Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#2479418 13/07/2008 08:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Lada chwila system płatności Ukash wejdzie pełną parą do Polski i po raz pierwszy będziemy mieli szybki, sprawny i anonimowy system płatności podobny do używanego na zachodzie Paysafecard.

Ponad 4.000 punktów w kraju zacznie sprzedawać Ukash na podobnych zasadach jak dzisiaj się kupuje doładowanie do telefonu. Idziesz do kiosku, kładziesz kasę i dostajesz wydruk z terminala zawierający kod. Wystarczy go wklepać na stronie buka i konto zostaje "doładowane". smile

Bonus: Unibet
Conrad #2479425 13/07/2008 08:19
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Jestem pod wrażeniem smile

ciekawe jak to sie przyjmie w Polsce, nie ukrywam ze jest to lepsze od przelewy24 smile

JuN #2479428 13/07/2008 08:29
Dołączył: Oct 2006
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 36
A czy w drugą strone tez działa? tzn wyplacanie pieniedzy?

JuN #2479429 13/07/2008 08:33
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Potwierdzam: ten system płatności jest extra! ooo

Będzie można tak jak karty pre-paid do tel. - doładowac sobie konto u buka, kupując np. kod na 100zł na stacji bezynowej. Idziesz do domu, wklepujesz kod i...ogrywasz buka - jakie to proste! cool Nie mogę się doczekać jak to wejdzie w Polsce i też jestem ciekawy czy się przyjmie tutaj?

dj

DJ SOSNA #2479439 13/07/2008 09:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
hmm a w czym to lepsze od MB, płacenia kartą, bądź przelewów24?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Własnie,w tym lepsze,-ANONIMOWOŚĆ!!!

forty #2479480 13/07/2008 14:59
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Jestem w szoku smile
Oby wypaliło, bo to czy sie przyjmie to jestem pewny. Przede wszystkim wygoda wygra. 4 tyś punktów to ogrom czyli nie trzeba będzie daleko szukać.

Conrad ta "lada chwila" to mniej więcej jaki okres czasu wink

Twin Peaks #2479482 13/07/2008 15:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
teraz sprawdzałem z ciekawości i wychodzi że można zasilić do 3,5 tyś no to ładnie smile

Boomber #2479483 13/07/2008 15:15
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2

Boomber #2479484 13/07/2008 15:17
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,

globus #2479485 13/07/2008 15:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by globus
anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,

nie tylko anonimowosc, mysle ze mniej problemow ale i bezpieczniej i taniej MB prowizje i blokady konta NT tez czasami przyblokuje P24 czasami nie zadziala jak trzeba

KUERTEN. #2479486 13/07/2008 15:41
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by globus
anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,

nie tylko anonimowosc, mysle ze mniej problemow ale i bezpieczniej i taniej MB prowizje i blokady konta NT tez czasami przyblokuje P24 czasami nie zadziala jak trzeba
ja nie mialem jeszcze wiekszych problemow ale masz racje, szczegolnie grajacym grubo bedzie sie oplacac pofatygowac do ukasha

globus #2479493 13/07/2008 16:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
spoko gdyby jeszcze tak w drugą strone działo smile cieszymy sie z teo że płacimy ale jak tu jeszcze bezpiecznie i szybko no i anonimowo wypłacic smile

Twin Peaks #2479496 13/07/2008 16:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Twin Peaks
Jestem w szoku smile
Oby wypaliło, bo to czy sie przyjmie to jestem pewny. Przede wszystkim wygoda wygra. 4 tyś punktów to ogrom czyli nie trzeba będzie daleko szukać.

Conrad ta "lada chwila" to mniej więcej jaki okres czasu wink

Z moich informacji wynika, ze w ciągu miesiąca powinni wystartować w Polsce. Dobrze, że zdecydowali się wejść do Polski zanim pojawił się tu Paysafecard, bo ci to od lat tu "wchodzą" i jakoś nie potrafią się zebrać do kupy.

Ukash to świetny pomysł, skoro mogę w kiosku doładować sobie komórkę to czemu nie konto u buka? smile

Boomber #2479498 13/07/2008 16:51
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Originally Posted by Boomber
spoko gdyby jeszcze tak w drugą strone działo smile cieszymy sie z teo że płacimy ale jak tu jeszcze bezpiecznie i szybko no i anonimowo wypłacic smile
No właśnie jak anonimowo wypłacić? Może ktoś wie?

globus #2479503 13/07/2008 16:58
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
Originally Posted by globus
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by globus
anonimowosc, cos jeszcze ? nadal nie wiem czemu sie podpalacie,

nie tylko anonimowosc, mysle ze mniej problemow ale i bezpieczniej i taniej MB prowizje i blokady konta NT tez czasami przyblokuje P24 czasami nie zadziala jak trzeba
ja nie mialem jeszcze wiekszych problemow ale masz racje, szczegolnie grajacym grubo bedzie sie oplacac pofatygowac do ukasha


a szczegolnie tym ktorzy nie maja konta bankowego i gotowke ze soba a zachcialoby im sie zagrac mecze po 20 bo kupon z ziemniaka umoczyli juz o 18 a jak kazdy wie ziemniaki otwarte do 18 smile

ASUltras #2479517 13/07/2008 17:24
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
dobra ojcowie, już wszyscy wiemy jak to będzie się wspaniale wpłacać więc przystopujcie z tymi zachwytami...

teraz proszę o odpowiedź na pytanie jak można poprzez "toto" wypłacić? w czym to ma być lepsze od dotychczasowych metod i najważniejsze: czy będzie anonimowe???

awax76 #2479521 13/07/2008 17:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ukash służy do wpłat, podobnie jak w kiosku możesz zasilić komórkę a nie "zdjąć z niej kredyt".

Wypłaty odbędą się dotychczasowymi metodami (Moneybookers, itd.), to jest chyba oczywiste.

forty #2479528 13/07/2008 17:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by forty
Własnie,w tym lepsze,-ANONIMOWOŚĆ!!!

co mi po anonimowym wplacaniu jak juz anonimowo nie wyplace? laugh dla mnie to nic rewelacyjnego i korzystac z tego nie bede, bo i po co? mam mb i to mi wystarcza w 100%...

yaaho #2479580 13/07/2008 18:31
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
dokładnie,taka podnietka a przecież tu chodzi ludzie o wypłaty a nie o wpłaty:)Celem jest wypłacać od buka:D!
Co po anonimowości przy wpłacie jak wypłata już nie może być anonimowa.Grzany temat ostro nie rozumie dlaczego

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1