|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj typ to ditroit to jest FAHER typ do statystyki ok?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał mlb_krypler: [qb]chłopaki dzis mam urodzinki podpowiedzcie cos!![/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał mlb_krypler: [qb]moj typ to ditroit to jest Feher typ do statystyki ok?[/qb] typ powinien byc podany na min 1h przed meczem
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
kurde zapomnialem i sorki za FAHER ty jestes FEHER masz jakies gg
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
chyba detroit da rade!!!! hmm odezwij sie ktos!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a ja mam urodzinki!!! i z tej okazji troszke tu popisze... hmm chyba moge??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334 |
Dzieki SLAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Najlepszego mlb_krypler <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
pozdrowinka dla wszyskich detroit gora!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Po 9/7/2003
6 - 1 6W kaban 4 - 2 3W Stach 4 - 2 1W rymoholik 4 - 3 1W Feher 3 - 2 1W lukboj 3 - 2 1W bzyk64 3 - 4 2W donic 2 - 1 2W warrior 2 - 1 1L grabtom 2 - 2 1W bizon 2 - 2 2W luc 2 - 2 1L poolu 2 - 3 1L Tommy_Jonsson 1 - 0 1W mr.elma 1 - 0 1W gump 1 - 0 1W Bron 1 - 1 1W Haz$ 1 - 3 1W zyke 1 - 3 1L sniper 1 - 3 3L rafałek 1 - 4 1L bogdan ateny 1 - 4 3L swiety 1 - 4 4L Einstain 0 - 1 1L Goget 0 - 1 1L elenes 0 - 1 1L Gabriel_f 0 - 1 1L jerzykj 0 - 2 2L Gy_Gy_Crav 0 - 2 2L Salvador 0 - 2 2L Grabek 0 - 2 2L szalony typer 0 - 0 mlb_krypler
Typy trafne ale po czasie: grabtom, Tommy_Jonsson, luc, mlb_krypler
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Ładnie dziś wygląda
[qb]Texas-Minnesota 2 1,8[/qb]
oraz Toronto-Boston 1 1 ,8
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43 |
Po dwóch minimalnych porażkach dziś zagrałem Detroit - Chicago S. Typ:2 myśle że Chicago się obudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Na dzisiejszą noc Anaheim - Kansas 1 kurs 1,6 powodzenia i pozdrawiam
poza konkursem Detroit - Chicago W.S 2 Oakland-Tampa B 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
10 Jul 03 19:00 CHI White Sox v DET Tigers under9,5 1,6 TOTO-MIX
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Witam Typ dnia. Pt 11/07/03 04:05 Seattle Mariners - Baltimore Orioles :4gw: MLB 1 1.47
a także: Pt 11/07/03 03:05 Colorado Rockies - San Francisco Giants :3gw: MLB 2 1.95 Pt 11/07/03 02:05 Texas Rangers - Minnesota Twins MLB 2 1.89 :4gw:
Dzisiaj może być różnie więc gram za niskie stawki, ale pożyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
3
Cleveland - NYY over 9 1.87 Seattle - Baltimore over 8 1.91
AKO: 3.57 stawka 116.60 EWK: 416.26
##########################################################
trafione 63 nietrafione 82 skuteczność 43.44 % zysk 3672
Anaheim - Kansas 2 2.51
Wahałem sie czy wybrać Kansas, czy Baltimore na typ dnia. Ostatecznie zdecydowałem się na Baltimore 2.85
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj typ na dzis to przeciwnicy detroit!! chicago white sox pozdrowionka!! dalej sie bawieeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Nic mi nie przychodzi do głowy. Dlatego spróbuję tak: Oakland-Tampa Bay 2 (3,33 GB)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33 |
dzisiaj Chicago White Sox
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Typ na dziś to bezapelacyjnie : Detroit Tigers - CHICAGO White Sox (-1.5) 2 @1.8 (GB)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
DET Tigers - CHI White Sox...2...1.46...Expekt...19:05...(3)...6/10
CHW: Loaiza (11-4, 2.28) (43-46) L 2 DET: Cornejo (3-7, 4.81) (23-65) W 2
1) 2:1 2) 4:2
|
|
|
Link skopiowany do schowka