Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#248178 03/08/2001 16:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Dziś startuje preseason. Można to obstawiać z handicapami i na totals w necie.
Czy ktoś się na tym zna i/lub to obstawia?

Bonus: Unibet
#248179 03/08/2001 18:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Ok nie mam pojęcia o tym sporcie, ale jak doświadczenie uczy to nie ma znaczenia, wystarczy słuchać braci zza wielkiej wody, i tak oni dziś w większości proponują...

Pittsburgh +2 @ 1,91
Pittsburgh - Atlanta Over 34,5 @ 1,91

kursy z Hilla

#248180 03/08/2001 18:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
No tak troszeczke zażyłem wiedzy na temat NFL i moge przystapić do działania.

Ciekawy meczyk na 4.VIII :

Oakland - Dallas

Oakland jak zobaczylem w statach zadziwia, zdobyl w ubieglym sezonie mistzrostwo swojej dywizji. Natomiast Dallas typowy chlopiec do biebia choc znajdzie sie lepszych.

Nie dogrzebalem sie jescze do wynkikow z poprzednich sezonow ale moge z pewnoscia stwierdzic ze warto zbic handicapa jakiego proponuja buki do -4 (Oakland) i odniesc zysk.

Przewidywania bukow na zdobycie SuperBowl:

Oakland - 10.00
Dallas - 60.00

Mowi samo przez się.

A i dorobek Oakland w poprzenim sezonie mowi kto jest faworytem w tym meczu:

Oakland 12-4-0 (Win-Lose-Tie)
Dallas 5-11-0

Aha za handicapa w strone Oakland -4 placa za kazde postawione 15$ 10$.

Wiec warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#248181 03/08/2001 19:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Gram NFL w STS i powiem tylko ze ostrzegam was przed takim czyms czyli patrzeniem na wyniki z poprzedniego sezonu .
Popatrz sobie jak grało Dallas 2,3,4,5 lat temu akurat poprzedni rok im nie wyszedł .
Radziłbym odpuscic sobie to granie macie to co lubicie wiec nie grajcie na siłe.
Zreszta pokazywali jak to ciezko trneuja w upałach i zawodnicy padaja z wycienczenia .
Jesli chodzi o mecz Oakland Raiders-Dallas Cowboys to jesli ten gosciu z draftu w dallas rzeczywiscie bedzie taki dobry to moze duzo zmienic.Ja bym stawiał na Oakland ale lepiej nie bawic sie w to.
Zreszta sam wybierasz : wybierz Sprite

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#248182 04/08/2001 16:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Dzieki Salival za typ ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niestety nie zarobiłem aż tak dużo bo podniosłem Handicapa do +5. A wynik 17-16 dla Pittsburg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Atlanta wygrywała nawet 13-0 ale umoczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Ale już mi się zaczyna podobać...

Savio zgadzam się z Tobą co do patrzenia na staty. Ale powiem Ci że ja wszystko co obstawiam to na podstawie stat. Mówisz że grasz w NFL w Sts`ie - tam troszkę trudniej trafić kto wygra - "virtualni" maja przewage bo mozna operować handicapem.

Odnośnie dzisiejszych meczy rezygnuje z Cincinnati - Chicago - bo to są bardzo słabe druzyny.

Jenak decyduje sie na zagranie :

Oakland - Dallas "-3 Oakland"

Czyli za 20$ mozna wyciagnąc 11$.

Oakland jest bardzo silna druzyną i buki widzą go w pierwszej czwórce kandydatów do SuperBowl. Natomiast kowboje z Dallas należa do klasy średnie.

Sredna zobytych/traconych pkt. (stay za sezon 2000 na jeden mecz)

Oakland 30.2/18.7
Dallas 18.3/22.5

I to mnie przekonuje do postawienia na Oakland.

#248183 04/08/2001 20:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Oakland -6 @ 1,91 Hill

a dziś już na 100% wyjeżdżam więc do zobaczenia za około 10 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Salival

#248184 04/08/2001 20:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
to jeszcze

Chicago -2 @ 1,91
St. Louis +3 @ 1,91


Hill

aha... zna ktos może jakieś maszynki do NFL?

#248185 04/08/2001 20:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
Akurat przebywalem w USA w czasie trwania poprzedniego sezonu konkretnie w Cleveland polecam granie przeciw tej druzynie i Cincinatti . Browns z Cleveland to bardzo slaby zespol - we wszystkich propozycjach bukchmacherow zawsze wystawiani z duzym handicapem jako zespol wysoko przegrywajacy.
jedyna dyscyplina jaka mozna bylo obstawic to football w dodatku nielegalnie przez znajomych (prawo stanu Ohio) bardzo bogata byla oferta na lige uniwersytecka mecze co sobote nie wiem czy jest ona gdzies dosteopna u wirtualnych.

#248186 04/08/2001 20:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
Akurat przebywalem w USA w czasie trwania poprzedniego sezonu konkretnie w Cleveland polecam granie przeciw tej druzynie i Cincinatti . Browns z Cleveland to bardzo slaby zespol - we wszystkich propozycjach bukchmacherow zawsze wystawiani z duzym handicapem jako zespol wysoko przegrywajacy.
jedyna dyscyplina jaka mozna bylo obstawic to football w dodatku nielegalnie przez znajomych (prawo stanu Ohio) bardzo bogata byla oferta na lige uniwersytecka mecze co sobote nie wiem czy jest ona gdzies dosteopna u wirtualnych.

#248187 05/08/2001 15:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jednak NFL przynosi zysi w dlaszym ciagu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oakland wygrało z Kowojami 21-14.

Mam pytanie o grających lub interseujących się NFL. Przy obstawianiu wczorajsszeo meczu zobaczyłem zę w ofercie u buka są dostępne równiż zespoły które ni wystepują w zawodowej lidze (Columbia,Montreal, San Jose). Może to jest liga uniwersytecka??? Może ktoś zna adresik na lige uniwersytecką??? Albo przynajmniej jej skrót???

#248188 05/08/2001 15:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
Troche informacji mozna znalezc na Yahoo - dotyczy lig uniwersyteckich http://sports.yahoo.com/ncaaf/teams/

#248189 05/08/2001 20:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Czy polskie buki maja ifertę na NFL???

Savio mówisz że grasz NFL w STS. Ja jescze jak do tej pory nie zauwazyłem aby mieli oni w ofercie zaklady na ten sport.

#248190 06/08/2001 03:58
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
STS miał w ofercie zeszły sezon NFL (niestety dość niskie kursy na dobre zespoły)

#248191 06/08/2001 14:31
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Bet , Ty żyjesz ???!!! :eek:

#248192 07/08/2001 02:41
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
... ano żyję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i jestem fanem NFL.Na kanale DSF jest super program "Touchdown" w ktorym są zawsze skróty najlepszych akcji z meczy. Grałem NFL w zeszłym sezonie(oczywiście u buka a nie na boisku) i całkiem dobrze mi szło.Na pewno warto stawiać na faworytów, rzadko zdarzają się niespodzianki typu najlepszy przegrywa z najsłabszym. W zeszłym sezonie San Diego (o ile mnie pamięc nie myli) wygrało jeden !!! mecz w całym sezonie. Większość buków daje ofertę prawie wyłącznie z handicapami.W STS i np. Betandwin można było obstawiać zwykłe money line.

#248193 09/08/2001 17:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Po dwodniowym zastoju na rynku czas ponownie przystapic do akcji:

Dzis trzy mecze lecz ja zdecyduje sie na jeden:

Jacksonville -3 1/2 - Carolina

Grają w miarę dwa wyrównane zespoły ktore jak na rzaie mają ten sam stosunem wygranych/przygranych - 7/9

Średnia zdobywanych/traconych punktów na jeden mecz:

Jacksonville 22.9/20.4
Carolina 19.3/19.3

Szanse bukow na zdobycie Sbowl:

Jacksonville 21.00
Carolina 41.00


Stawiam na Jacksonville - lecz zbijam "H-pa"
do -2, bowiem historia lubi sie powtarzac a w poprzednim sezonie wygrali wlasnie oni 2 pkt. (22-20)

#248194 09/08/2001 18:19
Dołączył: May 2001
Posty: 24
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 24
szakal gdzie można obstawiać nfl? dzięki za odpowiedż

#248195 09/08/2001 19:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Może powiem Ci gdzie ja gram :

betzone.com
yabet.com
betroyal.com
direcbet.com

-----
na pewno ma jescze NFL:

Wiiliam Hill
GcSports.com (własnie starciłem konto dzieki Haidefeldowi z F1)
betmega.com

i jescze jest ich mnóstwo...

#248196 10/08/2001 04:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Szakal czyli rozumiem ze w zeszlym roku i na poczatku tego nie chodziło sie kolego do sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Przeciez cały sezon NFL mieli w STS .Kursy wcale nie były takie złe a co do San Diego bet jak mieli bilans 0-10 na trzy ostatnie mecze grałem po 200-300 złotych przy kursach 6 i 7.2 i wygrali własnie jak było 7.2 kasa była swietna choc jak przegrali jesczze do 13 meczu to te dwa juz sie bałem ze tez klapa hehe

#248197 10/08/2001 16:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Savio nie chodziłem bo Sts otworzyli w Lenicy dopiero w maju :rolleyes:

Ale teraz wszystko w porzadeczku.

Doloże jescze dzis meczyk :

New England - NY Giants

Dla mnie handicap -1 w strone gości jest całkiem niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

WINS/LOSES

NY Giants 12/4
N.England 5/11

Zdobyte/Tracone pkt.

Ny Giants 20.5/15.3
N.England 17.3/21.1

Dla mnie powinien ten mecz conajmniej różnicą 6 pkt. wygrać Giants`i. Ale dzlaczego handicap jest tak niski???

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1