Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
hello smile

jak generalnie widać w moim profilu, zamieszkuję w Łodzi, ale tylko od października do czerwca, czyli innymi słowy - w Łodzi tylko studiuje. ogólnie do Łodzi mam 400km, dlatego zwracam się o pomoc.

szukam z przyjaciółką mieszkanka i opornie nam to idzie. bo mieszkanko było załatwione, w ostatniej chwili właściciel musiał zrezygnować, bo okazało się, że nie ma prawa wynajmować wynajmowanego mieszkania i za poprzednie lata będzie miał sprawę, ciekawie.
ogłoszenia w gratce, to w większości ogłoszenia biur nieruchomości, ewentualnie kosmiczne ceny w kosmicznych dzielnicach.
nie mam jak przybyć chwilowo do Łodzi, także nie mogę sprawdzić ewentualnych ogłoszeń na wydziałach, więc zwracam się z prośbą do mieszkających w Łodzi - wiem, że sporo ludzi wynajmuje mieszkania, a może macie znajomych, którzy rezygnują z jakiś mieszkań? oczywiście mogę podjechać do Łodzi, tylko muszę mieć po co, bo aktualne znalezione oferty na to nie pozwalają tongue

interesują mnie dwa pokoje, najlepiej w pobliżu śródmieścia, ewentualnie z dobrym dojazdem. w rozsądnej cenie %-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by zludna
hello smile

jak generalnie widać w moim profilu, zamieszkuję w Łodzi, ale tylko od października do czerwca, czyli innymi słowy - w Łodzi tylko studiuje. ogólnie do Łodzi mam 400km, dlatego zwracam się o pomoc.

To z Łodzi do Malibu jest 400km ? ooo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Poszukaj na szybko.pl

Poza tym tanie mieszkania sie juz skonczyly, najmy podobnie, jak czytam, jak ktos chce w centrum miasta, po remoncie albo nowe, i za kilkaset zl z mediami to laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by lupus
Poszukaj na szybko.pl

Poza tym tanie mieszkania sie juz skonczyly, najmy podobnie, jak czytam, jak ktos chce w centrum miasta, po remoncie albo nowe, i za kilkaset zl z mediami to laugh

No i jeszcze sąsiedzi lubiący imprezy przy muzyce która może podobać się tylko po pijaku grin

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
yhm, to może u was takowych nie ma.
teraz mieszkałam za 450 w ścisłym centrum (najbardziej znana ulica w Łodzi), własny pokój, z tym, że musiałam lokum zmienić, powiedzmy ze względu na współlokatorki.

wszelkie portale przejrzane.
albo nieaktualne, albo biura.

a na początku roku akademickiego się okaże, że ludzie jednak znaleźli :/

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
znajdz se chlopaka w lodzi i u niego mieszkaj tongue

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
chłopak w Łodzi to nuda, lepiej kilku po całej Polsce %-)

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
bazyl to chyba trzeba potraktować jako ofertę wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Originally Posted by Vader
bazyl to chyba trzeba potraktować jako ofertę wink

Aha, a w razie wpadki z dzieckiem to losowanie?


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1