|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Witam,
Byl juz taki temat ale ostatnio nie dzialo sie w nim zbyt wiele.
Kilka moich ofert P2P - w nawiasach kurs Gamebookers):
Bolton v West Bromwich 09 Nov 16:00 1 @ 1.95 (1,9) Wolverhampton v Brighton 11 Nov 20:45 @ 1.36 (1,35) AZ Alkmaar v RBC Roosendaal 09 Nov 20:00 1 @ 1.70 (1,65)
Proponuje podawac tutaj oferty ktoe wystawiamy. Wg mnie zawsze lepiej postawic u kogos z forum niz u buka tym bardziej, ze kurs tez lepszy.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Moje dalsze oferty: Znowu wystawilem: 1 Wolverhampton v Brighton 11 Nov 20:45 1,36 (1,35) Liga Mistrzow: 1 AS Roma v Athens AEK 12 Nov 20:45 1,5 (1,46) 1 Rosenborg v Olympic Lyon 12 Nov 20:45 3,50 (3,30) 1 Valencia v Spartak Moscow 12 Nov 20:45 1,27 (1,26)
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Witam Wolverhampton v Brighton 2 10.1 Closes: 11 Nov 02 20:45 Zapraszam Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Dwie oferty z puchary w Anglii i Szkocji: 1 Northampton v Cambridge 12 Nov 20:45 1,69 (1,68) 2 Livingston v Dundee Utd. 13 Nov 20:45 3,8 (3,75) co prawda nieduzo lepsze niz kurs buka ale zainteresowanie meczami nieduze i moze nikt lepszych nie wystawic.
Z LM zostalo jeszcze: 1 Valencia v Spartak Moscow 12 Nov 20:45 1,27 (1,26) 1 AS Roma v Athens AEK 12 Nov 20:45 1,52 (1,50)
W tej chwili sa w P2P lepsze oferty ale przed meczem moze ich juz nie byc wiec zostawiam.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Jak ktoś lubi obstawiać "mocne" pewniaki to zapraszam ...
Exeter v Cardiff X2 @ 1.20 (1.16) AS Roma v Athens AEK 1X @ 1.10 (---)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Last minute ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Leigh v Wrexham X2 @ 1.23 (1.21) Plymouth v Brentford 1X @ 1.39 (1.36) Stevenage v Luton X2 @ 1.19
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oferta z p. UEFA:
2 Slovan Liberec - Ipswich 5,20 (5,1)
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Lista moich ofert na najblizszy weekend: Netherlands - KPN-Telecompetitie Ajax Amsterdam v NEC 1,22 (1.20) France - Division 1 1 Bastia v Guingamp 1,81 (1,80)
Spain - Primera Division 1 Real Madrid v Real Sociedad 1,51 (1.50)
Portugal - 1 Division Santa Clara v Nacional De Madeira 1,96 (1.95) England - FA Cup 16 Nov 02 15:00 2 Team Bath v Mansfield 1,47 (1.45) 1 Dagenham & Red v Havant & Waterlooville 1,41 (1.40) 1 Stockport v St Albans 1.31 (1.30) 2 Vauxhall Motors v Queen's PR 1,35 (1.33) 2 Barrow v Moor Green 4,25 (4.20)
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Kilka ofert z ligi angielskiej (i szkockiej) z handicapami:
Chelsea v Middlesbrough Chelsea -1 2,65 (2,60) Norwich v Crystal P 0:1 Norwich -1 3,00 (2,85) Sheffield U v Reading Sheffield U -1 3,30 (3,25) Hibernian v Dundee Hibernian -1 3,4 (3,35)
Oferty na polowe czasu gry: 2 Chelsea v Middlesbrough 4,3 (4,2) 2 Manchester City v Charlton 4,2 (4,05) 2 Hibernian v Dundee 3,8 (3,65) 2 Kilmarnock v Livingston 3,1 (3,05) 2 Motherwell v Dundee Utd. 3,1 (3,05)
z div 1: 2 Nottingham v Bradford City 5,5 (5,4) 2 Wimbledon v Walsall 3,7 (3,65) 2 Sheffield U v Reading 3,7 (3,55) 2 Gillingham v Sheffield W 4,1 (4,0)
Stawki na razie nie sa duze ale jesli ktos postawi ktorys z zakladow to doloze.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Moje oferty na mecze towarzyskie i Euro 2004:
2 Romania v Croatia 4,2 (4,0) X Azerbaidzan v Wales 4,6 (4,50) 2 Dania v Polska 4,9 (4,75) X Hungary v Moldavia 4,4 (4,35) 1 Slovakia v Ukraine 2,55 (2,50)
Z handicapem: 1 Azerbaidzan v Wales 1:0 2,6 (2,5)
Do polowy: 1 South Korea v Brazil 4,0 (3,85) 1 Japan v Argentina 3,6 (3,45) 2 Romania v Croatia 4,2 (4,0) 1 Slovakia v Ukraine 3,2 (3,0) 2 Denmark v Poland 4,7 (4,55) 2 Greece v Ireland 3,7 (3,50) 2 Germany v Netherlands 3,1 (3,05) (na te ze stawka tylko 5 euro ale jak ktorys zaklad zostanie obstawiony to moge dolozyc) Niestety z poprzednich zakladow z handicapem i na polowe nic nie udalo sie sprzedac :-((
Nie wiem czy lepiej zapraszac do stawiania czy traktowac to jako typy na odwrotny wynik? W kazdym razie kursy lepsze niz w GB a wg mnie nie wejda.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139 |
Mam pytanie. Jaki procent ofert ktore wystawiacie w p2p zostaje wykupione? (tak orientacyjnie oczywiscie) Zastanawiam sie, czy nie warto sie zaczac w to bawic, ale GB to swoje p2p troche zbyt po macoszemu traktuje. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Parę miesięcy temu, kiedy wystawiałem bardzo dużo (kilkaset tygodniowo) ofert P2P próbowałem to liczyć. Mniej więcej co dwudziesta oferta była choćby w części przyjmowana, czyli 5%. Biorąc natomiast pod uwagę sumę przyjętych ofert do sumy na jaką je wystawiałem było to poniżej 2% (część ofert była przyjmowana tylko w znikomej części). Generalnie odpuściłem sobie więc zabawę w buka, w tej chwili wystawiam oferty tylko sporadycznie w wolnej chwili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Jarx: [qb]Mam pytanie. Jaki procent ofert ktore wystawiacie w p2p zostaje wykupione? (tak orientacyjnie oczywiscie) Zastanawiam sie, czy nie warto sie zaczac w to bawic, ale GB to swoje p2p troche zbyt po macoszemu traktuje. Pozdrawiam[/qb] Ja wystawilem ostatnie oferty za okolo 200 euro. Sprzedalem za niecale 1,50 tak wiec nie ma lekko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z drugiej strony z moich 13 ofert wyplacilbym tylko w dwoch przypadkach wiec typy byly niezle. Dosc dobrze sprzedaja sie oferty z kursami 1,2 - 1,4 na znanych faworytow. Szczegolnie w LM. Mozna sprzedac za kilkaset euro. Szczegolnie przed samym meczem. Dosc dobrze sprzedaja sie ofert na mecz ktory jest np. w poniedzialek i jak ktos chce postawic to nie ma za duzego wyboru. Przyklad: 1 Wolverhampton v Brighton 11 Nov 20:45 1,36 (1,35) Nie udalo mi sie sprzedac zadnego zakladu na wynik meczu do polowy. Moze dlatego, ze GB ma na to wyjatkowo slabe kursy i moje byly niewiele lepsze. Dobrze sprzedaja sie oferty na tenis w wazniejszych turniejach kiedy zostaje juz nieduzy wybor (cwiercfinaly, polfinaly...) Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Moje oferty bede przedstawial w inny sposob: [ Linked Image] Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139 |
No to mnie pocieszyliscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Myslalem, ze moze da sie sprzedac chociaz z 15 - 20% ofert (tzn. wystawionej kasy), dla 1 - 2% to chyba nawet nie warto sobie d... tzn. glowy zawracac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mimo wszystko sprobuje wplacic z 50$ i samemu sprawdzic jak sie w toto bawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Planuje dawac troszke wieksze przebitki kursow od Waszych, moze jakis odzew bedzie. Chociaz z drugiej strony to wydaje mi sie ze ludzie nie dlatego tak malo wykupuja, ze kursy sa nieatrakcyjne, ale dlatego, ze po prostu ciezko sie te kursy wykupuje. Zadnej automatyki, przy kazdym meczu trzeba wejsc do osobnego okienka, w "watchlist" to nawet nie widac ikonki PP. Wyglada to tak, jakby GB wprowadzilo p2p zeby ludzie wystawiali oferty, ale zeby przypadkiem nikt ich nie wykupil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No nic, jak tylko dojdzie wyplata z Expektu, ruszam na podboj p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139 |
Kolejny buraczek. Twoja oferta WK, na Sunderland - Birmingham 0:1 oczywiscie jest, jak najbardziej. Ale ikonka PP juz jest szara zamiast pomaranczowej, a jak sie wejdzie przez zakladke p2p to wypisuje przy tym meczu "0 p2p bets".
Takze jak Ci sie uda ten zaklad sprzedac, to niezly jestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Chciałbym gorąco polecić ...
Pogon v Ruch Chorzow X2 @ 1.45
Dla porównania Expekt płaci za taki zakład tylko 1.30, Gamebookers oryginalnie 1.36. Nasze buki - STS 1.42, Prof 1.45, ale z podatkiem.
Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Jarx: [qb]Kolejny buraczek. Twoja oferta WK, na Sunderland - Birmingham 0:1 oczywiscie jest, jak najbardziej. Ale ikonka PP juz jest szara zamiast pomaranczowej, a jak sie wejdzie przez zakladke p2p to wypisuje przy tym meczu "0 p2p bets".
Takze jak Ci sie uda ten zaklad sprzedac, to niezly jestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] To juz nie moja wina, ze GB tak traktuje zaklady P2P. Ikonka jest pomaranczowa jesli jest jakis zaklad na 1 x 2 albo 12 1x 2x. Jak jest tylko handicap, do polowy albo HT/FT to uznaja, ze zakladu nie ma. Mi najbardziej nie podoba sie, ze nie mozna wystawiac kursow na Outrights/Specials. Tu GB daje czesto bardzo slabe kursa a mysle, ze taki zaklady niezle sie sprzedaja. Wg mnie to czy oferta zostanie sprzedana czy nie w nieduzym stopniu zalezy od kursu. Kurs jest o tyle wazny, ze jesli Twoj nie jest najlepsze to sprzedaje sie inna oferta a nie Twoja. Na przyklad oferte: Portugal - 1 Division Santa Clara v Nacional De Madeira 1,96 (1.95) sprzedalem w calosci a nie dosc, ze nie weszla to kurs byl bardzo slaby. Spokojnie mozna to bylo postawic za 2,1 a nawet 2,20 Na probe wystawilem Valencie za 1,45. Jestem prawie pewien, ze sprzedam ten zaklad chociaz kurs nie jest wysoki. Jesli ktos chce zobaczyc moje najnowsze oferty to po otwarciu tego tematu powinien wcisnac "Odswież" w przegladarce. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
No i mialem racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pol godziny nie minelo i juz czesc Valencji sprzedana. A np. w Unibecie kurs 1,55 chyba troche lepszy...
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Zgodnie z przewidywaniami Valencja sprzedana po 1.45. Nie bardzo rozumiem dlaczego ktos postawil na Fulham po kursie 3,40? Teraz jest 3,65 a mozna to postawic po kursie 4,2 (a 4,0 u kilku bukow).
Tak jak pisalem to czy sprzeda sie oferte czy nie od kursu zbytnio nie zalezy.
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|