|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9 |
Dzis: Cubs -1.5 @ 1.95 Minnesota @ 1.91 Cleveland @ 1.95 Arizona @ 2.55 Anaheim @ 1.82 Cincinatti @ 3.0 NY Yankees @ 1.62
Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103 |
Oto typy na dzisiejsze spotkania (dwa juz trwaja ale ich nie bralem pod uwage): Atlanta - Cincinnati 1 San Francisco - Arizona 1 Toronto - Chicago White Sox 1 Kansas City - Seattle 2
W meczach w ktorych buki widza innych faworytow uwazam ze moze sie zdarzyc tak: Colorado - LA Dodgers 1 Philadelphia - NY Mets 2
Z tych meczy najbardziej polecalbym Atlante i San Francisco, niestety niewielkie kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
CZY KTOŚ MOŻE MI POTWIERDZIĆ WYGRANĄ 5-2 SEATTLE W KANSAS
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]CZY KTOŚ MOŻE MI POTWIERDZIĆ WYGRANĄ 5-2 SEATTLE W KANSAS[/qb] Jak Ci wystarczy moje slowo to : POTWIERDZAM WYGRANĄ 5-2 SEATTLE W KANSAS ps. Do USA Sport jest tyle stron z wynikami że ... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Dzięki Bron ja poprostu nie znam się na bejsbolu i zagrałem typ kumpla i właśnie on mi został do wygrania kuponu.Sprawdzałem na www.mlb.com [ mlb.com] ale chciałem się upewnić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krata dla chłopaków z Seattle no i moich Boców za awans do półfinału Copa Libertadores no i za moje 150 jutro do odebrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9 |
No i Yankesi znow nie zawiedli, widac ze forma im wraca powoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bilans 52-58 -9.75
Pozdrawiam! Nastepne typy w niedziele z powodu braku czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jaka mila byla noc proces3(2) Kansas-Seatle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> proces5 (1) Baltimore-Anaheim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> stan 14-4-0 dzisiaj NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Szkoda Piratów, kupon z AKO 130 poszedł się walić.
typy trafione 17 nietrafione 22 skuteczność 43.58% zysk 1700
Toronto - Chicago WS 2 2.3 Philadelphia - NY Mets 2 3.04 St Louis - Houston 2 2.84
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
29.05.2003
Philadelphia @ 1.47 :5gw: Baltimore @ 1.90 Anaheim @ 1.47 Oakland @ 1.47 :5gw: Seattle @ 1.81 :4gw: Los Angeles @ 1.73 :5gw: San Diego @ 1.80 Montreal @ 2.12 (najlepiej grac +1.5) St. Louis @ 1.47 :5gw:
Bilans: (11-6-1)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
LA Dodgers v COL Rockies 1 @1.75 (GB) 5/10
LA Dodgers v COL Rockies [-1.5/+1.5] 1 @2.15 (GB) 1/10
82-75-6 645.00/710.34 +65.34 (+10.13%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał Einstein: [qb]jaka mila byla noc proces3(2) Kansas-Seatle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> proces5 (1) Baltimore-Anaheim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> stan 14-4-0 dzisiaj NO BET[/qb] Einstein starałem się gdziesz poszukać opis Twojej progresji, ale nie znalazłem. Możesz mi ją przybliżyć? Jakie masz zasady, jakie stawki, itp? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzięki z góry
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127 |
Jesli mozesz to podawaj Einstein jakas bardziej dokladna statystyke, bo sam bilans 14-4, jesli grales bardzo malymi kursami to niewiele mowi, najlepszy bylbby zysk/strata w jednostkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb] Toronto - Chicago WS 2 2.3 Philadelphia - NY Mets 2 3.04 St Louis - Houston 2 2.84[/b][/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za podwojenie mojego kapitału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Chuckyy i Megatribal moja progresja jest bardzo prosta jesli mecz nie siadzie gram za wieksza stawke ale tylko do trzeciej porazki z rzedu. Mecze wybieram z ofert Profesionala ,swego czasu zauwazylem ze kazda seria z jednej pozycji z reguly nie trwa dluzej niz trzy /cztery kolejki tzn poz. wynik 1 1,1,1,2,2,1,222,1 i w ten sposob dobieram mecze jesli na jakiejs pozycji dwa razy z rzedu pokazala sie np 1 to wtedy gram mecz z typem przeciwnym w tym przypadku 2. Kursy sa oczywiscie rozne ale chyba nie mialem nizszego niz 1,5 Bilansu szczegolowego nie prowdze ,ale tak srednio podwajam konto srednio co miesiac moze to niewiele ale gram bardzo ostroznie i za male stawki. I jeszcze na koniec dodam ze traktuje to jako test i raczej w najblizszym czasie po dobrej serii, spodziewam sie ze przyjdzie czas na gorszy bilans
Moje dzisiejsze propozycje proces2 -1- Cleveland-Chicago 1 proces3 -1- Toronto-Boston 1 proces4 -1- Baltimore-Texas 1 proces6 -1- Kansas-Oakland 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Wczoraj całkiem miła noc + 518
typy trafione 20 nietrafione 22 skuteczność 47.61% zysk 2218
Detroit - NYY 1 2.9 NY Mets - Atlanta 1 2.27
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Donic według których buków podajesz kursy? Te u których gram maja je zwykle znacznie niższe od tych które Ty podajesz.
Pozdro. I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za wczorajsze typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Florida Marlins - Cincinatti Reds 1 (1.67) Los Angeles Dodgers - Milwaukee Brewers 1 (1.47)
47-36 0.566 ŚKT: 1.64
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Stach, kursy biorę głównie z Pinnacle i od Hilla.
Wczoraj faktycznie bardzo dobra noc. Dzięki za miłe słowa chuckyy i Stach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103 |
Na dzisiejsze mecze do zagrania proponuje: Chicago Cubs - Houston 1 Detroit - NY Yankees 2 LA Dodgers - Milwaukee 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
30.05.2003
Chicago @ 1,94 Montreal @ 1,90 Florida @ 1,75 Los Angeles @ 1,48 Boston @ 1,81 Kansas @ 2,38 Minnesota @ 1,82
Bilans: (15-11-1)
|
|
|
Link skopiowany do schowka