Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#245398 22/05/2003 17:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
typy trafione 9
nietrafione 15
skuteczność 37.5%
zysk 581


Texas Rangers - Tampa Bay Devil Rays 2 2.4
Seattle Mariners - Kansas City Royals 2 2.65
New York Yankees - Toronto Bluejays 2 2.5

Bonus: Unibet
#245399 22/05/2003 20:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ma ktos moze jakies info na temat basebollu finskiego ???

pozdrawiam

#245400 22/05/2003 20:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
Od czasu do czasu postaram sie zamiescic kilka typkow na MLB. Ostatnio calkiem niezle mi idzie, oby nie zapeszyc... Typy nie beda konkretnie i oddzielnie uzasadnione. Typujac baseball sugeruje sie forma druzyny, sytuacja w tabeli oraz wystepujacym danego dnia pitcherem. Na dzis proponuje:
LA - Colorado 1
Cleveland - Detroit 1
NY Yankees - Toronto 1
Montreal - Florida 1
Milo by bylo gdyby wszystko wyszlo. Nie zdziwilbym sie tez gdyby dzis wygrali NY Mets i Tampa Bay. W tych meczach buki widza faworytow w ich przeciwnikach, ale niespodzianki musza byc...

#245401 22/05/2003 23:07
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Wczoraj bardzo nieciekawie, dzis moze bedzie lepiej:
Tampa Bay @ 2.4
Florida @ 2.4
Seattle @ 1.54

Bilans 38-42 - 5.62

#245402 23/05/2003 00:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
CIN Reds - ATL Braves(-1.5)...2...2.06...Betworks...1:10...(3)...7/10

ATL: Reynolds (3-1, 4.99) (31-15) L 2
CIN: Dempster (1-3, 6.85) (24-22) W 3

1) 9:8 2) 9:3

#245403 23/05/2003 02:58
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Expekt
Cincinatti Reds - Atlanta Braves 2 (1.70)

42-29
0.592
ŚKT: 1.64

#245404 23/05/2003 03:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Na dzisiaj jeden mecz:

Atlanta Braves - Cincinnati Reds
ATL: S. Reynolds (3-1, 4.99)
CIN: R. Dempster (1-3, 6.85)

Ostatni mecz ciężkiej serii Atlanty, któa przegrała dwa poprzednie spotkania. Dzisiaj Braves chcą za wszelką cenę wygrać, a pomóc ma w tym Reynolds, jeden z czołowych miotaczy tej drużyny. Jego bilans z Reds nie jest imponujący, ale aktualnie jest w świetnej formie. Atlanta wygrała 6 z ostatnich 7 meczy z jego udziałem. W drużynie z Cincinnati wystąpi Dumpster, który jak narazie zalicza kiepskie występy, w ostatnim swoim meczu wystąpił przez 5 inningów i puścił 5 punktów. Bilans z Braves - niedobrze 1-7 4.94 ERA. Atlanta to niezła drużyna i w niezłej formie, myślę że dzisiaj zrehabilitują się za dwie porażki z Reds, przewaga dwóch punktów bardzo możliwa. Dodatkowo stawiam na OVER 11 runs. Granica jest dość wysoka ale możliwa do osiągnięcia, Reynolds w ostatnich 5 meczach zaliczał wyższe wyniki, Dumpster w 9 meczach 6 razy zaliczał wynik minimum 11-punktowy.
Normalna stawka na Atlantę -1,5, kurs 2,05, oraz na OVER 11 runs, kurs 2,02.

#245405 23/05/2003 03:58
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Ja jeszcze doloze:
Atlanta @ 1.69
Toronto @ 2.42

#245406 23/05/2003 14:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Wreszcie porządnie wsiadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Atlanata nie zawiodła i przy tym narobiła dużo punktów.

#245407 23/05/2003 15:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Atlanta nie zawiodla... nie zawiedli tez Cubsi, ale to co zrobili chlopaki z Anahaim, to bylo lekkie przegiecie... pociagneli taki piekny kupon... no, ale to byla juz 2 porazka pod rzad u siebie...

#245408 23/05/2003 15:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
typy trafione 10
nietrafione 17
skuteczność 37.03%
zysk 531


New York Yankees - Toronto 2 3.3
Seattle - Minesota 2 2.5
Chicago WS - Detroit 2 2.8

#245409 23/05/2003 20:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb]ma ktos moze jakies info na temat basebollu finskiego ???

pozdrawiam[/qb]
nikt nic nie wie ? szkoda poszukam na innym forum

pozdrawiam

#245410 23/05/2003 21:24
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb]ma ktos moze jakies info na temat basebollu finskiego ???

pozdrawiam[/qb]
nikt nic nie wie ? szkoda poszukam na innym forum

pozdrawiam[/qb]
Nie mam zielonego pojecia o baseballu finskim. Ciekawy jestem jak oni tam rozgrywaja te mecze, przeciez tam nonstop jest zimno, leje, wieje albo sypie sniegiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chyba ze sie myle?

#245411 23/05/2003 22:39
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Na dzis 3 mecze:
St. Louis @ 1.83
Florida @ 2.2
Anaheim -1.5 @ 1.91

Bilans 41-44 -4.97
Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#245412 24/05/2003 03:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Ja swego czasu znałem kilka stron z fińskim baseballem, strony drużyn, jednak secjalnie mnie to nie ciekawiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#245413 24/05/2003 04:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Dzisiaj późno, ale lepiej późno niż wcale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

San Francisco Giants v Colorado Rockies
SF: D. Moss (5-2, 2.44)
COL: J. Young (0-1, 6.75)

Colorado przyjmuje u siebie Olbrzymów w meczu otwierającym serię. Goście z San Francisco w dobrych humorach po wcześniejszych dwóch zwycięstwach, być może po seriach przegranych odnaleźli właściwą drogę. Icg miotacz Moss w 4 wyjazdowych meczach odniósł 4 zwycięstwa. W 25 inningach puścił tylko 5 punktów. Rezultat bardzo dobry. Colorado po 3 wyjazdowych porażkach z rzędu chyba trochę podłamane, dzisiaj wracają na swój stadion i w tym tkwi ich szansa ale nie wierzę aby sięprzełamali. Young grał tylko 2 razy w tym sezonie, raz zaliczył porażkę, za drugim razem został zdjęty w 5 wejściu, co i tak nie uratowało Rockies przed porażką. Dzisiaj widzi mi się triumf Giants. Dodatkowo granica 12 punktów wydaje się lekko przesadzona, Colorado ostatnie 7 meczy to undery, SF w ostatnich 5 meczhac 4 undery. W dotychczasowych spotkaniach tych drużyn granica 12 punktów nie była dość często osiągana. Wedle powyższego wskazuje na dwa typy:
Normalna stawka na San Francisco oraz na UNDER 12 runs.

#245414 24/05/2003 05:30
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
No niezłego mają pitchera Redsi. Nie wyautował nikogo w pierwszym inningu go zmienili. Niech jeszcze kiedyś wystawią Austina to gram w ciemno przeciw Cincinatti <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#245415 24/05/2003 13:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Zaliczyłem dwa outy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nastęopny typ w niedzielę lub w poniedziałek.

#245416 24/05/2003 18:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
typy trafione 12
nietrafione 18
skuteczność 40%
zysk 1091

Arizona - San Diego 2 3.62
Chicago WS - Detroit 3.21


Po bardzo dobrej nocy nie powinienem dziś typować...Wiadomo o co chodzi. Nie mogę puścić jednak takich kursów jw. Bardziej prawdopodobna jest dla mnie porażka Arizony.

#245417 24/05/2003 18:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
No niezle Donic, moglbys tylko napisac
ile jednostek stawiasz na dany mecz, czy
np. jest to 100 jednostek na kazdy mecz,
bo nie wiem w jaki sposob liczysz zysk?

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, $-man, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 1,940 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1