Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#246153 07/07/2003 16:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb]Chociaż jest niewielka (ale subtelna) różnica pomiędzy wytypowaniem MLB za 1,40 i za 2,75, to osiągnięcie skuteczności powyżej 50% jest napewno łatwiejsze dla niższych kursów.[/qb]
Tak, żadna to sztuka osiągnąć 50% czy 60% grając niskimi kursami. Nawet w ciemno i ten kto sie nie zna na MLB osiągnie taką skuteczność. Sztuką jest wyjść na plus przy takich kursach, ale żeby wyjść do przodu trzebaby mieć skuteczność około 70% (zależy od średniej kursów jaką sie typuje), a to juz łatwe nie jest...

Bonus: Unibet
#246154 07/07/2003 17:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb] Dlatego proponowałem rubrykę zysk w statystyce.
[/qb]
wiem, ale ja juz pisalem, ze nie wszyscy podaja kursy a po drugie nie mam tyle czasu aby prowadzic taka statystyke. Jezeli ktos juz bardzo chce miec cos takiego moze sobie liczyc sam zyski/straty dla wybranych ludzi, albo niech kazdy podaje jak bedzie chcial przy swoim typie taki bilans.

#246155 07/07/2003 17:45
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Myślę , że nie należy zanadto wykorzystywać Fehera. I tak należy mu się wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za to co robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#246156 07/07/2003 18:14
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb]Chociaż jest niewielka (ale subtelna) różnica pomiędzy wytypowaniem MLB za 1,40 i za 2,75, to osiągnięcie skuteczności powyżej 50% jest napewno łatwiejsze dla niższych kursów.[/qb]
Tak, żadna to sztuka osiągnąć 50% czy 60% grając niskimi kursami. Nawet w ciemno i ten kto sie nie zna na MLB osiągnie taką skuteczność. Sztuką jest wyjść na plus przy takich kursach, ale żeby wyjść do przodu trzebaby mieć skuteczność około 70% (zależy od średniej kursów jaką sie typuje), a to juz łatwe nie jest...[/qb]
No coż , każdy wyznaje swoje zasady. Z tym co napisał donic , zgadzam się w stu procentach. Ja przynajmniej wystrzegam się grania kursów mniejszych niż @1.5.
Poniżej taka mała statystyka dotycząca bieżącego sezonu MLB :
-stawiając 100zł na każdy mecz MLB po kursie @3 lub większym mozna było zarobić 2582zł
-stawiając 100zł na każdego "doga" w serii National League , można było zarobić 513zł
-stawiając 100zł na każdego "doga" w serii American League , można było zarobić 1679zł
-stawiając 100zł na każdego faworyta w serii NL , mozna było przegrać 3915zł
-stawiając 100zł na każdego faworyta w serii AL , mozna było przegrać 3637zł

Powyższa statystyka nie dotyczy meczów Interleague.
Wnioski nasuwają się chyba same...

#246157 07/07/2003 18:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
na dzisiaj
NY Mets - Atlanta 1 kurs 2.2

#246158 07/07/2003 18:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
Einstein czy mogłbyś uzasadnić jak najszybciej swój typ!!!

#246159 07/07/2003 19:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
trafione 58
nietrafione 78
skuteczność 42.64 %
zysk 3185

NYY - Boston 1 2.37
Houston - Cincinnati 2 2.89


Z pewniejszych meczy Colorado za 2.09

#246160 07/07/2003 20:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
San Diego - Los Angeles under9,5

#246161 07/07/2003 20:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Dzisiaj ciężko coś sensownego wybrać
Wt 08/07/03 04:15 San Francisco Giants - St Louis Cardinals :4gw:
MLB 1 1.70
1.70

Myślę, iż można też postawić na Yankesów (ja tego nie zrobię - brak kasy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#246162 07/07/2003 21:29
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Obstawiłem to samo:
SF - St. Louis 1 (1,74 B&W)

Yankesi faktycznie powinni wygrać i chyba też ich puszczę, choćby dla niezłego kursu.

#246163 07/07/2003 21:42
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
07.07.03 Canbet

Montreal Expos (Duckworth Brandon/Hernandez Livan) 2.01
Houston Astros (Dempster Ryan/Oswalt Roy) 1.44
San Diego Padres (Ashby Andy/Perez Oliver) 1.94

51-48-2

Ps. Najpewniejszy typ - Montreal Expos

#246164 07/07/2003 22:27
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Typ dnia :
New York Yankees (Mussina) - Boston Red Sox (Martinez) 1 @2.35 (WSEX)

Dziś w Bostonie miotacz uważany za najlepszego w lidze , jednak Pedro wcale nie jest taki straszny :
-Martinez 2-4 vs NYY od 2000 roku
-Martinez 10-11 vs NYY w całej karierze
-Martinez 8-6 w tym sezonie
-Martinez 18-17 w meczach rozgrywanych w dzień

#246165 07/07/2003 22:29
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Pedro Martinez to dla mnie jeden z 3ech najlepszych pitcherow w lidze, wiec roznie to moze dzis byc i wcale Yankesi nie musza tego meczu wygrac aczkolwiek nie sa bez szans i kurs jest dosyc duzy.

#246166 07/07/2003 22:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Joł

Rzucalem moneta i takie cos wylosowalem na dzisiaj HIII..

Atlanta - New York Under 8.5 Under
S.Diego-L.Angeles [email][email protected][/email] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Houston-Cincinnati [email][email protected]<br[/email] />
hihi

#246167 07/07/2003 23:46
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Na dzis Montreal Expos, jezeli znowu nie wejdzie zacznijcie grac przeciwnosc moich typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bzyk64 gdzie mozna znalezc takie statystyki (chodzi mi o to co dales wczesniej o stawianiu 100 zl na dogi itd) ?

#246168 08/07/2003 00:25
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał bzyk64:
[qb]Poniżej taka mała statystyka dotycząca bieżącego sezonu MLB :
-stawiając 100zł na każdy mecz MLB po kursie @3 lub większym mozna było zarobić 2582zł
-stawiając 100zł na każdego "doga" w serii National League , można było zarobić 513zł
-stawiając 100zł na każdego "doga" w serii American League , można było zarobić 1679zł
-stawiając 100zł na każdego faworyta w serii NL , mozna było przegrać 3915zł
-stawiając 100zł na każdego faworyta w serii AL , mozna było przegrać 3637zł

Powyższa statystyka nie dotyczy meczów Interleague.
Wnioski nasuwają się chyba same...[/qb]
bzyk sam to liczyłeś czy skądś wziołeś te statsy, jeśli pochodzą one z jakiegoś źródła to podaj strone jeśli możesz.

#246169 08/07/2003 00:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
Na dzisiaj moim typem jest

Pittsburgh Pirates <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#246170 08/07/2003 00:41
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
statystyka [postyourplays.com] pochodzi od jednego z zaufanych uzytkowników forum postyourplays.

#246171 08/07/2003 01:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Mam prośbę.
Dajcie namiary na stronkę, która przedstawia serie zwycięstw bądż porażek (trend) poszcególnych zespołów - chodzi mi żeby to było czytelne. Pozwoli mi to zaoszczędzić dużo czasu.
Wielkie Dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#246172 08/07/2003 01:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1