|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
New Account Bonuses: 20% Free-play - 5x rollover - $500 max bonus - $300 min deposit - Applies to all non-credit card deposits - Person-to-person fees covered on deposits $300+
10% Free-Play - 3x rollover - All other conditions same
Jakies opinie na temat tego buka? Szukałem w archiwum ale nie moglem nic na ten temat znalezc.
RANKING: A+
O co chodzi z te free play bonus 20%. Czy to jest zwykly bonus taki jak np w Pinnacle
Last edited by Conrad; 31/01/2008 22:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Bookmaker.com to ta sama firma co betcris.com, czyli podłóż sobie opinie betcrisa pod bookmaker.com i na to samo wyjdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Wciąż maja bonus 20% do 400$, obrót 5 x, ale nie wiem czy depozyt+bonus czy sam depozyt i jaki min kurs. Wie ktoś może? Z góry dzięki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Z tego co pamiętam w crisie i jego klonach nie można dublowac kont, bonusów. CZyli albo cris albo bookmaker
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
No to lipa, nie wiedziałem o tym...dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
ale pogadaj na livechacie. Tą informacje podano mi chyba na innym klonie betcrisa niz bookmaker, więc moze.... to akurat nie kosztuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
A wiec z tego co sie dowiedzialem to obrot 5 x depozytem. Tylko z obrotem to jest tak:
Stawiamy 100$ po kursie 1.5 - do wygrania mamy na czysto 50$, które liczą się do obrotu.
Stawiamy 100$ po kursie 2.5 - do wygrania mamy 150$ na czysto, jednak do obrotu liczy się 100$, czyli tak jakby zawsze mniejsza stawka albo mniejsza wygrana.
Ja tak to zrozumialem. Czy moze mnie ktos poprawic? I jescze pytalem sie o zapis "Free play" to support powiedzial mi ze sa to pieniadze od razu dopisywane do konta, a nie jak myslalem w przypadku freebetow tylko to co wygramy (nie wlicza sie stawka). Moze ktos to potwierdzic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Zarejestrowałem się u nich.Dostałem od razu maila z propozycją bonusa 15% od pierwszego depozytu.Trochę skromna ta oferta. Dodam ,że konto można mieć w PLN. Grał w ogóle ktoś u nich? 5 lat temu był ostatni wpis.Kawał czasu jakby nie patrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Oni przeciez zamykali konta (z tego co pamietam wszystkim europejczykom) i mieli przenosic kase do BetCris (ta sama oferta kursow, tez pln jest). Czemu pisze, ze mieli przenosic a nie ze przenosili? Bo mi 2 czy tam 5eur nie przeniesli, ale olalem ich  Co do pewnosci to w rankingu Sbr zawsze w top3 razem z 5Dimes [ affiliates.5dimes.com] i Pinnacle z ocena A+ -> najwyzsza mozliwa. Choc osobiscie w Betcris szalu nie ma, ani z oferta, ani z kursami do tego i limity i oplata za wyplate 15$! Ps. Ten sam typ buka to tez BetDsi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka