Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Vader #2363580 24/05/2008 00:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Damian_bet
Akurat mam dostęp do Guaranteed Picks kilku typerów z covers.com. Po odpowiedniej selekcji wybierania typów można dużo zarobić..
Nie powiem ciekawe sformułowanie... na tyle, że jeden kolega dał mi "cynk" na GG żeby poczytał...
To po co płacić po kilka stów $ za typy które musisz jeszcze selekcjonować? I jak to robisz? Dostajesz 4 typy i mówisz no to teraz siadam do analizy żeby wybrać ten jeden? To nie lepiej nie płacić i siadać do oferty? Wiedzę tak jak piszesz to może i Oni mają. Ale tutaj jeszcze chodzi o skuteczność. Albo dokładniej o zysk. Jak człowiek bierze kilka setek USD to wymagania są chyba spore prawda?
To podziękuję i zamiast tej kasy płacić sam jak tutaj padło sformułowanie "własnoręcznie" typować.

BTW. Baqu coś ten link nie "śmiga".

Typy mam za darmo ;))

Bonus: Unibet
Vader #2363611 24/05/2008 01:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Vader
BTW. Baqu coś ten link nie "śmiga".

śmiga śmiga, wystarczy usunąć przecinek pod koniec adresu, który jakoś mi się do niego "wdarł".

pozdr,

Baqu #2364378 24/05/2008 12:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
po co patrzec na typy wystarczy spojrzec tu i grac na przelamanie serii, nie grac progresji na jeden wynik tylko laczyc dzis poleglo chic wsox (w8) atlanta (w5) i boston (w7) wszystkie trzy mozna bylo miec na jednym kuponie 1.91 x 2.11 x 1.65 takie byly kursy przeciw nim

http://mlb.mlb.com/mlb/standings/index.jsp

KUERTEN. #2365037 24/05/2008 22:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Originally Posted by KUERTEN.
po co patrzec na typy wystarczy spojrzec tu i grac na przelamanie serii, nie grac progresji na jeden wynik tylko laczyc dzis poleglo chic wsox (w8) atlanta (w5) i boston (w7) wszystkie trzy mozna bylo miec na jednym kuponie 1.91 x 2.11 x 1.65 takie byly kursy przeciw nim

http://mlb.mlb.com/mlb/standings/index.jsp

No to teraz się popisałeś wink jak było White Sox (W6) Atlanta (w3) Boston (W5) to wg Ciebie też można byłoby grać tylko z jakim skutkiem wink. Seria to nie wszystko.

KUERTEN. #2365119 24/05/2008 22:44
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by KUERTEN.
po co patrzec na typy wystarczy spojrzec tu i grac na przelamanie serii, nie grac progresji na jeden wynik tylko laczyc dzis poleglo chic wsox (w8) atlanta (w5) i boston (w7) wszystkie trzy mozna bylo miec na jednym kuponie 1.91 x 2.11 x 1.65 takie byly kursy przeciw nim

http://mlb.mlb.com/mlb/standings/index.jsp
Równie dobrze mogłeś woczraj dodać sobie mecz Cleveland. Mieli serię L6. Powinni się przełamać. A tu znok... mają streak L7 teraz. Wygrają następny mecz? Wczoraj może mogli wygrać? Ale nie wygrali...

Vader #2366045 25/05/2008 02:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
no ok to teraz gram cleveland (nis singiel zawsze z czyms np SAN ANTONIO nie tylko mlb)

KUERTEN. #2366066 25/05/2008 03:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
do mlb dodalem Serbie +1,5 z Polska i ledwo weszlo a kto wiedzial ze wystawi drugi sklad

KUERTEN. #2366228 25/05/2008 03:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by KUERTEN.
no ok to teraz gram cleveland (nis singiel zawsze z czyms np SAN ANTONIO nie tylko mlb)

wiec cleveland mlb i detroit nba bo san antonio walczy jutro

KUERTEN. #2367903 25/05/2008 19:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
ten twój styl gry jest do kitu ;p

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
coz Cleveland wygral baseball na przelamanie na razie ok

KUERTEN. #2370345 26/05/2008 04:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
a boston wygral outright

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
http://www.atsedge.com/hdmain/conte...e=l.mlb.com&LeagueName=Baseball&

Karl Garrett trafil juz 9 spotkan z rzedu

Bobby Maxwell siedem

peace

Baqu #2430375 19/06/2008 20:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
moj walsny system mlb takze daje rade -1,5 zaklad na mecz 20 tykow 20 trafionych 100% skutecznosci smile
Zysk jest niesty nie mam zbyt wiele czasu nie gram zbyt czesto,ale jak by nad tym usiasc i wejsc z wieksza stawka to $$ ladna by byla juz.
Postaram sie przysiasc nad tym problemem w lipcu i zobaczym .A wyniki mozna zobaczyc w PP
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2337964

raiders_ #2470826 08/07/2008 20:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
C
cr7
Offline
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
No i gdzie sa wszyscy niedowierzajacy? Aktualny bilans systemu 76-9 mowi sam za siebie, ze system jest wart uwagi tongue

cr7 #2476985 11/07/2008 23:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by cr7
No i gdzie sa wszyscy niedowierzajacy? Aktualny bilans systemu 76-9 mowi sam za siebie, ze system jest wart uwagi tongue

Bardzo fajnie smile
"moj " system/spsob gry w mlb takze sie sprawdza jak naraziie 29-0 smile jak bym mial wiecej czasu i kapitalu spewnoscia bilans byl by jeszce wiekszy smile

cr7 #2477071 12/07/2008 00:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Originally Posted by cr7
No i gdzie sa wszyscy niedowierzajacy? Aktualny bilans systemu 76-9 mowi sam za siebie, ze system jest wart uwagi tongue

warto zaznaczyc ze jedna porażka progresji zabiera nam około 7/8 zwyciestw wiec system ma znikomy zysk.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
zakladając, ze sredni kurs na mecz to -140 musimy ...

postawic 1,4 unita by wygrac 1
jezeli przegramy musimy postawic juz 3.36 by wygrac 2.4
jezeli rownież przegramy to stawiamy az 8 unitow by wygrac 5.76 i wyjsc na zysk z calej progresji 1 unit !

czyli przegrywając jedna serie przegrywamy zysk z 8 wygranych serii.

76-9

a naprawde 76-72.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
C
cr7
Offline
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Originally Posted by Damian_bet
zakladając, ze sredni kurs na mecz to -140 musimy ...

postawic 1,4 unita by wygrac 1
jezeli przegramy musimy postawic juz 3.36 by wygrac 2.4
jezeli rownież przegramy to stawiamy az 8 unitow by wygrac 5.76 i wyjsc na zysk z calej progresji 1 unit !

czyli przegrywając jedna serie przegrywamy zysk z 8 wygranych serii.

76-9

a naprawde 76-72.
tyle, że średni kurs wynosi 1,86 i stąd:
stawiamy 1.2 unita by wygrac 1
jezeli przegramy gramy za 2.6 by wygrac 1 unit (plus zwrot z poprzedniego kroku)
jezeli przegramy drugi krok to stawiamy 5,6 unita by wygrac 1 unit (plus zwrot z poprzednich kroków)

czyli, zaokrąglając 5,6 do 6 wygranych serii mamy nie 76-72, a 76-63 a to już jest różnica wink

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,067 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1