Euro sie zaczelo a PZPN nic nie robi z afera, do tej pory nie wiadomo co z Korona... dla mnie to pewne ze wykorzystuja na swoja korzysc to ze ludzie zajeli sie Euro... nie wiadomo na czuym stoi kilka klubow
ee tam przesadzasz no. wszyscy odpowiedzialni w Jagiellonii pojechali na EURO szukac wzmocnień do naszej drużyny co z tego ze nie ma trenera i żadnych wzmocnień? Bo liczy sie kasa i dobra zabawa
Nie myślałem że kiedykolwiek to zrobię, ale można powoli chwalić władzę Lecha za transfery.
Transfery: IN - Peszko (już dawno przesądzone), Stilic (u nas "no name",ale rekordowa suma transferowa - duże nadzieję), Arboleda (już chyba przesądzone), Lewandowski (ponoć już też zaklepane).
Mnie natomiast martwi sytuacja w (J) , brak trenera , brak zawodników ogólny bałagan , ale to chyba jak zwykle i pomału trzeba się do tego przyzwyczajać . Nazwisko nowego trenera oficjalnie miało być znane już w tym tygodniu ... podobnie miało być z ewentualnymi transferami . Czytając można się spodziewać iż będzie to super zaciąg a nazwisk narazie nie chcą podawać by nie zapeszyć ale póki co wydaję się iż sami nie wiedzą co zrobić . Chwytają się starych dziadów za przeproszeniem , którzy mogą być za free a tak naprawdę będzie pewno powtórka z rozrywki z rundy wiosennej same porażki i wstyd . Galeria zakontraktowana więc drużyna schodzi na drugi plan , obym się mylił i znalazły się jakieś konkretne wzmocnienia .
Aleksandar Vuković otrzymał w piątek polskie obywatelstwo. - Jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się i wierzę, że osiądę w Polsce na dłużej - powiedział kapitan Legii.
- Otrzymałem polskie obywatelstwo, a nie zostałem Polakiem. To jest spora różnica. Cieszę się, że w końcu się udało. Nie składałem dokumentów z myślą o grze w polskiej reprezentacji. Także myślę, że nie ma tematu - dodał Serb.
Mnie natomiast martwi sytuacja w (J) , brak trenera , brak zawodników ogólny bałagan , ale to chyba jak zwykle i pomału trzeba się do tego przyzwyczajać . Nazwisko nowego trenera oficjalnie miało być znane już w tym tygodniu ... podobnie miało być z ewentualnymi transferami . Czytając można się spodziewać iż będzie to super zaciąg a nazwisk narazie nie chcą podawać by nie zapeszyć ale póki co wydaję się iż sami nie wiedzą co zrobić . Chwytają się starych dziadów za przeproszeniem , którzy mogą być za free a tak naprawdę będzie pewno powtórka z rozrywki z rundy wiosennej same porażki i wstyd . Galeria zakontraktowana więc drużyna schodzi na drugi plan , obym się mylił i znalazły się jakieś konkretne wzmocnienia .
Dotychczasowe transfery Legii : + Abraham Paz Cruz - środkowy obrońca Cadiz, 29 lat, ponad 200 meczów w II lidze hiszpańskiej, kapitan drużyny, ponoć dosyć skuteczny jak na obrońcę, 200tys. euro + Mikel Arruabarrena Arambide - 25-letni, wysoki (188cm) napastnik CD Tenerife, w tym sezonie strzelił 6 goli, ale głównie był rezerwowym, 200tys. euro + Rocki - przyszedł na zasadzie wolnego transferu + Pance Kumbev - 800 tys. zł
- Astiz - koniec wypożyczenia, powrót do Osasuny
Prawdopodobnie + przyjdzie Iwański, Legia już jest dogadana z Zagłębiem, pozostaje sprawa kontraktu indywidualnego
Nie myślałem że kiedykolwiek to zrobię, ale można powoli chwalić władzę Lecha za transfery.
Transfery: IN - Peszko (już dawno przesądzone), Stilic (u nas "no name",ale rekordowa suma transferowa - duże nadzieję), Arboleda (już chyba przesądzone), Lewandowski (ponoć już też zaklepane).
Nie myślałem że kiedykolwiek to zrobię, ale można powoli chwalić władzę Lecha za transfery.
Transfery: IN - Peszko (już dawno przesądzone), Stilic (u nas "no name",ale rekordowa suma transferowa - duże nadzieję), Arboleda (już chyba przesądzone), Lewandowski (ponoć już też zaklepane).
Jak o transferach to w Jadze najprawdopodobniej trenerem zostanie Probierz. Co do zawodników to: - Jaga podpisała już wstępny kontrakt z obrońcą Pelikana Łowicz Marcinem Pacanem. - Pacan przyjeżdża do Białegostoku w towarzystwie kolegi z Łowicza Macieja Wyszogrodzkiego. Wyszogrodzkiego wiąże jeszcze półtoraroczny kontrakt z Pelikanem, jednak działacze nie zamierzają mu robić problemów w rozwoju kariery. Zawodnik otrzymał zgodę na treningi z Jagiellonią i ma nadzieję, że sprawa jego przejścia do Jagi wkrótce zostanie rozstrzygnięta. - Czołowy obrońca Polonii Bytom Pavol Stano postanowił bowiem przenieść się do innego zespołu ekstraklasy - Jagiellonii Białystok. Do takiej decyzji namówił go jego trener z poprzedniego klubu Michał Probierz. - prawdopodobnie ma dojść tez Majdan ( )
Odeszli Wasiluk (Cracovia), Sokołowski (koniec kariery), Kwiek i Truszkowski (powroty do klubów macierzystych). Ponad to z klubem najprawdopodobniej pożegnają sie Banaszyński ( ), Sobociński ( Śląsk) i Napierała ( )
Poza tym Hermes i Everton (ale to juz wczesniej)
Widać ze w klubie za nowego prezes dochodzi do swoistego przewrotu. Odchodzi stara gwardia a przychodzą młodzi, zdolni(?) zobaczymy jak to sie ułoży. Podobno to jeszcze nie koniec transferów.
Dotychczasowe transfery Legii : + Abraham Paz Cruz - środkowy obrońca Cadiz, 29 lat, ponad 200 meczów w II lidze hiszpańskiej, kapitan drużyny, ponoć dosyć skuteczny jak na obrońcę, 200tys. euro + Mikel Arruabarrena Arambide - 25-letni, wysoki (188cm) napastnik CD Tenerife, w tym sezonie strzelił 6 goli, ale głównie był rezerwowym, 200tys. euro + Rocki - przyszedł na zasadzie wolnego transferu + Pance Kumbev - 800 tys. zł
- Astiz - koniec wypożyczenia, powrót do Osasuny
Prawdopodobnie + przyjdzie Iwański, Legia już jest dogadana z Zagłębiem, pozostaje sprawa kontraktu indywidualnego
Jeszcze tylko sprzedadzą wreszcie Brożka (ostatni dzwonek chyba żeby wziąć za niego dobre pieniądze) i Głowackiego (tak samo) i już Liga Mistrzów pod Wawelem
Ciągle się łudzę, że może jednak moja mała córeczka doczeka polskiego zespołu w Lidze Mistrzów
Co do Brożka - dla mnie trochę podobna sytuacja jak swego czasu z Żurawiem. On też mógł zrobić większą karierę, ale moim zdaniem - wyjechał za późno. Może po prostu Brożek naprawdę sądzi, że awansuje do LM z Wisłą? Zobaczymy.