|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Uf co za noc.Nareszcie koniec.
Take Arizona - Houston 1 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
spox Bron już kumam ,że jest 9 rund i to te ze srzałką przy wyniku,i jak jest remis to grają do skutku(wypas-nie ma dogrywek u buka) jak NYY dzisiaj,no a reszte pewno poznam,jak się wciągne(nie znowu te nocki jak w NBA)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
z tego wynika,że jakimś cudem trafiłem to Seattle,może czas zacząć grać z wami . pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
****ne Kansas City musialo wygrac , ehhhhhhhhhhh a tak dobrze mialo byc...........
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał M4RK0: [qb]****ne Kansas City musialo wygrac , ehhhhhhhhhhh a tak dobrze mialo byc...........[/qb] Spox, wygraja dzis, a jak nie to sie ich wyczeka do kolejnej serii i wtedy odrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pitsburgh wszedl tak jak mowil kolega z USA, mam nadzieje ze ktos skorzystal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
i tak jestem do przedu pare groszy po nocy, ale jakby to oweszlo to jeszcze 100 zl by bylo.... Co na dzisiaj proponujecie??? NYY jakos neipewni mi sie wydaja, teraz sie meczyli az 13 iiningow z TB , nie ma sensu grac tego, caly czas pewniakiem sie wydaje NYM i Seattle,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9 |
Za Seattle przemawia pitcher, ale wygrali juz z Anaheim 3 mecze wiec w koncu moga wtopic. NYM jest w formie ale tez juz dwa wygrali z Florida. Nie wiem jeszcze co dam ale wlasnie mam ochote postawic na Floride <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Macie juz cos na dzis? Aha gracie jakos szczegolnie( progresje i inne tricki), czy normalnie to MLB? Bo ja gram normalnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150 |
Ja jednak zdecyduję się na Seattle - na pewno podtrzymają passę, a po drugie mają lepszego pitchera. Do kuponu jak zwykle drugi mecz - Oakland Athletics - Texas Rangers 1. I te same powody, co przy 1 spotkaniu.
Ako 2,16
Wejdzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9 |
Dzis moze Minnesota w koncu sie przelamie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Minnesota @ 1.87 (2*) San Francisco @ 1.77 (1*) Florida @ 1.77 (1*)
Bilans 67-72 -10.75 GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Co wy na to.... odpiszcie szybko.......
Seattle Mariners - Anaheim Angeles 1 1.54 New York Yankees - Tampa Bay Devil Rays 1 1.38 2.13
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
A może singla po podobnym kursie: Baltimore Orioles - Toronto Bluejays 2.12 1.73 Bo granie SEA przy takim kursie, przy stosunkowo równych pitcherach to nie dla mnie...ale wybór
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
trafione 33 nietrafione 56 skuteczność 37.07% zysk 972
Seattle - Anaheim 2 2.66 Oakland - Texas 2 3.35
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Detroit Tigers - Cleveland Indians 1 (1.87) Chicago White Sox - Boston Red Sox 2 (1.70) Kansas City Royals - Minnesota Twins 2 (1.98) Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant 2 (1.74)
Bilans: 64-54 0.542 ŚKT: 1.67
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
[19.06.03/20.06.03]
New York Yankees - Tampa Bay Devil Rays / Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant /
kurs: 2.35 stawka: 10zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
KC Royals - MIN Twins(-1.5)...2...2.33...Betworks...20:05...(4)...6/10
MIN: Mays (7-4, 5.80) (38-32) L 5 KC: Snyder (1-3, 3.86) (36-32) W 4
1) 9:8 2) 14:7 3) 8:6
CHI White Sox - BOS Red Sox(-1.5)...2...2.06...Betworks...20:05...(4)...4/10
BOS: Lowe (7-3, 4.68) CHW: Wright (0-3, 6.00)
1) 4:2 2) 4:7 3) 3:1
LA Dodgers - SF Giants(-1.5)...2...2.3...Betworks...4:10...(3)...5/10
SF: Schmidt (5-3, 2.67) (42-28) L 3 LA: Perez (4-4, 4.70) (42-28) W 8
1) 4:1 2) 8:2
+ Detroit,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Dzisiaj tylko Pt 20/06/03 04:10 Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant MLB 2 1.70 1.70 i
Cz 19/06/03 22:35 Seattle Mariners - Anaheim Angeles MLB 2 2.51 2.51
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Witan na dzisiaj mamy.
Take Colorado - San Diego 1 @1,68 Globet
Mam nadzieje ze mi idzie dobrze jak na zielonego w tym sporcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Macie juz cos na dzis? Aha gracie jakos szczegolnie( progresje i inne tricki), czy normalnie to MLB? Bo ja gram normalnie...[/qb] Ja gram normalnie singla 1. expekt konto zamkiniete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2. betadwin konto zamknięte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 3. gamebookers konto zamkiniete od dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 4. teraz gdzie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jedno mam pytanie gdzie przyjmują vize elekrtron
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|