"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Uf co za noc.Nareszcie koniec.

Take Arizona - Houston 1 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
spox Bron już kumam ,że jest 9 rund i to te ze srzałką przy wyniku,i jak jest remis to grają do skutku(wypas-nie ma dogrywek u buka) jak NYY dzisiaj,no a reszte pewno poznam,jak się wciągne(nie znowu te nocki jak w NBA)

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
z tego wynika,że jakimś cudem trafiłem to Seattle,może czas zacząć grać z wami .
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
****ne Kansas City musialo wygrac , ehhhhhhhhhhh a tak dobrze mialo byc...........

Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]****ne Kansas City musialo wygrac , ehhhhhhhhhhh a tak dobrze mialo byc...........[/qb]
Spox, wygraja dzis, a jak nie to sie ich wyczeka do kolejnej serii i wtedy odrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pitsburgh wszedl tak jak mowil kolega z USA, mam nadzieje ze ktos skorzystal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
i tak jestem do przedu pare groszy po nocy, ale jakby to oweszlo to jeszcze 100 zl by bylo.... Co na dzisiaj proponujecie??? NYY jakos neipewni mi sie wydaja, teraz sie meczyli az 13 iiningow z TB , nie ma sensu grac tego, caly czas pewniakiem sie wydaje NYM i Seattle,

Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Za Seattle przemawia pitcher, ale wygrali juz z Anaheim 3 mecze wiec w koncu moga wtopic. NYM jest w formie ale tez juz dwa wygrali z Florida. Nie wiem jeszcze co dam ale wlasnie mam ochote postawic na Floride <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Macie juz cos na dzis? Aha gracie jakos szczegolnie( progresje i inne tricki), czy normalnie to MLB? Bo ja gram normalnie...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
Ja jednak zdecyduję się na Seattle - na pewno podtrzymają passę, a po drugie mają lepszego pitchera. Do kuponu jak zwykle drugi mecz - Oakland Athletics - Texas Rangers 1. I te same powody, co przy 1 spotkaniu.

Ako 2,16

Wejdzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
tez tak mialem grac....

Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Dzis moze Minnesota w koncu sie przelamie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Minnesota @ 1.87 (2*)
San Francisco @ 1.77 (1*)
Florida @ 1.77 (1*)

Bilans 67-72 -10.75
GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Co wy na to.... odpiszcie szybko.......

Seattle Mariners - Anaheim Angeles

1 1.54
New York Yankees - Tampa Bay Devil Rays

1 1.38
2.13

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
A może singla po podobnym kursie:
Baltimore Orioles - Toronto Bluejays 2.12 1.73
Bo granie SEA przy takim kursie, przy stosunkowo równych pitcherach to nie dla mnie...ale wybór

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
trafione 33
nietrafione 56
skuteczność 37.07%
zysk 972

Seattle - Anaheim 2 2.66
Oakland - Texas 2 3.35

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Detroit Tigers - Cleveland Indians 1 (1.87)
Chicago White Sox - Boston Red Sox 2 (1.70)
Kansas City Royals - Minnesota Twins 2 (1.98)
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant 2 (1.74)

Bilans:
64-54
0.542
ŚKT: 1.67

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[19.06.03/20.06.03]

New York Yankees - Tampa Bay Devil Rays /
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant /

kurs: 2.35
stawka: 10zł

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
KC Royals - MIN Twins(-1.5)...2...2.33...Betworks...20:05...(4)...6/10

MIN: Mays (7-4, 5.80) (38-32) L 5
KC: Snyder (1-3, 3.86) (36-32) W 4

1) 9:8 2) 14:7 3) 8:6

CHI White Sox - BOS Red Sox(-1.5)...2...2.06...Betworks...20:05...(4)...4/10

BOS: Lowe (7-3, 4.68)
CHW: Wright (0-3, 6.00)

1) 4:2 2) 4:7 3) 3:1

LA Dodgers - SF Giants(-1.5)...2...2.3...Betworks...4:10...(3)...5/10

SF: Schmidt (5-3, 2.67) (42-28) L 3
LA: Perez (4-4, 4.70) (42-28) W 8

1) 4:1 2) 8:2

+ Detroit,

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Dzisiaj tylko
Pt 20/06/03 04:10 Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant
MLB 2 1.70
1.70
i

Cz 19/06/03 22:35 Seattle Mariners - Anaheim Angeles
MLB 2 2.51
2.51

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Witan na dzisiaj mamy.

Take Colorado - San Diego 1 @1,68 Globet

Mam nadzieje ze mi idzie dobrze jak na zielonego w tym sporcie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Macie juz cos na dzis? Aha gracie jakos szczegolnie( progresje i inne tricki), czy normalnie to MLB? Bo ja gram normalnie...[/qb]
Ja gram normalnie singla
1. expekt konto zamkiniete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
2. betadwin konto zamknięte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
3. gamebookers konto zamkiniete od dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
4. teraz gdzie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

jedno mam pytanie gdzie przyjmują vize elekrtron

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1