|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Haz$ chyba już over wchodzi i może moje 40 zetów też nie stracone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 5:5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał Haz$: [qb]Toronto 1 2 3 baza i homered <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image] sniper ale mnie przestraszyles nigdy wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> no dobra niech teraz utzrymaja taka przewage pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] oj nie za dobrze, nie dobrze :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i ti jeszcze dali jakiegos lopeza dobrze ze zmienili na Stustze chociaz tez nie lepszy czyzby tak jak wczorak ma sie zaomczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 5:8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Jednym słowem rzeż wspułczuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Na live przy takim przebiegu zdarzeń buki zgarniają niezłą kasę, Tampa też załatwiła WS w ostatnim inningu,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
a przy 5:0 dla toronto bylo 2 outs i 2 strikes i jak tu nie : [ Linked Image] nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał sniper: [qb]Na live przy takim przebiegu zdarzeń buki zgarniają niezłą kasę, Tampa też załatwiła WS w ostatnim inningu,[/qb] Live to napewno gralbym na drużyny które przegrywają bo kursy sa 4 do 6 więc to jest to co mnie rusza, a znając MLB nic straconego o czym się właśnie przekonaliśmy na Toronto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Ja chyba też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No i skończy mi się odwrotnie niż wydawało się pół godziny temu, baltimore wygrało , houston przegrało, a milwuekee się też już pewnie nie podniesie bo ich strasznie dopadli...simply MLB
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
czegos takiego to ****a dawno nie mialem mlb to tylko sprawy moralne - 100% only i pare zloty na expie a jeszcze pare zloty mam w porfie gdzie postawione na sacramento i tak samo patrze sobie ze spokojem na wynik prowadza nawet 20pkt moje po przegraniu toronto wlaczam live jest 53:41 dla moich patrze i patrze i 53:54 hehe nie no ****a ide sie powiesic no coment nie moj dzien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Dzisiejszej nocki wszedł over Colorado, niestety under Cleveland już nie. Teraz mamy: 5-3 +170
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90 |
Witam !!! na dzis: NY.Yank.-Boston 1 1.39 :5gw: Tampa B.-ChicagoWS 2 1.49 :5gw: Philadel.-Florida 1 1.59 :4gw: Pittsburgh-Houston 1 1.74 :4gw: S.Diego-S.Francis. 2 1.49 :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
TEMAT PRZEKROCZYŁ 200 postów - kontynuacja: Baseball MLB cz.6
|
|
|
Link skopiowany do schowka