Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#248006 06/03/2004 05:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
W Expekcie widzę wystawione kursy na " Kto lepszy regular season 2004 ". Na prognozy za wcześnie, bo sezon sezonowi nie równy, ale spróbować można jakiegoś wariata puścić.

New York Yankees - Boston Red Sox 1.89 (tu ręka drży)
Kansas City Royals- Cleveland Indians 1.68
Anaheim Angels - Seattle Mariners 2.55 (zawyżony kurs)
Atlanta Braves- Philadelphia Phillies 2.90 (zawyżony kurs)
San Francisco Giants- Arizona Diamondbacks 1.81
New York Mets - San Diego Padres 2.14
Houston Astros - Chicago Cubs 2.25
Cincinnati Reds -Milwaukee Brewers2.70 (zawyżony kurs)
Colorado Rockies -Los Angeles Dodgers 1.63 (chyba najpewniejszy typ jeśli szukać niezłego kursu)

Ako: 1020 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ogólnie to puszczę za parę złotych klika/naście kuponów kombinując conieco.

Bonus: Unibet
#248007 09/03/2004 15:21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
Czesc!
Z radoscia stwierdzam, ze grono lubiacych MLB jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> duze. Ale czy mozna zarobic wielkie pieniadze ... :rolleyes: Raczej w to watpie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Niech sie chlopcy rozegraja. Zobaczymy po paru spotkaniach.

#248008 24/03/2004 15:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
mam do was takie pytanko :>

http://www.sportsnetwork.com/merge/tsnfo...l.aspx?team=029 [sportsnetwork.com]

na tym linku sa opisy poszczegolnych graczy czy mozecie mi powiedziec co oznacza kazda kolumna pokolei :> bo nic nie moge wymozdzyc!

Batters- BA -SLG- G -AB- R -H -TB -2B- 3B- HR- RBI- BB -SO -SB -CS- E

#248009 24/03/2004 16:30
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał Smeagol_:
[qb]mam do was takie pytanko :>
Batters- BA -SLG- G -AB- R -H -TB -2B- 3B- HR- RBI- BB -SO -SB -CS- E[/qb]
BA=H/AB
SLG=TB/AB

2B - Doubles
3B - Triples
AB - At Bats
AVG - Batting Average =BA
BB - Bases on Balls (Walks)
CS - Caught Stealing
E - Errors
G - Games Played
H - Hits
HR - Home Runs
R - Runs Scored
RBI - Runs Batted In
SB - Stolen Bases
SLG - Slugging Percentage
SO - Strikeouts
TB - Total Bases

#248010 24/03/2004 22:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1