Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
thepilator #2450693 27/06/2008 16:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
thepilator, popieram twoje slowa, gs500 lub cb500 na poczatek jak znalazl smile nie ma co szalec

dexter nie musisz az 3-4 sezony na tym jezdzic smile wystarcza 2 pozadne sezony gdzie naprawde duzo jezdziles ( lepiej przejezdzic 2 sezony w kazym po 10-15k niz 4 i w kazdym po 2k wink ), doswiadczenie nie idzie z czasem posiadania tylko czasem jezdzenia smile


Bonus: Unibet
thepilator #2470386 08/07/2008 07:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
thepilator znalazłeś już coś?

Może któryś z użytkowników pochwaliłby się jak zaczynał przygodę z motocyklami?

thandor #2470387 08/07/2008 07:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Originally Posted by thandor
thepilator, popieram twoje slowa, gs500 lub cb500 na poczatek jak znalazl smile nie ma co szalec

dexter nie musisz az 3-4 sezony na tym jezdzic smile wystarcza 2 pozadne sezony gdzie naprawde duzo jezdziles ( lepiej przejezdzic 2 sezony w kazym po 10-15k niz 4 i w kazdym po 2k wink ), doswiadczenie nie idzie z czasem posiadania tylko czasem jezdzenia smile

Ale wiesz... podstawowym argumentem za zakupem 600tki jest to że nie każdego stać żeby kupować CB 500 albo GS 500 i po sezonie, dwóch sprzedawać moto ze stratą..

dextereq1 #2470832 08/07/2008 21:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by dextereq1
thepilator znalazłeś już coś?

Może któryś z użytkowników pochwaliłby się jak zaczynał przygodę z motocyklami?
;-))
nie liczac motorynki i mz151 jak bylem totalny gnojek to sie zaczeła od.....Yamaha Maxim 750 laugh (i bez prawka :D)
z 15lat temu to bylo ;-) tez mialo byc cos do max 500cm ale sie trafila ta maxima w dobrym stanie i za przyzwoite pieniadze .
pierwszą 100-300 km (nie wiem nawet ile ale duuuzoo) wykrecilem na lotnisku Bemowo krecac slalomy i rozne fiki miki pod okiem znajomego "fachurki" a potem od razu na głeboka wode objazd po południowej Polsce .
Po objezdzie zdałem prawko na motor i 2 sezony potem ( w miedzyczasie wypady do swensonow i zabojadow)kupilem Suke 1100G ktora zjechałem troche finlndie i rusow .
potem kupiłem cbr900r (bez plastikow) z ktorej miałem najwieksza frajde i ktoraz to zastawilem (5lat temu) w lombardzie i nie wykupilem bo cos nie weszlo laugh (bez kitu)
--------
obecnie z jednosladow posiadam rower laugh
pozdro.

dextereq1 #2473095 09/07/2008 23:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by dextereq1
Ale wiesz... podstawowym argumentem za zakupem 600tki jest to że nie każdego stać żeby kupować CB 500 albo GS 500 i po sezonie, dwóch sprzedawać moto ze stratą..

Ja podałem tylko przykład Honda CBF jest dlatego taka droga, że modele z ABS są od 2005roku, uwierz mi, że jeśli chciałbyś serwisować motocykl to opłaca sie kupić nowy lub taką 2-3 letnią używke w dobrym stanie niż te 10letnie ,,ideały" a sprawdzałem koszty serwisu i same nowe opony to 1200zł do tego jakieś oleje, regulacje itp i różnica naprawde sie zaciera.

A Honda CB 500 i Suzuki GS 500 są produkowane od dawna i starsze roczniki znajdziesz naprawde tanio za 6-7 tyś napewno znajdzie sie coś wartego uwagi. Na zachodzie wszyscy zaczynają od 500 i nikt tam nie rzuca sie na jakieś 600 itp. w Polsce wiadomo, na motor nie patrzy sie tak jak na zachodzie czyli ze strony praktycznej tylko większość chce kupić sobie jakiegoś ściga i pokazać sie przed kolegami...

Ja jeszcze nic nie wybrałem ide jutro złożyć indeks i wakacje hura I teraz mam dylemat, auto sprzedane, większość kasy zainwestowałem zostało mi wystarczająco na motocykl tylko wróciły dawne plany i stoje teraz przed dylematem motocykl czy paralotnia, na obie rzeczy mnie teraz nie stać więc musze sie poważnie zastanowić ale jak narazie paralotnia jest górą.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1