Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#246389 12/07/2003 19:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
chyba moja propozycja jest dobra i wtedy nie bedzie sporu o procenty! w razie remisu sortuj wedlug nazwy!

czekam na komentarze!!

trzeba cos z tym zrobic!!!

Bonus: Unibet
#246390 12/07/2003 20:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał mlb_krypler:
[qb]co z tego jak ktos moze miec tyle samo zlych typow i bedzie na samej gorze !
[/qb]
A co z tego jak ktos będzie miał 8 trafionych i 4 pudła i bilans ujemny, a ktoś 4 trafione i 8 pudeł z dodatnim bilansem ?
Feher sortuje jak mu wygodniej i ja to rozumiem.

#246391 12/07/2003 20:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Feher ==> co do tabeli to zawodnik z bilansem 3-2 powinien być wyżej niz zawodnik z bilansem 4-3, decydują procenty .600 - .571[/qb]
teoretycznie masz racje, ale to jest tylko ranking z informacja kto? i jak? (przynajmniej takie bylo zalozenie)
Wiem, ze najlepiej jest zrobic ranking kto ile zarabia na swoich typach czyli kurs*stawka i wtedy nie ma problemu. Tu kazdy decyduje sam co i kogo wybiera?

#246392 12/07/2003 20:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
13 Jul 03 04:00 TB Devil Rays v SEA Mariners under9,5

#246393 12/07/2003 20:26
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Feher zroibłem tabelkę w excelu, w której wpisując typy każdego typera masz podany bilans z jednostkami +/-, jak jesteś zainteresowany to na gg lub priv podeślij maila to CI wyślę.

#246394 12/07/2003 20:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
2/1

Milwaukee - Cincinnati 2 2.24
Colorado - LA 2 2.34

AKO: 5.24
stawka 11.56
EWK: 60.57

##########################################################

trafione 66
nietrafione 85
skuteczność 43.70 %
zysk 3825

Detroit - Boston 1 4.38
Oakland - Baltimore 2 2.50
Anaheim - Minesota 2 2.40


Typ dnia Tampa Bay 2.91

Tu myślałem o minesocie bo dobrze wygląda, ale zaraz się pewnie posypia na nią typy więc nie będę oryginalny i zagram inny meczyk.

#246395 12/07/2003 20:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
CLE Indians - CHI White Sox...Win.WHITE SOX...1.69...Centrebet...19:05...(2)...6/10

CHW: Buehrle (7-10, 4.34) (43-48) L 4
CLE: Stanford (0-0, 3.60) (40-51) W 2

1) 12:5

#246396 12/07/2003 20:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzis na 100 % wchodzi san diego ! i do tego kurs 2,27 expekt
to moj typ na dzisiejsza noc
co do tych soxow to zebyscie sie nie przejechali!!

#246397 12/07/2003 20:57
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Ponadto jednak chyba przydalo by sie wprowadzic prog kursowy powiedzmy minimum 1.6-1.7...wyeliminuje to pare zwyciestw ale takze zapobiegnie wielkim wtopom - nie tylko ilosc ale i jakosc, takie moje zdanie.

Pittsburgh - Houston Over 8.5 1.952 [Pinnacle]

#246398 12/07/2003 20:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie widze komentarzy co do mojej propozycji zliczania!!

#246399 12/07/2003 21:02
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
12.07.03 Canbet

Atlanta Braves (Ramirez Horacio/Clement Matt) 1.85
Texas Rangers (Lima Jose/Valdes Ismael) 1.88

57-54-2

Ps. Typ dnia - Atlanta

#246400 12/07/2003 21:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Feher zroibłem tabelkę w excelu, w której wpisując typy każdego typera masz podany bilans z jednostkami +/-, jak jesteś zainteresowany to na gg lub priv podeślij maila to CI wyślę.[/qb]
Gabriel_f dzieki za tabelke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale ja tego nie robie na kartce papieru.

A co do bilansu takiego czy innego w rankingu to zadecydujemy dopiero po wypowiedziach wiekszosci osob.

Dotychczasowe propozycje:
- w rankingu podajemy roznice W-L (odpowiedz wyzej: donic -- 4/8=+ 8/4=-)
- prog kursowy 1.6 (nie wszyscy podaja kursy)

A mial to byc zwykly ranking, nie powodujacy zmian sposobu typowania ludzi na stronie i mam nadzieje, ze taki pozostanie.

#246401 12/07/2003 21:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
typ na dzisiaj to
San Francisco Giants
Co do rankingu Fehera to powinien zostac taki jaki jest i tak naleza sie mu duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i podziekowania za to co robi .
Nie przemeczajmy go
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#246402 12/07/2003 21:59
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Myślę, ze podawanie biulansu typu won-lost +/- jednostki
np.
10-5 +2,5
Było by najlepsze zważywszy na to, ze niektórzy grają głównie faworytów, a np. donic gra dogów,
jego bilans to 66-85 +38,25
a z bilansu meczowego wynika, że osoba nowa na forum nie weźmie go pod uwage nie wiedząc, że jest na +!

#246403 12/07/2003 22:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Feher, proponuje nie przesadzać z bilansem i może być taki jak teraz ale dodac do niego zysk lub stratę, przykład:

Kaczor Donald 4-6 ( + 120 j)
Zulu Gula 8-4 (-2,5 j)

O kolejności niech decyduje zysk/strata, bo to jest najważniejsze.

#246404 12/07/2003 22:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Niech zostanie tak jak jest.Trzeba bylo o tym pomyslec od początku sezonu MLB.Stali bywalcy wiedzą z czyich typow korzystac.

#246405 12/07/2003 22:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]Niech zostanie tak jak jest.Trzeba bylo o tym pomyslec od początku sezonu MLB.Stali bywalcy wiedzą z czyich typow korzystac.[/qb]
....... ale nowi nie wiedzą, po za tym lepiej późno niż wcale!
Zysk/strata to najważniejsza rzecz w bilansie, bez tego nie ma sensu cokolwiek robić!

#246406 12/07/2003 23:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Chyba jeszcze spałem o tej porze. Mój typ znajduje się tutaj:
https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=13;t=000099;p=7

Tampa Bay (2,95 Unibet)

#246407 12/07/2003 23:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Typ dnia
22:00 Anaheim Angeles - Minnesota Twins MLB 2 2.25 :4gw:

#246408 13/07/2003 00:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
soxi lajzy je... dalej daja d...
chyba im sie spodobalo..... dawanie ....

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, burbon, forty, Lukasz111, alfa, cigar), 1,869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1