|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Spokojnie, Euro będzie w Polsce. Zbudują stadiony, ośrodki treningowe i hotele, być może będzie druga nitka metra w Warszawie, może posprzątają i wyremontują dworce. Ale wątpię, żeby zrobili drogi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Prawda jest taka, ze 50 to zaden ciekawy kurs, co wiecej jest on zdecydowanie zanizony, ale buk-cfaniak wykorzystuje beznadziejnie pesymistyczne nastawienie Polakow. Zgadzam się z tym w stu procentach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Z tego co sie orientuje, to euro na Ukrainie ma byc rozgrywane m in w Kijowie, Doniecku i tym Dniepro cos tam co wywalilo Belchatow z Pucharów. Ale tam stadiony juz stoja, wiadomo, ze to wymaga modernizacji, ale to jest inna sprawa.
U nas na dobra sprawe stoi tylko slaski, ktory jest na liscie rezerwowej, modernizuja stadion w Krakowie, i Poznaniu, a pozostale co maja budowac to nawet nie wiem czy wykupili juz dzialki ;-)
Kwestii drog, komunikacji itp nie poruszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dostalem od support bah odpowiedz, ze ten typ mozna spokojnie za 2000 zl zagrac, i wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W cywilizowanym kraju jeszcze nikomu nie zabrali takiej imprezy. Kurs 50 nieoplacalny, Tusk tego nie schrzani, nawet najwiekszy luzer by tego nie schrzanil  Chyba jedyna szansa na zabranie nam EURO to zagrozenie terrorystyczne, a z tego co wiem to Polska nadal jest zagnajewem europy, wiec srednio atrakcyjna do takich dzialan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
W mediach pojawiają się informacje, że największe problemy są z Ukrainą.
Głównie chodzi o stadion w Kijowie. Wszystkie decyzje w tym zakresie należą do rządu i prezydenta. Jednak Juszczenko i Tymoszenko są w permanentnym konflikcie i ciężko przepchnąć przez parlament potrzebne akty prawne. Mam nadzieję, że obie strony pójdą po rozum do głowy i w końcu załatwią tą sprawę. Może Platini przemówi im dzisiaj do rozsądku.
Gotowy jest już stadion w Dnipropetrowsku, w przyszłym roku zostaną zakończone prace w Doniecku. Także tutaj na 100% wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.
Osobny sprawa to Lwów, wlekący się na końcu stawki. Nie ma jednak obaw, bo gotowa do przejęcia organizacji EURO jest Odessa. Tam jednak stadion powstanie tak czy siak.
Nie ma też problemu z infrastrukturą drogową, prace idą pełną parą. Transport kolejowy też sobie poradzi.
Najgorzej na Ukrainie jest z lotniskami i hotelami. A to chyba najważniejsze obok stadionów części infrastruktury. Hotele pewnie powstaną dzięki prywatnemu kapitałowi. Jednak rozbudowa lotnisk należy znowu do kompetencji państwa. Dlatego jak już wyżej wspomniałem, najważniejsze żeby ugaszono pożar na szczytach władzy i ogłoszono zawieszenie broni do 2012. Z tym będzie ciężko, ale nie jest to niemożliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
W cywilizowanym kraju jeszcze nikomu nie zabrali takiej imprezy. A od kiedy my jesteśmy cywilizowanym krajem przecież Policja nawet boi sie wydac zgody na rozegranie zwykłego meczu bo ją dzieci w szalikach pobija więc sie pytam co to ma wspólnego z cywilizacja ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
W obecnych czasach to nawet mocny sponsor potrafi na swoim postawić. Coca Cola i inne firmy rzucaja ogromną kasę i jeśliby doszli do wniosku, że coś opłaca się bardziej to mają pewne sposoby aby do tego doprowadzić. No ale tutaj akurat Polska i Ukraina to ciekawe rynki. Dlatego dostalismy to Euro.
A co do drugiej nitki metra w Wawie: hmm, oni do konca nie wiedzą gdzie ja puścic.W przetargu okazało się, że trzeba niemal 2 razy więcej kasy. Nie ma szans na metro na Euro2012. Dworzec chca podobno remontować ale nikt nie wie jak to zrobic. na razie dokladnych planów brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
rivex, mogliby z ratusza pod stadion narodowy zrobic jedna stacje, to by na euro wystarczyl, bylaby druga nitka z jedna stacja  Podroznik, gdzie tak masz z tym meczem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
W mediach pojawiają się informacje, że największe problemy są z Ukrainą.
Głównie chodzi o stadion w Kijowie. Wszystkie decyzje w tym zakresie należą do rządu i prezydenta. Jednak Juszczenko i Tymoszenko są w permanentnym konflikcie i ciężko przepchnąć przez parlament potrzebne akty prawne. Mam nadzieję, że obie strony pójdą po rozum do głowy i w końcu załatwią tą sprawę. Może Platini przemówi im dzisiaj do rozsądku.
Gotowy jest już stadion w Dnipropetrowsku, w przyszłym roku zostaną zakończone prace w Doniecku. Także tutaj na 100% wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.
Osobny sprawa to Lwów, wlekący się na końcu stawki. Nie ma jednak obaw, bo gotowa do przejęcia organizacji EURO jest Odessa. Tam jednak stadion powstanie tak czy siak.
Nie ma też problemu z infrastrukturą drogową, prace idą pełną parą. Transport kolejowy też sobie poradzi.
Najgorzej na Ukrainie jest z lotniskami i hotelami. A to chyba najważniejsze obok stadionów części infrastruktury. Hotele pewnie powstaną dzięki prywatnemu kapitałowi. Jednak rozbudowa lotnisk należy znowu do kompetencji państwa. Dlatego jak już wyżej wspomniałem, najważniejsze żeby ugaszono pożar na szczytach władzy i ogłoszono zawieszenie broni do 2012. Z tym będzie ciężko, ale nie jest to niemożliwe. Szewa  co Ty wklejasz o Ukrainie, skoro oni mają stadion w Dnipropetrowsku i Doniecku, w Kijowie dadzą spokojnie radę z przebudową albo nowym, drogi itp. mają brak lotnisk i hoteli ok, a co jest w Polsce? Sorry, ale ja nie widzę żadnego nowego stadionu, stacji metra, autostrady czy stacji kolejowej. Ukraina da sobie radę, a my?? Jak coś to EURO nie odbędzie się w tych dwóch krajach przez Polskę, a nie przez Ukrainę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
rivex, mogliby z ratusza pod stadion narodowy zrobic jedna stacje, to by na euro wystarczyl, bylaby druga nitka z jedna stacja  Podroznik, gdzie tak masz z tym meczem? pewnie mecz w Ostrowcu o Superpuchar?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Szewa  co Ty wklejasz o Ukrainie, skoro oni mają stadion w Dnipropetrowsku i Doniecku, w Kijowie dadzą spokojnie radę z przebudową albo nowym, drogi itp. mają brak lotnisk i hoteli ok, a co jest w Polsce? Sorry, ale ja nie widzę żadnego nowego stadionu, stacji metra, autostrady czy stacji kolejowej. Ukraina da sobie radę, a my?? Jak coś to EURO nie odbędzie się w tych dwóch krajach przez Polskę, a nie przez Ukrainę  Dlaczego wklejam ? Choćby po to żeby uzmysłowić, że wcale nie jest u nich tak źle, jak to przedstawiają media i osoby zaangażowane w organizację EURO, próbując zasłonić własne nieróbstwo pustymi frazesami o tym, że tak naprawdę problem tkwi w Ukrainie. Jak już wspomniałem, jeżeli dojdą do porozumienia w sprawie stadionu w Kijowie (a myślę, że w końcu tak się stanie), to praktycznie najważniejszy problem Ukraińców zostanie rozwiązany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Szewa  co Ty wklejasz o Ukrainie, skoro oni mają stadion w Dnipropetrowsku i Doniecku, w Kijowie dadzą spokojnie radę z przebudową albo nowym, drogi itp. mają brak lotnisk i hoteli ok, a co jest w Polsce? Sorry, ale ja nie widzę żadnego nowego stadionu, stacji metra, autostrady czy stacji kolejowej. Ukraina da sobie radę, a my?? Jak coś to EURO nie odbędzie się w tych dwóch krajach przez Polskę, a nie przez Ukrainę  Dlaczego wklejam ? Choćby po to żeby uzmysłowić, że wcale nie jest u nich tak źle, jak to przedstawiają media i osoby zaangażowane w organizację EURO, próbując zasłonić własne nieróbstwo pustymi frazesami o tym, że tak naprawdę problem tkwi w Ukrainie. Jak już wspomniałem, jeżeli dojdą do porozumienia w sprawie stadionu w Kijowie (a myślę, że w końcu tak się stanie), to praktycznie najważniejszy problem Ukraińców zostanie rozwiązany. No tak Ukraina sobie spokojnie poradzi, gorzej z Nami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Kto wierzy, że Euro 2012 może nie odbyć się w Poland & Ukraine ten żyje w krainie Narnii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Kto wierzy, że Euro 2012 może nie odbyć się w Poland & Ukraine ten żyje w krainie Narnii. Grubo zagrałeś ten typ ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Kto wierzy, że Euro 2012 może nie odbyć się w Poland & Ukraine ten żyje w krainie Narnii. ja nie wierze, ja jestem pewny ze sie odbedzie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zaraz po przyznaniu nam euro bodajże prof wystawił w ofercie czy Polsce zabiorą to euro.
Nie @1.3 Tak @3.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.sport.pl/pilka/1,80056,5422581,Platini_na_Ukrainie__Czeka_was_duzo_pracy.html "Dzień przed wizytą Platiniego do Kijowa ściągnęły buldożery z całego kraju, aby pokazać mu intensywność prac" Co za idiota pisał ten artykuł  Przecież Kijów to jeden wielki plac budowy, podobnie jak Warszawa, nie trzeba było więc żadnych buldożerów ściągać, ale skąd gość ma to wiedzieć, skoro Ukrainę widział tylko na mapie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966 |
We wszelkich mediach, wszelkie pismaki nie mają żadnego rozeznania w sprawie przygotowań Ukrainy do Jewro, wogóle nie mają zielonego pojęcia o Ukrainie. Tworzą wypociny nie warte nawet żygania na nie. Odnosi się to także do innych tematów przedstawianych w ŚMP (środki masowego pieprzenia). Informacja podawana jest w sposób beznadziejnie płytki, pytania prymitywne i wciąż gadające świstaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Ukraina zacofana jest, ale glownym miastom nic nie brakuje. Kijow, Donieck, rezerwowa Oddessa spokojnie sobie poradza. Stadiony tam beda jak nalezy. Martwmy sie o siebie, gdyz oni sobie poradza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|