Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Straty bukow byly widoczne nawet tutaj na forum, wiekszosc sporo zarobila i jest to udokumentowane przez posty ktore wyslali.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Jak to super że należe do elitarnego Win-klux-klanu laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by DJ SOSNA
barciu, śmiej się jak lubisz. W końcu masz wakacje papa

Różnica jest taka że ty się zastanawiasz i stawiasz znaki zapytania a ja wiem, bo mam dostęp do informacji branżowych. Dyskutować dalej nie będę, bo nie mam czasu i nie ma po co, a do tego w sumie nie o tym jest ten temat o BAH. Napiszę może tylko, że tylko buki angielskie na samej fazie grupowej stracili ponad Ł5mln a taki Boylesports stracił na samym triumfie Hiszpanów 7 cyfrową kwotę. Speaker tej firmy podsumował to tak: "Sunday's final of the football tournament, in which Spain beat Germany 1-0, was the worst night in our history".

Reasumując, według tego co wciska potancjalnym kupcom akcji pan Dyrektor Trzaska to tylko BAH widział w ME2008 niespodzianki bo inne buki wszystkie na minusie laugh no ale to już jest typowa przed-debiutowa propaganda (o ile BAH w ogóle zadebiutuje na GPW)

Bez odbioru.

DJ cool
Już Ja widze jak irlandczycy typu boyle z ich cudowną polityką limitów tracą siedmiocyfrowe kwoty na jednym spotkaniu. nawet przyjmując że w punktach naziemnych przyjmowaliby wyższe stawki jakoś mi to nie pasuje do tego buka

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@gryzonko, tutaj pewnie chodzi o outrights na Hiszpanię zagrane jeszcze przed Euro2008. Kursy były bodajże w ok.7.00 i nie tylko w Boylesports w Finale modlili się, żeby Hiszpanie nie wygrali. Trzeba było nie przyjmować,hehe tongue


Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Sosna wybacz ale stracić na rynku typu outrights? Sorry ale jak na mój to nic prostszego widząc iż za dużo kasy idzie na Hiszpanie, obniżyć na nią znacznie kurs, ewentualnie nadwyżki wystawić na BF. No chyba że mamy do czynienia z idiotami którzy przyjmują ile sie da, nie redukując kursu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
DJ widze sloneczko przygrzalo za mocno...

Tak mam wlasnie wakacje, caly tydzien urlopu. Moze buki stracily na Euro ale jakie to ma znaczenie?! Odbija sobie albo juz to zrobily. Sam na Euro dosc dobrze zarobilem, ale czytalem chocby posty na tym forum ze ludzie po Euro sa w plecy. Wiec nie pisz jakbys pozjadal wszystkie rozumy.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
mam pytanie ,trzeba przeslac skan dowodu przed wypłata z BAH

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Jak poprosza to tak razem ze skanem karty, a jak nie poproszą to nie. Zazwyczaj ta prosba zalezy od wielkosci wygranej.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Ale jaja w tym BAHu. Chciałem grać Terek za 2 tyś. Nie przyjęli a po chwili kurs poleciał z 3.40 na 3.10. Co za buk frown

(J) #2506723 27/07/2008 19:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
ja to zagrałem za 8 tys w bwinie po 3,60 a potem jeszcze dograłem za 20 zł w bet365 też po 3,60

mara #2506840 27/07/2008 21:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
w bwinie Ci przyjęli za 8 tys ruska lige???:o

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
chyba że żarcik smile

(J) #2507624 28/07/2008 04:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by (J)
Ale jaja w tym BAHu. Chciałem grać Terek za 2 tyś. Nie przyjęli a po chwili kurs poleciał z 3.40 na 3.10. Co za buk frown

(J) - chyba nie chcieli, żebyś stracił kasę smile ja tam bym się cieszył znając wynik tongue

Baqu #2526972 08/08/2008 20:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339

JuN #2527010 08/08/2008 21:12
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438

O kurdę, to z tego artykułu wynika, że Polacy najwięcej przegrali u nich i za to nas tak kochają smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
wie ktoś czy po wpłacie przez Moneybookers (i zagraniu paru zakładów za całość depozytu) można później wypłacić kasę na konto bankowe ?

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
mozna

Qcz #2565704 25/08/2008 05:32
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
zaimponował mi dzisiaj bet-at-home futbol

właśnie oglądam mecz o Superpuchar Hiszpanii i na stadionie Santiago Bernabeu, bet-at-home ma wykupione bandy reklamowe. Nieźle!

dj

PS: Z drugiej strony, zamiast band na stadionie Realu, powinni lepiej zainwestować w wykupienie domenę betathome.com cop

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by DJ SOSNA
PS: Z drugiej strony, zamiast band na stadionie Realu, powinni lepiej zainwestować w wykupienie domenę betathome.com cop

chodzi o domenę [Linked Image]

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Ile trzeba czekać na odpowiedź z suppotru? Przesiałem gdzieś numer gracza i PIN blush

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1