Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Bzyku
Szuka trufli?

o ku.wa leżę laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Sturmwind
[Linked Image]


na co czeka jacuś?


Dowiedział się, że sędzia zgubił tam monetę smile


A co do trenerów: @polskignom ma rację.
Wcale nie jest lepiej niż za Engela czy Janasa a mimo to Leo nie jest tak krytykowany. Tak jakby była jakaś cenzura: jest zagranicznym trenerem więc lepszym z definicji i nawet błędy trzeba wybaczać. Momentami szopka w stylu odznaczenie, jakiś Wiktor czy inna głupia nagroda TV. Janasa zjechano równo po MŚ. Engela podobnie. A teraz widzę, ze szuka się wszędzie winnych tylko nie Leo. Ciężko powiedziec co będzie dobre dla naszej kadry. Nie jestem raczej za wyrzucaniem Leo bo potem będzie znów problem z szukaniem nastepcy. A nie wiem czy tak nagle znajdziemy specjaliste. Jednak nie szedłbym w kierunku obrony Leo - powinno mu sie troche oberwać bo słaby wystep do jedynie wina piłkarzy. Tyle się mówiło o magoicznych przygotowaniu kondycyjnym - gdzie są efekty? Ja na ME nie widziałem aby nasi mieli dobra kondycję.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
kiedy ostatnio Leo odniosl jakis znaczacy sukces? bo awans do ME dla pilkarzy z 40mln kraju to dla mnie jest oblig a nie sukces..nawet biorac pod uwage taka anglie ktora nie pojechala ale sama jest sobie winna - angole nie graja w lidze bo nasciagali francuzow hiszpanow i calej reszty

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Zaraz okaże sie ze pierwszy historyczny awans do Euro mielibysmy tez bez udzialu trenera, no bo kraj mamy 40 milionowy (36juz)

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Logan
Zaraz okaże sie ze pierwszy historyczny awans do Euro mielibysmy tez bez udzialu trenera, no bo kraj mamy 40 milionowy (36juz)

-4 mln na zmywaku to zostaje 32 :>

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Największym blędem w obecnej dekadzie było pochopne zwolnienie Engela. Może to i bufon, ale dobrą robotę zrobił z reprezentacją. Potem przez rudego przegraliśmy eliminacje do euro2004.
Nie jestem zwolennikiem zwalniania Leo, ciągłośc powinna być zachowana. Nowy trener to zawsze strata kilku miesięcy. Zresztą kto miałby zostać następcą Holendra? Hiddink raczej do nas nie przyjdzie. Dariusz W.? smirk Chociaż był przypadek, że prezydent miasta sprawował urząd zza krat, to może i w przypadku selekcjonera by siętakei rozwniązanie sprawdziło wink.
Z drugiej strony Leo powinien się wytłumaczyć z pewnych decyzji. Nie może być tak, że jest nietykalny. Bo ja swoim małym rozumem do tej pory nei potrafię pojąć, co robił z kadrą przez miesiąc ten świetny holenderski fizjolog shocked, nie rozumiem jak Jop mógł być lepszy od Głowackiego, Błaszczykowski, nawet sprawny na 80%, miałby byc gorszy od Łobodzińskiego, w czym lepszy jest Pazdan od Radomskiego czy Każmierczaka, albo Zahorski od Jelenia, Wichniarka, Brożka, czy nawet Janczyka.
Leo powinien powiedzieć: dałem dupy, ale wiem, gdzie popełniłem błędy i wiem, co zrobić, aby uniknąć ich w przyszłosci. Powinien przygotować plan pracy w reprezentacją na następne dwa lata. Wtedy wyglądałoby to profesjonalnie.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
W kwestii polskich szkoleniowców to trzeba się poważnie zastanowić ile w ich sukcesach wkładu własnego, a ile wpływu grubości portfela prezesa.

Dariusz W. był przecież swego czasu wymieniany jako główny kandydat do fotela selekcjonera jeśli idzie o młode pokolenie szkoleniowców!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
kupczneie bylo, jest i bedzie. I nie dotyczy tylko polskich mlodych trenerow...wystarczy zobaczyc za co Porto wykluczyli z pucharow...zgadnijcie kto ich wtedy trenowal? wink

I co mu sie stalo? NIC.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
"Dodajmy, że nazwisko byłego trenera Porto, Chelsea, a ostatnio zatrudnionego przez Inter Jose Mourinho, nie pojawiło się w śledztwie korupcyjnym." smile


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2419990&page=1&fpart=12

dobry tekst, mimo ze z Wyborczej,
Lato to byl swietny pilkarz ale jako czlowiek i dzialacz pilkarski to bufon totalny, cipkowaty Listek mial przynajmniej jakies podjazdy pod swiatowca, LAto to jego bardziej gburowata kontynuacja

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
** zly linkj wkleiłem, chodzilo oczyeiscie o: http://www.sport.pl/sport/1,90858,5332715,Lato_juz_prawie_prezesem_PZPN__To_katastrofa_.html

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by PioKing
Miała styl ze Engela smile

Sczególnie w Korei laugh

Polacy przegrywając 4-0 z Portugalią w Korei grali 10 razy lepszą piłkę niż podczas każdego spotkania pod wodzą Leo smile

Portugalia w Chorzowie to wyjątek potwierdzający te słowa smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by PioKing
Miała styl ze Engela smile

Sczególnie w Korei laugh

Polacy przegrywając 4-0 z Portugalią w Korei grali 10 razy lepszą piłkę niż podczas każdego spotkania pod wodzą Leo smile

Portugalia w Chorzowie to wyjątek potwierdzający te słowa smile

99% polaków wolało by oglądać zwycięstwo po słabej grze niz porażke po dobrej.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
"Polacy przegrywając 4-0 z Portugalią w Korei grali 10 razy lepszą piłkę niż podczas każdego spotkania pod wodzą Leo"
zgadza sie, zagralismy wtedy o ironio ladny mecz, a nastepny ze stanami byl juz pierwsza klasa,
mecze kadry leo z Austrią i Chorwacją gdyby nie Boruc skonczylyby sie takimi samymi wynikami, a gra byla 3 razy gorsza

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by ziomal-111
99% polaków wolało by oglądać zwycięstwo po słabej grze niz porażke po dobrej.

A co do tego nie mam złudzeń, tyle że zwycięstw po brzydkiej grze ni ma. Dlatego niektórzy tutaj próbują bronić przeciętnego trenera jakim jest benhaker, mówiąc że mieliśmy jakiś styl. Nie mieliśmy żadnego, od czasów Engela, żadnego.

Leo nie dość, że nie zrobił żadnego wyniku, to jeszcze pogrążył się załosnymi wypowiedziami. Wą trutniu smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Leo wygrał najtrudniejszą grupę eliminacyjna (w porównaniu do Engela i Janasa). Oraz za niego reprezentacja rozegrała najlepszy mecz od ponad 20 lat(Polska - Portugalia).

Polscy trenerzy = jedno wielkie gówno.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ekipa Engela na MŚ laugh

Z Korea jedna taktyka czyli wykop do przodu, gdzie procesorki wygrywały pojedynki główkowe laugh

Z Portugalią nie mieliśmy nawet 0,5 sytuacji bramkowej, a sami straciliśmy 4 gole.

Z rozluźnionymi Jankesami graliśmy rezerwami, no ale ten mecz nam wyszedł akurat.

Za Janasa to przez całe mistrzostwa nie mieliśmy chyba ani jednej klarownej sytuacji do strzelenia gola, a ze słabiutką Kostaryką trafialiśmy dość szczęśliwie po stałych fragmentach gry.

Za Leo stylowo jakoś to wyglądało, ale w selekcji i przygotowaniach też popełniono błędy, które zaważyły na końcowym wyniku. Nie mniej jednak nie widze dobrego kandydata, który mógłby naszego holenderskiego dziadka zastąpić.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Goget
Z Portugalią nie mieliśmy nawet 0,5 sytuacji bramkowej, a sami straciliśmy 4 gole.

Lepiej byłoby obejrzeć mecz, a potem pisać niż na odwrót smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Za 3 godz.okaże się że mieliśmy na tych mistrzostwach bardzo trudną grupę:gospodarza,finalistę i półfinalistę.To jak mieliśmy wygrać jakiś mecz?:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by tyson
Lato to byl swietny pilkarz ale jako czlowiek i dzialacz pilkarski to bufon totalny

piwo

W ogóle postuluje, aby byli piłkarze reprezentacyjni pozostali przy swoich zajęciach i nie pchali się:

- do trenerki (Zibi)

- komentowania (Kowal)

- polityki/piłkarskiej działalności (Lato)

- komentowania wydarzeń (Jasio T.)

Każdy z nich był na swój sposób piłkarzem wybitnym (mniej lub bardziej), a teraz po prostu rozmieniają się na drobne.

Czy warto? smile

Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker, JelineK), 2,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1