Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
#246273 10/07/2003 04:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moj typ to
ditroit
to jest FAHER typ do statystyki
ok?

Bonus: Unibet
#246274 10/07/2003 04:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał mlb_krypler:
[qb]chłopaki
dzis mam urodzinki
podpowiedzcie cos!![/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i powodzenia

#246275 10/07/2003 04:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał mlb_krypler:
[qb]moj typ to
ditroit
to jest Feher typ do statystyki
ok?[/qb]
typ powinien byc podany na min 1h przed meczem

#246276 10/07/2003 05:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
kurde zapomnialem
i sorki za FAHER
ty jestes FEHER masz jakies gg

#246277 10/07/2003 05:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał makos:
[qb]Witam

Może ktos zna jakas strone gdzie mogłbym znalezc wyniki mlb z tamtego oraz terazniejszego roku wraz z kursami jakie były???

Pozdrawiam[/qb]
http://www.bigguy.com/main/welcome.html?cd=1&screen=livepast&d3=2003-07-08
http://covers.com/data/mlb/pastresults.html
http://www.jimfeist.com/Scores/PastScores1.asp

oraz napewno na tip-ex.com i donbest.com chyba na statsfox.com też jest

SLAW

#246278 10/07/2003 06:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
chyba detroit da rade!!!!
hmm
odezwij sie ktos!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
a ja mam urodzinki!!!
i z tej okazji troszke tu popisze...
hmm chyba moge??

#246279 10/07/2003 07:10
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
Dzieki SLAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Najlepszego mlb_krypler <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam!

#246280 10/07/2003 07:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
pozdrowinka dla wszyskich detroit gora!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#246281 10/07/2003 14:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Po 9/7/2003

6 - 1 6W kaban
4 - 2 3W Stach
4 - 2 1W rymoholik
4 - 3 1W Feher
3 - 2 1W lukboj
3 - 2 1W bzyk64
3 - 4 2W donic
2 - 1 2W warrior

2 - 1 1L grabtom
2 - 2 1W bizon
2 - 2 2W luc
2 - 2 1L poolu
2 - 3 1L Tommy_Jonsson
1 - 0 1W mr.elma
1 - 0 1W gump
1 - 0 1W Bron
1 - 1 1W Haz$
1 - 3 1W zyke
1 - 3 1L sniper
1 - 3 3L rafałek
1 - 4 1L bogdan ateny
1 - 4 3L swiety
1 - 4 4L Einstain
0 - 1 1L Goget
0 - 1 1L elenes
0 - 1 1L Gabriel_f
0 - 1 1L jerzykj
0 - 2 2L Gy_Gy_Crav
0 - 2 2L Salvador
0 - 2 2L Grabek
0 - 2 2L szalony typer

0 - 0 mlb_krypler

Typy trafne ale po czasie:
grabtom, Tommy_Jonsson, luc, mlb_krypler

#246282 10/07/2003 17:16
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Ładnie dziś wygląda

[qb]Texas-Minnesota 2 1,8[/qb]

oraz
Toronto-Boston 1 1 ,8

#246283 10/07/2003 18:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
Po dwóch minimalnych porażkach dziś zagrałem
Detroit - Chicago S. Typ:2
myśle że Chicago się obudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#246284 10/07/2003 18:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na dzisiejszą noc
Anaheim - Kansas 1 kurs 1,6
powodzenia i pozdrawiam

poza konkursem
Detroit - Chicago W.S 2
Oakland-Tampa B 2

#246285 10/07/2003 18:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
10 Jul 03 19:00 CHI White Sox v DET Tigers under9,5 1,6 TOTO-MIX

#246286 10/07/2003 19:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Witam
Typ dnia.
Pt 11/07/03 04:05 Seattle Mariners - Baltimore Orioles :4gw:
MLB 1 1.47

a także:
Pt 11/07/03 03:05 Colorado Rockies - San Francisco Giants :3gw:
MLB 2 1.95
Pt 11/07/03 02:05 Texas Rangers - Minnesota Twins
MLB 2 1.89 :4gw:

Dzisiaj może być różnie więc gram za niskie stawki, ale pożyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#246287 10/07/2003 20:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
3

Cleveland - NYY over 9 1.87
Seattle - Baltimore over 8 1.91

AKO: 3.57
stawka 116.60
EWK: 416.26

##########################################################

trafione 63
nietrafione 82
skuteczność 43.44 %
zysk 3672

Anaheim - Kansas 2 2.51


Wahałem sie czy wybrać Kansas, czy Baltimore na typ dnia. Ostatecznie zdecydowałem się na Baltimore 2.85

#246288 10/07/2003 20:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moj typ na dzis to przeciwnicy detroit!!
chicago white sox
pozdrowionka!!
dalej sie bawieeeee
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#246289 10/07/2003 20:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Nic mi nie przychodzi do głowy. Dlatego spróbuję tak:
Oakland-Tampa Bay 2 (3,33 GB)

#246290 10/07/2003 20:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
dzisiaj Chicago White Sox

#246291 10/07/2003 21:31
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Typ na dziś to bezapelacyjnie :
Detroit Tigers - CHICAGO White Sox (-1.5) 2 @1.8 (GB)

#246292 10/07/2003 21:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
DET Tigers - CHI White Sox...2...1.46...Expekt...19:05...(3)...6/10

CHW: Loaiza (11-4, 2.28) (43-46) L 2
DET: Cornejo (3-7, 4.81) (23-65) W 2

1) 2:1 2) 4:2

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, alfa, betowiec, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1