Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by podstawek87
http://www.legia.net/news.php?id=28922
Chyba Drzymała ma już dość wink
Niech Polonia wykupi sobie to miejsce, zawsze 6pkt wpadnie wink
tak, żeby to od razu sobie nie dopisali z 10 ptk ..

wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Oświadczenie Zarządu Korony Kielce

"Zarząd Klubu Korona Kielce informuje, iż w dn. 01.07.2008 Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej, w ramach postępowania wyjaśniającego okoliczności działań korupcyjnych popełnionych przez byłych pracowników naszego klubu w sezonie 2003/2004, nałożył na klub karę w postaci degradacji o jedną klasę rozgrywką oraz karę finansową w wysokości 70 tys. zł , a dodatkowo zadecydował o odjęciu 7 punktów przed rozpoczęciem rozgrywek w nowym sezonie.
Zarząd Klubu pragnie wyrazić głębokie rozczarowanie wysokością wymierzonej kary. Uważamy, iż w świetle podjętej przez nasz klub aktywnej współpracy z Wydziałem Dyscypliny oraz działań wewnętrznych zmierzających do ustalenia wszelkich okoliczności korupcyjnego procederu, orzeczona kara jest zbyt surowa.
Zarząd Klubu oświadcza również, iż po zapoznaniu się z uzasadnieniem orzeczenia Wydziału Dyscypliny PZPN, podjęliśmy decyzję o złożeniu odwołania od tej decyzji do Związkowego Trybunału Piłkarskiego."

Adam Żak
Prezes Zarządu Korony Kielce


Odwołujemy się jednak ... Zobaczymy co z tego wyniknie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Mindman no nie zartuj ze powaznie myslales ze nie beda sie odwolywac ; >

a tymczasem żenady Drzymały ciąg dalszy i wyglada na to że zakotwiczy w Polonii smirk

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Chaoz
Mindman no nie zartuj ze powaznie myslales ze nie beda sie odwolywac ; >

a tymczasem żenady Drzymały ciąg dalszy i wyglada na to że zakotwiczy w Polonii smirk
Moze sie dowiedział że są kwity na Groclin i ich cudowną postawe i 11 zwycięstw z rzędu
Od znajomych słyszałem jak widzieli w jednym z punktów bukmacherskich pewnego zawodnika z Grodziska który miał 100 % skuteczność typów smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Originally Posted by kfjatek
Lech:
-Scherfchen szuka klubu (małe szanse na gre w Lechu przy mocno obsadzonej linii pomocy).
Nie jestem do końca na czasie z transferami w Lechu. Jak wygląda ta mocno obsadzona pomoc?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
od lewej: Cueto/Bandrowski/Murawski/Peszko

jeden z wariantow. Lech na papierze wyglada calkiem calkiem, zobaczymy, moze cos w pucharach ugraja.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Scherfchenem zainteresowana jest Jagiellonia.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
"Andrius Skerla piłkarzem Jagiellonii!!!

Jak poinformował prezes Ireneusz Trąbiński Jagiellonia Białystok pozyskała nowego obrońcę. Został nim występujący w minionym sezonie w Koronie Kielce 31-letni Litwin Andrius Skerla. Zawodnik jest podstawowym obrońcą swojego kraju, w barwach którego zaliczył już 57 występów. Skerla podpisał z żółto-czerwonymi dwuletni kontrakt."

hura

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Chaoz
"Andrius Skerla piłkarzem Jagiellonii!!!

Jak poinformował prezes Ireneusz Trąbiński Jagiellonia Białystok pozyskała nowego obrońcę. Został nim występujący w minionym sezonie w Koronie Kielce 31-letni Litwin Andrius Skerla. Zawodnik jest podstawowym obrońcą swojego kraju, w barwach którego zaliczył już 57 występów. Skerla podpisał z żółto-czerwonymi dwuletni kontrakt."

hura

Kolejny zawodnik (po Hermesie), który barw zasadniczo nie zmienił wink

Myślę, że i z niego będziecie mieć w Białym pożytek. Za wiele u nas się nie nagrał, ale to naprawdę solidny jak na polskie warunki defensor. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi, doświadczony, dobrze się ustawia.


Co do linka @Szewy ---> piwo

To jest dokładnie to o czym pisałem tu oraz w dziale śmieszne po losowaniu. Ładnie ubrali w słowa moje myśli wink grin

Taka jest niestety smutna prawda o polskiej piłce obecnie. Acha i żeby nie było - nie "biadolę" z tego powodu. Po prostu stwierdzam fakt, moim zdaniem oczywisty.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by polskignom
od lewej: Cueto/Bandrowski/Murawski/Peszko

jeden z wariantow. Lech na papierze wyglada calkiem calkiem, zobaczymy, moze cos w pucharach ugraja.
Cueto, Wilk, Injac, Bandrowski, Murawski, Quinteros (póki co jeszcze jest), Stilic, Peszko, Kikut no i Scherfchen właśnie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=93068

Obradujący dziś zarząd PZPN przyjął raport selekcjonera narodowej reprezentacji Leo Beenhakkera dotyczący występu polskich piłkarzy na mistrzostwach Europy.

Ostatnie newsy prasowe mówią, że na następce ma być szykowany niejaki Mourinho, znany też jako Michniewicz laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Podobno w ekstraklasie od nowego sezonu będzie występował nowy klub...zlepek dwóch niewielkich klubów


jeszcze niewiadomo jaką nazwe przyjmie ów dziwny twór

ja bym proponował KSP Groclin Grodzisk Warszawa

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
@McDziarz

''Zlepek dwóch niewielkich klubów''?
Rozumiem, ze mówisz to by obrazić stołeczną Polonię jako kibic L?

Osobiśćie zawsze jestem przeciw fuzji klubów i nie inaczej jest teraz, ale trochę szacunku chociażby dla Polonii.

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Podobno tak ma być, bo podobno interesy w portowym mieście z drużyną, która podobno ma zgode z innym warszawskim klubikiem, podobno nie wyszły. A szkoda, bo by było podobno MKS Pogoń Ptakovia Brazyliana Groclin Grodzisk Nowa Szczecin.

Daruj sobie PODOBNE wrzuty, bo raczej kibice za dużo do powiedzenia w takich kwestiach nie mają. A leczenie kompleksów w internecie realnego życia Ci nie polepszy.

jakbyś w tym całym swoim zakompleksieniu chciał jednak odpowiedzieć, zacznij od sprawdzenia i wbicia sobie do łba słowa "ironia", bo inaczej możesz mnie zupełnie nie zrozumieć.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,5423506,Korona_wraca_do_miasta.html?nltxx=1077754&nltdt=2008-07-04-02-06

" Miasto przejmuje finansowanie Korony. Prezydent Kielc za 500 tys. zł odkupi klub od Krzysztofa Klickiego. Właściciel Kolportera zapowiedział, że sprzeda go, jeśli kielczanie nie pozostaną w ekstraklasie"

BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS! boks

smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Mindman, a wiadomo czy Korona odwołuje się od kary, a co za tym idzie spada w tym czy następnym sezonie?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Bullet
Mindman, a wiadomo czy Korona odwołuje się od kary, a co za tym idzie spada w tym czy następnym sezonie?

E? Maja 14 dni na odwołanie, które zapewne zostanie rozpatrzone negatywnie jeszcze przed startem ligi. Na pewno nie będzie sytuacji jak z Zagłębiem Sosnowiec bo tego nie chce C+.

Poza tym masz na górze strony o tym laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Bullet
Mindman, a wiadomo czy Korona odwołuje się od kary, a co za tym idzie spada w tym czy następnym sezonie?

E? Maja 14 dni na odwołanie, które zapewne zostanie rozpatrzone negatywnie jeszcze przed startem ligi. Na pewno nie będzie sytuacji jak z Zagłębiem Sosnowiec bo tego nie chce C+.

Poza tym masz na górze strony o tym laugh

Masz rację Chaoz. Zaspany jestem chyba po pracy, że nie widziałem tego blush Tymczasem stoczymy z Wami walkę o Scherfchena prawdopodobnie smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Kaczmarek został trenerem Arki mad


Gorzej się nie dało.

Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, Sensei, alfa, $-man), 2,783 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1