Z tyłu izi, ale z przodu już nie jest niestety tak kolorowo.
:GRIN:
Nie jest tak źle, szczegolnie na tle innych lekkoatletek na tym mityngu. Jedynie troche z przodu brak, a twarz to taka charakterystyczna, ale moze sie podobac.
prosba - na gazeta.pl czy onet.pl jest niby okladka z Ana Ivanovic - ale jako ze neta mam teraz tylko w pracy, a tam mam filtry (bardzo dziwne, nie moge otworzyc nic co ma np video w linku, ale na wrzucie moge ogladac wszystko) - czy moglby ktos to tutaj wrzucic? chodzi o to: http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,5413948,Ana_Ivanovic_na_okladce_FHM_.html
Ten film wideo lub grupa może zawierać treści, które według społeczności serwisu YouTube są nieodpowiednie dla niektórych użytkowników. To view this video or group, please verify you are 18 or older by signing in or signing up.
Ten film wideo lub grupa może zawierać treści, które według społeczności serwisu YouTube są nieodpowiednie dla niektórych użytkowników. To view this video or group, please verify you are 18 or older by signing in or signing up.