|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Dziś startuje preseason. Można to obstawiać z handicapami i na totals w necie. Czy ktoś się na tym zna i/lub to obstawia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Ok nie mam pojęcia o tym sporcie, ale jak doświadczenie uczy to nie ma znaczenia, wystarczy słuchać braci zza wielkiej wody, i tak oni dziś w większości proponują...
Pittsburgh +2 @ 1,91 Pittsburgh - Atlanta Over 34,5 @ 1,91
kursy z Hilla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
No tak troszeczke zażyłem wiedzy na temat NFL i moge przystapić do działania.
Ciekawy meczyk na 4.VIII :
Oakland - Dallas
Oakland jak zobaczylem w statach zadziwia, zdobyl w ubieglym sezonie mistzrostwo swojej dywizji. Natomiast Dallas typowy chlopiec do biebia choc znajdzie sie lepszych.
Nie dogrzebalem sie jescze do wynkikow z poprzednich sezonow ale moge z pewnoscia stwierdzic ze warto zbic handicapa jakiego proponuja buki do -4 (Oakland) i odniesc zysk.
Przewidywania bukow na zdobycie SuperBowl:
Oakland - 10.00 Dallas - 60.00
Mowi samo przez się.
A i dorobek Oakland w poprzenim sezonie mowi kto jest faworytem w tym meczu:
Oakland 12-4-0 (Win-Lose-Tie) Dallas 5-11-0
Aha za handicapa w strone Oakland -4 placa za kazde postawione 15$ 10$.
Wiec warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Gram NFL w STS i powiem tylko ze ostrzegam was przed takim czyms czyli patrzeniem na wyniki z poprzedniego sezonu . Popatrz sobie jak grało Dallas 2,3,4,5 lat temu akurat poprzedni rok im nie wyszedł . Radziłbym odpuscic sobie to granie macie to co lubicie wiec nie grajcie na siłe. Zreszta pokazywali jak to ciezko trneuja w upałach i zawodnicy padaja z wycienczenia . Jesli chodzi o mecz Oakland Raiders-Dallas Cowboys to jesli ten gosciu z draftu w dallas rzeczywiscie bedzie taki dobry to moze duzo zmienic.Ja bym stawiał na Oakland ale lepiej nie bawic sie w to. Zreszta sam wybierasz : wybierz Sprite
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Dzieki Salival za typ ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niestety nie zarobiłem aż tak dużo bo podniosłem Handicapa do +5. A wynik 17-16 dla Pittsburg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Atlanta wygrywała nawet 13-0 ale umoczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Ale już mi się zaczyna podobać...
Savio zgadzam się z Tobą co do patrzenia na staty. Ale powiem Ci że ja wszystko co obstawiam to na podstawie stat. Mówisz że grasz w NFL w Sts`ie - tam troszkę trudniej trafić kto wygra - "virtualni" maja przewage bo mozna operować handicapem.
Odnośnie dzisiejszych meczy rezygnuje z Cincinnati - Chicago - bo to są bardzo słabe druzyny.
Jenak decyduje sie na zagranie :
Oakland - Dallas "-3 Oakland"
Czyli za 20$ mozna wyciagnąc 11$.
Oakland jest bardzo silna druzyną i buki widzą go w pierwszej czwórce kandydatów do SuperBowl. Natomiast kowboje z Dallas należa do klasy średnie.
Sredna zobytych/traconych pkt. (stay za sezon 2000 na jeden mecz)
Oakland 30.2/18.7 Dallas 18.3/22.5
I to mnie przekonuje do postawienia na Oakland.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Oakland -6 @ 1,91 Hill
a dziś już na 100% wyjeżdżam więc do zobaczenia za około 10 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Salival
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
to jeszcze
Chicago -2 @ 1,91 St. Louis +3 @ 1,91
Hill
aha... zna ktos może jakieś maszynki do NFL?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218 |
Akurat przebywalem w USA w czasie trwania poprzedniego sezonu konkretnie w Cleveland polecam granie przeciw tej druzynie i Cincinatti . Browns z Cleveland to bardzo slaby zespol - we wszystkich propozycjach bukchmacherow zawsze wystawiani z duzym handicapem jako zespol wysoko przegrywajacy. jedyna dyscyplina jaka mozna bylo obstawic to football w dodatku nielegalnie przez znajomych (prawo stanu Ohio) bardzo bogata byla oferta na lige uniwersytecka mecze co sobote nie wiem czy jest ona gdzies dosteopna u wirtualnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218 |
Akurat przebywalem w USA w czasie trwania poprzedniego sezonu konkretnie w Cleveland polecam granie przeciw tej druzynie i Cincinatti . Browns z Cleveland to bardzo slaby zespol - we wszystkich propozycjach bukchmacherow zawsze wystawiani z duzym handicapem jako zespol wysoko przegrywajacy. jedyna dyscyplina jaka mozna bylo obstawic to football w dodatku nielegalnie przez znajomych (prawo stanu Ohio) bardzo bogata byla oferta na lige uniwersytecka mecze co sobote nie wiem czy jest ona gdzies dosteopna u wirtualnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jednak NFL przynosi zysi w dlaszym ciagu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oakland wygrało z Kowojami 21-14.
Mam pytanie o grających lub interseujących się NFL. Przy obstawianiu wczorajsszeo meczu zobaczyłem zę w ofercie u buka są dostępne równiż zespoły które ni wystepują w zawodowej lidze (Columbia,Montreal, San Jose). Może to jest liga uniwersytecka??? Może ktoś zna adresik na lige uniwersytecką??? Albo przynajmniej jej skrót???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218 |
Troche informacji mozna znalezc na Yahoo - dotyczy lig uniwersyteckich http://sports.yahoo.com/ncaaf/teams/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Czy polskie buki maja ifertę na NFL???
Savio mówisz że grasz NFL w STS. Ja jescze jak do tej pory nie zauwazyłem aby mieli oni w ofercie zaklady na ten sport.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
STS miał w ofercie zeszły sezon NFL (niestety dość niskie kursy na dobre zespoły)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Bet , Ty żyjesz ???!!! :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
... ano żyję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i jestem fanem NFL.Na kanale DSF jest super program "Touchdown" w ktorym są zawsze skróty najlepszych akcji z meczy. Grałem NFL w zeszłym sezonie(oczywiście u buka a nie na boisku) i całkiem dobrze mi szło.Na pewno warto stawiać na faworytów, rzadko zdarzają się niespodzianki typu najlepszy przegrywa z najsłabszym. W zeszłym sezonie San Diego (o ile mnie pamięc nie myli) wygrało jeden !!! mecz w całym sezonie. Większość buków daje ofertę prawie wyłącznie z handicapami.W STS i np. Betandwin można było obstawiać zwykłe money line.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Po dwodniowym zastoju na rynku czas ponownie przystapic do akcji:
Dzis trzy mecze lecz ja zdecyduje sie na jeden:
Jacksonville -3 1/2 - Carolina
Grają w miarę dwa wyrównane zespoły ktore jak na rzaie mają ten sam stosunem wygranych/przygranych - 7/9
Średnia zdobywanych/traconych punktów na jeden mecz:
Jacksonville 22.9/20.4 Carolina 19.3/19.3
Szanse bukow na zdobycie Sbowl:
Jacksonville 21.00 Carolina 41.00
Stawiam na Jacksonville - lecz zbijam "H-pa" do -2, bowiem historia lubi sie powtarzac a w poprzednim sezonie wygrali wlasnie oni 2 pkt. (22-20)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2001
Posty: 24 |
szakal gdzie można obstawiać nfl? dzięki za odpowiedż
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Może powiem Ci gdzie ja gram :
betzone.com yabet.com betroyal.com direcbet.com
----- na pewno ma jescze NFL:
Wiiliam Hill GcSports.com (własnie starciłem konto dzieki Haidefeldowi z F1) betmega.com
i jescze jest ich mnóstwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Szakal czyli rozumiem ze w zeszlym roku i na poczatku tego nie chodziło sie kolego do sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Przeciez cały sezon NFL mieli w STS .Kursy wcale nie były takie złe a co do San Diego bet jak mieli bilans 0-10 na trzy ostatnie mecze grałem po 200-300 złotych przy kursach 6 i 7.2 i wygrali własnie jak było 7.2 kasa była swietna choc jak przegrali jesczze do 13 meczu to te dwa juz sie bałem ze tez klapa hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Savio nie chodziłem bo Sts otworzyli w Lenicy dopiero w maju :rolleyes:
Ale teraz wszystko w porzadeczku.
Doloże jescze dzis meczyk :
New England - NY Giants
Dla mnie handicap -1 w strone gości jest całkiem niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
WINS/LOSES
NY Giants 12/4 N.England 5/11
Zdobyte/Tracone pkt.
Ny Giants 20.5/15.3 N.England 17.3/21.1
Dla mnie powinien ten mecz conajmniej różnicą 6 pkt. wygrać Giants`i. Ale dzlaczego handicap jest tak niski???
|
|
|
Link skopiowany do schowka