|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
chyba moja propozycja jest dobra i wtedy nie bedzie sporu o procenty! w razie remisu sortuj wedlug nazwy!
czekam na komentarze!!
trzeba cos z tym zrobic!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał mlb_krypler: [qb]co z tego jak ktos moze miec tyle samo zlych typow i bedzie na samej gorze ! [/qb] A co z tego jak ktos będzie miał 8 trafionych i 4 pudła i bilans ujemny, a ktoś 4 trafione i 8 pudeł z dodatnim bilansem ? Feher sortuje jak mu wygodniej i ja to rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb]Feher ==> co do tabeli to zawodnik z bilansem 3-2 powinien być wyżej niz zawodnik z bilansem 4-3, decydują procenty .600 - .571[/qb] teoretycznie masz racje, ale to jest tylko ranking z informacja kto? i jak? (przynajmniej takie bylo zalozenie) Wiem, ze najlepiej jest zrobic ranking kto ile zarabia na swoich typach czyli kurs*stawka i wtedy nie ma problemu. Tu kazdy decyduje sam co i kogo wybiera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
13 Jul 03 04:00 TB Devil Rays v SEA Mariners under9,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Feher zroibłem tabelkę w excelu, w której wpisując typy każdego typera masz podany bilans z jednostkami +/-, jak jesteś zainteresowany to na gg lub priv podeślij maila to CI wyślę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
2/1
Milwaukee - Cincinnati 2 2.24 Colorado - LA 2 2.34
AKO: 5.24 stawka 11.56 EWK: 60.57
##########################################################
trafione 66 nietrafione 85 skuteczność 43.70 % zysk 3825
Detroit - Boston 1 4.38 Oakland - Baltimore 2 2.50 Anaheim - Minesota 2 2.40
Typ dnia Tampa Bay 2.91
Tu myślałem o minesocie bo dobrze wygląda, ale zaraz się pewnie posypia na nią typy więc nie będę oryginalny i zagram inny meczyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
CLE Indians - CHI White Sox...Win.WHITE SOX...1.69...Centrebet...19:05...(2)...6/10
CHW: Buehrle (7-10, 4.34) (43-48) L 4 CLE: Stanford (0-0, 3.60) (40-51) W 2
1) 12:5
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzis na 100 % wchodzi san diego ! i do tego kurs 2,27 expekt to moj typ na dzisiejsza noc co do tych soxow to zebyscie sie nie przejechali!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Ponadto jednak chyba przydalo by sie wprowadzic prog kursowy powiedzmy minimum 1.6-1.7...wyeliminuje to pare zwyciestw ale takze zapobiegnie wielkim wtopom - nie tylko ilosc ale i jakosc, takie moje zdanie.
Pittsburgh - Houston Over 8.5 1.952 [Pinnacle]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie widze komentarzy co do mojej propozycji zliczania!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
12.07.03 Canbet
Atlanta Braves (Ramirez Horacio/Clement Matt) 1.85 Texas Rangers (Lima Jose/Valdes Ismael) 1.88
57-54-2
Ps. Typ dnia - Atlanta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb]Feher zroibłem tabelkę w excelu, w której wpisując typy każdego typera masz podany bilans z jednostkami +/-, jak jesteś zainteresowany to na gg lub priv podeślij maila to CI wyślę.[/qb] Gabriel_f dzieki za tabelke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale ja tego nie robie na kartce papieru. A co do bilansu takiego czy innego w rankingu to zadecydujemy dopiero po wypowiedziach wiekszosci osob. Dotychczasowe propozycje: - w rankingu podajemy roznice W-L (odpowiedz wyzej: donic -- 4/8=+ 8/4=-) - prog kursowy 1.6 (nie wszyscy podaja kursy) A mial to byc zwykly ranking, nie powodujacy zmian sposobu typowania ludzi na stronie i mam nadzieje, ze taki pozostanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36 |
typ na dzisiaj to San Francisco Giants Co do rankingu Fehera to powinien zostac taki jaki jest i tak naleza sie mu duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i podziekowania za to co robi . Nie przemeczajmy go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Myślę, ze podawanie biulansu typu won-lost +/- jednostki np. 10-5 +2,5 Było by najlepsze zważywszy na to, ze niektórzy grają głównie faworytów, a np. donic gra dogów, jego bilans to 66-85 +38,25 a z bilansu meczowego wynika, że osoba nowa na forum nie weźmie go pod uwage nie wiedząc, że jest na +!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Feher, proponuje nie przesadzać z bilansem i może być taki jak teraz ale dodac do niego zysk lub stratę, przykład:
Kaczor Donald 4-6 ( + 120 j) Zulu Gula 8-4 (-2,5 j)
O kolejności niech decyduje zysk/strata, bo to jest najważniejsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Niech zostanie tak jak jest.Trzeba bylo o tym pomyslec od początku sezonu MLB.Stali bywalcy wiedzą z czyich typow korzystac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Oryginalnie wysłał bizon: [qb]Niech zostanie tak jak jest.Trzeba bylo o tym pomyslec od początku sezonu MLB.Stali bywalcy wiedzą z czyich typow korzystac.[/qb] ....... ale nowi nie wiedzą, po za tym lepiej późno niż wcale! Zysk/strata to najważniejsza rzecz w bilansie, bez tego nie ma sensu cokolwiek robić!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Typ dnia 22:00 Anaheim Angeles - Minnesota Twins MLB 2 2.25 :4gw:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
soxi lajzy je... dalej daja d... chyba im sie spodobalo..... dawanie ....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|