Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Zabrzmiało tajemniczo i nadal mam pewne wątpliwości. Ale trudno najwyżej będę przez to troche gorzej spał.

Bonus: Unibet
Maxi #2355843 21/05/2008 01:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Witam smile

Dziś ładnie wygląda Waterford. Oczywiście, że kursy nie powalają, ale mimo wszystko zdecyduje się na nich w jakimś dublu.

Tutaj info na temat meczu:

http://www.rte.ie/sport/soccer/2008/0520/waterford_athlone.html

Patrząc na wyjazdowe wyniki Athlone

http://soccerway.com/match/division-1/waterford-united-fc/athlone-town-football-club/553345/

wydaje mi się, że można przemyśleć również typ na to, że goście nie strzelą bramki.

Co do Shelbourne nasuwa się kilka wątpliwości związanych przede wszystkim z kontuzjami oraz z faktem, że:

"The visitors are the only side to beat Shels this year, after the Dubliners lost 1-0 up in Monaghan on Good Friday."

cool

Nie mniej jednak wydaje mi się, że Shelb sobie poradzą, a chęć rewanżu za tę właśnie porażkę, będzie niezłym czynnikiem motywacyjnym wink


Dołączył: Dec 2007
Posty: 62
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 62
na dzis gram 2 mecze

Wexford - Dundalk 2

goscie zaczeli sezon jak rakiety,ostatnio cos sie zacielo nie moga wygrac od 3 meczy,mysle ze dzis jest czas na przelamanie,nie ma powaznych oslabien.A ich trener mowi o tym iz w ostatnich 2 meczach byli bardzo "unlucky" i obstrzeliwali slupki i poprzeczki i skonczylo sie na dwoch 0-0...Wexford Youths jak to mlodziez musi sie wyszumiec,ale w pilke to oni na poziomie Lillywhites jeszcze nie graja smile


Bohemians - Galway 1
Pat Fenlon trener Bohs nie ma zadnych zmartwien z kontuzjami,co innego Jeff Kenna ,opiekun Galway,sklad przetrzebiony az milo,a i pierwsze zwyciestwo w sezonie przyszlo dopiero w zeszlym tygodniu(!).Mysle ,ze goscie zmeczeni podroza nie sprawia gospodarzom wiekszych problemow i mecz ten zakonczy sie zwyciestwem stolecznej ekipy.Ten win pozwoli im utrzymac kontakt z St.Pats,ktorzy jada na ciezki teren do Sligo dzis

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Witam smile

Dziś przychylam się do grania na Bohemians.

Drużyny nie przypadkowo znajdujące się na przeciwległych biegunach tabeli. Tak jak wspomniał kolega wyżej, u gospodarzy brak jakichś poważniejszych osłabień. Forma jest, kibice na pewno wspomogą. Goście dla odmiany fatalnie spisują się na wyjazdach, chociaż zwraca uwagę ich ostatnie zwycięstwo nad UCD w Dublinie.

Dokładniejsze info do poczytania:

http://www.rte.ie/sport/soccer/2008/0523/bohemians_galway.html

http://soccerway.com/match/premier-league/bohemian-football-club/galway-united-football-club/551627/

Powyższe spotkanie gram w dublu z meczem: Derry - UCD

Nie będę ukrywał, że mój typ na to spotkanie jest oparty głównie na ciekawych statystykach underów i overów obu drużyn. Oczywiście można wysnuć wniosek wprost przeciwny - "może jakaś odmiana, przerwana seria etc." smile Ja jednak skłaniam się ku kontynuacji underowego trendu obu ekip w tym sezonie.

Odsyłam np. tu:

http://soccerway.com/match/premier-...ity-college-dublin-football-club/551629/

Bohemians 1 + Derry under, stawka: 4/10


Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Originally Posted by Mindman
Derry - UCD

Nie będę ukrywał, że mój typ na to spotkanie jest oparty głównie na ciekawych statystykach underów i overów obu drużyn. Oczywiście można wysnuć wniosek wprost przeciwny - "może jakaś odmiana, przerwana seria etc." smile

witam smile
moja propozycja na to spotkanie - to zagrać na przerwanie serii underów Derry (już 9 spotkań z rzędu w lidze zagranych na poniżej 2,5 bramki)
kurs 2,3 w Expekcie uważam za dobry do zagrania za niewielką stawkę

pozdr smile

seba30 #2363675 24/05/2008 01:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945

Drogheda 6/10 wg mnie warto, co prawda Shamrock od 8 spotkan bez wygranej ale dzisiaj zagra jeszcze bardziej oslabiony do listy nieobecnych w Shamrock Rovers: Chris Mulhall, Darren Stapleton, John Martin, Robbie Creevy, Pat Flynn doloaczyli : Dessie Baker, Danny O'Connor, Eric McGill. W druzynie gosci nie zagra kapitan Declan O'Brien, ktory doznal kontuzji w ostatnim zremisowanym meczu z St. Patrick's a takze Shane Barrett i bramkarz Dan Connor. Mysle ze czas na rewanz za 1 mecz w sezonie gdzie druzyna Shamrock Rovers wygrala 1-0

Mysle ze warto tez zagrac Cork 5/10 z oslabionym Bray powinni wkoncu przerwac dobra passe Bray.

I tak na czuja St. Patrick's X 3/10


snap #2363797 24/05/2008 03:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
snap, pelna zgoda co do tego dubla piwo . Chodzil za mna juz od poczatku tygodnia. Drogheda gra bardzo dobrze, jedyne czego brakuje to ...wynikow. Shamrock zagralo zeszly sezon zdecydowanie powyzej swoich mozliwosci, poczatek tego mieli swietny ale powoli wracaja na swoje miejsce. Rok temu mniej wiecej o tej porze Drogheda byla 11 punktow za St. patrick`s choc wtedy mieli pol skladu kontuzjowane wiec bylo troche inaczej niz teraz. Ale tez obudzili sie pod koniec maja i potem juz nie spojrzeli za siebie. W tym roku mistrza nie bedzie latwo obronic bo i Bohsi i St. Pat`s duzo mocniejsi niz w zeszlym sezonia ale na pewno powalcza. Kurs powyzej 2 jak najbardziej do grania.

Czytalem, ze w tym tygodniu chorowali Rowe i Cawley. To oprocz Kavanagha 2 najwazniejsi pilkarze ofensywni Bray. Na dodatek Bray juz we wtorek gra arcywazny mecz z UCD. Niech nikogo nie ymli tabela. Cork to duzo lepsza druzyna niz Bray i w Bray wciaz mysla glownie o utrzymaniu. potrzeba bedzie kolo 35 punktow wiec sa niemal w polowie drogi. Troche mnie martwi, ze Bray zupelnie nie lezy Cork i w ostatnich 2 sezonach praktycznie z nimi nie przegrywa ale mysle, ze Cork zeby ratowac swoj sezon musi dzis wygrac. W innym przypadku beda mogli zaczac myslec o pucharach jako jedynej drodze do europejskich pucharow.

Nie probujac wymyslac prochu podlaczylem sie pod dubel Bohemians - Derry, mam nadzieje, ze nie zawioda.

W pozostalych spotkaniach zagralem za mala stawke Sligo i Finn Harps. Kursy odpowiednio 3.30 i 3.40 to moim zdaniem value i warto sprobowac.

Zobaczymy jak to bedzie. Uciekam na mecz Bray.

Pozdrawiam

seba30 #2364213 24/05/2008 06:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by seba30
Originally Posted by Mindman
Derry - UCD

Nie będę ukrywał, że mój typ na to spotkanie jest oparty głównie na ciekawych statystykach underów i overów obu drużyn. Oczywiście można wysnuć wniosek wprost przeciwny - "może jakaś odmiana, przerwana seria etc." smile

witam smile
moja propozycja na to spotkanie - to zagrać na przerwanie serii underów Derry (już 9 spotkań z rzędu w lidze zagranych na poniżej 2,5 bramki)
kurs 2,3 w Expekcie uważam za dobry do zagrania za niewielką stawkę

pozdr smile

Graty seba30

Czasem warto rzeczywiście grać na przerwanie serii, jak widać ... blush

Dołączył: Dec 2007
Posty: 62
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 62
Originally Posted by muine bheag
na dzis gram 2 mecze

Wexford - Dundalk 2

goscie zaczeli sezon jak rakiety,ostatnio cos sie zacielo nie moga wygrac od 3 meczy,mysle ze dzis jest czas na przelamanie,nie ma powaznych oslabien.A ich trener mowi o tym iz w ostatnich 2 meczach byli bardzo "unlucky" i obstrzeliwali slupki i poprzeczki i skonczylo sie na dwoch 0-0...Wexford Youths jak to mlodziez musi sie wyszumiec,ale w pilke to oni na poziomie Lillywhites jeszcze nie graja smile


Bohemians - Galway 1
Pat Fenlon trener Bohs nie ma zadnych zmartwien z kontuzjami,co innego Jeff Kenna ,opiekun Galway,sklad przetrzebiony az milo,a i pierwsze zwyciestwo w sezonie przyszlo dopiero w zeszlym tygodniu(!).Mysle ,ze goscie zmeczeni podroza nie sprawia gospodarzom wiekszych problemow i mecz ten zakonczy sie zwyciestwem stolecznej ekipy.Ten win pozwoli im utrzymac kontakt z St.Pats,ktorzy jada na ciezki teren do Sligo dzis

ooo mozna by zaspiewac kocham cie jak Irlandie
tradycyjnie juz mniejszy kurs napedzil o wiele wiecej sztresu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Krótko, bo na nadmiar czasu nie narzekam blush

Próbuję dziś UD wink

Galway United - Drogheda

Ostatnie Galway podejmuje aktualnego mistrza Droghede.

Gram 1X ponieważ:

- lekka zadyszka Droghedy: w ostatnich 6 meczach ligowych - 3 remisy, 2 porażki i tylko jedno zwycięstwo

- całkiem przyzwoite rezultaty Galway ostatnio u siebie ( zwycięstwo z Waterford i remis z St.Pats)

- "The Boynesiders have been hit with eight injuries for the journey west.

Graham Gartland, Paul Keegan, Shane Robinson, Richie Baker and Eamon Zayed join long-term casualties Dan Connor, Declan O'Brien and Shane Barrett on the sidelines."

[http://www.rte.ie/sport/soccer/2008/0627/galwayunited_droghedaunited.html]

Dlatego też lekko (bo mimo wszystko Galway cieniuje strasznie tongue )

Galway 1X 2/10


Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
Na poczatek wyraze swoja skromna opinie ze szkoda ze ten kapitalny temat (oczywiscie glownie za sprawa -konstruktor1) od dluzszego juz czasu praktycznie zamilkl. frown
Oczywiscie szanuje Twoja decyzje (mam nadzieje ze przejsciowa)ze z tych czy innych powodow zaprzestales wedlug mnie kapitalnych analiz przed i pomeczowych, co dla niewtajemniczonych w ta lige dawalo mozliwosc lepszego wyboru wynikow poszczegolnych meczy.
Szczerze powiem ze zaraziles mnie ta liga (na razie na plus).
Mozna by jeszcze wiele napisac, ale wystarczy.

Dzisiaj puchar ligi i kilka ciekawych pojedynkow wiec sprobuje cos wytypowac (choc to puchary i roznie takie pojedynki sie koncza).

Galway United - Bray Wanderers 2 @2,25

Galway mimo wszystko cienko, moze beda chcieli zaistnie w pucharach, ja jednak stawim na Bray H2H tez nakorzysc Bray

Derry City - Bohemians Dublin 2 @3,0

Bohemians ostatnio niezly ciag, moze odpuszcza puchar ale jednak postawie na nich, Derry mnie nie przekonuje, tutaj mysle ze mozliwy tez remis.

Drogheda United - Cork City 2 @2,65

Tu oczywiscie kazdy wynik mozliwy lecz ja postawie na Cork.

Kursy z BAH puszcze to 2/3 stawka 2/10

Pozdrawiam wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Dzieki batutek.

Niestety jest jak jest i nie bede kilku pajacom pisal gotowcow zeby sobie wstawili typy do jednego konkursu na innym forum. Najbardziej mnie rozsmieszyl gosc w zeszlym tygodniu bo przepisal praktycznie slowo w slowo moj opis meczu sprzed 2 miesiecy, jedynie zmienil typ i druzyny.

W zeszlym tygodniu dwoch uzytkownikow odezwalo sie do mnie na priva z pytaniem o moja opinie i nie bylo problemu, odpisalem i nawet sie moje przewidywania sprawdzily smile

Moje typy na Irlandie mozna najczesciej znalezc w konkursie Golden Tour.

Chyba jednak zwroce uwage moderatorom tamtego konkursu i zaczne pisac znowu tutaj bo cieszy mnie jesli liga irlandzka zyskuje na popularnosci .

Pozdrawiam


Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Konstruktor.

Moim zdaniem konkretna rzeczowa interwencja u właścicieli tych forum musi pomóc.
Bo tak jak już kiedyś pisałem - skorzystanie z Twojej analizy ( i to nie tylko w całości- np. utwory muzyczne bada się analizując poszczególne fragmenty i starcza identyczność nawet paru-parunastu taktów - ale nawet w jakimś fragmencie , nawet przy dokonaniu pewnych zmian) NARUSZA TWOJE PRAWA AUTORSKIE.Twoje analizy są utworem w rozumieniu prawa autorskiego. I tego typu naruszenia są ścigane - zarówno z punktu widzenia prawa cywilnego , jak i karnego. Sankcjom podlega tak sam delikwent , który narusza , jak i istytucja (gazeta, wydawca , czy jak tutaj administrator forum)która na to pozwala.
A konsekwencje cywilne i karne śa bardzo konkretne.

Sugeruję żebyś to uzmysłowił tym pajacom i administratorom forum.I jeśli to nie pomoże to ja bardzo chętnie w czynie społecznym już na priva pomogę w przeprowadzeniu akcji , która nie będzie już polegała na słowach ale na czynach. I zapewniam , że złożenie zawiadomienia do Prokuratury niewiele kosztuje , wcale nie trzeba wiele za tym chodzić , a wielu bedzie po tym płakać.

Natomiast nie dopuszczajmy do tego żeby paru pajacy blokowało życie na tym forum.

Ten tekst pisze nie na priva ale na forum bo mam nadzieję , że te parę osób to przeczyta i przemyśli sobie pewne plusy i minusy swojego postępowania.
Ja zapewniam , że minus w ostatecznym rozrachunku może być bardzo duży.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Drobna korekta. Złożenie zawiadomienia do Prokuratury nie kosztuje nic. Miałem na myśli wysiłek intelektualny.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Nie popadajmy w skrajnosci Kefir smile Zadna prokuratura tu nie jest potrzebna, wyrzucilem tamten link z kompa i juz sie nie bede tym przejmowal, nie ma sensu psuc sobie humoru. Zajmijmy sie Irlandia bo bedzie coraz ciekawiej, sezon wkracza w decydujaca faze. Dzieki za dobre checi smile

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
cieszy mnie to konstruktor1 ze dales nadzieje na to ze temat odzyje i to mam nadzieje nie na jedna kolejke wink

sprobuje jako pierwszy cos skrobnac jesli chodzi o spotkania tej kolejki, choc znawca ze mnie zaden, ale to moje przemyslenia i typy i mam nadzieje ze konstruktor1 nie uzna tych typow za "zasmiecanie tematu" grin - wiec do rzeczy:

Na pierwszy ogien -

Cork City - Galway United 1/1 @1,6

Zwyciestwo Cork jakby oczywiste, (Galway zaszalal w pucharach i to powinno im na razie wystarczyc :p), nie sadze aby nie skorzystali z okazji powiekszenia swojego dorobku punktowego, jesli nie zdobeda 3 punktow czolowka moze sie coraz bardzie oddalac.
Poniewaz kurs na win mizerny (nie cierpie brac takich kursow mad) dlatego ryzykuje dajac taki typ z troche lepszym kursem.

Shamrock Rovers Dublin - Cobh Ramblers -1 pol- 1 @1,8

Cobh Ramblers traci ostatnio sporo bramek dlatego mam nadzieje ze Shamrock to wykorzysta i bedzie prowadzil juz po pierwszej polowie smile.


Droghedy ja akurat teraz nie ruszam choc teoretycznie powinna wygrac.


Sligo Rovers - Derry City 1 @2,55

Tu znow moj typ przeciwko Derry, Moze beda bardziej zmeczeni laugh


I jeszcze jeden moj typ na nizsza lige:

Waterford United - Shelbourne Dublin 2@2,5 (jeszcze kilka minut temu bylo 2,8 wrrr... spoznilem sie mad)

Licze na to ze Shelbourne bedzie chcialo sie umocnic na fotelu lidera, a poniewaz kurs niezly (takie to lubie :D) wiec zaryzykuje choc moze tu byc roznie ale H2H korzystne dla Shelbourne mysle ze bedzie dobrze ooo

puszczam to 3/4 stawka 3/10

Zdaje sobie sprawe ze nie sa to profesjonalne analizy, ale coz, chcialbym aby ten temat zyl, moze dolaczy sie wiecej chetnych, chocby po to zeby skrytykowac moje typy. smirk

Jak nic nie trafie, to zastanowie sie czy jeszcze cos tu pisac, czy zostawic to znawcom ligi smile

pozdrawiam papa


Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Originally Posted by batutek
Shamrock Rovers Dublin - Cobh Ramblers -1 pol- 1 @1,8

Cobh Ramblers traci ostatnio sporo bramek dlatego mam nadzieje ze Shamrock to wykorzysta i bedzie prowadzil juz po pierwszej polowie smile.

to ja proponuję spróbować zagrać over 2,5 w tym meczu - kurs 2,25 Expekt

pozdr smile

seba30 #2465499 05/07/2008 17:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Wczoraj Cork shocked

jednak dali radę,ale konstruktor miał rację - trzeba uważać na te zespół wink

Dzisiaj zagram Longford.

Wexford jest najsłabszą wyjazdową ekipą ligi (1-0-7, bramki: 4-13)

Ostatnio co prawda mieli dwa wyjazdowe zwycięstwa, ale były to mecze pucharowe, a te jak wiadomo rządzą się swoimi prawami smile

Dziś powrót do ligowych zmagań i myślę, że czas na 8 wyjazdową porażkę.

Longford w meczach u siebie dośc mocne (4-1-3, bramki: 15-7). Szczególnie stosunek bramek ładnie wygląda. Ostatnio wygrali u siebie między innymi z Shelb. Poza tym formą jednak nie zachwycają i myślę, że tym bardziej będą dziś starali się z całych sił zdobyć 3 punkty. Nie grali ostatnio w pucharze ligi, więc mieli więcej czasu na odpoczynek niż goście.

Longford kurs: 1,65 stawka: 7/10 buk: exp

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Longford 0:1 mad

Z tego co czytam: zasłużone zwycięstwo gości.

Myślę, że czas abym poważnie przemyślał moje zmagania (dobre słowo ...) z tą ligą.

Początki były całkiem obiecujące, ale ostatnio ciężko mi w Irlandii cokolwiek trafić.

Wyjścia są dwa: albo przyłożę się jeszcze bardziej do analiz i poczytam jeszcze więcej albo powinienem sobie kompletnie dać spokój z typowaniem tej ligi smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Recesja, drodzy panstwo recesja.

Od miesiaca irlandzkie gazety bija na alarm. Okazalo sie, ze po latach wzrostu i bogacenia sie Celtycki Tygrys usnal i po raz pierwszy od 25 lat gospodarka znajduje sie w stanie recesji. Jesli myslicie, ze pomylily mi sie tematy i krytykuje Tuska wink to nic bardziej mylnego smile Obecny stan ma bardzo duzy wplyw na to co dzieje sie w lidze irlandzkiej. Jedynie wielka czworka ( St. Pat`s , Cork, Drogheda oraz Bohemians ) nie narzeka na finanse. Pierwsze trzy maja moznych sponsorow i nie odczuwaja bezposrednio skutkow zalamania gospodarki, natomiast Bohsi dzieki sprzedazy stadionu ustawili sie na lata i moga planowac spokojnie przyszlosc.

Najciezej doswiadczyly zmiany klimatu dwa zespoly, ktore zagraja dzis w derby Zachodniej Irlandii: Sligo Rovers oraz Galway. Probujac ograniczyc koszty w ekspresowym tempie pozbywaja sie najbardziej doswiadczonych, a co za tym idzie najlepiej zarabiajacych zawodnikow. Najlepszy strzelec Sligo w ostatnich latach Kuduzovic odszedl juz do Droghedy, nastepny w kolejce jest mogacy grac zarowno na prawej obronie jak i w pomocy Anto Murphy, ktory podobno podpisal juz kontrakt z Bohemiansem. Jeszcze gorzej sprawa wyglada w Galway. Bardzo dobry skrzydlowy grajacy tam od lat Derek O`Brien prawdopodobnie zadebiutuje jutro w barwach St. Pat`s. Poza nim w ostatnim tygodniu klub opuscili najlepszy obronca Wes Charles oraz bardzo doswiadczony Gary Deegan. Kolejni w kolejce sa obronca Nooitimer, ktory chce wrocic do Holandii oraz wiecznie kontuzjowany napastnik Stephen O` flynn. Menedzer Jeff Kenna rozwaza powrot do gry gdyz sytuacja kadrowa jego druzyny przedstawia sie tragicznie. Co ciekawe dotychczas straty personalne wydawaly sie jedynie pomagac obydwu druzynom. Galway mimo porazek z Cork i Drogheda zaprezentowalo sie z bardzo dobrej strony, Sligo takze poczyna sobie wcale rezolutnie. Szanse dostaja mlodzi, glodni gry pozbawieni kompleksow zawodnicy, ktorzy w normalnych okolicznosciach nie mieliby najmniejszych szans "powachac" murawy. Sprawia to powazne problemy jesli chodzi o typowanie bo nie ma nic gorszego dla typera niz nieprzewidywalne zespoly potrafiace jednego dnia zagrac przepieknie by w nastepnym wystepie odwalic totalna kaszane. Jesli chodzi o dzisiejszy mecz to pomimo, ze Kenna wciaz optymistycznie spoglada w przyszlosc i wierzy, ze Galway moze sie utrzymac to ja jego punktu widzenia nie podzielam. Bez Charlesa i Nooitimeera ich obrona to katastrofa czekajaca by sie zdarzyc. Mimo wszystko Sligo odnotowalo mniejsze straty personalne, a na dodatek Kuduzovica smialo moze zastapic mlody Jugde, ktorego talent objawil sie w tym sezonie. Na dodatek historia dotychczasowych wystepow Galway na wlasnym boisku nie napawa optymizmem. W poprzednim i obecnym sezonie po powrocie do elity grajac jako gospodarze wygrali zaledwie 4 mecze i 7 zremisowali, jednoczesnie ponoszac az 14 porazek. Dlatego tez za mala stawke sprobuje zagrac zwyciestwo Sligo.

Typ: Sligo , kurs: 2.2, stawka: 3/10



Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,999 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1