|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Shane wie jak ona ywgląda i może wam powiedzieć, ze jest na co popatrzeć  To jedna z tych z pociągu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Przesadzacie Panowie. Dzisiejsze 15-17latki uprawiaja normalnie sex. To jest na porządku dzienny. uptrawiaja bo to trendy czy tam na topie, ale poza tym to jeszcze dzieci i vive czy mtv obejrza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Przesadzacie Panowie. Dzisiejsze 15-17latki uprawiaja normalnie sex. To jest na porządku dzienny. uptrawiaja bo to trendy czy tam na topie, ale poza tym to jeszcze dzieci i vive czy mtv obejrza  No to niech sobie oglądają... gnacik nie musi z nimi oglądać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Shane wie jak ona wygląda i może wam powiedzieć, ze jest na co popatrzec. Dobra suka, potwierdzam. Myślę, że na homework'u i warkoczach by się nie skończyło  Nie wiem skąd te małolaty takie cycki mają. Allegro? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Nie widze problemu. Jesli ci przeszkadza ze ma 16 to jej mowisz do widzenia i juz - beda inne. Z malolatami sa pewne problemy bo np szybko sie zakochuja i sa namolne ale cos za cos.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Hahaha, no nie wierzę. Co to za problem że laska ma 16 (słownie szesnaście) lat? To mało? Wcale nie! Ważne, że ma skończone 15, i jeśli ma wygląd i chęci to nic nie powinno stanąć na przeszkodzie. Dziwię się trochę, że na forum bukmacherskim są takie problemy. Przecież takie dziewczę to jak inwestycja długoterminowa. Wiadomo, że każdy chciałby co chwilę trafiać same remisy, albo kursy over 5, ale tak potrafią tylko nieliczni. Czasami trzeba grać niższe kursy, a i tak w przyszłości na swoje wyjdziemy. Także Panie gnacik, bierz Pan tą dziewczynkę na wychowanie, dobrze ją prowadź, a w przyszłości będziesz zadowolony. Z upływem czasu ta różnica staje się już coraz mniej dostrzegalna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Hahaha, no nie wierzę. Co to za problem że laska ma 16 (słownie szesnaście) lat? To mało? Wcale nie! Ważne, że ma skończone 15, i jeśli ma wygląd i chęci to nic nie powinno stanąć na przeszkodzie. (...) żeby ci tam na przeszkodzie prokurator nie stanął
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Dziwię się trochę, że na forum bukmacherskim są takie problemy. Przecież ja nigdzie nie napisałem, że mam problem i nie wiem co zrobić... o żadne rady nie prosiłem więc spoko. Napisałem jedynie, że ciężko teraz rozpoznać wiek i to mnie denerwuje i zapytałem się co Wy robicie w takich sytuacjach. A to, że znam ładną 16stke to zupełnie odrębna sprawa i wiem jak sobie z tym poradzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Hahaha, no nie wierzę. Co to za problem że laska ma 16 (słownie szesnaście) lat? To mało? Wcale nie! Ważne, że ma skończone 15, i jeśli ma wygląd i chęci to nic nie powinno stanąć na przeszkodzie. (...) żeby ci tam na przeszkodzie prokurator nie stanął Prokurator? Szewa ostatnio wklejał dokładny zapis prawny odnośnie takich spraw, więc nie wiem po co z tym prokuratorem wyskakujesz, ani to śmieszne, ani prawdziwe :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 61 |
Ten tekst mnie rozjebal: "Czesc. Jestes brana pod uwage. Nie spierdol tego." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Padłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Padłem  Ja słyszałem w wersji: "Cześś. podobasz mi się, nie spierdol tego"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Przesadzacie Panowie. Dzisiejsze 15-17latki uprawiaja normalnie sex. To jest na porządku dzienny. Mało który z Was uprawiał sex w takim wieku. Wy sie tu naśmiewacie, ze z plastyki im pomożecie, a ciekawe co sami robiliście w wieku 15 lat  Niech zgadnę...szczytem orgazmu i pełnej radochy było złapanie za dupę laski na wieczorku szkolnym? A może natarcie panienek z klasy śniegiem w zimie? Znasz z autposji jak mniemam bo nie sadze ze ze studiow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
No nie do końca...bo w wieku 16 lat byłem po. Ale nie powiem też należałem do tych, którzy w zimie nacierali panienki śniegiem.  Byłem normalnym nastolatkiem, jak każdy. Ty Biszop byłeś inny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
No nie do końca...bo w wieku 16 lat byłem po. Ale nie powiem też należałem do tych, którzy w zimie nacierali panienki śniegiem.  Byłem normalnym nastolatkiem, jak każdy. Ty Biszop byłeś inny? Inny? a coz to za klasyfikacja? na podstawie tego czy nacieralem sniegiem?? Nie, jak mialem 16 nie nacieralem panien sniegiem, zdecydowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Biszop do dzisiaj naciera śniegiem, i z tego co wiem wcale się nie wstydzi... *przepraszam Biszop, Herkules mi wygadał...  -- pzdr.bcn1899 *no hay explicacion...*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja ostatnio fajny tekst gdzies przeczytalem, nie wiem czy tutaj na forum czy nie(jesli tak to kilka stron wstecz ale czytac mi sie nie chce)
Czesc jestem atom, chcesz poznac mase moich jader ?? ;]]]]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
kumpel ze Szczecina opowiadał mi ostatnio o imprezie, ponoc jedna 14 latka obrobiła 3 kolesi w ciągu jednej imprezy. Przeciez takie laski jeszcze nie mialy 1 miesiaczki a juz sie puszczaja, jak dla mnie masakra. Co wiecej ponoc jest to 'normalne' ze laski w takim wieku juz maja 1 raz za soba. Zauwazylem tez, ze z biegiem czasu coraz mlodsze panny coraz bardziej puszczaja, tak samo jak ladne dziewczyny zadaja sie z napakowanymi kretynami co mnie cholernie denerwuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
...tak samo jak ladne dziewczyny zadaja sie z napakowanymi kretynami co mnie cholernie denerwuje  Bo laski lubią bed bojów a nie miłych chłopców. Tak napisane w jednej z tych książek tutaj polecanych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
...tak samo jak ladne dziewczyny zadaja sie z napakowanymi kretynami co mnie cholernie denerwuje  Bo laski lubią bed bojów a nie miłych chłopców. Tak napisane w jednej z tych książek tutaj polecanych  Szewa bad boy nie oznacza od razu napakowanego kretyna  A poza tym nie jest to nic więcej, jak tylko zwykłe stwierdzenie faktów, jak ma się rzecz we współczesnym świecie. I każdy zapewne tego doświadczył. Może nie na własnym przykładzie, ale na pewno nie raz się dziwiłeś, dlaczego jakaś ładna kobieta zadaje się z osobami, sprawiającymi niezbyt sympatyczne wrażenie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|