Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]sorki,nie bardzo jestem w temaccie,ale zagrałem na seatle i został mi do wygranej i jak ktoś może mi wyjaśnić na czym polega zdobywanie punktów i kto to jest pitcher i czemu jest taki ważny?[/qb]
Pytanie dobre i proste ale odpowiedz jest trudniejsza.
Tu masz linka. W miare przystepnie zasady. ... byly juz nie dziala strona po Polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Po "ichniemu" na : mlb,yahoo,espn,cbs itd...
Ale jak nie jestes w temacie i tylko tego Ci brak do wygranej to lepiej idz spac i za jakies 2 godz. powinni skonczyc. Obejdzie sie bez nerwow. Choc z drugiej strony moze sie zaszczepisz tym sportem. I "witamy w klubie"
Przelec wczesniejsze tematy ale do konca meczu nie zdazysz zalapac wszystkich zasad.
Wynik to jest
R - Run (punkt) ...
Nie wiem czy to cos Ci pomoze
Ja jeszcze chwilke jestem ale jak zaczne zasady opisywac to dawno bedzie po meczu.