|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
tak, żeby to od razu sobie nie dopisali z 10 ptk .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Oświadczenie Zarządu Korony Kielce
"Zarząd Klubu Korona Kielce informuje, iż w dn. 01.07.2008 Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej, w ramach postępowania wyjaśniającego okoliczności działań korupcyjnych popełnionych przez byłych pracowników naszego klubu w sezonie 2003/2004, nałożył na klub karę w postaci degradacji o jedną klasę rozgrywką oraz karę finansową w wysokości 70 tys. zł , a dodatkowo zadecydował o odjęciu 7 punktów przed rozpoczęciem rozgrywek w nowym sezonie. Zarząd Klubu pragnie wyrazić głębokie rozczarowanie wysokością wymierzonej kary. Uważamy, iż w świetle podjętej przez nasz klub aktywnej współpracy z Wydziałem Dyscypliny oraz działań wewnętrznych zmierzających do ustalenia wszelkich okoliczności korupcyjnego procederu, orzeczona kara jest zbyt surowa. Zarząd Klubu oświadcza również, iż po zapoznaniu się z uzasadnieniem orzeczenia Wydziału Dyscypliny PZPN, podjęliśmy decyzję o złożeniu odwołania od tej decyzji do Związkowego Trybunału Piłkarskiego."
Adam Żak Prezes Zarządu Korony Kielce
Odwołujemy się jednak ... Zobaczymy co z tego wyniknie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Mindman no nie zartuj ze powaznie myslales ze nie beda sie odwolywac ; > a tymczasem żenady Drzymały ciąg dalszy i wyglada na to że zakotwiczy w Polonii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Mindman no nie zartuj ze powaznie myslales ze nie beda sie odwolywac ; > a tymczasem żenady Drzymały ciąg dalszy i wyglada na to że zakotwiczy w Polonii  Moze sie dowiedział że są kwity na Groclin i ich cudowną postawe i 11 zwycięstw z rzędu Od znajomych słyszałem jak widzieli w jednym z punktów bukmacherskich pewnego zawodnika z Grodziska który miał 100 % skuteczność typów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Lech: -Scherfchen szuka klubu (małe szanse na gre w Lechu przy mocno obsadzonej linii pomocy). Nie jestem do końca na czasie z transferami w Lechu. Jak wygląda ta mocno obsadzona pomoc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
od lewej: Cueto/Bandrowski/Murawski/Peszko
jeden z wariantow. Lech na papierze wyglada calkiem calkiem, zobaczymy, moze cos w pucharach ugraja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Scherfchenem zainteresowana jest Jagiellonia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
"Andrius Skerla piłkarzem Jagiellonii!!! Jak poinformował prezes Ireneusz Trąbiński Jagiellonia Białystok pozyskała nowego obrońcę. Został nim występujący w minionym sezonie w Koronie Kielce 31-letni Litwin Andrius Skerla. Zawodnik jest podstawowym obrońcą swojego kraju, w barwach którego zaliczył już 57 występów. Skerla podpisał z żółto-czerwonymi dwuletni kontrakt." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
"Andrius Skerla piłkarzem Jagiellonii!!! Jak poinformował prezes Ireneusz Trąbiński Jagiellonia Białystok pozyskała nowego obrońcę. Został nim występujący w minionym sezonie w Koronie Kielce 31-letni Litwin Andrius Skerla. Zawodnik jest podstawowym obrońcą swojego kraju, w barwach którego zaliczył już 57 występów. Skerla podpisał z żółto-czerwonymi dwuletni kontrakt."  Kolejny zawodnik (po Hermesie), który barw zasadniczo nie zmienił  Myślę, że i z niego będziecie mieć w Białym pożytek. Za wiele u nas się nie nagrał, ale to naprawdę solidny jak na polskie warunki defensor. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi, doświadczony, dobrze się ustawia. Co do linka @Szewy --->  To jest dokładnie to o czym pisałem tu oraz w dziale śmieszne po losowaniu. Ładnie ubrali w słowa moje myśli  Taka jest niestety smutna prawda o polskiej piłce obecnie. Acha i żeby nie było - nie "biadolę" z tego powodu. Po prostu stwierdzam fakt, moim zdaniem oczywisty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
od lewej: Cueto/Bandrowski/Murawski/Peszko
jeden z wariantow. Lech na papierze wyglada calkiem calkiem, zobaczymy, moze cos w pucharach ugraja. Cueto, Wilk, Injac, Bandrowski, Murawski, Quinteros (póki co jeszcze jest), Stilic, Peszko, Kikut no i Scherfchen właśnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=93068Obradujący dziś zarząd PZPN przyjął raport selekcjonera narodowej reprezentacji Leo Beenhakkera dotyczący występu polskich piłkarzy na mistrzostwach Europy.Ostatnie newsy prasowe mówią, że na następce ma być szykowany niejaki Mourinho, znany też jako Michniewicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Podobno w ekstraklasie od nowego sezonu będzie występował nowy klub...zlepek dwóch niewielkich klubów
jeszcze niewiadomo jaką nazwe przyjmie ów dziwny twór
ja bym proponował KSP Groclin Grodzisk Warszawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
@McDziarz
''Zlepek dwóch niewielkich klubów''? Rozumiem, ze mówisz to by obrazić stołeczną Polonię jako kibic L?
Osobiśćie zawsze jestem przeciw fuzji klubów i nie inaczej jest teraz, ale trochę szacunku chociażby dla Polonii.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
Podobno tak ma być, bo podobno interesy w portowym mieście z drużyną, która podobno ma zgode z innym warszawskim klubikiem, podobno nie wyszły. A szkoda, bo by było podobno MKS Pogoń Ptakovia Brazyliana Groclin Grodzisk Nowa Szczecin.
Daruj sobie PODOBNE wrzuty, bo raczej kibice za dużo do powiedzenia w takich kwestiach nie mają. A leczenie kompleksów w internecie realnego życia Ci nie polepszy.
jakbyś w tym całym swoim zakompleksieniu chciał jednak odpowiedzieć, zacznij od sprawdzenia i wbicia sobie do łba słowa "ironia", bo inaczej możesz mnie zupełnie nie zrozumieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,5423506,Korona_wraca_do_miasta.html?nltxx=1077754&nltdt=2008-07-04-02-06 " Miasto przejmuje finansowanie Korony. Prezydent Kielc za 500 tys. zł odkupi klub od Krzysztofa Klickiego. Właściciel Kolportera zapowiedział, że sprzeda go, jeśli kielczanie nie pozostaną w ekstraklasie"BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS!  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Mindman, a wiadomo czy Korona odwołuje się od kary, a co za tym idzie spada w tym czy następnym sezonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Mindman, a wiadomo czy Korona odwołuje się od kary, a co za tym idzie spada w tym czy następnym sezonie? E? Maja 14 dni na odwołanie, które zapewne zostanie rozpatrzone negatywnie jeszcze przed startem ligi. Na pewno nie będzie sytuacji jak z Zagłębiem Sosnowiec bo tego nie chce C+. Poza tym masz na górze strony o tym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Mindman, a wiadomo czy Korona odwołuje się od kary, a co za tym idzie spada w tym czy następnym sezonie? E? Maja 14 dni na odwołanie, które zapewne zostanie rozpatrzone negatywnie jeszcze przed startem ligi. Na pewno nie będzie sytuacji jak z Zagłębiem Sosnowiec bo tego nie chce C+. Poza tym masz na górze strony o tym  Masz rację Chaoz. Zaspany jestem chyba po pracy, że nie widziałem tego  Tymczasem stoczymy z Wami walkę o Scherfchena prawdopodobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kaczmarek został trenerem Arki Gorzej się nie dało.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|