Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#245481 31/05/2003 03:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Z tego co widzę na sportsline, to jest zmiana pitchera w San Diego. Dziś gra Linebrink (1-1, 4.26 ERA) podczas gdy pierwotnie miał grać Tollberg (0-1, 12.00 ERA). Kurs nigdzie nie poszedł w dół co mnie zastanawia czy czy jednak będzie ta zmiana.

Bonus: Unibet
#245482 31/05/2003 11:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
kolejna niezla noc

Cleveland-Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Toronto-Boston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Baltimore-Texas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kansas-Oakland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wynik co prawda nie trafiony ale zaklad zostal zwrocony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Tak wiec stan:
17-4-1

#245483 31/05/2003 16:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
proces 1 -1-
Detroit-NYY 1
proces 6 -2-
Tampa Bay-Anaheim 2 :1gw:

#245484 31/05/2003 16:51
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Noc była w miare, najbardziej poratowało Huston, ale nadal nie wiem co z tym meczem było nie tak. Dla mnie była pewna wygrana Cubs wkońcu SOsa wrócił, pitcherów lepszych mieli, ale jak zobaczyłem, że buki inaczej oceniają szanse to zdanie zmieniłem.
KToś coś wie na temat tego meczu?

#245485 31/05/2003 18:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
typy trafione 20
nietrafione 24
skuteczność 45.45%
zysk 2018

ST Louis - Pittsburgh 2 2.87
Los Angeles - Milwaukee 2 3.34
Detroit - NYY 1 3.1

#245486 31/05/2003 22:07
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Detroit Tigers - New York Yankees 1 (2.80)
Toronto Bluejays - Boston Red Sox 2 (1.94)
Florida Marlins - Cincinatti Reds 1 (1.76)
Los Angeles Dodgers - Milwaukee Brewers 1 (1.42)

47-38
0.553
ŚKT: 1.64

#245487 01/06/2003 06:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Einstein, zadziwiająco wysoką masz jak narazie skuteczność.Gratuluję. 82% to nie lada wyczyn, jednak przed nami cały sezon, który to kończy się we wrzesniu i jesli do tego czasu uzyskasz powiedzmy 70% (w co szczerze wątpię - według mnie bardzo dobrym wynikiem byłoby już 60-65%)to chyba niewiele osób na świecie mogłoby Tobie dorównać pod względem skuteczności. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Chciałbym od przyszlego sezonu utworzyć grupę osób bedących dobrze zorientowanych, jesli chodzi o specyfikę MLB. Wiadomo, ze miotacz to tylko 1 człowiek- owszem ważny, ale sam nic nie zwojuje, dlatego często w tej lidze dzieją się rzeczy bynajmniej dziwne i własnie ludzi, którzy takie dziwne wydarzenia potrafią wyłapać, chętnie widziałbym w grupie osób ze sobą współpracujących. To na razie tyle.

#245488 01/06/2003 08:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Einstein, zadziwiająco wysoką masz jak narazie skuteczność.Gratuluję. 82% to nie lada wyczyn, jednak przed nami cały sezon, który to kończy się we wrzesniu i jesli do tego czasu uzyskasz powiedzmy 70% (w co szczerze wątpię - według mnie bardzo dobrym wynikiem byłoby już 60-65%)to chyba niewiele osób na świecie mogłoby Tobie dorównać pod względem skuteczności. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Chciałbym od przyszlego sezonu utworzyć grupę osób bedących dobrze zorientowanych, jesli chodzi o specyfikę MLB. Wiadomo, ze miotacz to tylko 1 człowiek- owszem ważny, ale sam nic nie zwojuje, dlatego często w tej lidze dzieją się rzeczy bynajmniej dziwne i własnie ludzi, którzy takie dziwne wydarzenia potrafią wyłapać, chętnie widziałbym w grupie osób ze sobą współpracujących. To na razie tyle.[/qb]
70% skuteczność przy kursach 1,85 jest do wyciagnięcia sam myślałem ze to jest nieosiągalne ale pare syndykatów się do tej granicy zbliża chociażby na www.free-sports-picks.com [free-sports-picks.com] WIZARD'S PICKS osiąga zbliżoną skuteczność ja mam ok 50-55% ale przy średnim kursie ok 2.12 gram przeważńie spready a od około tygodnia(po pare godzin dziennie) muj komputer próbuje przetworzyć pewien model który być może przełamie tą granice przynajmniej rezultaty są bardzo obiecujące w porónwniu z poprzednimi moimi modelami ale tame były smieszne w porónaniu z obecnym który będzie gotowy ok 10 czerwca bo w tym tygodniu mam pare egzaminów i sobie raczej odpuszcze

SLAW

#245489 01/06/2003 08:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
a na dzisiaj zagrałem colorado

SLAW

#245490 01/06/2003 08:38
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Ja SF <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#245491 01/06/2003 16:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Detroit-NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tampa Bay-Anaheim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
stan 19-4-1
Donic, Dzięki za miłe słowa ,Tobie też nieźle idzie .Wiadomo jednak że kazda dobra passa kiedyś się kończy ,miejmy jednak nadzieje że tych złych chwil będzie jak najmniej.Twój pomysł ze stworzeniem grupki ludzi którzy zajmowali by się analizą ligi MLB uważam za bardzo interesujący ,lecz jeśli chodzi o mnie to jeszcze daleko mi do tego abym komuś mógł doradzać.Pozdrawiam i Good Luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Dzisiaj obstawiłem :
proces3-1-
Toronto-Boston 2
proces5-1-
Baltimore-Texas 2

#245492 01/06/2003 17:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 29
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 29
Cześć mam prośbę do was czy możecie podać mi jakiś link do MLB chodzi mi żeby było kilka wyników wcześniejszych spotkań przedstawionych danej drużyny np. 5 spotkań do tyłu bo ja również zaopserwowałem tą samą zasadę że żadko mają drużyny po 4 wygrane z rzędu ale nie wiem gdzie to sprawdzać.
Z góry dzięki i pozdrawiam.

#245493 01/06/2003 17:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
SLAW, ja jeszcze nigdzie w sieci nie znalazłem niezbitych dowdów na 70% skuteczność. Oczywiście chodzi mi o jakieś archiwum z podsumowaniami z ubiegłych, całych sezonów MLB, a nie kilkadziesiąt typów. Trafić 70 typów na 100 teoretycznie wydaje się do zrobienia, ale w praktyce to raczej nie przejdzie.(chodzi o typy na zwycięztwo jakiejś drużyny) W sezonie jednak napewno więcej typów podaje się niż 100 . Dla 200 typów trafić 140, dla 300 - 220 itd...Tu już wygląda na oko ze jest to ciężko zrobić w jednym sezonie, nie mówiąc o tym, żeby ktoś swoje 70% (jesli mu sie uda) powtórzył za rok. Dlatego mówię, ze np. w ciągu 5 lat jesli komukolwiek uda się zrobić na MLB 60% to jest bardzo dobrym typerem.
Ciekawy jestem jaki model przygotowujesz. Jesli skończysz to możesz podzielić się informacjami jak Ci idzie, może rzeczywiście będzie to żyłka złota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

#245494 01/06/2003 18:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał smialy20:
[qb]Cześć mam prośbę do was czy możecie podać mi jakiś link do MLB chodzi mi żeby było kilka wyników wcześniejszych spotkań przedstawionych danej drużyny np. 5 spotkań do tyłu bo ja również zaopserwowałem tą samą zasadę że żadko mają drużyny po 4 wygrane z rzędu ale nie wiem gdzie to sprawdzać.
Z góry dzięki i pozdrawiam.[/qb]
http://www.sportsline.com/mlb/scoreboard
Śmiały, klikasz na drużyna jaka Ciebie interesuje, a na stronie jaka sie otworzy klikasz tabelkę Complete schedule i powstaje coś takiego http://www.sportsline.com/mlb/teams/schedule/MIL

#245495 01/06/2003 20:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dobra noc.

typy tafione 22
nietrafione 25
skuteczność 46.80%
zysk 2315

Detroit - NYY 1 3.60
Chicago Cubs - Houston 2 2.90

#245496 01/06/2003 20:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Znakomity bilans donic. Moje gratulacje. Z tego co pisałem kiedyś na forum odnośnie dogów to czerwiec powinien być jeszcze lepszy.
Powodzenia.

A moje typy na dzisiaj to:
Pirates 2,45
Orioles 1,85
Boston 2,25

Opisy na stronce.

#245497 01/06/2003 20:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dzięki Grabtom.
Piraci faktycznie koszą równo ostanio,zwłaszcza na wyjazdach, dlatego też nie będę ździwiony jak wygrają również dziś. Poza tym Piraci wyraźnie nie leżą St Louis. Ja jednak dziś nie gram bo wielce prawdopodobne, ze powtórzy się sytuacja z Cubs, poza tym zawsze po dobrej nocy gram raczej mało a ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , dlatego dałem Detroit, bo wczoraj rowalili wyraźnie Jankesów. A Houston bo uważam ich za lepszy team, a ten kurs wygląda całkiem fajnie.
No a pojutrze zaczną się chyba kłopoty z dobieraniem typów bo zaczyna się Interleague. Trzeba będzie chyba coś przeczekać...
Pozdrawiam.

#245498 01/06/2003 22:52
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
NY Yankees v DET Tigers 2 @3.50 (GB) 2/10

Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 2 @2.20 (Unibet) 5/10

ATL Braves v NY Mets 1 @1.82 (GB) 3/10

Tampa Bay Devil Rays - Anaheim Angeles 2 @1.87 (Expekt) 4/10

Florida Marlins - Cincinatti Reds 2 @2.32 (Expekt) 2/10

Baltimore Orioles - Texas Rangers 2 @2.15 (Expekt) 4/10

Kansas City Royals - Oakland Athletics 1 @2.98 (Expekt) 4/10

SEA Mariners v MIN Twins 2 @2.05 (GB) 3/10

PIT Pirates v STL Cardinals 2 @1.65 (GB) 7/10

COL Rockies v SF Giants 1 @2.50 (GB, Unibet) 2/10

MIL Brewers v LA Dodgers 2 @1.54 (GB) 1/10

San Diego Padres - Arizona Diamondbacks 2 @1.96 (Expekt) 2/10

Detroit Tigers - New York Yankees OVER 8.5 @1.90 (Unibet) 4/10

BOS Red Sox v TOR Blue Jays OVER 9.5 @1.91 (GB) 3/10

CIN Reds v FLO Marlins UNDER 8.0 @1.88 (GB) 3/10

OAK Athletics v KZC Royals OVER 9.0 @1.95 (GB) 2/10

ARI Diamondbacks v SDG Padres OVER 8.5 @2.05 (GB) 3/10


82-77-6 651.00/710.34 +59.34 (+9.12%)

#245499 01/06/2003 23:51
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Chicago Cubs - Houston Astros 2 (2.80)
San Francisco Giant - Colorado Rockies 1 (1.61)
Los Angeles Dodgers - Milwaukee Brewers 1 (1.51)

50-39
0.562

#245500 02/06/2003 02:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Toronto-Boston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
proces5-1-
Baltimore-Texas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
stan 19-6-1

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1