|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
NY Yankess - ANA Angels...1...1.5...Betworks...1:10...(2)...7/10
ANA: Appier (2-2, 6.17) (W-L 18 ? 19) W1 NYY: Wells (5-0, 2.89) (W-L 26 ? 12) L2
1) 3:10
STL Cardinals - CIN Reds...1...1.5...Centrebet...2:14...(2)...6/10
CIN: Graves (2-2, 5.53) (W-L 20 19) W2 STL: Morris (4-2, 2.56) (W-L 18 -18) L2
1) 2:7
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Cleveland Indians - Seattle Mariners 1 2.72
W tym sezonie Indianie jeszcze nie wygrali z Seatlle. Przegrali 3 mecze na wyjeździe i wczoraj u sibie. Czas na zemstę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Detroit Tigers - Oakland Athletics 1 3.53
Tygrysy skazane na pożarcie...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A nie na odwrót hehe?
New York Yankees - Anaheim Angeles 2 2.89
Kolejny miotacz bez porażki u Jankesów. Wczoraj jeden już się przekonał , że Anaheim to w końcu zwycięzca ubiegłego sezonu. Za wysoki kurs.
St Louis Cardinals - Cincinatti Reds 2 2.72
Cincin zdecydowanie "nie leży" St Louis co widać w archiwum , również w poprzednim sezonie było podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 194 |
M oze ktos wytłumaczyć jak to sie gra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Time # Teams (Pitchers) Money Total Run Line 05/14 03:05p 901 NY METS (J SEO) +110 o13-130 +1½-170 902 COL ROCKIES (D OLIVER) -120 u13+110 -1½+150 05/14 03:35p 903 MTL EXPOS (C VARGAS) +135 o8-105 +1½-160 904 SF GIANTS (J FOPPERT) -150 u8-115 -1½+140 05/14 07:05p 905 ARI D'BACKS (SCHILLING) -132 o7+115 -1½+130 906 PHI PHILLIES (B MYERS) +122 u7-135 +1½-150 05/14 07:05p 907 HOU ASTROS (W MILLER) -150 o8½-105 -1½+110 908 PIT PIRATES (J D'AMICO) +135 u8½-115 +1½-130 05/14 08:05p 909 CHI CUBS (C ZAMBRANO) -130 o8-110 -1½+125 910 MIL BREWERS (M KINNEY) +120 u8-110 +1½-145 05/14 08:10p 911 CIN REDS (D GRAVES) +180 o8½-125 +1½-115 912 STL CARDINALS (M MORRIS) -200 u8½+105 -1½-105 05/14 10:05p 913 FLA MARLINS (D WILLIS) -108 o8½+105 -1½+145 914 SD PADRES (M BYNUM) -102 u8½-125 +1½-165 05/14 10:10p 915 ATL BRAVES (G MADDUX) +115 o7+105 +1½-200 916 LA DODGERS (K BROWN) -125 u7-125 -1½+170 AMERICAN LEAGUE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał J&P: [qb]M oze ktos wytłumaczyć jak to sie gra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Time # Teams (Pitchers) Money Total Run Line 05/14 03:05p 901 NY METS (J SEO) +110 o13-130 +1½-170 902 COL ROCKIES (D OLIVER) -120 u13+110 -1½+150 AMERICAN LEAGUE[/qb] -110,-120 czy +150 -To kursy amerykanskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nizej podalem jak odpowiadaja w przyblizeniu kursa europejskim Po naszemu: 03:05p 901 NY METS (J SEO) 2.10 o13 1.78 +1,5(HC)1,58 902 COL ROCKIES (D OLIVER) 1.83 u13 2.10 -1.5(HC) 2.50 P.S Donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
J&P
O tak dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : 07:05p 905 ARI D'BACKS (SCHILLING) -132
07:05p 907 HOU ASTROS (W MILLER) -150
08:05p 909 CHI CUBS (C ZAMBRANO) -130
10:10p 915 ATL BRAVES (G MADDUX) +115
i jeszcze
Indians +1.5 EV
przynajmniej ja tak dzis wyslalem "za woda"
pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Expekt San Francisco Giant - Montreal Expos 1 (1.70) New York Yankees - Anaheim Angeles 1 (1.51) Toronto Bluejays - Tampa Bay Devil Rays 1 (1.51) Los Angeles Dodgers - Atlanta Braves 1 (1.70)
28-19 0.596 ŚKT: 1.64
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Do San Francisco dokładam na double Colorado - wczoraj Metsi nie dali rady z Glavine'm, dzis mają niemal debiutanta, co prawda colorado też pitchera nienajlepszego, jakie to wszystko proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,230 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,230 Likes: 9 |
Na dzis tak jak mowilem wczesniej: San Francisco @ 1.67 Los Angeles @ 1.8 Toronto -1.5 @ 1.97
NYY odpuszczam bo slabiutki kurs, a szanse wyrownane.
Bilans 30-29 +0.6 Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Los Angeles Dodgers - Atlanta Braves 1 @1.80 (Unibet, GB) 4/10
San Francisco Giant - Montreal Expos 1 @1.70 (Expekt) 8/10
New York Yankees - Anaheim Angels 1 @1.50 (Unibet) 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Okazja w Fonbecie !!!
Minnesota - Kansas City UNDER 10.0 @1.85 FONBET
W sieci średnio linie są ustawione na 8.5 (!)...
Unibet --> UNDER 8.5 @1.95 [Wcześniej przy linii 9.0, dawali 50% szans na wejście tego zakładu]
BetWorks --> UNDER 8.5 @1.92 [50% szans]
GB --> UNDER 8.5 @1.92 [Over 1.90]
Pinnacle --> UNDER 8.5 @1.98 [Over 1.93], wcześniej mieli linię 9.0 i ponad 52%
Canbet --> UNDER 8.5 @1.97 [Over 1.89], przy wcześniejszej linii (9.00) dawali także ponad 52%
CB --> UNDER 9.5 @1.85 [Over 1.90], CB nawet przy tej linii daje więcej szans na under.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Witam! Dzisiaj dopiero się dosiadłem do komputera i zaraz zacznę przegląd, wyniki już niedługo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oryginalnie wysłał rymoholik: [QB]@ grabtom, mecze MLB mozna ogladac w necie przez caly sezon, wystraczy miec dobre lacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ktorego ja nie niestety nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale z tego co sie orientuje to wystarczy miec ok 100kb transfer i real playera i ogladasz mecze na zywo, oczywiscie za niewielka oplata. Ale juz wolalbym zaplacic te pare groszy niz ogladac nasza wspaniala kablowke w ktorej nic nie ma. rymoholik MLB TV próbowałem już dawno, zarówno podczas meczów przedsezonowych jak i w kilkudniowej majowej promocji. Mam łącze 0,5 Mbit, jednak połączenia z USA są tak kiepskie że szkoda gadać. Mecze w słabszej jakości ogląda się bez problemu, jednak to co widać nie zadowoli chyba nikogo, obraz jest tak niewyraźny że nawet ciężko dojść która drużyna jest którą. Na lepszej jakości która teoretycznie powinna być odbierana bez problemu na łączu 300 kilo jest już dużo gorzej, obraz jes ładny i wyraźny ale są bardzo częste przerwy w połączeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Gdyby wszystko było ok to bez zastanowienia wykupiłbym abonament, a tak to szkoda kasy. Teraz co kilka dni próbuje połączenia testowe, może coś się poprawi. Niedługo przedstawie swoje typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Gdzie mozna grać MLB live i jak przedstawia się oferta, tzn jak wahaja się kursy np. przy stanie 0-3 w 6 inningu. Wie ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Narazie wybrałem dwa mecze zaczynające sie za godzinkę, zaraz przejrzę resztę i może coś dorzucę.
Oakland Athletics - Detroit Tigers OAK - Hudson (3-1, 3.12 ERA) DET - Gary Knotts (1-3, 4.83 ERA)
Tutaj pewne zwycięstwo Oakland, nie ma sensu pisać dlaczego. Skupię się na OVER 8 runs. Obaj miotacze mają tendencje do prowadzenia swoich drużyn do wysokich wyników. Hudson 4 ostatnie mecze zaliczył jako OVERY, Knotts w ostatnich 4 meczach w sezonie zaliczył 3 OVERY. Obawy budzi jedynie dyspozycja atakujących w obu druzynach, wczoraj tylko 3-1 dla Oakland. Dzisiaj jednak przy takich miotaczach osiągnięcie 8 puktów jest możliwe. Normalna stawka na OVER 8 runs.
Texas Rangers - Boston Red Sox TEX - Joaquin Benoit (1-0, 5.11 ERA) BOS - Casey Fossum (3-1, 4.38 ERA)
Miotacz Rangersów jak narazie jedno wygrane rozstrzygnięcie na koncie z wysokim ERA, nie sprawuje się najlepiej. Texas przegrał 6 z 8 meczy jakie rozegrał z Benoit'em w roli miotacza. Ostatni jego mecz to wygrana 17-10 nad Cleveland. Fossum z Bostonu ma niezły bilans, Red Soxi wygrali 8 z 9 meczy z jego udziałem. Przeciwko Texas miotacz ten ma bilans 1-0 2.57 ERA. Boston powinien wygrać ten mecz bez problemów, ale po wczorajszej tragicznej porażce Jankesów uważam, że kurs na Czerwone Skarpety jest niewarty ryzyka. Dlatego też postawnoiłem wybrać OVER 10 runs. Obaj pitcherzy puszczają sporo punktów, obie drużyny atakują bez pardonu, niech poświadczy o tym wspomniany wyżej mecz Texasu z Cleveland. Rangersi pokonali Indian 17-10 nawet mimo kiepskiej dyspozycji swoich miotaczy. Granica 10 punktów jest dość duża, ale uważam, że bardzo możliwa do osiągnięcia. Normalna stawka na OVER 10 runs.
@donic - gb oferyje live na MLB, kilka razy obserwowoałem, mozna robić świetne surebety ze względu na częste zwroty sytuacji w meczu, kurs przy wyniku 3-0 nie jest zbyt duży na wygrywającego - coś koło 1,10 -1,35 w zależności czy wygrywa faworyt czy outsider. Przy obstawionych 3 bazach zwykle blokują zakład chociaż nie zawsze. Czasem oferują w LIVACH kursy na under/over i trzymają kursy na to tak do 3-4 inningu (chyba że wcześniej zaczną ostro punktować).
LIVE MLB widziałem również w Betfairze ale słabe jest tam zainteresowanie tym sportem i czasami cięzko jest znaleźć ciekawy kurs. Bywa że podczas meczy możemy obstawić tylko na jedną z drużyn bo nie ma więcej ofert.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,230 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,230 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Gdzie mozna grać MLB live i jak przedstawia się oferta, tzn jak wahaja się kursy np. przy stanie 0-3 w 6 inningu. Wie ktoś?[/qb] Co do obstawiania baseballa live to w Gamebookers widzialem. Byc moze gdzies jeszcze mozna. Co do kursow to ci nie powiem bo nie ryzykuje w trakcie meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> SF <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
I ostatnie dwa typy:
Florida Marlins - San Diego Padres FLA - Dontrelle Willis (0-0, 4.50 ERA) SD - Mike Bynum (0-1, 6.08 ERA)
Obaj miotacze z wysokimi ERA. Bilans Willis'a nie jest może miarodajny gdyż grał on tylko jeden mecz, ale nie zmienia to faktu że był to OVER. Bynum natomiast na swoje ERA zpracował już w kilku meczach, przy czym puścił już 4 homerun'y. W zeszłym sezonie na 6 meczy między tymi drużynami aż 5 zakończyło się OVERem, wczorajszy mecz to 6-5. Więc chyba istnieje szansa na wysoki wynik. Kurs 2,06 zachęca do postawienia.
Kansas City - Minnesota Twins KC - Runelvys Hernandez (4-2, 2.04) MIN - Rick Reed (1-4, 5.87)
Kolejny typ na sumę punktów. Hernandez po świetnym początku sezonu, teraz zaliczył dwa potknięcia pod rząd. Może dzisiejszy mecz będzie tym na przełamanie. W jego ostatnich 10 meczach 7 to undery co dobrze wróży. Bilans Reed'a nie imponuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale nadzieję na jego dobry występ widzę w tym że ma niezły record przeciwko Kansas City, wygrał 3 ostatnie mecze przeciw nim. W ostatnich 5 meczach między tymi drużynami też były same undery. Mam nadzieję że więcej niż 8 punktów nie padnie. Normalna stawka na UNDER 8,5 runs.
To wszystko na dzisiaj. Trzymam kciuki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
San Francisco zepsuło doubla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Teraz postawię double na druzyny z Chicago: Cubs na wygraną (Zambrano) White Sox przegrana ze względu na Hellinga z Baltimore, a info o nieobecnym menedżerze to chyba kit dla odwrócenia uwagi... żałuję, że nie postawiłem na Detroit, ten kurs strasznie zmaszczony, cincinnati też mocno podejrzane, moze wygrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
donic
Ale czworke artystow upolowales. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Gratulacje donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Outsiaderzy górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
U mnie znów pół na pół.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2003
Posty: 18 |
DAJCIE JAKIEŚ TYPY NA DZISIAJ PLEASS!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 457 |
A u mnie z baseballa na minus :/ Na szczęście uratował mnie bardzo niski rezultat Detroit Pistons - New York Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ledwie 72-71 Pozdro!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|