|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Straty bukow byly widoczne nawet tutaj na forum, wiekszosc sporo zarobila i jest to udokumentowane przez posty ktore wyslali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jak to super że należe do elitarnego Win-klux-klanu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
barciu, śmiej się jak lubisz. W końcu masz wakacje  Różnica jest taka że ty się zastanawiasz i stawiasz znaki zapytania a ja wiem, bo mam dostęp do informacji branżowych. Dyskutować dalej nie będę, bo nie mam czasu i nie ma po co, a do tego w sumie nie o tym jest ten temat o BAH. Napiszę może tylko, że tylko buki angielskie na samej fazie grupowej stracili ponad Ł5mln a taki Boylesports stracił na samym triumfie Hiszpanów 7 cyfrową kwotę. Speaker tej firmy podsumował to tak: "Sunday's final of the football tournament, in which Spain beat Germany 1-0, was the worst night in our history". Reasumując, według tego co wciska potancjalnym kupcom akcji pan Dyrektor Trzaska to tylko BAH widział w ME2008 niespodzianki bo inne buki wszystkie na minusie  no ale to już jest typowa przed-debiutowa propaganda (o ile BAH w ogóle zadebiutuje na GPW) Bez odbioru. DJ  Już Ja widze jak irlandczycy typu boyle z ich cudowną polityką limitów tracą siedmiocyfrowe kwoty na jednym spotkaniu. nawet przyjmując że w punktach naziemnych przyjmowaliby wyższe stawki jakoś mi to nie pasuje do tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
@gryzonko, tutaj pewnie chodzi o outrights na Hiszpanię zagrane jeszcze przed Euro2008. Kursy były bodajże w ok.7.00 i nie tylko w Boylesports w Finale modlili się, żeby Hiszpanie nie wygrali. Trzeba było nie przyjmować,hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Sosna wybacz ale stracić na rynku typu outrights? Sorry ale jak na mój to nic prostszego widząc iż za dużo kasy idzie na Hiszpanie, obniżyć na nią znacznie kurs, ewentualnie nadwyżki wystawić na BF. No chyba że mamy do czynienia z idiotami którzy przyjmują ile sie da, nie redukując kursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
DJ widze sloneczko przygrzalo za mocno...
Tak mam wlasnie wakacje, caly tydzien urlopu. Moze buki stracily na Euro ale jakie to ma znaczenie?! Odbija sobie albo juz to zrobily. Sam na Euro dosc dobrze zarobilem, ale czytalem chocby posty na tym forum ze ludzie po Euro sa w plecy. Wiec nie pisz jakbys pozjadal wszystkie rozumy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854 |
mam pytanie ,trzeba przeslac skan dowodu przed wypłata z BAH
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Jak poprosza to tak razem ze skanem karty, a jak nie poproszą to nie. Zazwyczaj ta prosba zalezy od wielkosci wygranej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Ale jaja w tym BAHu. Chciałem grać Terek za 2 tyś. Nie przyjęli a po chwili kurs poleciał z 3.40 na 3.10. Co za buk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102 |
ja to zagrałem za 8 tys w bwinie po 3,60 a potem jeszcze dograłem za 20 zł w bet365 też po 3,60
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
w bwinie Ci przyjęli za 8 tys ruska lige???:o
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
chyba że żarcik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Ale jaja w tym BAHu. Chciałem grać Terek za 2 tyś. Nie przyjęli a po chwili kurs poleciał z 3.40 na 3.10. Co za buk  (J) - chyba nie chcieli, żebyś stracił kasę  ja tam bym się cieszył znając wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
O kurdę, to z tego artykułu wynika, że Polacy najwięcej przegrali u nich i za to nas tak kochają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285 |
wie ktoś czy po wpłacie przez Moneybookers (i zagraniu paru zakładów za całość depozytu) można później wypłacić kasę na konto bankowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
zaimponował mi dzisiaj bet-at-home  właśnie oglądam mecz o Superpuchar Hiszpanii i na stadionie Santiago Bernabeu, bet-at-home ma wykupione bandy reklamowe. Nieźle! dj PS: Z drugiej strony, zamiast band na stadionie Realu, powinni lepiej zainwestować w wykupienie domenę betathome.com 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
PS: Z drugiej strony, zamiast band na stadionie Realu, powinni lepiej zainwestować w wykupienie domenę betathome.com  chodzi o domenę [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Ile trzeba czekać na odpowiedź z suppotru? Przesiałem gdzieś numer gracza i PIN 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|