Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Conrad #2479592 13/07/2008 18:42
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Conrad
Wypłaty odbędą się dotychczasowymi metodami (Moneybookers, itd.), to jest chyba oczywiste.

Dla mnie to nie jest takie oczywiste. Potrafię sobie wyobrazić, że to działa w drugą stronę. Przy wypłacie z buka również dostaję kod, idę do jednego z 4 000 punktów, wklepuję kod w jakimś terminalu (lub podaję kod pani w okienku laugh ) i dostaję pieniążki do ręki, ewentualnie pomniejszone o jakiś tam procent prowizji. To by było coś i US mógłby mnie wtedy cmoknąć, a tak to nie ma się czym podniecać Panowie.

Bonus: Unibet
awax76 #2479595 13/07/2008 18:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
w Erze podobno tak ma byc tongue

rafal08 #2479600 13/07/2008 18:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nie rozumiem gdzie ta anonimowosc ... niby karte kupic izi w kiosku ...ale jak wklepujesz kod u buka to on musi miec Twoje dane ...a jak nie daj boze wyplata to i tak musisz pewnie podeslac skany dowodow ...wiec przed bukiem anonimowosci zero

a jezeli chodzi o anonimowosc wzgledem US ...to tak jak pisali poprzednicy i tak Ukash nie wyplaci...a wtedy anm chodzi o anonimowosc. US wali wplaty, ich interesuja wyplaty

nawet jezeli Ukash wprowadzilby nawet wyplaty anonimowe ...to jak ktos wspomnial powyzej to ma byc do 4tys zl ..a takie to i teraz mozna przelewem i US nie odnotuje

a zreszta i tak nie scigaja bo UE kaze im uznac buki europejskie i tyle z tego

awax76 #2479618 13/07/2008 19:05
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by awax76
Originally Posted by Conrad
Wypłaty odbędą się dotychczasowymi metodami (Moneybookers, itd.), to jest chyba oczywiste.

Dla mnie to nie jest takie oczywiste. Potrafię sobie wyobrazić, że to działa w drugą stronę. Przy wypłacie z buka również dostaję kod, idę do jednego z 4 000 punktów, wklepuję kod w jakimś terminalu (lub podaję kod pani w okienku laugh ) i dostaję pieniążki do ręki, ewentualnie pomniejszone o jakiś tam procent prowizji. To by było coś i US mógłby mnie wtedy cmoknąć, a tak to nie ma się czym podniecać Panowie.

Do funkcjonowania takiej pralni nikt nie dopuści.

"No wiecie da sie załatwić ... ale Ukash kod petencie"

Nik nikt pozwoli na takie "anonimowe" kręcenie lodu.


kazow #2479620 13/07/2008 19:06
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Też jestem zdania że wiele szumu o nic. Bo co mi po wpłacie anonimowej jak i tak nie wypłacę anonimowo. To co mam iść do punktu kupić sobie kartkę z terminala jak MB mam pod ręką.
Prawda jest taka, że nie ma konkurencji dla Moneybookers. A szkoda... Wpłacając przez MB mam zawsze bez prowizji, prawie każdy buk tę opcję wpłaty. Dla przykładu wpłaty przez Neteller jest prowizja więc też lipa...

Vader #2479671 13/07/2008 20:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Rewolucja to by byłą jakby anonimowo można było wypłacać i to większe sumy. Z wpłatami nie ma problemów, buki dają wiele różnych dogodnych sposobów. Karty i przelewy24 są bardzo wygodne. Czekam natomiast na zreformowanie sposobu wypłat. Tak aby wypłaty również po kilku sekundach były na koncie.

Również uważam, że to nie rewolucja. Co najwyżej ciekawy news. Poza tym widzę, że system ten będzie przeznaczony dla osób nie obracających zbyt dużą kasą.

Lampe #2479677 13/07/2008 20:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Rewolucja i to duza

-wplaty UKASH
-wyplaty karta NETELLER lub EPASSPORTE


KUERTEN. #2479712 13/07/2008 20:32
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by KUERTEN.
Rewolucja i to duza

-wplaty UKASH
-wyplaty karta NETELLER lub EPASSPORTE

jeszcze raz pytam gdzież tu rewolucja?
czy i teraz nie mogę wpłacić anonimowo za darmo a wypłacić na Neteller?

kazow #2479866 13/07/2008 21:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kazow
nie rozumiem gdzie ta anonimowosc ... niby karte kupic izi w kiosku ...ale jak wklepujesz kod u buka to on musi miec Twoje dane ...a jak nie daj boze wyplata to i tak musisz pewnie podeslac skany dowodow ...wiec przed bukiem anonimowosci zero

Anonimowość nie musi być przed bukiem (oni muszą mieć Twoje dane), chodzi o procedurę dokonywania płatności. Ani Pani w kiosku ani Ukash nie mają Twoich danych. Ma je tylko buk.

Tak jak wspomniał Kuerten, płacisz Ukash a wypłacasz na kartę Netellera (MB ma też uruchomić swoją kartę płatniczą).

Dla mnie bardziej niż anonimowość podoba się ta łatwość dokonywania wpłat. Kiosk, stówa na blat, wpisujesz kod na stronie buka i kasa jest na koncie.

awax76 #2479878 13/07/2008 21:54
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Już mnie denerwują te dopytywania się gdzie tu rewolucja.
Jest to olbrzymia rewolucja jeśli chodzi o Polskę.
Komuś kto korzysta z kart czy chwali sobie mb "ukash" się nie przyda. Ale jeśli ktoś nie wpłaca kartą do buka czy nie ma mb to "ukash" jest strzałem w 10.
Wiadomo, że jest to tylko wielkie ułatwienie przy wpłacie, ale to jest już coś.
Jestem pewny, że ta forma wpłaty bedzie bardzo popularna. piwo

Obyś Conrad się nie mylił co do czasu wprowadzenia "rewolucji" wink

Twin Peaks #2479898 13/07/2008 22:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Jak powiedział pewnie bardzo mądry człowiek- Chóru nie będzie,... będzie balet
Tyle na temat rewolucji laugh

gryzonko #2479901 13/07/2008 22:04
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dobrze ze bedzie mozna wyplacic smile


JuN #2479923 13/07/2008 22:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 355
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 355
Wpłacanie anonimowe, ale dla nas ważneijsze jest wypłacanie, a to się nie zmienia.

pepsino #2481041 14/07/2008 09:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by pietroc1908
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...

troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś...

zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo cool

DJ SOSNA #2481050 14/07/2008 10:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by pietroc1908
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju...

troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś...

zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo cool

Ale co ma anonimowość do wygody ? bo Ja nie wiem ? No chyba ,że jest sie hazardzistą to ok cool

herkules #2481768 15/07/2008 00:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
rowniez nie kumam co takiego oh ah jest w ukash.
chyba dla 15-latkow ktorzy graja na rodzicow i nie maja konta bankowego.
mamy mb, mamy neteler, mamy karty kredytowe po co mam jeszcze chodzic do kiosku ?

rozmus #2481780 15/07/2008 01:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Widze troche osób się napaliło wink
Moze i rewolucja na polskim rynku ale nic w tym nadzwyczajnego cool

Tak więc luzik panowie smile

Platini #2481799 15/07/2008 01:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
dokladnie...rewolucja dla 15 latkow jak nic laugh
Jesli jest godzina 19 w sobote i chce cos zagrac to co lepsze: wplacic przelewami24, mb, nt, karta czy leciec po jakas smieszna karte na stacje benzynowa w deszczu i gradzie? Jak wroce to juz zakladu nie bedzie laugh
Ale jak sie nie ma konta w banku to super sprawa...ale Conrad masz chyba takie? wink

Qcz #2481809 15/07/2008 01:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jak ktoś ma konto wpsólnie z żoną to dobry myk będzie.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1