca Polonii Bytom Pavol Stano postanowił bowiem przenieść się do innego zespołu ekstraklasy - Jagiellonii Białystok. Do takiej decyzji namówił go jego trener z poprzedniego klubu Michał Probierz.
- prawdopodobnie ma dojść tez Majdan ( laugh )

Odeszli Wasiluk (Cracovia), Sokołowski (koniec kariery), Kwiek i Truszkowski (powroty do klubów macierzystych). Ponad to z klubem najprawdopodobniej pożegnają sie Banaszyński ( hura ), Sobociński ( hura Śląsk) i Napierała ( hura )

Poza tym Hermes i Everton (ale to juz wczesniej)

Widać ze w klubie za nowego prezes dochodzi do swoistego przewrotu. Odchodzi stara gwardia a przychodzą młodzi, zdolni(?) zobaczymy jak to sie ułoży. Podobno to jeszcze nie koniec transferów.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by podstawek87
Dotychczasowe transfery Legii :
+ Abraham Paz Cruz - środkowy obrońca Cadiz, 29 lat, ponad 200 meczów w II lidze hiszpańskiej, kapitan drużyny, ponoć dosyć skuteczny jak na obrońcę, 200tys. euro
+ Mikel Arruabarrena Arambide - 25-letni, wysoki (188cm) napastnik CD Tenerife, w tym sezonie strzelił 6 goli, ale głównie był rezerwowym, 200tys. euro
+ Rocki - przyszedł na zasadzie wolnego transferu
+ Pance Kumbev - 800 tys. zł

- Astiz - koniec wypożyczenia, powrót do Osasuny

Prawdopodobnie
+ przyjdzie Iwański, Legia już jest dogadana z Zagłębiem, pozostaje sprawa kontraktu indywidualnego

z Pazem to sie cos chyba nie dogadali? confused

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Paz-wyjechal-z-Warszawy,wid,10071901,wiadomosc.html

laugh

Czyżby casus J.Bąka? Tak od pamiętnych negocjacji nie lubianego na Łazienkowskiej?

Może więc coś jednak jest w tym, że Legia lubi polecieć w kulki przy podpisywaniu kontraktów? cool

Czekamy na konkrety.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,Kokoszka-odchodzi-z-Wisly,wid,10072755,wiadomosc.html

Ktoś może to potwierdzić?

Jeszcze tylko sprzedadzą wreszcie Brożka (ostatni dzwonek chyba żeby wziąć za niego dobre pieniądze) i Głowackiego (tak samo) i już Liga Mistrzów pod Wawelem laugh

Ciągle się łudzę, że może jednak moja mała córeczka doczeka polskiego zespołu w Lidze Mistrzów wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Brożek chyba podpisał kontrakt na 5 lat?
Aha no i Wisła nie zgodziła się na odejście Kokoszki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Zobaczymy jak zakończy się sprawa Kokoszki.

Co do Brożka - dla mnie trochę podobna sytuacja jak swego czasu z Żurawiem. On też mógł zrobić większą karierę, ale moim zdaniem - wyjechał za późno. Może po prostu Brożek naprawdę sądzi, że awansuje do LM z Wisłą? smile Zobaczymy.

A tymczasem:

Marcin Zając w ... Ruchu?

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92238

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1