|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zna ktoś może takie miejsce gdzie udzielą mi rat na np. jakiś sprzęt RTV i nie będą wymagali ode mnie żadnego zaświadczenia, że pracuję czy coś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
W EURO RTV AGD do 5.000 zł powinieneś dostać na podstawie dowodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
tsss byłem i dupa :/ myslałem o tym kokos.pl ale tam można maksymalnie 1000pln, a ja potrzebuje 1500 :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Panowie, bo mnie tu straszą, że mnie wylosują  Chciałbym wiedzieć w jakich OFE jesteście? Polecacie/odradzacie?W necie info można znaleźć sporo, ale cholera wie jak to z obiektywnością ...  Może jakiś specjalista konsultant tu jest? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
mi rodzice sami zadecydowali za mnie bo akurat mnie w domu nie było jak to doszło, ponoć najlepsze jest Comercial Union i ING 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja sie zdecydowalem na ING, zalatwiac bylem w pt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Pnowie prokuratorzy, prawnicy itp. potrzebuję treść aktu prawnego (czy jak to się w waszym "slangu" nazywa  ) mówiącego o stosunku łciowym z nieletnią osobą. Kłócę się z gościem, że można od 16 lat, on mówi, że od 15 Najlepszy by był link (do redtube już mam, tam nie znalazłem potrzebnych informacji  ) :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
miało być: Panowie prokuratorzy, prawnicy itp. potrzebuję treść aktu prawnego (czy jak to się w waszym "slangu" nazywa ) mówiącego o stosunku płciowym z nieletnią osobą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Witam, szukam grafikow oraz pozycjonerow. Programisci tez mile widziani. Oferuje stala comiesieczne pensje + premie w zaleznosci od projektow. Wynagrodzenie bedzie na koneic miesiaca i nie jest uzaleznione od ilosci projektow. Jednego miesiaca moze to byc jeden, drugiego 5 projektow. Wszystko zalezy od zapotrzebowania. Moga to byc mlodzi ludzie, ktorzy dopiero sie ucza. Dam im mozliwosc nauki i przy tym zarobia  Moga byc tez bardziej zaawansowani. Prosze pisac na PW w razie zainteresowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
@ Way
Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
http://prawo.money.pl/akty-prawne/ujednolicone-akty-prawne/kodeksy/kodeks;karny;z;dnia;6;czerwca;1997;r;,1997,88,553,DU,410.html#
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
@Szewa  Może to lepiej, że się myliłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331 |
tsss byłem i dupa :/ myslałem o tym kokos.pl ale tam można maksymalnie 1000pln, a ja potrzebuje 1500 :/ na finansowo.pl nie ma takiego ograniczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Potrzebuję linku do strony, która umożliwia ściąganie filmów z youtube.com i zapisywanie ich w dowolnie wybranym formacie. Ktoś kiedyś to wrzucał, bodajże Goget (?), ale za cholerę nie mogę znaleźć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Potrzebuję linku do strony, która umożliwia ściąganie filmów z youtube.com i zapisywanie ich w dowolnie wybranym formacie. Ktoś kiedyś to wrzucał, bodajże Goget (?), ale za cholerę nie mogę znaleźć. http://keepvid.com/Może być?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Chodziło o vixy.net, dzięki wszystkim za szybką odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam, mialem formata i stracilem archwium gg - ma ktos numer kom do krupiera, goscia od wymian?
Jakby co na priv Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Potrzebuję linku do strony, która umożliwia ściąganie filmów z youtube.com i zapisywanie ich w dowolnie wybranym formacie. Ktoś kiedyś to wrzucał, bodajże Goget (?), ale za cholerę nie mogę znaleźć. wygodna jest takze wtyczka do mozilli, po jej zainstalowaniu klikasz sobie prawym przyciskiem na wolne miejsce na stronie i wybierasz plik wideo do pobrania  A teraz moje pytanie, uzywa ktos kart 8GB w ktoryms z nowszych modeli Canona ?. Ja mam Powershota A710IS chyba jeden z tanszych modeli ktore sa zgodne ze standardem SDHC. I zamierzam kupic sobie kartę SDHC 8GB
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|